Tulemused

26dets.23

Ilvese Jõulu Minirogain

Rogain

Elva-Illipalu

Korraldaja: Ilves

Lisainfo: https://okilves.ee/rogain/2023/joulurogain/

131 osalejat

IND JUUNIOR/VETERAN

1
Teele
 
02:21:50 77
2
Elo
 
01:51:35 74
3
Arvo
 
02:20:11 72
4
Tiit Tali
 
02:11:04 68
5
Ahto
 
02:25:28 66
6
Anne
 
02:14:13 64
7
nimetu
 
02:29:44 55
8
Evi Vaino
 
02:21:49 52
9
Aino Koser
 
02:15:49 48
10
Vanaema lastelastega
 
02:17:26 40

IND PõHIKLASS

1
Star Wars Trooper
 
02:48:56 128
2
Staier
 
02:18:34 126
3
MartK
 
02:21:41 115
4
Kaido Hallik
 
02:28:29 111
5
?
 
02:28:39 110
6
Aventura
 
02:28:49 107
7
Hans Koppel
 
02:23:46 103
8
Ilmäraeksimatud
 
02:34:13 91
9
Janar Mees
 
02:25:23 90
10
Tõnis Tamm
 
02:25:49 90
11
Raimo Lust
 
02:28:30 90
12
Samarkandia
 
02:27:53 89
13
Tren
 
02:24:36 86
14
Timo Piirmann
 
02:32:07 86
15
Tõnu Ilves
 
02:25:18 84
16
Miraaž
 
02:23:14 78
17
Tagavedu ruulib
 
02:25:45 78
18
Kakumetsa
 
02:08:32 74
19
TT
 
02:26:56 74
20
Puus ja põlv
 
02:17:27 66
21
Milvi Jallajas
 
02:24:49 62
22
Romas Vals
 
02:29:21 59
23
Kiired Kurgid
 
02:28:40 58
24
Toomas Ellervee
 
01:57:33 52
25
Karin Tein
 
02:15:54 49
26
Tren Seenior
 
02:23:07 41
27
Andres Lass
 
02:25:39 33
28
Meie 2
 
01:34:05 23
29
Elin Ilves
 
02:37:12 4

JJ

1
Elva on meie
 
02:20:21 93
1
Harriet KOPPEL
2006 Elva on meie
2
Mari Ann MAHLA
2005 Elva on meie
2
Ketsid
 
02:18:32 56
1
Karel KETS
2009 Ketsid
2
Karoliina KETS
2005 Ketsid

MM

1
Vendade vägi
 
02:25:04 135
1
Emil EENSAAR
2004 Vendade vägi
2
Kiur Erik EENSAAR
1999 Vendade vägi
2
Läti koondis
 
02:28:15 134
1
Hendrik RULL
1996 Läti koondis
2
Karl August RUUSALEPP
1996 Läti koondis
3
Seiklushunt
 
02:28:56 129
1
Arvi ANTON
1992 Seiklushunt
2
Joosep TAMMEMÄE
1990 Seiklushunt
4
Shortcut
 
02:31:07 127
1
Tarmo SIIMSAARE
1981 Shortcut
2
Kristjan KARABELNIK
1981 Shortcut
5
Nöpsi tagasitulek
 
02:21:59 115
1
Tõnis LAUGESAAR
1994 Nöpsi tagasitulek
2
Tõnis-Torm NÖPS
1996 Nöpsi tagasitulek
6
Reimoleg
 
02:32:27 108
1
Reimo LIIV
1994 Reimoleg
2
Oleg KOSHIK
1985 Reimoleg
7
Orient
 
02:19:49 99
1
Toomas ORASON
1983 Orient
2
Meelis MARK
1983 Orient
8
Pekituks
 
02:19:05 89
1
Märt KIVILA
1982 Pekituks
2
Kaur KIVILA
2003 Pekituks
9
Komeedikud
 
02:25:47 85
1
Alar VIITMAA
1970 Komeedikud
2
Oliver VIITMAA
2009 Komeedikud
10
Metsalised
 
02:15:15 81
1
Kaimo MAISTE
1980 Metsalised
2
Kristjan MAISTE
2006 Metsalised
11
Vanad Torisejad
 
02:25:19 65
1
Margus MARRANDI
1973 Vanad Torisejad
2
Hirvo RANNU
-0001 Vanad Torisejad

NN

1
H&M
 
02:27:07 116
1
2
Õnneseened
 
02:17:03 101
1
Helle HALLIK
1982 Õnneseened
2
Karin PAI
1983 Õnneseened
3
Infopesa
 
02:26:55 73
1
Airika LAINOJA
1985 Infopesa
2
Aili KANGRO
1960 Infopesa
4
Rahvasportlased
 
02:25:56 71
1
Jaana JAANIMÄE
1978 Rahvasportlased
2
Siiri RAAMETS
1975 Rahvasportlased
5
Vandersellid
 
02:21:16 67
1
Airi ALNEK
1963 Vandersellid
2
Epp VOITKA
1966 Vandersellid
6
Kristiina ja Helena Rull
 
02:28:52 56
7
Koibik
 
02:25:54 51
1
Kati IHER
1999 Koibik
2
Mirjam IHER
1996 Koibik
8
Lumeinglid
 
02:20:55 45
1
Signe KAASIK
1972 Lumeinglid
2
Rita KIVILA
1974 Lumeinglid
9
Lumeriisujad
 
02:22:06 37
1
Amelia Maria MERIRAND
Lumeriisujad
2
Agnes Lauren MERIRAND
Lumeriisujad

SEGA

1
Piparkook
 
02:26:10 110
1
Jana KINK
1968 Piparkook
2
Tarmo KLAAR
1974 Piparkook
2
Irmen ja Rain
 
02:27:31 105
1
Irmen NOORMAA
1990 Irmen ja Rain
2
Rain VOSMAN
1982 Irmen ja Rain
3
Daimi
 
02:24:30 99
1
Denis UKSOV
1984 Daimi
2
Taimi VELBA
1980 Daimi
4
HiRM
 
02:25:14 86
1
Maido MÄOMA
1984 HiRM
2
Riho KLEMENT
1989 HiRM
3
Helena PEIK
1992 HiRM
5
Eskapism
 
02:24:11 84
1
Jürgen SMIDT
1999 Eskapism
2
Kirke Maria LEPIK
1999 Eskapism
6
Lõpuni välja
 
02:28:53 76
1
Villu SERV
1999 Lõpuni välja
2
Mari RAJA
1999 Lõpuni välja
7
Kiiret Pole
 
02:19:52 74
1
Raili NUGIN
1975 Kiiret Pole
2
Alo SÜVARI
1976 Kiiret Pole
8
Okaskuup
 
02:22:59 72
1
Kalle TAMMJÄRV
1967 Okaskuup
2
Marika TAMMJÄRV
1968 Okaskuup
9
Frinks
 
02:30:34 71
1
Fred KOPPEL
1986 Frinks
2
Ingrid LEHTSALU
Frinks
3
Sander SAVI
Frinks
10
Sigrid ja Juhan Mahla
 
02:18:19 64
1
Sigrid MAHLA
Sigrid ja Juhan Mahla
2
Juhan MAHLA
2009 Sigrid ja Juhan Mahla
11
Team 2K
 
02:31:50 64
1
Kalle DANIEL
1985 Team 2K
2
Klara SAAR
1989 Team 2K
12
TARE
 
02:24:27 62
1
Rein EIGER
1972 TARE
2
Tairi NIITMÄE
TARE
13
Lendoravad
 
02:22:54 53
1
Laura KÕRGVEE
1984 Lendoravad
2
Laina MESILA-KAARMANN
1987 Lendoravad
3
Urmas KÕRGVEE
1979 Lendoravad
14
Statuudiga
 
02:27:22 49
1
Marje ZERNANT
1975 Statuudiga
2
Tarmo ZERNANT
1971 Statuudiga
15
Strohh
 
02:08:39 44
1
Peeter KARJA
1988 Strohh
2
Kea KARJA
1993 Strohh
16
Laupäevahoki
 
02:11:27 33
17
Väinön vainu
 
01:45:18 32
1
Triin JAAGUS
1988 Väinön vainu
2
Mikko IILANE
2003 Väinön vainu
18
Kadak
 
02:16:32 32
1
Mikk KADAK
1989 Kadak
2
Kadri KADAK
Kadak
19
SK Peedu Vaprus
 
02:16:08 22
1
Paavo KROON
1985 SK Peedu Vaprus
2
Inga JAAGUS
SK Peedu Vaprus
3
Ats KROON
-0001 SK Peedu Vaprus
NA
Elvakad
 

VET

1
Ilves V1
 
02:12:38 58
1
Jaan AINELO
1958 Ilves V1
2
Juta AINELO
1962 Ilves V1
3
Virve EINPAUL
1961 Ilves V1
2
Õnnelik Juhus
 
02:15:47 48
1
Ülle PÕLDOJA
1958 Õnnelik Juhus
2
Leili PRANS
1951 Õnnelik Juhus
3
Viirpuu6
 
02:08:05 41
1
Jaak JAAGUS
1956 Viirpuu6
2
Aime JAAGUS
Viirpuu6