Tulemused

30aug.20

Eesti MV sprinditeade

MN14-16

1
Nansen PALO
2005 OK Võru I
OK Võru I
00:11:36 +01:27
2
Herta KESKÜLA
2006 HOK/Hiiumaa spordikool
HOK/Hiiumaa spordikool
00:14:02 +03:53
3
Helisa TARTU
2007 HOK/Hiiumaa spordikool
HOK/Hiiumaa spordikool
00:18:02 +07:53
4
Kätlin MAST
2007 HOK/Hiiumaa spordikool
HOK/Hiiumaa spordikool
00:15:08 +04:59
5
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:13:17 +03:08
6
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA I
JOKA I
00:14:17 +04:08
7
Kaspar ANNUS
2006 Peko
Peko
00:14:30 +04:21
8
Anni LINNUS
2006 Peko
Peko
00:13:44 +03:35
9
Karoliina KETS
2005 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:13:10 +03:01
10
Kerto KAASIKU
2007 JOKA I
JOKA I
00:15:32 +05:23
11
Markus JUHKAM
2007 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:14:38 +04:29
12
Geteli HANNI
2004 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:11:57 +01:48
13
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:11:48 +01:39
14
Jakob KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:14:41 +04:32
15
Marta MÄLBERG
2011 Peko 2.
Peko 2.
00:30:31 +20:22
16
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:10:42 +00:33
19
Ossi PRIKS
2005 Rakvere OK
Rakvere OK
00:11:54 +01:45
20
Liis-Marii KASO
2004 Rakvere OK
Rakvere OK
00:11:52 +01:43
21
Luisa NÕMMIK
2009 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
00:14:41 +04:32
22
Andri KEPLER
2004 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
00:15:39 +05:30
23
Rasmus SAARE
2005 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
00:16:56 +06:47
NA
August JAKOBSON
2006 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
 
DNS
Johanna ORAS
2008 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
 
NA
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
 
NA
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
NA
Marta MARIPUU
2009 HOK/Hiiumaa spordikool
HOK/Hiiumaa spordikool
 
NA
Anett KARI
2006 Rakvere OK
Rakvere OK
 
NA
Uku AASRAND
2004 Rakvere OK
Rakvere OK
 

MN18-20

1
Anete SAAR
2002 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:17:32 +03:38
2
Kaarel VESILIND
2000 SRD
SRD
00:14:46 +00:52
3
Aleksander KEPLER
2001 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:20:12 +06:18
4
Eliise KESKÜLA
2003 HOK/Hiiumaa spordikool
HOK/Hiiumaa spordikool
00:17:17 +03:23
5
SRD
00:20:47 +06:53
6
Karmen Eveli KAUGE
2003 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:22:57 +09:03
7
Jaan VIIRMANN
2002 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:16:30 +02:36
8
Anni JÕE
2003 Rakvere OK
Rakvere OK
00:24:21 +10:27
9
Leenu AASRAND
2006 Rakvere OK
Rakvere OK
00:31:04 +17:10
DNS
Kelli NURM
2000 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
 
NA
Martin Erik MARIPUU
2002 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
 

MN21

1
Epp PAALBERG
1998 Rakvere OK
Rakvere OK
00:18:18 +02:42
2
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakvere OK
Rakvere OK
00:18:30 +02:54
3
Maris TERNO
1982 Tammed
Tammed
00:18:07 +02:31
4
Kelly VILDEK
1998 Rakvere OK
Rakvere OK
00:20:20 +04:44
5
Grethe-Johanna PLOOMPUU
1995 Harju OK
Harju OK
00:25:50 +10:14
6
Ats SÕNAJALG
1990 Harju OK
Harju OK
00:19:48 +04:12
7
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
00:20:31 +04:55
8
Raido LAIDLA
1986 SK100
SK100
00:19:25 +03:49
9
Helle HALLIK
1982 JOKA II
JOKA II
00:20:41 +05:05
10
Raiko MARRANDI
2001 JOKA II
JOKA II
00:21:21 +05:45
11
Kaarel KALLAS
1982 JOKA II
JOKA II
00:20:15 +04:39
12
Georg Caius KUTSAR
1997 Ilves
Ilves
00:20:52 +05:16
13
Priit VISLAPUU
1992 LSF PT
LSF PT
00:25:00 +09:24
14
Helen Maria TAMM
1999 Ilves 4
Ilves 4
00:31:45 +16:09
15
Ketriin OLLI
2011 LSF PT
LSF PT
00:32:02 +16:26
16
Juta VIRKEPUU
1948 Harju OK II
Harju OK II
00:50:36 +35:00
17
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
00:24:55 +09:19
18
Kardo KUTTI
2008 Harju OK II
Harju OK II
00:25:55 +10:19
NA
Tiina-Maria TALI
1998 Harju OK
Harju OK
 
NA
Ragnar ROOBA
2002 Rakvere OK
Rakvere OK
 
DNS
Annaliisa AREN
2011 JOKA II
JOKA II
 

MN35-40

1
Elina KUTTI
1982 Harju OK
Harju OK
00:20:18 +04:31
2
Signe RAIDMETS
1969 TON I
TON I
00:18:54 +03:07
3
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
00:23:01 +07:14
4
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:21:57 +06:10
5
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:19:33 +03:46
6
Lauri TARLAP
1975 LSF PT 2
LSF PT 2
00:19:49 +04:02
7
Marko TEDER
1985 Kape
Kape
00:18:43 +02:56
8
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:19:18 +03:31
9
Terje ROHI
1978 Peko
Peko
00:40:27 +24:40
10
Veste KIVIPALU
1973 LSF PT 2
LSF PT 2
00:41:18 +25:31
11
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:22:32 +06:45
12
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:30:08 +14:21
JOKA
JOKA
 
NA
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
 
NA
Meelis MÄLTER
1975 Harju OK
Harju OK
 
DNS
Tiit TÄHNAS
1980 JOKA
JOKA
 
NA
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
 
DNS
Mariliis AREN
1984 JOKA
JOKA
 

MN45-50

1
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:15:27 +01:06
2
Dmitri SHVED
1970 SRD
SRD
00:15:44 +01:23
3
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
00:15:56 +01:35
4
Mairolt KAKKO
1968 TON II
TON II
00:16:52 +02:31
5
Vladimir SAVINOV
1964 SRD
SRD
00:17:48 +03:27
6
Priit TALU
1972 OK West
OK West
00:17:08 +02:47
7
Anne-Ly VIIKMAA
1971 OK West
OK West
00:21:42 +07:21
8
Mare NIITSOO
1954 TON III
TON III
00:24:22 +10:01
9
Mart JAKOBSON
1972 Harju OK
Harju OK
00:18:44 +04:23
10
Lea TUSIS
1955 JOKA
JOKA
00:27:06 +12:45
11
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:23:02 +08:41
12
Elina LASSERON
1967 JOKA
JOKA
00:23:48 +09:27
13
Kersti MARDISTE
1951 Harju OK
Harju OK
00:32:07 +17:46

MN55-60

1
Tiina TALISOO
1956 Harju OK II
Harju OK II
00:15:56 +03:56
2
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
00:17:42 +05:42
3
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK II
Harju OK II
00:18:35 +06:35
4
Gea RENNEL
1958 Harju OK II
Harju OK II
00:16:30 +04:30
5
Meeli KEREM
1965 TON IV
TON IV
00:15:36 +03:36
6
Kai SAKSMAN
1950 TON IV
TON IV
00:19:13 +07:13
7
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
00:23:59 +11:59
8
Merike MÄNDSOO
1960 TON IV
TON IV
00:17:06 +05:06
NA
Tiit TATTER
1948 TON IV
TON IV
 
NA
Andrus SIPSAKA
1961 Harju OK II
Harju OK II
 

MN65

1
Leili PRANS
1951 Ilves V
Ilves V
00:16:54 +04:27
2
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
00:21:17 +08:50
3
Arne KOLK
1950 Jõhvikas2
Jõhvikas2
00:16:56 +04:29
4
Aime MÕIK
1952 Jõhvikas2
Jõhvikas2
00:23:54 +11:27
TON V
TON V
 

Teade

Korraldaja: Koop

Rajameister:

Narva

320 osalejat