Tulemused

05aug.20

Narva päevak - Olgina

RADA1

1
Erik RAAL
1988 VKG EV
VKG EV
00:25:28
2
Aleksandr LUPANOV
1983 KVÜÕA
KVÜÕA
00:27:52 +02:24
3
00:30:13 +04:45
4
Vjatseslav UMRIHHIN
1962 Narva
Narva
00:31:55 +06:27
5
00:34:21 +08:53
6
00:34:30 +09:02
7
Andres LAUBA
1977 TON
TON
00:34:43 +09:15
8
Mati RANDOJA
1949 Jõhvikas
Jõhvikas
00:36:36 +11:08
9
Aleksandr GNIDENKO
1961 Jõhvikas
Jõhvikas
00:36:39 +11:11
10
Artur ARKHIPOV
2003 NKL
NKL
00:37:56 +12:28
11
00:38:01 +12:33
12
NKL
00:38:12 +12:44
13
Olga JAKOVLEVA
1958 Jõhvikas
Jõhvikas
00:42:22 +16:54
14
Artur VIKS
2000
00:43:16 +17:48
15
Aivar KARU
1962 KL
KL
00:45:00 +19:32
16
Ivo ARMULIK
1970 x25
x25
00:46:03 +20:35
17
Mait REI
1974
00:47:20 +21:52
18
00:48:09 +22:41
19
00:48:11 +22:43
20
00:48:29 +23:01
21
Daniil SKVORTSOV
2007 Äkke SK
Äkke SK
00:54:13 +28:45
22
Juri DEDUL
2003 x42
x42
00:56:22 +30:54
24
Pjotr AKSJONOV
1948 Jõhvikas
Jõhvikas
00:57:28 +32:00
25
Nikolai AKSENOV
1986
00:57:31 +32:03
26
Tatjana SUMILO
1951 Jõhvikas
Jõhvikas
00:58:01 +32:33
27
x69
01:14:22 +48:54
29
01:15:43 +50:15
30
01:15:46 +50:18
31
Ruta LOBANOVA
1999 x99
x99
01:28:50 +03:22
32
Alina BARANENKO
1997 x101
x101
01:28:54 +03:26

RADA2

1
Sergei MUIZNIEKS
1978 Saros Est
Saros Est
00:17:37
2
Anne JUNDAS
1946 Jõhvikas
Jõhvikas
00:30:11 +12:34
3
00:31:25 +13:48
4
Nikolai POSJAGIN
2000 x29
x29
00:31:38 +14:01
5
Vitaly ILIN
1974 x3
x3
00:32:12 +14:35
6
00:32:13 +14:36
7
Lev MIGDALSKI
1939 Jõhvikas
Jõhvikas
00:34:56 +17:19
8
x14
00:35:27 +17:50
10
Veera RANDOJA
1954 Jõhvikas
Jõhvikas
00:36:10 +18:33
11
Ilja ILIN
2002 x19
x19
00:41:07 +23:30
12
Alan SEMOKIN
2009 x67
x67
00:47:31 +29:54
13
Daniil LUPANOV
2007 Keelte Gümnaasium
Keelte Gümnaasium
00:47:33 +29:56
14
00:47:44 +30:07
15
x97
01:08:34 +50:57
16
01:08:38 +51:01
17
01:08:42 +51:05
18
Polina PUSKINA
2008 x88
x88
01:12:36 +54:59
19
x95
01:12:48 +55:11
20
Sofia VASSILJEVA
2011 x93
x93
01:13:11 +55:34
21
Ivan VASSILJEV
2008 x86
x86
01:13:18 +55:41

RADA3

1
Denis KOSARINSKI
1974 Narva Asimuut
Narva Asimuut
00:17:39
2
x59
00:41:05 +23:26
3
Georgi TINT
2010 x63
x63
00:41:11 +23:32
4
Daniel DENISSOV
2011 x57
x57
00:41:24 +23:45
5
Alisa DOROZKA
2011 x61
x61
00:42:15 +24:36
6
Mihkel ABEL
2016 Kirju-Mirju
Kirju-Mirju
00:50:15 +32:36
7
Alo ABEL
1970 Kaevandusmuuseum
Kaevandusmuuseum
00:50:25 +32:46
8
Tuuli ABEL
2013
00:51:15 +33:36

VALIK

1
Artur GORBUNOV
2002 x50
x50
00:44:49
2
Gordei PETROV
2006 Noorkotkad
Noorkotkad
00:44:52 +00:03

Päevak

Korraldaja: Asimuut

Rajameister:

Olgina alevik

63 osalejat