Tulemused

04sept.21

Rogaini EM

MJ - 1p

1
Oleksandr ILIUK
BUKOVYNA-SUVOROVETS
BUKOVYNA-SUVOROVETS
12:38:05
2
Oleh LENIUK
BUKOVYNA-SUVOROVETS
BUKOVYNA-SUVOROVETS
12:38:05
3
Tomass NEUSS-LUCS
Latvju deli
Latvju deli
23:51:46 +13:41
4
Tomass Reinis TISS
Latvju deli
Latvju deli
23:51:46 +13:41
5
Danylo POHREBETS
Sobaka na paru
Sobaka na paru
23:30:50 +52:45
6
Bohdan ZACHESHYHRYVA
Sobaka na paru
Sobaka na paru
23:30:50 +52:45
7
Andrii ANDRUSIAK
Bukovyna Juniors
Bukovyna Juniors
23:53:33 +15:28
8
Volodymyr BALOVSIAK
Bukovyna Juniors
Bukovyna Juniors
23:53:33 +15:28
9
Sven KADASTE
Cortex-team
Cortex-team
23:20:19 +42:14
10
Tõnis USTAV
Cortex-team
Cortex-team
23:20:19 +42:14
14
Krister KASEMAA
Veel on minna
Veel on minna
22:54:39 +16:34
15
Karl Robert KUUM
Veel on minna
Veel on minna
22:54:39 +16:34
16
Andres RÕÕM
Tartu Suusaklubi
Tartu Suusaklubi
23:46:37 +08:32
17
Marten SOESON
Tartu Suusaklubi
Tartu Suusaklubi
23:46:37 +08:32
18
Olexsandr HRESHNOV
UZHHOROD-BUKOVYNA JUNIORS
UZHHOROD-BUKOVYNA JUNIORS
23:48:54 +10:49
19
Oleh PEPRYK
UZHHOROD-BUKOVYNA JUNIORS
UZHHOROD-BUKOVYNA JUNIORS
23:48:54 +10:49
20
Oleksandr ZHELIZNIAK
UZHHOROD-BUKOVYNA JUNIORS
UZHHOROD-BUKOVYNA JUNIORS
23:48:54 +10:49
21
Hannes KUSLAP
Ansambel Zutzakad
Ansambel Zutzakad
23:41:53 +03:48
22
Karl-Martin VOOVERE
Ansambel Zutzakad
Ansambel Zutzakad
23:41:53 +03:48
NA
Kurmet KUTTI
Metsälased
Metsälased
 

MM - 1p

1
Gert KAASIK
Asjapulgad
Asjapulgad
5:55:27 +14:22
2
Hans KOPPEL
Asjapulgad
Asjapulgad
5:55:27 +14:22
3
Vasyl BIBLENKO
SUVOROVETS
SUVOROVETS
5:57:06 +16:01
4
Mickhailo GUTAK
SUVOROVETS
SUVOROVETS
5:57:06 +16:01
5
Vita RANCANE
DIVI PLUS DIVI
DIVI PLUS DIVI
5:41:05
6
Edgars RANCANS
DIVI PLUS DIVI
DIVI PLUS DIVI
5:41:05
7
Janis GAILIS
Lat Met
Lat Met
6:05:51 +24:46
8
Aigars SUVCANS
Lat Met
Lat Met
6:05:51 +24:46
9
Krisjanis MEZULIS
Vadatajs
Vadatajs
5:56:19 +15:14
10
Kristaps ZELMENIS
Vadatajs
Vadatajs
5:56:19 +15:14
11
Tanel KALM
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
5:59:05 +18:00
12
Lauri Juhan LIIVAMÄGI
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
5:59:05 +18:00
13
Indrek KARJA
Karjad
Karjad
5:51:14 +10:09
14
Kaupo KARJA
Karjad
Karjad
5:51:14 +10:09
15
Urmas KÕRGVEE
OK Laktaat
OK Laktaat
5:57:12 +16:07
16
Hannes LUIDALEPP
OK Laktaat
OK Laktaat
5:57:12 +16:07
17
Toomas ROOSMA
Otse või kiiresti
Otse või kiiresti
5:54:17 +13:12
18
Mihkel TAMMARU
Otse või kiiresti
Otse või kiiresti
5:54:17 +13:12
19
Matis KARU
KLaabu ja tige kala
KLaabu ja tige kala
5:45:56 +04:51
20
Silver REBENITS
KLaabu ja tige kala
KLaabu ja tige kala
5:45:56 +04:51
21
Koit KOLSAR
Double trouble
Double trouble
5:46:08 +05:03
22
Samuel KOLSAR
Double trouble
Double trouble
5:46:08 +05:03

MM45 - 1p

1
Arturs BRIKMANIS
Taka Durbe
Taka Durbe
5:49:57 +17:34
2
Maris OTANKIS
Taka Durbe
Taka Durbe
5:49:57 +17:34
3
Patriks FREIMANIS
BRALI
BRALI
5:32:23
4
Zigfrids FREIMANIS
BRALI
BRALI
5:32:23
5
Silvar SAVOLAINEN
VS
VS
6:22:06 +49:43
6
Vallo VARDJA
VS
VS
6:22:06 +49:43
7
Ivo JÕGISTE
Ivo Jõgiste
Ivo Jõgiste
6:23:36 +51:13
8
Margus MARRANDI
Ivo Jõgiste
Ivo Jõgiste
6:23:36 +51:13
9
Neeme UNIVER
Ivo Jõgiste
Ivo Jõgiste
6:23:36 +51:13
10
Arvo JÄRVET
Tammejärve
Tammejärve
5:46:54 +14:31
11
Jüri ROOSAARE
Tammejärve
Tammejärve
5:46:54 +14:31

MN - 1p

1
Iveta EGLIJA
Durbe var
Durbe var
5:40:44 +50:14
2
Martins EGLIJS
Durbe var
Durbe var
5:40:44 +50:14
5
Lars-Erik HION
Karupojad
Karupojad
5:51:29 +00:59
6
Dagmar VLASSOV
Karupojad
Karupojad
5:51:29 +00:59
7
Jüri VLASSOV
Karupojad
Karupojad
5:51:29 +00:59
8
Jaan RAIVET
Karupojad
Karupojad
5:51:29 +00:59
9
Elina PETROVSKA
Cascade of Errors
Cascade of Errors
5:55:17 +04:47
10
Sandis ZUKULIS
Cascade of Errors
Cascade of Errors
5:55:17 +04:47
11
Pirgit RÕUK
Sõbrad
Sõbrad
5:29:32 +39:02
12
Silver SÕBER
Sõbrad
Sõbrad
5:29:32 +39:02
13
Kaie USTAV
Sokolaadisõbrad- HP Spor
Sokolaadisõbrad- HP Spor
4:50:30
14
Taavi USTAV
Sokolaadisõbrad- HP Spor
Sokolaadisõbrad- HP Spor
4:50:30
15
Janne SEPP
SeiklusSepad
SeiklusSepad
6:08:12 +17:42
16
Tiit SEPP
SeiklusSepad
SeiklusSepad
6:08:12 +17:42
17
Kätlin-Regiina KIRJANEN
Toit Koome
Toit Koome
5:24:08 +33:38
18
Kristjan-Martin KIRJANEN
Toit Koome
Toit Koome
5:24:08 +33:38
19
Kaur KIRJANEN
Rohelised Niidud
Rohelised Niidud
5:24:55 +34:25
20
Kristi KIRJANEN
Rohelised Niidud
Rohelised Niidud
5:24:55 +34:25
21
Katrin AASMÄE
Kurepalu I
Kurepalu I
5:25:03 +34:33
22
Andres OTTENDER
Kurepalu I
Kurepalu I
5:25:03 +34:33
23
Aap ANDERSON
Surra-murra
Surra-murra
5:25:47 +35:17
24
Katrin REINUP
Surra-murra
Surra-murra
5:25:47 +35:17
27
Riho JUURIK
Metsakunnid
Metsakunnid
5:52:41 +02:11
28
Kristi UUDEBERG
Metsakunnid
Metsakunnid
5:52:41 +02:11
29
Andres KÄVER
Edge 10
Edge 10
5:50:23 +59:53
30
Anu KÄVER
Edge 10
Edge 10
5:50:23 +59:53
31
Baiba SALAVA
BADZ
BADZ
5:52:15 +01:45
32
Dzintars SALAVS
BADZ
BADZ
5:52:15 +01:45
33
Andrei UKSOV
Uksovid
Uksovid
5:19:20 +28:50
34
Denis UKSOV
Uksovid
Uksovid
5:19:20 +28:50
35
Anna KATT
Uksovid
Uksovid
5:19:20 +28:50
36
Andrus AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
5:44:55 +54:25
37
Tuuli MERISTE
Oot-oot
Oot-oot
5:44:55 +54:25
40
Marta OLVET
Toores Vaev
Toores Vaev
5:57:27 +06:57
41
Kristjan LAUGESAAR
Toores Vaev
Toores Vaev
5:57:27 +06:57
DNS
Marti LUNG
Porter Racing
Porter Racing
 

MN45 - 1p

1
Liga GULBE
Treknie putni
Treknie putni
5:43:08 +16:39
2
Balvis GULBIS
Treknie putni
Treknie putni
5:43:08 +16:39
5
Anti PARIK
Tasa ja targu
Tasa ja targu
5:26:29
6
Liivi PARIK
Tasa ja targu
Tasa ja targu
5:26:29
7
Linda ROZKALNA
Krones street
Krones street
5:49:29 +23:00
8
Aivars ROZKALNS
Krones street
Krones street
5:49:29 +23:00
9
Diana DUKAN
Villi
Villi
5:57:46 +31:17
10
Rauno KURG
Villi
Villi
5:57:46 +31:17
11
Priit TRUUSALU
Villi
Villi
5:57:46 +31:17
12
Alo RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
5:58:45 +32:16
13
Kristiina RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
5:58:45 +32:16
DNS
Dace ZBITKOVSKA
Dream time
Dream time
 

MO - 1p

1
Ahti HEINLA
Fleep
Fleep
16:40:36 +07:54
2
Henn RUUKEL
Fleep
Fleep
16:40:36 +07:54
3
Kaur-Joosep RUUKEL
Fleep
Fleep
16:40:36 +07:54
4
Priit POTTER
Skispirit
Skispirit
14:24:50 +52:08
5
Siim SAIDLA
Skispirit
Skispirit
14:24:50 +52:08
6
Toms BERGMANIS
Kad dzivot sagribas
Kad dzivot sagribas
23:51:56 +19:14
7
Karlis LAUDERS
Kad dzivot sagribas
Kad dzivot sagribas
23:51:56 +19:14
8
Ivan ANDRUSIAK
Bukovyna Team
Bukovyna Team
21:12:25 +39:43
9
Orest MALOVANIUK
Bukovyna Team
Bukovyna Team
21:12:25 +39:43
10
Raivo SPUNS
SK Lejas Libiesi
SK Lejas Libiesi
21:22:46 +50:04
11
Martins SUDARS
SK Lejas Libiesi
SK Lejas Libiesi
21:22:46 +50:04
12
Siim KLAIS
Mürsk XV
Mürsk XV
23:51:56 +19:14
13
Märt ROOSAARE
Mürsk XV
Mürsk XV
23:51:56 +19:14
14
Gatis GANGITIS
eBIOpower
eBIOpower
23:30:03 +57:21
15
Juris PETERSONS
eBIOpower
eBIOpower
23:30:03 +57:21
16
Yaroslav DOBRENKYI
Top Rope Poltava
Top Rope Poltava
21:30:28 +57:46
17
Dmytro KUROCHKIN
Top Rope Poltava
Top Rope Poltava
21:30:28 +57:46
18
Riivo KILJAK
RoadWolf
RoadWolf
22:09:39 +36:57
19
Kristo PROOSVÄLI
RoadWolf
RoadWolf
22:09:39 +36:57
20
Modestas VIDUGIRIS
Baunyz
Baunyz
23:15:48 +43:06
21
Paulius VIDUGIRIS
Baunyz
Baunyz
23:15:48 +43:06
22
Raimonds BRICIS
Pupezi
Pupezi
22:47:21 +14:39
23
Leons MEDNIS
Pupezi
Pupezi
22:47:21 +14:39
24
Andrei KOZICH
CAR
CAR
23:58:04 +25:22
25
Aliaksandr TSIAK
CAR
CAR
23:58:04 +25:22
26
Madars BANDENOVICS
Resnie Putni
Resnie Putni
23:32:13 +59:31
27
Sondars BANDENOVICS
Resnie Putni
Resnie Putni
23:32:13 +59:31
29
Juhan AASARU
Error
Error
23:56:03 +23:21
30
Alar VIRUMÄE
Error
Error
23:56:03 +23:21
31
Uldis KLEINBERGS
Ko Te Notiek?
Ko Te Notiek?
23:55:37 +22:55
32
Janis PELSS
Ko Te Notiek?
Ko Te Notiek?
23:55:37 +22:55
33
Mehis MURU
NOBE
NOBE
23:49:20 +16:38
34
Martin VILISMÄE
NOBE
NOBE
23:49:20 +16:38
37
Ilmars GAIDELIS
Very difficult situation
Very difficult situation
23:38:22 +05:40
38
Janis STASANS
Very difficult situation
Very difficult situation
23:38:22 +05:40
39
Ülari KAIS
TEMPO
TEMPO
23:34:05 +01:23
40
Tarmo SIIMSAARE
TEMPO
TEMPO
23:34:05 +01:23
41
Guntis MALINS
Divi Gunti
Divi Gunti
23:49:37 +16:55
42
Guntis SMAUKSTELIS
Divi Gunti
Divi Gunti
23:49:37 +16:55
43
Siim PEETRIMÄGI
Töllerdised Roheliselt S
Töllerdised Roheliselt S
23:39:28 +06:46
44
Alan VASK
Töllerdised Roheliselt S
Töllerdised Roheliselt S
23:39:28 +06:46
45
Kristjan KARABELNIK
seiklusporr
seiklusporr
13:32:42
46
Jürjo LOKK
seiklusporr
seiklusporr
13:32:42
47
Janis GRAMATNIEKS
Jenota slapjas bikses
Jenota slapjas bikses
17:38:33 +05:51
48
Mikelis ZUMBERGS
Jenota slapjas bikses
Jenota slapjas bikses
17:38:33 +05:51
49
Valdis CUNKA
Laid mums tur laime diet
Laid mums tur laime diet
23:44:20 +11:38
50
Alberts JASANS
Laid mums tur laime diet
Laid mums tur laime diet
23:44:20 +11:38
53
Sander LINNUS
La Sportiva / Seiklushunt
La Sportiva / Seiklushunt
23:55:41 +22:59
54
Timmo TAMMEMÄE
La Sportiva / Seiklushunt
La Sportiva / Seiklushunt
23:55:41 +22:59
55
Sander MIRME
Get Vaccinated!
Get Vaccinated!
23:54:05 +21:23
56
Riivo ROOSE
Get Vaccinated!
Get Vaccinated!
23:54:05 +21:23
57
Juhan KARIN
Karun
Karun
23:33:14 +00:32
58
Veiko KARU
Karun
Karun
23:33:14 +00:32
59
Tomas JASINEVICIUS
Baltu lokys
Baltu lokys
23:59:54 +27:12
60
Audrius RUDYS
Baltu lokys
Baltu lokys
23:59:54 +27:12
61
Dmitry KRAPIVKO
Belarus Rogaining Team
Belarus Rogaining Team
23:04:19 +31:37
62
Pavel KULESH
Belarus Rogaining Team
Belarus Rogaining Team
23:04:19 +31:37
63
Rudi GRUBER
2 generations
2 generations
23:35:51 +03:09
64
Bernhard MAYR
2 generations
2 generations
23:35:51 +03:09
65
Jaanus ROOS
TEAM BRAVO
TEAM BRAVO
23:05:33 +32:51
66
Kristjan ROOS
TEAM BRAVO
TEAM BRAVO
23:05:33 +32:51
70
Iiv AAVIK
Läti koondis
Läti koondis
22:20:37 +47:55
71
Kaarel KUSLAP
Läti koondis
Läti koondis
22:20:37 +47:55
72
Hendrik RULL
Läti koondis
Läti koondis
22:20:37 +47:55
DNS
Allar NINN
Vedela Reie Vellod
Vedela Reie Vellod
 

MSV - 1p

1
Jaak JAAGUS
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
23:21:35 +03:42
2
Jüri KADAJA
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
23:21:35 +03:42
3
Edgars KLAVINS
Freestyle
Freestyle
24:07:22 +49:29
4
Evalds ZOGLA
Freestyle
Freestyle
24:07:22 +49:29
5
Aleksander PRITSIK
Rakvere OK MSV
Rakvere OK MSV
23:53:52 +35:59
6
Jaak ROHTSALU
Rakvere OK MSV
Rakvere OK MSV
23:53:52 +35:59
7
Urmas TAMMEMÄE
ViruTamm
ViruTamm
23:32:31 +14:38
8
Ülo VIRU
ViruTamm
ViruTamm
23:32:31 +14:38
9
Maido KALJUR
Forest
Forest
23:49:59 +32:06
10
Tiit TALI
Forest
Forest
23:49:59 +32:06
13
Markku KARTTUNEN
Devil Hill Wanderers1
Devil Hill Wanderers1
14:17:53
14
Kai TÖRMIKOSKI
Devil Hill Wanderers1
Devil Hill Wanderers1
14:17:53
15
Jaak KANNISTE
Siilid Udus
Siilid Udus
23:38:22 +20:29
16
Dag KIVILA
Siilid Udus
Siilid Udus
23:38:22 +20:29
17
Eduard PUKKONEN
Spordilinn
Spordilinn
23:56:54 +39:01
18
Jaak VÄÄRSI
Spordilinn
Spordilinn
23:56:54 +39:01
19
Juha KARPPINEN
Turun Metsänkävijät
Turun Metsänkävijät
23:36:06 +18:13
20
Timo LAINEMA
Turun Metsänkävijät
Turun Metsänkävijät
23:36:06 +18:13
DQ
Antti ROOSE
Klanova
Klanova
 

MUV - 1p

1
Heorhii BORDIIAN
BUKOVYNA - VET
BUKOVYNA - VET
23:22:11 +38:11
2
Valerii SHULHA
BUKOVYNA - VET
BUKOVYNA - VET
23:22:11 +38:11
3
Juris DRUNKA
Eksperiments
Eksperiments
23:42:16 +58:16
4
Vairis KRAUKLIS
Eksperiments
Eksperiments
23:42:16 +58:16
5
Rolands LAVEIKIS
TRUE STORY
TRUE STORY
23:49:05 +05:05
6
Imants CAKLIS
TRUE STORY
TRUE STORY
23:49:05 +05:05
7
Tõnu NURM
ITI ja MIKI
ITI ja MIKI
20:44:00
8
Johannes TASA
ITI ja MIKI
ITI ja MIKI
20:44:00
9
Peep EOMOIS
StepByStep
StepByStep
23:52:11 +08:11
10
Jüri ROKKO
StepByStep
StepByStep
23:52:11 +08:11
11
Paul AUG
Havi käsul
Havi käsul
23:52:02 +08:02
12
Tiit OLJU
Havi käsul
Havi käsul
23:52:02 +08:02

MV - 1p

1
Romas CEPLINSKAS
Jaunyste
Jaunyste
23:02:49 +56:57
2
Kestutis VAICIUS
Jaunyste
Jaunyste
23:02:49 +56:57
3
Mati MÄGI
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
23:59:05 +53:13
4
Madis OSJAMETS
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
23:59:05 +53:13
5
Edgars SADRIS
TDK Saansoliitis
TDK Saansoliitis
23:31:43 +25:51
6
Kristaps TAMUZS
TDK Saansoliitis
TDK Saansoliitis
23:31:43 +25:51
7
Eriks SINICINS
Vai vel talu
Vai vel talu
23:25:43 +19:51
8
Martins ZARINS
Vai vel talu
Vai vel talu
23:25:43 +19:51
9
Sergii SIRINOK
SSVS
SSVS
23:39:36 +33:44
10
Oleksandr VOLKOV
SSVS
SSVS
23:39:36 +33:44
11
Volodymyr SHPETNYY
SSVS
SSVS
23:39:36 +33:44
12
Jüri LEMBER
Okaskuup
Okaskuup
23:17:28 +11:36
13
Kalle TAMMJÄRV
Okaskuup
Okaskuup
23:17:28 +11:36
14
Gert SAAMANN
Klemmide Sõbrad
Klemmide Sõbrad
23:43:56 +38:04
15
Tarmo SAARE
Klemmide Sõbrad
Klemmide Sõbrad
23:43:56 +38:04
16
Ainars GRINVALDS
Lieliskie
Lieliskie
23:58:15 +52:23
17
Harijs MEIERS
Lieliskie
Lieliskie
23:58:15 +52:23
18
Uldis KLEPERS
Will be
Will be
23:44:19 +38:27
19
Sandis PETERSONS
Will be
Will be
23:44:19 +38:27
20
Manu HUMPPI
Raivojuoksijat
Raivojuoksijat
23:52:54 +47:02
21
Jeremy PALMER
Raivojuoksijat
Raivojuoksijat
23:52:54 +47:02
22
Heno IVANOV
Keset Loojangut
Keset Loojangut
23:34:55 +29:03
23
Raul KANGUR
Keset Loojangut
Keset Loojangut
23:34:55 +29:03
24
Lauri VALDMAA
Rabahundid
Rabahundid
23:07:37 +01:45
25
Marko VALTER
Rabahundid
Rabahundid
23:07:37 +01:45
26
Matis MÄRTSON
Kati Kovacsi nimeline van
Kati Kovacsi nimeline van
23:05:48 +59:56
27
Villu PÄÄRT
Kati Kovacsi nimeline van
Kati Kovacsi nimeline van
23:05:48 +59:56
28
Arvids OZOLINS
Dad Will Fix It
Dad Will Fix It
16:28:28 +22:36
29
Edgars PEICS
Dad Will Fix It
Dad Will Fix It
16:28:28 +22:36
30
Veiko BUSCH
KURASE HÜLGED
KURASE HÜLGED
18:32:55 +27:03
31
Markko SINKKONEN
KURASE HÜLGED
KURASE HÜLGED
18:32:55 +27:03
32
Janne SNELLMAN
Lupus Extreme
Lupus Extreme
23:51:28 +45:36
33
Mika TALVISILTA
Lupus Extreme
Lupus Extreme
23:51:28 +45:36
34
Edgars BREMZE
Izturiba
Izturiba
23:04:08 +58:16
35
Intars OPOLAIS
Izturiba
Izturiba
23:04:08 +58:16
36
Aigars CEKSTERS
Slapjie pumpuri
Slapjie pumpuri
23:11:31 +05:39
37
Vilnis FRISFELDS
Slapjie pumpuri
Slapjie pumpuri
23:11:31 +05:39
38
Dainis METERS
TPF Mitava
TPF Mitava
23:30:49 +24:57
39
Ainars SILINS
TPF Mitava
TPF Mitava
23:30:49 +24:57
40
Kaido HALLIK
Õnnevalem
Õnnevalem
23:39:20 +33:28
41
Eduard TAIVERE
Õnnevalem
Õnnevalem
23:39:20 +33:28
42
Radovan CECH
Inov-8
Inov-8
23:37:41 +31:49
43
Ondrej SKRIPNIK
Inov-8
Inov-8
23:37:41 +31:49
44
Einars MASTEIKO
Onud
Onud
9:05:52
45
Janis VISKERS
Onud
Onud
9:05:52
46
Renars SKUDRA
NO STRESS
NO STRESS
23:51:40 +45:48
47
Viesturs SLOSBERGS
NO STRESS
NO STRESS
23:51:40 +45:48
48
Jan KOTYK
Tall and Small Czech vete
Tall and Small Czech vete
23:48:40 +42:48
49
Miroslav SEIDL
Tall and Small Czech vete
Tall and Small Czech vete
23:48:40 +42:48
50
Maris AVOTINS
Resnais Susurs
Resnais Susurs
21:47:20 +41:28
51
Ainars CIRULIS
Resnais Susurs
Resnais Susurs
21:47:20 +41:28
52
Joe LEPP
I&J
I&J
23:05:33 +59:41
53
Indrek ROOS
I&J
I&J
23:05:33 +59:41
54
Marko VAPA
Team Finland
Team Finland
23:56:36 +50:44
55
Mikko VAPA
Team Finland
Team Finland
23:56:36 +50:44
56
Ago LAURI
Kawe
Kawe
19:17:31 +11:39
57
Andres LÕHMUS
Kawe
Kawe
19:17:31 +11:39
58
Allan SÜLLA
AO-2021
AO-2021
22:27:27 +21:35
59
Ove UHTLIK
AO-2021
AO-2021
22:27:27 +21:35
60
Tommy IVARSSON
Pioneers
Pioneers
19:30:19 +24:27
61
Johan LILJA
Pioneers
Pioneers
19:30:19 +24:27
62
Ivar LAI
Punkt leitud
Punkt leitud
23:02:25 +56:33
63
Raul SANKOVSKI
Punkt leitud
Punkt leitud
23:02:25 +56:33
64
Alexander KHALYAPIN
KARVAJALAD
KARVAJALAD
23:50:59 +45:07
65
Reigo LEHTLA
KARVAJALAD
KARVAJALAD
23:50:59 +45:07
66
Pearu KUUSK
Optimaal
Optimaal
21:27:32 +21:40
67
Anto LAARMAA
Optimaal
Optimaal
21:27:32 +21:40
68
Rolands AUZINS
Jautrie tetuki
Jautrie tetuki
23:42:48 +36:56
69
Normunds BAKIS
Jautrie tetuki
Jautrie tetuki
23:42:48 +36:56
70
Janis GIRNIS
Jautrie tetuki
Jautrie tetuki
23:42:48 +36:56
71
Aivars AKOTS
Staying alive
Staying alive
23:34:32 +28:40
72
Arnis MALBERGS
Staying alive
Staying alive
23:34:32 +28:40
73
Martins OZOLINS
Staying alive
Staying alive
23:34:32 +28:40
74
Lauri KIKERPILL
Värska Originaal
Värska Originaal
22:36:16 +30:24
75
Indrek MAHLA
Värska Originaal
Värska Originaal
22:36:16 +30:24
76
Risto MITT
Värska Originaal
Värska Originaal
22:36:16 +30:24
77
Viacheslav SAVCHENKO
Luna TI
Luna TI
23:42:33 +36:41
78
Andrey SHPAK
Luna TI
Luna TI
23:42:33 +36:41
79
Jüri KÕIV
SMI
SMI
23:18:48 +12:56
80
Enn PÄRT
SMI
SMI
23:18:48 +12:56
81
Tarmo TOLM
SMI
SMI
23:18:48 +12:56

NN - 1p

1
Baiba KASKINA
Baltais zalktis & De Niro
Baltais zalktis & De Niro
5:51:51 +22:17
2
Vita SKUJA
Baltais zalktis & De Niro
Baltais zalktis & De Niro
5:51:51 +22:17
3
Kaili ALLIK
DreamTeam
DreamTeam
5:29:34
4
Karmen SALK
DreamTeam
DreamTeam
5:29:34
5
Margit HEINLAAN
Maran
Maran
5:40:12 +10:38
6
Angela IVASK
Maran
Maran
5:40:12 +10:38
7
Kristel KÕIVO
Trajektoor
Trajektoor
5:53:22 +23:48
8
Jonne ROOMA
Trajektoor
Trajektoor
5:53:22 +23:48
9
Mariia BORISOVA
Alena
Alena
5:41:48 +12:14
10
Anna KEZRASHVILI
Alena
Alena
5:41:48 +12:14
11
Kadri KIMSEN
Kim-sen
Kim-sen
5:53:30 +23:56
12
Kaire KIMSEN
Kim-sen
Kim-sen
5:53:30 +23:56
13
Piret EHRENPREIS
Kukeseenesport
Kukeseenesport
6:03:18 +33:44
14
Jaana KARJA
Kukeseenesport
Kukeseenesport
6:03:18 +33:44
15
Ines MALMBERG
Kukeseenesport
Kukeseenesport
6:03:18 +33:44
16
Kadri ISAKAR
Konstruktiivsed lobisejad
Konstruktiivsed lobisejad
5:34:26 +04:52
17
Kadri LEETSAAR
Konstruktiivsed lobisejad
Konstruktiivsed lobisejad
5:34:26 +04:52
18
Kadri VOORMANSIK
Konstruktiivsed lobisejad
Konstruktiivsed lobisejad
5:34:26 +04:52
19
Helina KOLSAR
Käib kah
Käib kah
5:49:05 +19:31
20
Kristine TAMM
Käib kah
Käib kah
5:49:05 +19:31
21
Mari KALKUN
Ilmamõtsan
Ilmamõtsan
5:34:23 +04:49
22
Kadri KASUK
Ilmamõtsan
Ilmamõtsan
5:34:23 +04:49
23
Liisi KASUK
Ilmamõtsan
Ilmamõtsan
5:34:23 +04:49

NN45 - 1p

1
Renate KOKOREVICA
AR
AR
5:47:04 +03:41
2
Andra MELBARDE
AR
AR
5:47:04 +03:41
3
EVITA FREIMANE
COK SILVA
COK SILVA
5:49:55 +06:32
4
INESE PURGAILE
COK SILVA
COK SILVA
5:49:55 +06:32
5
Edith MADALIK
XT Sport
XT Sport
5:59:07 +15:44
6
Marlen VALGMA
XT Sport
XT Sport
5:59:07 +15:44
7
Rita SINIVALI
Wild catz
Wild catz
5:43:23
8
Maret VIIRA
Wild catz
Wild catz
5:43:23
9
Margit RÕÕM
TU1988
TU1988
5:43:36 +00:13
10
Signe TOMSONE
TU1988
TU1988
5:43:36 +00:13

PERE - 1p

1
Jaan Artur VIIRSALU
JAT
JAT
3:59:14 +01:51
2
Toomas VIIRSALU
JAT
JAT
3:59:14 +01:51
3
Erko KIRJANEN
Otepääragnarid
Otepääragnarid
5:27:14 +29:51
4
Ilmar KIRJANEN
Otepääragnarid
Otepääragnarid
5:27:14 +29:51
5
Raul OLESK
Nuuskm6mmik
Nuuskm6mmik
5:47:40 +50:17
6
Vilja PÄRN
Nuuskm6mmik
Nuuskm6mmik
5:47:40 +50:17
7
Andres HIIEMÄE
Aventura
Aventura
4:01:20 +03:57
8
Ingrid HIIEMÄE
Aventura
Aventura
4:01:20 +03:57
9
Taivo TALI
Talvepoisid
Talvepoisid
5:05:14 +07:51
10
Aili KANGRO
Piirilt
Piirilt
3:57:23
11
Airika LAINOJA
Piirilt
Piirilt
3:57:23
VA
Mehis UDAM
Udam
Udam
 

WJ - 1p

1
Mariia HOIENKO
Elite Girls
Elite Girls
23:18:07 +16:20
2
Olena PRUDENKO
Elite Girls
Elite Girls
23:18:07 +16:20
3
Adelaida KOLMOHOROVA
FOREST TIGERS
FOREST TIGERS
16:01:47
4
Alina YEFIMENKOVA
FOREST TIGERS
FOREST TIGERS
16:01:47
5
Olha ILKOVA
BUKOVYNA-CHERKASY
BUKOVYNA-CHERKASY
23:52:02 +50:15
6
Alina MYRONUK
BUKOVYNA-CHERKASY
BUKOVYNA-CHERKASY
23:52:02 +50:15

WO - 1p

1
Evija DZVINKO
Tourists from Valmiera
Tourists from Valmiera
23:41:29 +20:18
2
Evita KLAVINA
Tourists from Valmiera
Tourists from Valmiera
23:41:29 +20:18
3
Kateryna KYFIAK
Bukovyna girls
Bukovyna girls
23:53:02 +31:51
4
Aliona NIGDA
Bukovyna girls
Bukovyna girls
23:53:02 +31:51
5
Anastasia BASIUK
Ukrainian superwomen
Ukrainian superwomen
23:34:34 +13:23
6
Natalia TYSHCHENKO
Ukrainian superwomen
Ukrainian superwomen
23:34:34 +13:23
7
Jaana OLVET
Team Anaerobic
Team Anaerobic
15:24:59 +03:48
8
Liis UUSKÜLA
Team Anaerobic
Team Anaerobic
15:24:59 +03:48
9
Mariann SULG
Mannid
Mannid
23:45:01 +23:50
10
Maris TERNO
Mannid
Mannid
23:45:01 +23:50
11
Svitlana MARTYNOVA
Hortitsa
Hortitsa
24:07:56 +46:45
12
Tetiana PEREVALOVA
Hortitsa
Hortitsa
24:07:56 +46:45
13
Olha CHEBERAKHA
Sever-enduro
Sever-enduro
23:38:00 +16:49
14
Olena DOTSENKO
Sever-enduro
Sever-enduro
23:38:00 +16:49
15
Gunita DRAVNIECE
Evigun
Evigun
23:40:23 +19:12
16
Evija GRINMANE
Evigun
Evigun
23:40:23 +19:12
17
Aleksandra FJODOROVA
Gone Fishing
Gone Fishing
23:41:14 +20:03
18
Ieva GRAUDUMA
Gone Fishing
Gone Fishing
23:41:14 +20:03
19
Zane ELKSNE
Latvian Malka
Latvian Malka
21:49:06 +27:55
20
Linda KRESLINA
Latvian Malka
Latvian Malka
21:49:06 +27:55
21
Tagni JÕELEHT
Uuri metsa
Uuri metsa
13:56:19 +35:08
22
Emily LAUREND
Uuri metsa
Uuri metsa
13:56:19 +35:08
23
Sintija LEVICA
SI
SI
16:53:32 +32:21
24
Inese ZIGURE
SI
SI
16:53:32 +32:21
25
Mari AROLD
Möödalasukolmik
Möödalasukolmik
23:14:15 +53:04
26
Marju VILLAK
Möödalasukolmik
Möödalasukolmik
23:14:15 +53:04
27
Kärt KÄÄRST
Tip ja Täp
Tip ja Täp
22:54:35 +33:24
28
Tiina LAHESALU
Tip ja Täp
Tip ja Täp
22:54:35 +33:24
29
Helena JÄE
HP Sport Team Inferno
HP Sport Team Inferno
19:58:50 +37:39
30
Kadri USTAV
HP Sport Team Inferno
HP Sport Team Inferno
19:58:50 +37:39
31
Reet JOHANSON
Kartul ja porgand
Kartul ja porgand
23:12:17 +51:06
32
Triin JOHANSON
Kartul ja porgand
Kartul ja porgand
23:12:17 +51:06
33
Sigita CIMERMANE
ApPasaule O-Team
ApPasaule O-Team
23:18:47 +57:36
34
Evita GAUSE
ApPasaule O-Team
ApPasaule O-Team
23:18:47 +57:36
35
Ligita LIEPINA
ApPasaule O-Team
ApPasaule O-Team
23:18:47 +57:36
36
Gunta BLUZMA
Mes ar putniem
Mes ar putniem
23:32:55 +11:44
37
Laura MAZMACA
Mes ar putniem
Mes ar putniem
23:32:55 +11:44
38
Maija MIRUSKINA
Mes ar putniem
Mes ar putniem
23:32:55 +11:44
39
Laura-Liis KALJUR
Restart
Restart
11:21:11
40
Mari-Liis KALJUR
Restart
Restart
11:21:11
41
Maie TALI
Restart
Restart
11:21:11
42
Hannula-Katrin PANDIS
Seiklushunt Women
Seiklushunt Women
23:54:39 +33:28
43
Piibe TAMMEMÄE
Seiklushunt Women
Seiklushunt Women
23:54:39 +33:28

WSV - 1p

1
Velga BUSA
Mona W
Mona W
23:37:47 +57:02
2
Baiba PURINA
Mona W
Mona W
23:37:47 +57:02
3
Dace SAULITE
KA 2
KA 2
22:56:54 +16:09
4
Sarmite VLODARE
KA 2
KA 2
22:56:54 +16:09
5
Inese MIDRIJANE
Taka SI
Taka SI
22:40:45
6
Skaidrite OTANKE
Taka SI
Taka SI
22:40:45
7
Kaie KONSAP
Vandersellid
Vandersellid
23:19:54 +39:09
8
Epp VOITKA
Vandersellid
Vandersellid
23:19:54 +39:09
9
Kersti EHALA
Jalas kollased sandaalid,
Jalas kollased sandaalid,
23:37:14 +56:29
10
Pilvi-Heli VETTIK
Jalas kollased sandaalid,
Jalas kollased sandaalid,
23:37:14 +56:29
11
Airi ALNEK
Tipp ja Täpp
Tipp ja Täpp
23:51:08 +10:23
12
Marje VIIRMANN
Tipp ja Täpp
Tipp ja Täpp
23:51:08 +10:23
13
Anda LEJASBLUSA
MATRIX
MATRIX
23:39:31 +58:46
14
Rota SNUKA
MATRIX
MATRIX
23:39:31 +58:46
15
Siiri POOPUU
Kobras DUO
Kobras DUO
23:12:10 +31:25
16
Saima VÄRTON
Kobras DUO
Kobras DUO
23:12:10 +31:25
17
Vera HAJKOVA
Kandjoktjo
Kandjoktjo
23:47:04 +06:19
18
Zuzana SETINKOVA
Kandjoktjo
Kandjoktjo
23:47:04 +06:19
19
Ineta AULIKA
ANDINE
ANDINE
23:09:52 +29:07
20
Andra JANSONE
ANDINE
ANDINE
23:09:52 +29:07
21
Ellen LEMBRA
RARA
RARA
23:43:47 +03:02
22
Ingrid RANNA
RARA
RARA
23:43:47 +03:02
23
Ülle RAUDSEPP
RARA
RARA
23:43:47 +03:02

WUV - 1p

1
Alida ABOLA
OZO
OZO
23:34:51 +09:15
2
Ligita GRUNDE
OZO
OZO
23:34:51 +09:15
3
Liis LILLE
Talilill
Talilill
23:25:36
4
Tiina TALISOO
Talilill
Talilill
23:25:36
5
Anne AROLD
Annemar
Annemar
23:29:10 +03:34
6
Marje TOBRELUTS
Annemar
Annemar
23:29:10 +03:34
7
Ene EHRENPREIS
Võrgud välja
Võrgud välja
23:37:32 +11:56
8
Eha KRIKS
Võrgud välja
Võrgud välja
23:37:32 +11:56

WV - 1p

1
Olena KAPARA
""@@""
""@@""
23:38:36 +16:14
2
Polina PIKHOVKINA
""@@""
""@@""
23:38:36 +16:14
3
Inese BERZINA
IBIZA
IBIZA
23:46:22 +24:00
4
Iveta ZAGERE
IBIZA
IBIZA
23:46:22 +24:00
5
Elina LASSERON
Hunt
Hunt
23:18:21 +55:59
6
Rita OJALA
Hunt
Hunt
23:18:21 +55:59
7
Mari PUNAB
M&M
M&M
23:08:46 +46:24
8
Made VARES
M&M
M&M
23:08:46 +46:24
9
Jana ADATA
Team Valmiera
Team Valmiera
23:02:36 +40:14
10
Vita ZUKOVSKA
Team Valmiera
Team Valmiera
23:02:36 +40:14
11
Ilze KREMERE
AmberFox
AmberFox
23:44:28 +22:06
12
Ieva SIMSONE
AmberFox
AmberFox
23:44:28 +22:06
13
Liina KRÜNVALD
Okaskera
Okaskera
23:17:24 +55:02
14
Marika TAMMJÄRV
Okaskera
Okaskera
23:17:24 +55:02
15
Indra SEGLINA
Jura lidz celiem
Jura lidz celiem
23:38:19 +15:57
16
Ieva VITOLINA
Jura lidz celiem
Jura lidz celiem
23:38:19 +15:57
17
Sintija ALAINE
Forest berries
Forest berries
22:54:41 +32:19
18
Vizbulite CELMINA
Forest berries
Forest berries
22:54:41 +32:19
19
Aiva JAKOVELA
Aiva un Ildze
Aiva un Ildze
23:44:17 +21:55
20
Ildze STRAUME
Aiva un Ildze
Aiva un Ildze
23:44:17 +21:55
21
Gunta BRAZAUSKA
Dzintars matos
Dzintars matos
23:32:35 +10:13
22
Kristine KADASA
Dzintars matos
Dzintars matos
23:32:35 +10:13
23
Anneli ORAV
2 Oravat
2 Oravat
23:56:41 +34:19
24
Virve ORAV
2 Oravat
2 Oravat
23:56:41 +34:19
25
Riika PLOOMPUU
Ehtel & Riika
Ehtel & Riika
23:41:38 +19:16
26
Ehtel TAEVERE
Ehtel & Riika
Ehtel & Riika
23:41:38 +19:16
27
Nina MIKHEEVA
Moscow Shebekino
Moscow Shebekino
23:54:33 +32:11
28
Elena RUDENKO
Moscow Shebekino
Moscow Shebekino
23:54:33 +32:11
29
Olita POPLAVSKA
Latgalian girls
Latgalian girls
22:22:22
30
Vija UTANE
Latgalian girls
Latgalian girls
22:22:22
31
Heli ZVOROVSKI
Saba
Saba
23:31:54 +09:32
32
Pille TIIS
Saba
Saba
23:31:54 +09:32
33
Santa BLUMA
Latvietes
Latvietes
23:04:33 +42:11
34
Lasma SLOSBERGA
Latvietes
Latvietes
23:04:33 +42:11
35
Kristina ECE
Who seeks - finds!
Who seeks - finds!
23:36:19 +13:57
36
Sandra ZVIRGZDINA
Who seeks - finds!
Who seeks - finds!
23:36:19 +13:57
37
Tarja TÖRMIKOSKI
Devil Hill Wanderers2
Devil Hill Wanderers2
22:37:12 +14:50
38
Anu VESISENAHO
Devil Hill Wanderers2
Devil Hill Wanderers2
22:37:12 +14:50
39
Evelyn HIMMA
Rändajad
Rändajad
23:22:58 +00:36
40
Merike METS
Rändajad
Rändajad
23:22:58 +00:36
41
Zivile KANAPKIENE
Klajunas Ladies
Klajunas Ladies
23:44:27 +22:05
42
Inga ZVINYTE
Klajunas Ladies
Klajunas Ladies
23:44:27 +22:05
43
Tiina KARTAU
Puus ja põlv
Puus ja põlv
23:31:03 +08:41
44
Maire NÕMMIK
Puus ja põlv
Puus ja põlv
23:31:03 +08:41
45
Esta TAMM
Puus ja põlv
Puus ja põlv
23:31:03 +08:41

XJ - 1p

1
Vadym PETROVYCH
Unstoppable team
Unstoppable team
23:35:33 +49:25
2
Marharyta TELIPKO
Unstoppable team
Unstoppable team
23:35:33 +49:25
3
Elina KREMERE
Team Meridians
Team Meridians
23:10:43 +24:35
4
Krisjanis KREMERS
Team Meridians
Team Meridians
23:10:43 +24:35
7
Heili AAVOLA
Ma-sin
Ma-sin
23:31:53 +45:45
8
Martin LEISSOO
Ma-sin
Ma-sin
23:31:53 +45:45
9
IVAN ROMANENKO
SUVOROVETS
SUVOROVETS
23:58:42 +12:34
10
YELIZAVETA ZAITSEVA
SUVOROVETS
SUVOROVETS
23:58:42 +12:34
11
Brita PLOOMPUU
Põrgupõhja
Põrgupõhja
22:46:08
12
Sander PRITSIK
Põrgupõhja
Põrgupõhja
22:46:08
13
Jaan VIIRMANN
Põrgupõhja
Põrgupõhja
22:46:08
DNS
Arturs Jekabs PUMPURS
Rigas Jantarpini
Rigas Jantarpini
 

XO - 1p

1
Guna MARTINSONE
Vikingi
Vikingi
23:39:27 +24:40
2
Janis UZULENS
Vikingi
Vikingi
23:39:27 +24:40
3
Agnese CIRKA
KM Building
KM Building
9:14:47
4
Gatis CIRKA
KM Building
KM Building
9:14:47
5
Maris PALOPÄÄL
MariSiim
MariSiim
23:05:15 +50:28
6
Siim VALGEVÄLI
MariSiim
MariSiim
23:05:15 +50:28
7
Gunta NALIVAIKO
L5
L5
23:27:51 +13:04
8
Peteris NALIVAIKO
L5
L5
23:27:51 +13:04
9
Heiki PAJUSTE
HP-Sport team
HP-Sport team
23:41:01 +26:14
10
Heleri PAJUSTE
HP-Sport team
HP-Sport team
23:41:01 +26:14
13
Inga PRULE-MUNDA
Chubiishi
Chubiishi
23:53:07 +38:20
14
Edgars PRULIS-MUNDA
Chubiishi
Chubiishi
23:53:07 +38:20
17
Ugis INKA
Ziepniekkalna kedas
Ziepniekkalna kedas
23:45:07 +30:20
18
Aiga TORA
Ziepniekkalna kedas
Ziepniekkalna kedas
23:45:07 +30:20
19
Mara PUCENA
Vijolisu grava
Vijolisu grava
24:03:11 +48:24
20
Klavs SVILPE
Vijolisu grava
Vijolisu grava
24:03:11 +48:24
21
George FECHO
FENIX
FENIX
23:58:40 +43:53
22
Anna HUDELAITIS
FENIX
FENIX
23:58:40 +43:53
23
Polina ZAKHAROVA
Altra Ukraine
Altra Ukraine
21:24:03 +09:16
24
Ievgenii TSYREN
Altra Ukraine
Altra Ukraine
21:24:03 +09:16
27
Triin JÄÄDMAA
Hobo hike
Hobo hike
23:32:31 +17:44
28
Kristen RUUBEL
Hobo hike
Hobo hike
23:32:31 +17:44
35
Ales BALCAR
We are having fun
We are having fun
23:45:13 +30:26
36
Jana BALCAROVA
We are having fun
We are having fun
23:45:13 +30:26
37
Nele JUNTSON
SK100 matkajad
SK100 matkajad
23:02:18 +47:31
38
Marek KARM
SK100 matkajad
SK100 matkajad
23:02:18 +47:31
39
Aimur LILLAK
Significant Emotional Eve
Significant Emotional Eve
22:36:59 +22:12
40
Kärt PRAKS
Significant Emotional Eve
Significant Emotional Eve
22:36:59 +22:12
43
Olena BABYCH
Smeshariki
Smeshariki
23:31:04 +16:17
44
Kyryl ODNOKOZ
Smeshariki
Smeshariki
23:31:04 +16:17
45
Ekaterina MENSHOVA
GreenLightRight
GreenLightRight
23:52:00 +37:13
46
Sergey PIKUZ
GreenLightRight
GreenLightRight
23:52:00 +37:13
47
Madara APSALONE
AMPERINS
AMPERINS
23:36:52 +22:05
48
Janis KALNINS
AMPERINS
AMPERINS
23:36:52 +22:05
49
Aleksis RIGUNS
AMPERINS
AMPERINS
23:36:52 +22:05
50
Elina AGE
STK
STK
19:25:15 +10:28
51
Martins BIRUMS
STK
STK
19:25:15 +10:28
52
Janis PRIEDITIS
STK
STK
19:25:15 +10:28
53
Signe LICITE
NEPALIKT PEDEJIEM!
NEPALIKT PEDEJIEM!
23:38:14 +23:27
54
Ingrida LUDZINA
NEPALIKT PEDEJIEM!
NEPALIKT PEDEJIEM!
23:38:14 +23:27
55
Viesturs SIMANIS
NEPALIKT PEDEJIEM!
NEPALIKT PEDEJIEM!
23:38:14 +23:27
59
Ilva KOSKINA
Romanichi
Romanichi
23:58:52 +44:05
60
Romans KOSKINS
Romanichi
Romanichi
23:58:52 +44:05
61
Janis KOSKINS-DIKS
Romanichi
Romanichi
23:58:52 +44:05
62
Gunta LEDINA
Tadaah
Tadaah
23:41:35 +26:48
63
Peteris LEDINS
Tadaah
Tadaah
23:41:35 +26:48
DNS
Roger VIRGILI SERRALLONGA
CACATUA
CACATUA
 

XSV - 1p

1
Valentyna BEVZO
BUKOVYNA KHARAKTERNYKY
BUKOVYNA KHARAKTERNYKY
24:00:31 +16:02
2
Volodymyr LIPKA
BUKOVYNA KHARAKTERNYKY
BUKOVYNA KHARAKTERNYKY
24:00:31 +16:02
3
Arija SINKE
Olaine
Olaine
22:52:25 +07:56
4
Juris SINKE
Olaine
Olaine
22:52:25 +07:56
5
Silvija PENKULE
Durbes bisons
Durbes bisons
23:38:26 +53:57
6
Maris PENKULIS
Durbes bisons
Durbes bisons
23:38:26 +53:57
7
Päivi KÄRKKÄINEN
Team Tilda
Team Tilda
20:32:28 +47:59
8
Einar LUUP
Team Tilda
Team Tilda
20:32:28 +47:59
9
Janis EGLITIS
Ezu taka
Ezu taka
19:49:09 +04:40
10
Ilze LAURE
Ezu taka
Ezu taka
19:49:09 +04:40
11
Juris JURANS
Pasmaidi
Pasmaidi
22:38:01 +53:32
12
Iveta LINUZA
Pasmaidi
Pasmaidi
22:38:01 +53:32
13
Lea LEPPIK
Lendorav
Lendorav
17:44:29
14
Mati PREITOF
Lendorav
Lendorav
17:44:29
15
Zbynek KREJCIK
WITaj
WITaj
23:00:18 +15:49
16
Monika KREJCIKOVA
WITaj
WITaj
23:00:18 +15:49
17
Michal KLAPKA
Historici
Historici
22:27:39 +43:10
18
Milada KLAPKOVA
Historici
Historici
22:27:39 +43:10
21
Indrek JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
23:26:42 +42:13
22
Mare JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
23:26:42 +42:13
23
Gundega JURANE
Livani
Livani
23:46:56 +02:27
24
Varis PEISENIEKS
Livani
Livani
23:46:56 +02:27
25
Juris SVIRKSTS
Livani
Livani
23:46:56 +02:27
26
Janis NAGELIS
MONA XXL
MONA XXL
23:39:19 +54:50
27
Liga ZARINA
MONA XXL
MONA XXL
23:39:19 +54:50
28
Juris ZARINS
MONA XXL
MONA XXL
23:39:19 +54:50
NA
Tõnu ILVES
Lynx-Lynx
Lynx-Lynx
 

XUV - 1p

1
Tetiana DRYTOVA
Alchevsk Wanderers
Alchevsk Wanderers
23:18:27 +41:04
2
Yuriy SHUR
Alchevsk Wanderers
Alchevsk Wanderers
23:18:27 +41:04
3
Sulev KUIV
Ultranegatiivsed
Ultranegatiivsed
17:37:23
4
Ene SULG
Ultranegatiivsed
Ultranegatiivsed
17:37:23
5
Valentyna LYTVYN
Dreamers
Dreamers
23:23:28 +46:05
6
Mykola OPANASENKO
Dreamers
Dreamers
23:23:28 +46:05
7
Vasyl RUBLEVSKYI
Dreamers
Dreamers
23:23:28 +46:05

XV - 1p

1
Toomas AAN
S.T.
S.T.
12:28:42 +35:23
2
Siret PÄRTEL
S.T.
S.T.
12:28:42 +35:23
3
Modris SARINS
7TH
7TH
23:06:05 +12:46
4
Anete SMILGA
7TH
7TH
23:06:05 +12:46
5
Sniedze BRAKOVSKA
Saulkrasti Showel Racing
Saulkrasti Showel Racing
23:42:25 +49:06
6
Eduards PAKIS
Saulkrasti Showel Racing
Saulkrasti Showel Racing
23:42:25 +49:06
7
Tarvo JÕESTE
Sääsehirm
Sääsehirm
23:42:55 +49:36
8
Merle LILLEORU
Sääsehirm
Sääsehirm
23:42:55 +49:36
9
Anita PAIDERE
Skudrulaci
Skudrulaci
23:57:30 +04:11
10
Juris PAIDERS
Skudrulaci
Skudrulaci
23:57:30 +04:11
11
Zane BLUMBERGA
Meklejot Mezam galu.
Meklejot Mezam galu.
23:35:14 +41:55
12
Girts STRUJEVICS
Meklejot Mezam galu.
Meklejot Mezam galu.
23:35:14 +41:55
13
Ieva GODINA
B3
B3
23:48:31 +55:12
14
Martins GODINS
B3
B3
23:48:31 +55:12
15
Katrin PARTS
Inlook Color - meie värv
Inlook Color - meie värv
23:41:15 +47:56
16
Margus PARTS
Inlook Color - meie värv
Inlook Color - meie värv
23:41:15 +47:56
17
Zane GRUBERTE
Ciku Caku
Ciku Caku
23:49:48 +56:29
18
Guntars ZILINSKIS
Ciku Caku
Ciku Caku
23:49:48 +56:29
19
Tõnis PIIRISILD
O+
O+
23:29:38 +36:19
20
Pille VINNE
O+
O+
23:29:38 +36:19
23
Aivo KALJUMÄE
Compressport
Compressport
23:48:46 +55:27
24
Laidy PROOSVÄLI
Compressport
Compressport
23:48:46 +55:27
27
Anda GRAPENA
JAGR
JAGR
23:31:28 +38:09
28
Janis RIZA
JAGR
JAGR
23:31:28 +38:09
29
Tiina KANGILASKI
JFF
JFF
20:51:45 +58:26
30
Jaan METSA
JFF
JFF
20:51:45 +58:26
31
Meelis MÄLBERG
WereWolf
WereWolf
23:12:38 +19:19
32
Imbi SOOME
WereWolf
WereWolf
23:12:38 +19:19
33
Ain FJODOROV
Juusa Seiklushunt
Juusa Seiklushunt
23:49:34 +56:15
34
Reeda TUULA-FJODOROV
Juusa Seiklushunt
Juusa Seiklushunt
23:49:34 +56:15
35
Lilita BRIKMANE
Taka Durbe
Taka Durbe
15:39:09 +45:50
36
Janis PETERSONS
Taka Durbe
Taka Durbe
15:39:09 +45:50
37
Svetlana GLADKOVA
FST Novorossiisk
FST Novorossiisk
23:53:45 +00:26
38
Gennadii SELYUMINOV
FST Novorossiisk
FST Novorossiisk
23:53:45 +00:26
41
Janis KUKKS
Amber Race
Amber Race
23:50:28 +57:09
42
Baiba MOCANE
Amber Race
Amber Race
23:50:28 +57:09
43
Gert MÜÜRSEPP
müra
müra
18:12:55 +19:36
44
Kersti RAHNEL
müra
müra
18:12:55 +19:36
45
Andrus RÄMMANN
Virmalised
Virmalised
23:46:31 +53:12
46
Anneli RÄMMANN
Virmalised
Virmalised
23:46:31 +53:12
49
Ilze KALVE
Tievetaju lazanja
Tievetaju lazanja
23:17:14 +23:55
50
Dace PEISENIECE
Tievetaju lazanja
Tievetaju lazanja
23:17:14 +23:55
51
Valdis PEISENIEKS
Tievetaju lazanja
Tievetaju lazanja
23:17:14 +23:55
52
Jørn AADNEVIK
Vunder Project B
Vunder Project B
8:53:19
53
Monika KARMIN
Vunder Project B
Vunder Project B
8:53:19
54
Viljar GRAUEN
SASS
SASS
23:49:24 +56:05
55
Anneken LEMBERG
SASS
SASS
23:49:24 +56:05
56
Neeme LOORITS
SASS
SASS
23:49:24 +56:05
57
Mairolt KAKKO
Libahunt
Libahunt
23:26:25 +33:06
58
Heidi SILD
Libahunt
Libahunt
23:26:25 +33:06
DNS
Merle ROHTLA
Konnad
Konnad
 

Rogain

Korraldaja: Seiklushunt

Rajameister:

Otepää

636 osalejat