Tulemused

06sept.20

Eesti MV noorte ja veteranide teade

M14-16

1
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK 1
Tartu Katoliku SK 1
00:35:09 +05:23
2
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA I
JOKA I
00:42:09 +12:23
3
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK 1
Tartu Katoliku SK 1
00:39:37 +09:51
4
Jakob KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK 2
Tartu Katoliku SK 2
00:53:30 +23:44
5
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK 2
Tartu Katoliku SK 2
00:44:21 +14:35
6
Karel JUNG
2007 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:57:34 +27:48
7
Maanus UDAM
2006 JOKA II
JOKA II
00:43:54 +14:08
8
Kerto KAASIKU
2007 JOKA II
JOKA II
00:54:00 +24:14
9
Henri PERILLUS
2005 JOKA I
JOKA I
01:04:35 +34:49
10
Karl-Markus JANNO
2007 OK Võru II
OK Võru II
01:08:34 +38:48
11
Oliver KIMASK
2004 OK Võru II
OK Võru II
01:03:03 +33:17
13
Toomas MATTUS
2005 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:21:53 +52:07
14
Rasmus SAARE
2005 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:01:31 +31:45
16
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää Spordiklubi
Otepää Spordiklubi
00:33:26 +03:40
17
Angela MÕTTUS
2005 Otepää Spordiklubi
Otepää Spordiklubi
00:50:59 +21:13
DNS
Roland JOHANSON
2007 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
 
NA
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK 1
Tartu Katoliku SK 1
 
DNS
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää Spordiklubi
Otepää Spordiklubi
 
NA
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK 2
Tartu Katoliku SK 2
 
NA
Helena RAAVA
2006 JOKA II
JOKA II
 
NA
Märt VIIDU
2007 OK Võru II
OK Võru II
 

M18-20

1
Kaarel VESILIND
2000 SRD
SRD
00:32:15
2
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
00:37:49 +05:34
3
Ossi PRIKS
2005 Rakvere
Rakvere
00:36:40 +04:25
4
Samuel KOLSAR
2003 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:38:24 +06:09
5
Tõnis JÄÄDMAA
2002 OK Võru II
OK Võru II
00:50:17 +18:02
6
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
00:50:20 +18:05
7
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:52:50 +20:35
8
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
00:58:46 +26:31
Mercury
Mercury
 

M35-40

1
Alar ABRAM
1972 Tammed I
Tammed I
00:43:04 +04:46
2
Risto RANDMA
1977 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
00:46:34 +08:16
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed I
Tammed I
00:48:11 +09:53
4
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:52:23 +14:05
5
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:53:33 +15:15
6
Kert LINDEBERG
1980 TON
TON
01:00:34 +22:16
7
Koit KOLSAR
1977 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:02:05 +23:47
8
Mart KÜLVIK
1960 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:07:44 +29:26
9
Kaarel PIIRIMÄE
1979 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:14:54 +36:36

M45-50

1
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
00:38:50 +00:40
2
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:39:39 +01:29
3
SRD
00:44:38 +06:28
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:42:59 +04:49
5
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
00:44:27 +06:17
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:53:59 +15:49
7
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:57:34 +19:24
8
Andres TALVER
1960 Mercury 2
Mercury 2
00:53:51 +15:41
9
Arthur RAICHMANN
1972 LSF PT
LSF PT
01:06:53 +28:43
DNS
Indrek ÜMARIK
1965 Ilves
Ilves
 
DNS
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
 
DNS
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
 

M55-60

1
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:33:31
2
Jaanus REHA
1959 KOOP I
KOOP I
00:41:57 +08:26
3
Raul LAAS
1959 JOKA
JOKA
00:39:39 +06:08
4
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:57:00 +23:29
5
Argo KAUGE
1964 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:55:19 +21:48
6
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
00:53:50 +20:19
7
Arne KOLK
1950 Jõhvikas
Jõhvikas
01:24:45 +51:14
Reserv
Reserv
 

M65+

1
Jüri ROKKO
1953 Jõhvikas
Jõhvikas
00:25:45 +01:25
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
00:38:34 +14:14
3
Mati RANDOJA
1949 Jõhvikas
Jõhvikas
00:50:39 +26:19
4
Tõnu SIKKAL
1955 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:24:30 +00:10
5
Eero RUOKAMO
1953 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:28:20 +04:00
6
Jüri MERIRAND
1955 Otepää Spordiklubi
Otepää Spordiklubi
00:54:49 +30:29
NA
Väino AUL
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
 
NA
Ago KÄIS
1953 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
 

N14-16

1
Maarja ORAS
2008 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:18:20 +48:28
2
Johanna ORAS
2008 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:01:24 +31:32
3
Herta KESKÜLA
2006 Hiiumaa 2
Hiiumaa 2
00:50:46 +20:54
4
Age-Anett LAANEJÕE
2006 OK Võru
OK Võru
01:00:13 +30:21
5
Melani VÄITS
2005 OK Võru
OK Võru
01:27:31 +57:39
6
Brigitte PANKER
2004 OK Ilves
OK Ilves
00:29:52
7
SRD
01:19:09 +49:17
10
Anna-Liisa LEITEN
2006 JOKA
JOKA
01:14:24 +44:32
11
Roosi RÜTMAN
2007 JOKA
JOKA
01:09:55 +40:03
DNS
Reserv 1
JOKA
JOKA
 
DNS
Birgit RÕÕM
2004 OK Ilves
OK Ilves
 
NA
Mariann ZERNANT
2007 OK Ilves
OK Ilves
 
NA
Luisa NÕMMIK
2009 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
 
NA
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
 
NA
SRD
 

N18-20

1
Emma JOONAS
2003 OK Võru
OK Võru
01:14:28 +39:53
2
Maria ELLER
2005 HOK/Hiiumaa spordikool 1
HOK/Hiiumaa spordikool 1
00:43:59 +09:24
3
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
00:52:03 +17:28
4
Leana Jete KORB
2003 Peko
Peko
00:50:03 +15:28
5
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
01:21:04 +46:29

N35-40

1
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
01:14:54 +38:07
2
Elina KUTTI
1982 Harju OK
Harju OK
01:14:22 +37:35
3
Ingrid PIHT
1976 Mercury
Mercury
00:47:57 +11:10
4
Pille VINNE
1980 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:55:29 +18:42
NA
Gea RENNEL
1958 Harju OK
Harju OK
 

N45-50

1
Triin JAANISTE
1970 OK Ilves
OK Ilves
00:37:19
2
Aari TALVER
1965 Mercury
Mercury
00:48:54 +11:35
3
Heidi PRITS
1974 Mercury
Mercury
00:46:58 +09:39
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:48:03 +10:44
5
Maari IDNURM
1970 TON
TON
00:53:53 +16:34
6
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:53:29 +16:10
7
Elina LASSERON
1967 JOKA
JOKA
01:01:52 +24:33

N55-60

1
Saima VÄRTON
1958 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:31:28
2
Virve EINPAUL
1961 Ok Ilves
Ok Ilves
00:34:37 +03:09
3
Olga JAKOVLEVA
1958 Jõhvikas
Jõhvikas
00:59:04 +27:36
4
Kai NIINEPUU
1965 Jõhvikas
Jõhvikas
00:47:35 +16:07

N65+

1
Aime MÕIK
1952 Jõhvikas
Jõhvikas
00:45:03 +04:14
2
Mare AIBAST
1949 Harju OK
Harju OK
00:51:03 +10:14
3
Ilona VANAVESKI
1942 Ilvese veteranid1
Ilvese veteranid1
01:07:53 +27:04
4
Katrin KRIISKA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
01:22:21 +41:32

Teade

Korraldaja: Võru

Rajameister:

Soolamäed

253 osalejat