Tulemused

13sept.20

Eesti MV MN21 teade

M21

1
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK I
Harju OK I
00:55:31.1 +21:22
2
Kaarel Hendrik ZERNANT
1998 Ilves 1
Ilves 1
00:51:00.3 +16:51
3
Oliver KÜTT
1998 Ilves 1
Ilves 1
01:00:18.4 +26:09
4
Sander PRITSIK
2001 Sander Pritsik
Sander Pritsik
01:33:48.0 +59:39
5
Aleksander PRITSIK
1962 Sander Pritsik
Sander Pritsik
01:06:07.0 +31:58
6
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed II
Tammed II
01:04:36.2 +30:27
7
August JAKOBSON
2006 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:30:02.8 +55:54
8
Nansen PALO
2005 Võru 4
Võru 4
00:49:32.5 +15:23
9
Hando ALLMANN
2001 Võru 2
Võru 2
01:11:07.9 +36:59
10
Mihkel MAHLA
2003 Peko 2.
Peko 2.
01:13:50.3 +39:41
11
Ain FJODOROV
1972 Peko 2.
Peko 2.
01:10:30.2 +36:21
12
Alar KUME
1990 Võru 3
Võru 3
00:55:57.3 +21:48
13
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
01:18:28.6 +44:19
14
Kaarel VESILIND
2000 SRD
SRD
01:19:47.8 +45:39
15
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
01:20:26.3 +46:17
16
Rasmus KRUUSA
2000 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:21:37.4 +47:28
17
Jaan TARMAK
1985 SK100 II
SK100 II
01:22:36.9 +48:28
18
Karmo TISLER
2003 Võru 4
Võru 4
01:22:39.8 +48:31
19
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
01:33:37.1 +59:28
20
Aleksander KEPLER
2001 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
02:01:33.0 +27:24
21
Tõnis JÄÄDMAA
2002 Võru 4
Võru 4
02:10:53.1 +36:44
22
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
01:29:09.6 +55:00
DNS
Res M23
ReservM2
ReservM2
 
DNS
Samuel KOLSAR
2003 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
 
NA
Andres RÕÕM
1999 Ilves 1
Ilves 1
 
DNS
Kiur Erik EENSAAR
1999 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
 
NA
Marek PRITSIK
1987 Sander Pritsik
Sander Pritsik
 

N21

1
Margret ZIMMERMANN
1995 Kape
Kape
00:57:39.2 +13:13
2
Kris Jette PIHT
2004 Mercury
Mercury
01:00:01.0 +15:35
3
Kirti REBANE
1973 Mercury
Mercury
01:21:02.3 +36:36
4
Kristel KÕIVO
1999 Peko
Peko
01:13:10.1 +28:44
5
Eliise KESKÜLA
2003 Hiiumaa
Hiiumaa
01:06:54.1 +22:28
6
Emily RAUDKEPP
1998 Peko
Peko
01:16:18.3 +31:52
7
Anita LAANEJÕE
2002 Võru 2
Võru 2
01:37:02.6 +52:36
8
Emma JOONAS
2003 Võru 2
Võru 2
01:17:42.6 +33:16
9
Signe RAIDMETS
1969 TON
TON
01:42:13.2 +57:47
10
Anete SAAR
2002 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:51:12.6 +06:46
DNS
Res N23
ReservN2
ReservN2
 
NA
Heidi SILD
1973 Mercury
Mercury
 
NA
Kati IHER
1999 Võru 2
Võru 2
 
NA
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
 
DNS
Laura-Liis KÜTT
2000 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
 
DNS
Johanna LAANOJA
2002 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
 
DNS
Karoliina KETS
2005 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
 
DNS
Lorely KÕRVEL
2001 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
 
DNS
Greta-Maria PISAREV
2002 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
 
DNS
Geteli HANNI
2004 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
 

Teade

Korraldaja: JOKA

Rajameister:

Vetla

120 osalejat