Tulemused

21aug.20

Põlva maakonna MV öine

M14

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
EP 15.31
00:34:30
2
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
EP 14.42
00:36:27 +01:57
3
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku SK
Katoliku SK
EP 12.52
00:40:23 +05:53
NA
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
 

M16

1
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
EP 50.53
00:42:38
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
EP 32.95
00:56:11 +13:33
3
Andri KEPLER
2004 Kobras
Kobras
EP 5.02
01:26:39 +44:01
4
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
EP 2.59
01:34:02 +51:24
NA
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
 
NA
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
 
NA
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
 

M18

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
EP 48.05
01:11:39
2
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
EP 47.48
01:12:30 +00:51
3
Martin Erik MARIPUU
2002 Kobras
Kobras
EP 45.27
01:15:41 +04:02
4
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 44.68
01:16:31 +04:52
5
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
EP 26.99
01:40:19 +28:40

M21

1
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
01:11:20
2
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
01:16:26 +05:06
3
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:20:59 +09:39
NA
-
 

M40

1
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 44.51
01:16:46
2
Priit TALU
1972 West
West
EP 33.3
01:31:49 +15:03
3
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
EP 32
01:33:32 +16:46
4
Indrek KAROLIN
1973 EST
EST
EP 30.57
01:35:27 +18:41
5
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
EP 29.15
01:37:22 +20:36
6
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
EP 23.9
01:44:42 +27:56
NA
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
 

M50

1
Mart KOPPEL
1969 Tartu
Tartu
EP 43.04
00:48:36
2
Mart KÜLVIK
1960 EST
EST
EP 37.95
00:52:26 +03:50
3
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
EP 32.78
00:56:19 +07:43
4
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
EP 32.31
00:56:40 +08:04
5
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
EP 27.21
01:00:37 +12:01
6
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
EP 19.19
01:07:28 +18:52
7
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
EP 7.89
01:21:00 +32:24
8
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
EP 4.93
01:26:53 +38:17

M60

1
Üllas JAASKA
1954 Serviti SK
Serviti SK
01:32:11

M70

1
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
EP 2.3
01:05:57
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
EP 0.91
01:14:50 +08:53

N14

1
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 45.72
00:27:40
2
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
EP 41.86
00:29:55 +02:15
3
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 33.27
00:34:36 +06:56

N16

1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
EP 43.88
00:52:08
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
EP 37.91
00:58:51 +06:43
3
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
EP 33.29
01:03:46 +11:38

N18

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
EP 58.24
00:50:34
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 55.48
00:52:55 +02:21
3
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
EP 52.98
00:54:58 +04:24
4
Emma JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 45.27
01:01:01 +10:27

N21

1
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
01:02:36
2
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:24:58 +22:22
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
02:17:02 +01:14:26
4
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
02:19:01 +01:16:25

N40

1
Jana KINK
1968 Kape
Kape
EP 40.96
01:04:20
2
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
EP 21.17
01:20:57 +16:37

N50

1
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
EP 40.03
00:56:32
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
EP 36.39
01:00:29 +03:57
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
EP 24.25
01:13:26 +16:54

N60

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
EP 11.2
00:48:27
2
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
EP 6.79
00:53:00 +04:33
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
EP 0.6
01:09:22 +20:55

Öine

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Kadaja

70 osalejat