Tulemused

18aug.20

Põlva 20.Teisipäevak

KUKI

1
Karl KUUSK
2016 Karoliine LA
Karoliine LA
00:43:52
2
00:48:56 +05:04
3
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:55:34 +11:42

M08

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:34:51
2
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:39:54 +05:03
3
Eugen TÄNAV
2014 Viimsi/Pärnamäe küla
Viimsi/Pärnamäe küla
00:41:10 +06:19
4
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:41:37 +06:46
5
Ott KOLSAR
2012
00:49:25 +14:34
6
Albert VALVAS
2014 Maarjamõisa Lasteaed
Maarjamõisa Lasteaed
01:00:28 +25:37

M10

1
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:26:45
2
Marten Verner MISNIK
2009 Parksepa KK
Parksepa KK
00:33:16 +06:31
3
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:36:38 +09:53

M12

1
Ants LIIVAMÄGI
2006 Tartu
Tartu
00:36:04
2
00:38:56 +02:52
3
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:46:55 +10:51
4
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
00:47:39 +11:35
5
Albert MAASIKAS
2012 Tartu vald
Tartu vald
00:47:46 +11:42
6
00:47:47 +11:43
7
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:15:04 +39:00
8
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
01:15:12 +39:08
9
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:25:10 +49:06

M14

1
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:40:39
2
Kaur KENK
2006 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:40:42 +00:03
3
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:42:44 +02:05
4
Erik PETERSEN
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:44:11 +03:32
5
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:49:03 +08:24
6
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:49:16 +08:37
7
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
01:03:58 +23:19
8
Anti TOHVA
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:09:07 +28:28
9
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:26:32 +45:53
10
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:26:36 +45:57
11
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:26:39 +46:00

M16

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:46:20
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:48:46 +02:26
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:48:56 +02:36
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:49:04 +02:44
5
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:53:00 +06:40
6
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:53:23 +07:03
7
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
00:58:05 +11:45
8
Siim ROHT
2005 Kanepi Gümnaasium
Kanepi Gümnaasium
01:17:15 +30:55
9
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:27:02 +40:42
10
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:30:56 +44:36

M18

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:08:32

M21A

1
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
00:52:11
2
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:52:45 +00:34
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:00:12 +08:01
4
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:04:15 +12:04
5
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:34 +13:23
6
Kevin HALLOP
1996 Peko
Peko
01:05:40 +13:29
7
Kaarel KUSLAP
1997 TalTech
TalTech
01:07:23 +15:12
8
Võru
01:09:14 +17:03
9
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
01:20:07 +27:56
10
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:22:05 +29:54
11
Lehar LAURITS
1994 TTG
TTG
01:24:05 +31:54

M21B

1
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:45:58
2
Kristo SIRK
1999 Kobras
Kobras
00:47:50 +01:52
3
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:51:04 +05:06
4
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:52:08 +06:10
5
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
00:53:41 +07:43
6
Mattias RENNEL
1987 Harju OK
Harju OK
00:54:34 +08:36
7
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:58:50 +12:52
8
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:04:36 +18:38
9
Lauri PERV
1989
01:10:06 +24:08
10
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:15:32 +29:34
11
Juhan SEDMAN
1958
01:26:16 +40:18
12
01:29:48 +43:50

M21E

1
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
00:54:40
2
Gion SCHNYDER
1986 Peko
Peko
00:59:26 +04:46
3
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:01:39 +06:59
4
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:02:03 +07:23
5
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:03:04 +08:24
6
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:07:23 +12:43
7
Mattis JAAMA
1992 Peko
Peko
01:11:25 +16:45
8
Tartu
01:11:30 +16:50
9
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
01:11:31 +16:51
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:12:25 +17:45
11
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:12:43 +18:03
12
Riivo ROOSE
1987 Tartu
Tartu
01:16:16 +21:36
13
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:17:41 +23:01
14
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:24:23 +29:43
15
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:33:11 +38:31
16
Stanislav TOLMATSOV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:40:59 +46:19
17
Kalev LIIV
1956
01:56:04 +01:24

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:50:39
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:55:13 +04:34
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
00:58:21 +07:42
4
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:58:31 +07:52
5
Peep TEPPO
1984 Seiklushunt
Seiklushunt
00:59:00 +08:21
6
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
00:59:06 +08:27
7
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:11:51 +21:12

M40

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:58:21
2
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:03:37 +05:16
3
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:07:40 +09:19
4
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:08:40 +10:19
5
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:09:28 +11:07
6
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
01:18:25 +20:04
7
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:24:21 +26:00
8
Janek RIIVES
1977
01:31:08 +32:47
9
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:42:48 +44:27

M45

1
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:53:59
2
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
00:59:42 +05:43
3
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:59:56 +05:57
4
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
01:02:13 +08:14
5
Mart KOPPEL
1969 Tartu
Tartu
01:03:47 +09:48
6
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:04:13 +10:14
7
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:11:14 +17:15
8
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:14:01 +20:02
9
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:14:10 +20:11
10
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:16:09 +22:10
11
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:19:50 +25:51
12
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:23:56 +29:57
13
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:26:03 +32:04
14
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:26:04 +32:05
15
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:30:03 +36:04
16
Kunnar VAHI
1972 SK Puka
SK Puka
01:37:38 +43:39

M50

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:41:35
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:46:40 +05:05
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:49:46 +08:11
4
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:52:57 +11:22
5
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:57:21 +15:46
6
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:58:47 +17:12
7
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:36:20 +54:45

M55

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:46:15
2
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:47:32 +01:17
3
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:56:08 +09:53
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:56:48 +10:33
5
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:02:24 +16:09
6
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:10:52 +24:37
7
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:32:19 +46:04

M60

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:55:42
2
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:00:16 +04:34
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:02:45 +07:03
4
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:08:51 +13:09
5
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:10:28 +14:46

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:48:44
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:58:18 +09:34

M70

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:44:57
2
Madis ORAS
1950 Ilves
Ilves
00:53:58 +09:01
3
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:58:56 +13:59
4
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:04:38 +19:41
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:07:32 +22:35
6
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:10:54 +25:57
7
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:14:55 +29:58
8
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:15:36 +30:39
9
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:16:10 +31:13
10
Jaan MILJAN
1947 Kape
Kape
01:20:37 +35:40
11
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:27:30 +42:33

M75

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:51:46

N08

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:39:17
2
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
01:08:20 +29:03

N10

1
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:21:16
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:29:09 +07:53
3
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:31:00 +09:44
4
Tartu
00:47:39 +26:23

N12

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:42:12
2
Helena HAKK
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:42:41 +00:29
3
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:51:07 +08:55
4
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:51:14 +09:02
5
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:51:36 +09:24
6
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
01:02:37 +20:25
7
Ebe HALLIK
2008 Tartu
Tartu
01:05:44 +23:32
8
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:14:31 +32:19
9
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
01:16:39 +34:27

N16

1
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:55:19
2
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:57:56 +02:37
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:00:07 +04:48
4
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:00:17 +04:58
5
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:02:23 +07:04
6
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:23:59 +28:40

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:52:08
2
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
01:32:21 +40:13

N21A

1
TAOK
00:54:58
2
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
00:55:53 +00:55
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:01:05 +06:07
4
Kelli NURM
2000 Kobras
Kobras
01:02:24 +07:26
5
Laura-Liis KÜTT
2000 Kobras
Kobras
01:11:49 +16:51
6
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
01:11:51 +16:53
7
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:14:05 +19:07
8
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:14:45 +19:47
9
Maarika VASK
1995 Ilves
Ilves
01:24:30 +29:32

N21E

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:59:07
2
Daisy KUDRE
1993 Peko
Peko
01:02:24 +03:17
3
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:08:44 +09:37
4
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
01:15:46 +16:39
5
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:15:57 +16:50
6
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:16:09 +17:02
7
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:17:07 +18:00
8
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:17:51 +18:44
9
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:34:35 +35:28

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:53:20
2
Mari AROLD
1982
00:58:09 +04:49
3
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:25:48 +32:28
4
Maarika VÄLLIK
1985 Tabivere Põhikool
Tabivere Põhikool
01:29:08 +35:48
5
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:35:23 +42:03

N40

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:49:55
2
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:57:19 +07:24
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:03:07 +13:12
4
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:04:24 +14:29
5
Eliko SAKS
1979 Võru
Võru
01:13:46 +23:51
6
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:32:38 +42:43

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:50:12
2
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:00:51 +10:39
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:01:26 +11:14
4
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
01:03:37 +13:25
5
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:10:21 +20:09
6
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
01:11:56 +21:44
7
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:13:54 +23:42
8
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:18:07 +27:55
9
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:31:53 +41:41
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:44:35 +54:23

N50

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:51:46
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:04:34 +12:48
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:10:30 +18:44
4
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:15:59 +24:13
5
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:31:55 +40:09

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:04:23
2
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
01:07:30 +03:07
3
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:16:36 +12:13
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:33:41 +29:18

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:14:12
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:19:18 +05:06
3
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:34:26 +20:14

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:51:06
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:59:07 +08:01
3
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:12:46 +21:40
4
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:15:33 +24:27
5
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:37:12 +46:06

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:13:55
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:30:01 +16:06
3
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:42:53 +28:58
4
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:46:05 +32:10

VALIK

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:31:05
2
Vilve LIISKMANN
1958 Kobras
Kobras
00:37:08 +06:03
3
Mihkel TALI
2006 Tartu Kivilinna Kool
Tartu Kivilinna Kool
00:39:08 +08:03
4
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:41:13 +10:08
5
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:41:16 +10:11
6
Triin SASI
1983 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:41:36 +10:31
7
00:41:48 +10:43
8
Kreeta ROOSE
2005 Mart Reiniku kool
Mart Reiniku kool
00:43:53 +12:48
9
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:47:26 +16:21
10
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:48:13 +17:08
11
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:48:58 +17:53
12
Mirjam AASARU
2009 Tartu
Tartu
00:50:39 +19:34
13
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:51:21 +20:16
14
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:54:02 +22:57
15
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:55:29 +24:24
16
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:56:47 +25:42
17
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:59:24 +28:19
18
Helle JAANISTE
1943 Ilves
Ilves
01:09:12 +38:07
19
Ilmar KIRJANEN
1950 TAOK
TAOK
01:13:59 +42:54
20
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:22:57 +51:52
21
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:24:37 +53:32
22
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:26:32 +55:27
23
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:28:10 +57:05
24
01:29:43 +58:38
25
Kelly VILDEK
1998 Rakv
Rakv
01:32:17 +01:12
26
Johann KIVISELG
01:36:22 +05:17
27
01:38:15 +07:10
28
02:04:45 +33:40
29
02:48:00 +16:55
30
Niklas KIVISELG
04:04:43 +33:38

VIPL

1
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:33:05
2
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:39:18 +06:13
3
00:44:06 +11:01
4
00:45:29 +12:24
5
Tanel KINGSEPP
1988 Põlvamaa
Põlvamaa
00:45:57 +12:52
6
00:46:02 +12:57
7
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:47:22 +14:17
8
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
00:48:52 +15:47
9
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
00:49:04 +15:59
10
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:52:03 +18:58
11
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:57:23 +24:18
12
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:57:34 +24:29
13
00:59:35 +26:30
14
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
01:01:34 +28:29
15
Andrus TAUL
1980 Valgamaa
Valgamaa
01:03:10 +30:05
16
Viive LÄTT
1950 SK Serviti
SK Serviti
01:04:07 +31:02
17
Eliisa SAKSING
1990 Seiklushunt
Seiklushunt
01:04:33 +31:28
18
Liis LUTTER
Tartu
Tartu
01:15:20 +42:15
19
Aleksandra KLOKOVA
1991 Valio
Valio
01:15:21 +42:16
20
Sirje SALUNDI
1956 NKK Kanepi jsk
NKK Kanepi jsk
01:22:33 +49:28
21
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:27:03 +53:58
22
01:29:25 +56:20

VIPP

1
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
01:07:41
2
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:10:03 +02:22
3
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:12:37 +04:56
4
01:15:17 +07:36
5
01:19:05 +11:24
6
Taimo KOLSAR
1971
01:24:11 +16:30
7
Austin ROOSE
2001 Mart Reiniku kool
Mart Reiniku kool
01:28:42 +21:01
8
Karoli VILLAKO
2000 SK Serviti
SK Serviti
01:30:57 +23:16
9
Eliisa VILLAKO
2007 Serviti SK
Serviti SK
01:30:58 +23:17
10
01:41:02 +33:21
11
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:41:04 +33:23
12
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:42:29 +34:48
13
Denis UKSOV
1984 Lõuna-Eesti Haigla
Lõuna-Eesti Haigla
02:05:34 +57:53
14
02:11:05 +03:24

VIPT

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:37:44
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:38:03 +00:19
3
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:39:58 +02:14
4
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:42:31 +04:47
5
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:45:25 +07:41
6
00:46:03 +08:19
7
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:47:11 +09:27
8
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:54:35 +16:51
9
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:02:33 +24:49
10
01:03:09 +25:25
11
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:05:47 +28:03
12
Mait BRATKA
1989
01:09:12 +31:28
13
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
01:10:28 +32:44
14
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:11:00 +33:16
15
Arne TILK
1969 SK Serviti
SK Serviti
01:11:42 +33:58
16
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:13:13 +35:29

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Martin Simpson

Erastvere

313 osalejat