Tulemused

09märts24

Sisesuund 2024 3. etapp

Individuaalne

Rocca al Mare Kool

Korraldaja: TON

Lisainfo: https://www.ton.ee/sisesuund2024/03

253 osalejat

M14 14 KP 1,02km

1
Georg Sebastian VAIKJÄRV
2012 RAM/Vunder
RAM/Vunder
00:16:38
2
Hardi ZIMMERMANN
2010 TAOK
TAOK
00:27:37 +10:59
3
Mart LINDEBERG
2013 TON
TON
00:29:21 +12:43
4
Kristjan ALLIKSOO
2011 Tammed
Tammed
00:32:09 +15:31
5
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:33:33 +16:55
6
Roy LAIDLA
2017 SK100
SK100
00:34:41 +18:03
7
00:37:18 +20:40
8
00:43:48 +27:10
9
Sebastian RAAL
1898 RAM
RAM
00:44:39 +28:01
10
Marko UNT
2012 SK100
SK100
00:49:49 +33:11
11
Taavi MALSROOS
2016 Tammed
Tammed
01:03:59 +47:21
12
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
01:12:55 +56:17
13
01:20:19 +03:41
14
Karl Juhan KUPP
2010 SK100
SK100
01:22:07 +05:29
DQ
Fred LEPP
2011
 
 
DQ
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
 
 

M18 19 KP 1,44km

1
Kaspar ANNUS
2006 Mercury
Mercury
00:26:34
2
Aron PUNA
2009 RAM
RAM
00:26:46 +00:12
3
Andri KOITLA
1898 RAM
RAM
00:27:16 +00:42
4
Ott PILBAS
2007 SK100
SK100
00:28:38 +02:04
5
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
00:29:21 +02:47
6
Siim PELLO
2007 Mercury
Mercury
00:31:23 +04:49
7
Markus Samuel VAIKJÄRV
2009 RAM/Vunder
RAM/Vunder
00:31:31 +04:57
8
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:31:38 +05:04
9
00:32:15 +05:41
10
Guido MAISTE
2009 Tammed
Tammed
00:33:41 +07:07
11
00:34:34 +08:00
12
Mikk Valter KINDEL
2007 TON/Audentes
TON/Audentes
00:35:18 +08:44
13
Mark RANNE
2008 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
00:37:42 +11:08
14
Tom Jorgen LENTS
2008 SK100
SK100
00:39:51 +13:17
15
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
00:42:44 +16:10
16
Artem PRYKHODKO
2008 SRD
SRD
00:43:53 +17:19
17
Arti Tanel KIISLER
2009 SK100
SK100
00:45:46 +19:12
18
TON
00:46:35 +20:01
19
Kristo KESKÜLA
2008 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
00:47:46 +21:12
DQ
Oskar LOSSMANN
2009 Tammed
Tammed
 
 

M21 26 KP 1,71km

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:23:02
2
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:24:02 +01:00
3
Sergei RJABÕSHKIN
1992 Peko
Peko
00:25:26 +02:24
4
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
00:26:16 +03:14
5
Mehis MURU
1989 JOKA
JOKA
00:30:05 +07:03
6
Jaan TARMAK
1985 SK100
SK100
00:30:27 +07:25
7
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:30:58 +07:56
8
00:32:12 +09:10
9
Vaiko VARE
1993
00:32:15 +09:13
10
Ats SÕNAJALG
1990 Tammed
Tammed
00:33:09 +10:07
11
Timmo TAMMEMÄE
1984 SK100
SK100
00:33:25 +10:23
12
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:34:19 +11:17
13
Koyama SHOGO
1898
00:35:05 +12:03
14
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
00:35:40 +12:38
15
00:36:59 +13:57
16
Airon FINGLING
1994 ,Poseidon Burger
,Poseidon Burger
00:39:05 +16:03
17
00:39:23 +16:21
18
Ossi Rasmus PRIKS
2005 Rakv
Rakv
00:40:41 +17:39
19
00:42:25 +19:23
20
Andreas JÜRIMÄE
1994 TTÜ Tantsuansambel Kulju
TTÜ Tantsuansambel Kulju
00:45:30 +22:28
21
Pearu PUNG
1999
00:45:58 +22:56
22
00:53:10 +30:08
23
00:53:11 +30:09
24
01:04:22 +41:20
DQ
 
 

M35 26 KP 1,71km

1
Tanel MERIGAN
1989 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:30:27
2
Rain MURU
1980 Team Kaitsevägi
Team Kaitsevägi
00:35:10 +04:43
3
Meelis LAURIMAA
1983 TON
TON
00:35:16 +04:49
4
Marti KALJUVE
1986 Mercury
Mercury
00:35:17 +04:50
5
Anti SULAVEE
1983 SK100
SK100
00:38:05 +07:38
6
Jürgen ESINURM
1982 Töllerdiste Spordiklubi
Töllerdiste Spordiklubi
00:39:36 +09:09
7
00:39:42 +09:15
8
00:40:15 +09:48
9
00:45:04 +14:37
10
Ronald JUURMAA
1986 ,RAM
,RAM
00:45:43 +15:16
11
00:48:53 +18:26
12
Mikhail RAER
1983 SRD
SRD
00:49:10 +18:43
13
00:51:47 +21:20
14
00:53:43 +23:16
15
00:53:55 +23:28
16
00:54:49 +24:22
17
Roland JAIRUS
1987 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:58:50 +28:23
18
Tarmo PERTEL
1983 Nõmme
Nõmme
00:58:53 +28:26
19
Sander NAHKOR
1988 TAOK
TAOK
01:12:20 +41:53
20
01:14:51 +44:24
21
01:25:53 +55:26
22
01:28:42 +58:15
23
Mati KARU
1981 JOKA
JOKA
01:46:15 +15:48
DQ
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
 
 

M45 26 KP 1,71km

1
Marko SÜLD
1978 HOK
HOK
00:35:55
2
Heiki SAVITSCH
1972 TON
TON
00:38:37 +02:42
3
Tarmo MAISTE
1975 Tammed
Tammed
00:41:45 +05:50
4
00:42:43 +06:48
5
Indrek REITSAK
1977 Mercury
Mercury
00:44:59 +09:04
6
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:45:05 +09:10
7
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
00:47:50 +11:55
8
Neeme LOORITS
1968 Kape
Kape
00:48:47 +12:52
9
Matti BETLEM
1960 JOKA
JOKA
00:48:55 +13:00
10
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
00:49:23 +13:28
11
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:50:48 +14:53
12
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
00:50:52 +14:57
13
Silver EENSAAR
1978 Kobras
Kobras
00:53:18 +17:23
14
Margus ANDRESSON
1970 x275
x275
00:55:22 +19:27
15
Kalev VIIDEMANN
1975 TON
TON
00:55:33 +19:38
16
Jaanus JÕGIS
1976 Saku Õlletehase SK
Saku Õlletehase SK
00:57:34 +21:39
17
00:59:22 +23:27
18
Heiti HALLIKMA
1970 Võru
Võru
00:59:54 +23:59
19
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
01:03:35 +27:40
20
Reimo UNT
1976 SK100
SK100
01:06:37 +30:42
21
Randy KORB
1971 Peko
Peko
01:07:58 +32:03
22
Jaan METSA
1971 Swedbank SK
Swedbank SK
01:09:06 +33:11
23
Anton ROOLAID
1977 TAOK
TAOK
01:11:37 +35:42
24
Gert MÜÜRSEPP
1974 Tammed
Tammed
01:13:24 +37:29
25
01:18:53 +42:58
26
Rainer JÄÄR
1971 Rapla
Rapla
01:27:21 +51:26
27
Veljo VASK
1974
01:32:36 +56:41
28
SRD
01:40:23 +04:28
DQ
Viljar VAINOLA
1975 Mercury
Mercury
 
 
DQ
TON
 
 

M55 19 KP 1,44km

1
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
00:39:30
2
Tarmo GEDE
1967 Rebasejaht ARDF
Rebasejaht ARDF
00:42:31 +03:01
3
Urmas TAMMEMÄE
1960 Orvand
Orvand
00:47:20 +07:50
4
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:52:43 +13:13
5
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:58:08 +18:38
6
Margus JAANUS
1962 Koop
Koop
01:08:21 +28:51
7
Eerik LOSSMANN
1964 Tammed
Tammed
01:22:33 +43:03

M65 14 KP 1,02km

1
Kai WILLADSEN
1952 x259
x259
00:30:12
2
Raul LAAS
1959 JOKA
JOKA
00:35:27 +05:15
3
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:39:16 +09:04
4
Toivo BIRK
1957 okas
okas
00:45:14 +15:02
5
Rein HANSTEIN
1949 okas
okas
00:48:11 +17:59
6
Sulev KÕIV
1955 Otepää,Otepää
Otepää,Otepää
00:54:15 +24:03
7
Rein KRIKS
1951 Rakv
Rakv
01:11:30 +41:18
8
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
01:12:25 +42:13
9
Juhan TAMM
1948
01:19:31 +49:19
10
Mati POOM
1944 TON
TON
01:41:26 +11:14
DQ
Jaan VEHLMANN
1945 JK Hermes
JK Hermes
 
 

N14 14 KP 1,02km

1
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:21:39
2
Hanna-Brit PIHT
2012 Mercury
Mercury
00:27:24 +05:45
3
00:27:59 +06:20
4
Raheli VAHKAL
2011 Audentese SK
Audentese SK
00:33:41 +12:02
5
Gerty-Ly LEBEDEV
2012 Otepää,Otepää
Otepää,Otepää
00:39:44 +18:05
6
Hanna ROOSIPUU
2011 TON
TON
00:41:03 +19:24
DQ
Säde Linda KALDOJA
1898
 
 

N18 19 KP 1,44km

1
Liisa Laura VIRU
2009 TON
TON
00:26:39
2
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:30:54 +04:15
3
TON
00:32:25 +05:46
3
Roosi EENSAAR
2009 Dote
Dote
00:32:25 +05:46
4
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
00:40:26 +13:47
5
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
00:43:52 +17:13
6
Triinu PÕLD
2008 TAOK
TAOK
00:44:48 +18:09
7
Mia-Maria PUUSAAG
2007 Tallinna Reaalkool
Tallinna Reaalkool
00:46:05 +19:26
8
Grete Liis KELDER
2009 SK100
SK100
00:50:21 +23:42

N21 26 KP 1,71km

1
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:31:58
2
Sigrid RUUL
1991 JOKA
JOKA
00:32:41 +00:43
3
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
00:36:09 +04:11
4
00:36:45 +04:47
5
Liina VESILIND
1998 SRD
SRD
00:36:51 +04:53
6
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:38:10 +06:12
7
Paula MERISALU
1992 Töllerdiste spordiklubi
Töllerdiste spordiklubi
00:40:29 +08:31
8
Kirke SAVITSCH
2005 TON
TON
00:40:32 +08:34
9
Olga SHVED
1995 SRD
SRD
00:42:05 +10:07
10
00:49:00 +17:02
11
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:49:18 +17:20
12
Teele TŠOBA
2000 Saue Tammed
Saue Tammed
00:49:27 +17:29
13
Marianne HAUG
1996 Võru
Võru
00:52:12 +20:14
14
Liis TALTS
1991
00:52:53 +20:55
15
00:56:47 +24:49
16
Meidi KOLK
1991
01:02:09 +30:11
17
01:02:22 +30:24
18
01:13:38 +41:40
19
01:19:34 +47:36
20
Sanni RUUHIALA
1898 KiU
KiU
01:50:02 +18:04
21
Regina POKS
1898 Eesti Energia spordiklubi
Eesti Energia spordiklubi
02:50:55 +18:57
DQ
Kertu SAVITSCH
1996 SK100
SK100
 
 

N35 26 KP 1,71km

1
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
00:42:51
2
Kadri KADAKAS
1988 Tammed
Tammed
00:43:06 +00:15
3
Tais VAKRÕÕM
1986 SRD
SRD
00:48:15 +05:24
4
Helen ALLIKSOO
1982 Tammed
Tammed
00:49:27 +06:36
5
00:50:37 +07:46
6
00:53:08 +10:17
7
Mirje ROASTO
1985 SK100
SK100
00:58:59 +16:08
8
00:59:45 +16:54
9
01:06:43 +23:52
10
Hanna LINDEBERG
1980 Swedbank AS
Swedbank AS
01:08:26 +25:35
11
Kristiina TAMMEMÄE
1986 SK100
SK100
01:11:22 +28:31
12
Annika SILDE
1982 Mercury
Mercury
01:12:40 +29:49
13
Tuuli ERM
1982 Võru
Võru
01:15:24 +32:33
14
Olha KULINICH
1984 SRD
SRD
01:21:06 +38:15
15
01:29:41 +46:50
16
01:35:49 +52:58
17
Kadri VARE
1898
01:37:06 +54:15
18
01:46:20 +03:29
DQ
 
 

N45 26 KP 1,71km

1
00:39:07
2
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
00:47:26 +08:19
3
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:49:36 +10:29
4
Kristiina KINDEL
1975 TAOK
TAOK
00:51:17 +12:10
5
Kai TREIER
1969 TON
TON
00:54:25 +15:18
6
Piret ALOE
1976
00:55:22 +16:15
7
Vaike MURUMETS
1972 TON
TON
00:58:42 +19:35
8
Karin KOPPEL
1977 Tammed
Tammed
01:01:23 +22:16
9
Anneli AAS
1970 TON
TON
01:03:22 +24:15
10
Anneli PELLO
1973 Mercury
Mercury
01:04:47 +25:40
11
SRD
01:06:04 +26:57
12
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:06:30 +27:23
13
01:07:46 +28:39
14
Ave KRANBERG
1973 Mercury
Mercury
01:08:41 +29:34
15
Kersti RAHNEL
1973 Tammed
Tammed
01:15:23 +36:16
16
01:18:46 +39:39
17
Edith MADALIK
1975 Peko
Peko
01:20:02 +40:55
18
Tiina KANGILASKI
1971 TON
TON
01:21:46 +42:39
19
01:22:30 +43:23
20
01:22:41 +43:34
21
01:28:45 +49:38
22
Ilvi VARE
1970 West
West
01:29:04 +49:57
23
Marje VENELAINE
1975 Rakv
Rakv
01:36:56 +57:49
24
Anu ISBERG
1971
01:45:11 +06:04
DQ
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
 
 

N55 19 KP 1,44km

1
Anu JÄRV
1964
00:46:13
2
Meeli KEREM
1965 TON
TON
00:48:48 +02:35
3
00:53:40 +07:27
4
Pille ILLAK
1962 Otepää,Otepää
Otepää,Otepää
00:53:43 +07:30
5
00:56:25 +10:12
6
Ivi ÕUNAPUU
1965 Okas
Okas
00:58:37 +12:24
7
01:00:17 +14:04
8
Maris ROOSIPUU
1966 TON
TON
01:03:22 +17:09
9
Mare PARVE
1968 Peko
Peko
01:04:16 +18:03
10
Esta TAMM
1964 Võru
Võru
01:06:39 +20:26
11
Mari ROOTS
1964 TAOK
TAOK
01:09:13 +23:00
12
Päivi AARIKKA-RUUHIALA
1898 KiU
KiU
01:09:39 +23:26
13
01:14:39 +28:26
14
Marika MÜÜR
1961 TON
TON
01:44:38 +58:25
15
Merike MÄNDSOO
1960 TON
TON
01:49:46 +03:33
DQ
Mare KITSNIK
1962 Saku
Saku
 
 
DQ
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
 
 
DQ
Silvi MULD
-0001
 
 

N65 14 KP 1,02km

1
Marika KIRSSPUU
1959 TAOK
TAOK
00:36:46
2
Anu PALLON
1955 JOKA
JOKA
00:40:03 +03:17
3
Kai VOOLAINE
1958 TON
TON
01:14:24 +37:38
4
Reet AEDVIIR
1955 okas
okas
01:17:50 +41:04
5
Galina PJASETSKAJA
1958 Tallinna Ümera Lasteaed,
Tallinna Ümera Lasteaed,
01:59:50 +23:04
6
Eha KRIKS
1951 Rakv
Rakv
02:08:56 +32:10
DQ
Helle RENNU
1954 Saku
Saku
 
 

VABA 12 KP 0,81km

1
Helena ERM
2014 Võru
Võru
00:20:26
2
00:31:02 +10:36
3
00:31:05 +10:39
4
Erko KIRJANEN
2004 RAM
RAM
00:31:30 +11:04
5
Sigrid TARLAP
1898
00:31:42 +11:16
6
Mart MIKK
2007
00:32:33 +12:07
7
00:51:06 +30:40
8
01:15:07 +54:41
9
Dmitri MATIN
1898
01:27:16 +06:50
10
Vladislav MATIN
1898
01:27:25 +06:59
11
Arseni MATIN
1898
01:33:25 +12:59
DQ
Marek MIKK
1973
 
 
DQ