Tulemused

04aug.20

Põlva 18.Teisipäevak

KUKI

1
Karl KUUSK
2016 Karoliine LA
Karoliine LA
00:25:32
2
Arabella KOLSAR
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:26:04 +00:32
3
00:28:11 +02:39
4
00:28:57 +03:25
5
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:28:58 +03:26
6
Sireli PARKSEPP
Põlvamaa
Põlvamaa
00:29:04 +03:32
7
Armon ROOS
2015 Kambja LA
Kambja LA
00:30:53 +05:21
8
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:47:48 +22:16
9
00:48:42 +23:10
10
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:48:56 +23:24
11
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:50:30 +24:58

M08

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:19:52
2
Stig VEESAAR
2016 Parksepa LA
Parksepa LA
00:23:12 +03:20
3
Robert LEPIK
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:24:34 +04:42
4
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:28:43 +08:51
5
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:28:44 +08:52
6
Rico HANIMÄGI
2012 Puiga LA
Puiga LA
00:29:42 +09:50
7
Taavi LIHTSA
00:37:44 +17:52
9
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
01:12:10 +52:18

M10

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:20:05
2
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:21:59 +01:54
3
Marten HANIMÄGI
2010 Puiga PK
Puiga PK
00:29:46 +09:41
4
00:38:13 +18:08

M12

1
Rihard KIVISELG
2009 SASS
SASS
00:38:03
2
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:42:13 +04:10
3
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:40 +05:37
4
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
01:02:50 +24:47
5
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:03:20 +25:17
6
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:03:39 +25:36
7
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:12:15 +34:12

M14

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:38:36
2
Kaur KENK
2006 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:40:44 +02:08
3
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:49:25 +10:49
4
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:52:08 +13:32
5
Magnar MÕTTUS
2007 Otepää
Otepää
00:52:37 +14:01
6
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:53:54 +15:18
7
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:57:03 +18:27
8
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:05:02 +26:26
9
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
01:13:16 +34:40
10
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:28:08 +49:32
11
Mihkel PARTS
1998 Võru
Võru
01:38:12 +59:36

M16

1
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:40:17
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:41:00 +00:43
3
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:45:00 +04:43
4
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:46:33 +06:16
5
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:47:39 +07:22
6
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:52:45 +12:28
7
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
00:54:37 +14:20
8
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:00:23 +20:06
9
Audun PALO
2008 Võru
Võru
01:10:55 +30:38
10
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:23:31 +43:14
11
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
01:33:23 +53:06
12
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:41:20 +01:03
13
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:47:10 +06:53

M18

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:52:15

M21A

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:54:20
2
Tanel PAPP
1995 Võru
Võru
00:54:49 +00:29
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:03:23 +09:03
4
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:41 +11:21
5
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:11:43 +17:23
6
Lehar LAURITS
1994 TTG
TTG
01:21:30 +27:10
7
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:27:09 +32:49
8
Margus MÄLL
1985 GMP CLUBHOTEL
GMP CLUBHOTEL
01:28:31 +34:11
9
Lauri HASS
Põlvamaa
Põlvamaa
02:00:49 +06:29
10
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
02:11:26 +17:06

M21B

1
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:50:17
2
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:50:40 +00:23
3
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:55:12 +04:55
4
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:56:29 +06:12
5
Joel RILLO
1985
01:13:35 +23:18
6
01:42:16 +51:59

M21E

1
Kristo HEINMANN
1989 Peko
Peko
00:56:49
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:04:02 +07:13
3
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:04:56 +08:07
4
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:05:33 +08:44
5
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:06:01 +09:12
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:07:21 +10:32
7
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:07:52 +11:03
8
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
01:13:12 +16:23
9
01:13:23 +16:34
10
Marianne HAUG
1996 Võru
Võru
01:14:19 +17:30
11
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:16:57 +20:08
12
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:19:58 +23:09
13
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:22:12 +25:23
14
Tartu
01:22:29 +25:40
15
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:22:30 +25:41
16
Ragnar LEIMANN
1981 JK Piraaja
JK Piraaja
01:25:16 +28:27
17
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:26:31 +29:42
18
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:30:38 +33:49
19
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:32:38 +35:49
20
Riivo ROOSE
1987 Tartu
Tartu
01:33:49 +37:00
21
Kalev LIIV
1956
01:52:55 +56:06

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:52:03
2
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
00:57:53 +05:50
3
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:01:20 +09:17
4
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:13:40 +21:37
5
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:26:48 +34:45

M40

1
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
01:00:38
2
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:00:55 +00:17
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:06:58 +06:20
4
Janek RIIVES
1977
01:09:56 +09:18
5
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:11:06 +10:28
6
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:15:21 +14:43
7
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:22:45 +22:07
8
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:33:10 +32:32
9
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:34:34 +33:56

M45

1
Mart KOPPEL
1969 Tartu
Tartu
00:53:38
2
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:54:44 +01:06
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:58:47 +05:09
4
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:58:59 +05:21
5
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
01:08:06 +14:28
6
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:08:20 +14:42
7
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
01:16:44 +23:06
8
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:18:43 +25:05
9
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:20:30 +26:52
10
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:21:27 +27:49
11
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:21:39 +28:01
12
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:22:37 +28:59
13
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:22:40 +29:02
14
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:25:52 +32:14
15
Tõnu ILLARU
1971 HIKI/Soome
HIKI/Soome
01:26:07 +32:29
16
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:27:04 +33:26
17
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:29:34 +35:56
18
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:29:46 +36:08

M50

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:47:29
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:49:59 +02:30
3
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:52:09 +04:40
4
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:54:07 +06:38
5
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:57:11 +09:42
6
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:01:47 +14:18
7
Uko BLEIVE
-0001 Tartu
Tartu
01:12:31 +25:02
8
01:39:56 +52:27
9
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:54:45 +07:16

M55

1
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:52:41
2
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:58:20 +05:39
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:59:14 +06:33
4
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:09:26 +16:45
5
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:22:02 +29:21

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:06:32
2
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:08:29 +01:57
3
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:12:46 +06:14
4
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:24:33 +18:01

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:43:46
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:48:09 +04:23
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:53:09 +09:23
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:05:44 +21:58

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:48:49
2
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:54:56 +06:07
3
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:59:07 +10:18
4
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
00:59:56 +11:07
5
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:02:03 +13:14
6
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:17:40 +28:51

M75

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:06:06
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:14:45 +08:39

N08

1
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:21:16
2
Eugen TÄNAV
2014 Viimsi/Pärnamäe küla
Viimsi/Pärnamäe küla
00:22:31 +01:15
3
Roosi PARKSEPP
2015 Rosma LA
Rosma LA
00:29:04 +07:48
4
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:30:21 +09:05
5
Marit VAHER
2015 Tartu
Tartu
00:30:30 +09:14
6
00:38:00 +16:44
7
Tuule LIHTSA
00:38:12 +16:56
8
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:39:58 +18:42
9
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:43:14 +21:58
10
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:51:28 +30:12

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:14:39
2
00:20:33 +05:54
3
Susanna ORAS
2011 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:29:55 +15:16
4
Emilie VALVAS
2010 Nõo
Nõo
00:37:49 +23:10

N12

1
Helena HAKK
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:36:23
2
Kreeta ROOSE
2005 Mart Reiniku kool
Mart Reiniku kool
00:42:05 +05:42
3
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:44:27 +08:04
4
Mia NIINEMÄGI
2007 Karilatsi
Karilatsi
00:52:36 +16:13
5
Ebe HALLIK
2008 Tartu
Tartu
01:17:26 +41:03
6
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:18:12 +41:49

N14

1
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:56:30
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:00:50 +04:20

N16

1
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:38:29
2
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:43:49 +05:20
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:49:30 +11:01
4
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:52:21 +13:52

N18

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:44:53
2
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:58:39 +13:46

N21A

1
Laura-Liis KÜTT
2000 Kobras
Kobras
00:53:03
2
Kaisa SANDER
1995 Ilves
Ilves
00:54:46 +01:43
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:59:13 +06:10
4
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:03:59 +10:56
5
Liisi VILJALO
1981 Tammed
Tammed
01:06:05 +13:02
6
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:10:26 +17:23

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:53:40
2
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:03:08 +09:28
3
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:04:50 +11:10
4
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
01:05:30 +11:50
5
Kersti JÄÄGER
1982 HOK
HOK
01:14:34 +20:54
6
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:14:49 +21:09
7
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:25:09 +31:29
8
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
01:52:18 +58:38

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:45:21
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:00:40 +15:19

N40

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:49:04
2
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:53:41 +04:37
3
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:55:33 +06:29
4
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:57:29 +08:25
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:09:34 +20:30

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:51:15
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:59:10 +07:55
3
Kersti VENNIK
1975 KVÜÕA
KVÜÕA
01:02:28 +11:13
4
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:04:34 +13:19
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:05:54 +14:39
6
Inge JOONAS
1971 Võru
Võru
01:06:14 +14:59
7
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:07:09 +15:54
8
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:09:18 +18:03
9
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:09:57 +18:42
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:17:49 +26:34
11
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:19:57 +28:42
12
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:27:46 +36:31
13
Helve KANSI
1965 Lehola
Lehola
01:28:21 +37:06
14
Kati VÕRK
1974
01:41:32 +50:17

N50

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:04:01
2
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:27:27 +23:26
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:29:49 +25:48

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:50:23
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:54:58 +04:35
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:24:15 +33:52

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:03:45
2
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:24:58 +21:13

N65

1
Sinikka ILLARU
1954 Delta/Soome
Delta/Soome
00:55:26
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:04:42 +09:16
3
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:12:15 +16:49

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:01:54

N75

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:04:06
2
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:06:17 +02:11

VALIK

1
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:13:13
2
Igmar MATTO
1971 Kobras
Kobras
00:20:22 +07:09
3
Madli ZOLK
2014
00:20:22 +07:09
4
Triin SASI
1983 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:28:40 +15:27
5
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:28:58 +15:45
6
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:29:56 +16:43
7
Mirjam AASARU
2009 Tartu
Tartu
00:37:35 +24:22
8
Eva Liisi OJAVEER
Tartu
Tartu
00:41:24 +28:11
9
Karin KUSTAVUS
1989 Lehola
Lehola
00:42:19 +29:06
10
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:46:52 +33:39
11
00:50:52 +37:39
12
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
00:54:28 +41:15
13
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:58:22 +45:09
14
Robin Mihkel TAMMARU
2008 Harjumaa
Harjumaa
01:00:32 +47:19
15
Marii VODI
2008 Tartu Hansa Kool
Tartu Hansa Kool
01:00:40 +47:27
16
Vilve LIISKMANN
1958 Kobras
Kobras
01:02:42 +49:29
17
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:03:53 +50:40
18
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
01:10:27 +57:14
19
Andreas TIIT
2004 Ilves
Ilves
01:11:57 +58:44
20
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:13:49 +00:36
21
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
01:14:25 +01:12
22
Ott ROOS
01:14:46 +01:33
23
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
01:14:46 +01:33
24
Ats ROOS
01:14:56 +01:43
25
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:17:40 +04:27
26
Evely OSTROV
2003 Kobras
Kobras
01:19:02 +05:49
27
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
01:19:26 +06:13
28
Indrek ZOLK
1982
01:20:29 +07:16
29
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:22:03 +08:50
30
Henri VAINO
2007 Nõmme erakool
Nõmme erakool
01:22:06 +08:53
31
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:30:38 +17:25
32
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:34:04 +20:51
33
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:36:49 +23:36
34
Sirje SALUNDI
1956 NKK Kanepi jsk
NKK Kanepi jsk
01:38:41 +25:28
35
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:39:15 +26:02
36
Karsten NEFS
Holland
Holland
01:44:52 +31:39
37
Rasmus LEPIK
2005 Johannese Kool Rosmal
Johannese Kool Rosmal
01:50:19 +37:06
38
Joosep LEPIK
2008 Johannese Kool Rosmal
Johannese Kool Rosmal
01:50:21 +37:08
39
Oliver ORAS
Johannese Kool Rosmal
Johannese Kool Rosmal
01:50:26 +37:13
40
Mihkel KARPSON
2005 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:50:34 +37:21
41
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
01:50:36 +37:23
42
Anti TOHVA
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:57:57 +44:44

VIPL

1
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:33:02
2
00:46:28 +13:26
3
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:46:30 +13:28
4
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:47:00 +13:58
5
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:49:49 +16:47
6
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:50:27 +17:25
7
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:51:47 +18:45
9
01:00:01 +26:59
10
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:05:05 +32:03
11
Viljo RANDOJA
1964 Põlva
Põlva
01:07:54 +34:52
12
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
01:10:51 +37:49
13
Tiia URM
1967 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
01:10:57 +37:55
14
01:14:15 +41:13
15
01:21:39 +48:37
16
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
01:26:30 +53:28
17
01:27:41 +54:39
18
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
01:29:40 +56:38

VIPP

1
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:08:03
2
Henri HUMMAL
-0001 Kunda
Kunda
01:15:24 +07:21
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:16:10 +08:07
4
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:19:35 +11:32
5
01:20:31 +12:28
6
Karoli VILLAKO
2000 SK Serviti
SK Serviti
01:30:23 +22:20
7
Eliisa VILLAKO
2007 Serviti SK
Serviti SK
01:30:28 +22:25
8
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:37:25 +29:22
9
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:42:55 +34:52
10
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:43:43 +35:40
12
Paavo KROON
1985 Ilves
Ilves
01:44:07 +36:04

VIPT

1
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:38:53
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:39:30 +00:37
3
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:40:09 +01:16
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:42:44 +03:51
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:43:17 +04:24
6
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:44:14 +05:21
7
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:45:54 +07:01
8
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:47:52 +08:59
9
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:51:49 +12:56
10
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:55:08 +16:15
11
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:55:53 +17:00
12
00:58:34 +19:41
13
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
01:00:21 +21:28
14
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:03:06 +24:13
15
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
01:10:47 +31:54
16
Kati MAIDLA
Põlva matkaklubi
Põlva matkaklubi
01:15:59 +37:06
17
01:20:27 +41:34
18
01:27:35 +48:42

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Airet Kolk

Rosma

322 osalejat