Tulemused

11aug.20

Põlva 19.Teisipäevak

KUKI

1
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:26:04
2
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:34:15 +08:11
3
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:39:11 +13:07
4
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:39:28 +13:24
5
Sireli PARKSEPP
00:44:09 +18:05
8
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:48:23 +22:19

M08

1
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:20:14
2
Albert VALVAS
2014 Maarjamõisa Lasteaed
Maarjamõisa Lasteaed
00:25:39 +05:25
3
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:27:18 +07:04
4
Kasper KARABELNIK
2014 Tartumaa
Tartumaa
00:59:01 +38:47
5
Ekke-Karl KARABELNIK
2012 Tartumaa
Tartumaa
00:59:04 +38:50
6
01:04:32 +44:18
7
01:05:08 +44:54
8
01:05:22 +45:08

M10

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:18:21
2
00:52:25 +34:04
5
Ott KOLSAR
2012
00:53:45 +35:24

M12

1
Rihard KIVISELG
2009 SASS
SASS
00:26:20
2
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:30:45 +04:25
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:43:19 +16:59
4
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:47:32 +21:12
5
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:53:28 +27:08
6
Jako RAMMO
2008 Serviti SK
Serviti SK
01:04:23 +38:03
7
Sander OINUS
01:04:25 +38:05
8
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:08:59 +42:39
9
Madis KESKRAND
Viimsi
Viimsi
01:12:42 +46:22

M14

1
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:43:28
2
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:44:12 +00:44
3
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:47:41 +04:13
4
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
00:53:55 +10:27
5
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:17:41 +34:13

M16

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:38:21
2
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:42:12 +03:51
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:42:51 +04:30
4
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:48:26 +10:05
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:53:11 +14:50
6
Robin Mihkel TAMMARU
2008 Harjumaa
Harjumaa
01:02:38 +24:17
7
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:03:18 +24:57
8
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:03:37 +25:16
9
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
01:12:17 +33:56

M18

1
Steve VAHI
2002 Karupesa Team
Karupesa Team
00:59:36

M21A

1
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
00:45:43
2
Kaarel KUSLAP
1997 TalTech
TalTech
00:49:12 +03:29
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:51:56 +06:13
4
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:56:51 +11:08
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:58:10 +12:27
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:03:56 +18:13
7
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
01:06:10 +20:27
8
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:30:14 +44:31

M21B

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:38:17
2
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
00:42:15 +03:58
3
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:48:27 +10:10
4
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:51:12 +12:55
5
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:56:38 +18:21
6
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
00:59:12 +20:55
7
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:00:24 +22:07
8
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
01:02:38 +24:21
9
01:14:33 +36:16
10
Taimo KOLSAR
1971
01:14:57 +36:40

M21E

1
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:47:03
2
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:53:09 +06:06
3
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
00:55:23 +08:20
4
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
00:56:13 +09:10
5
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
00:57:00 +09:57
6
Tartu
00:57:57 +10:54
7
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
00:59:21 +12:18
8
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:59:40 +12:37
9
Marianne HAUG
1996 Võru
Võru
00:59:53 +12:50
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:01:09 +14:06
11
Stanislav TOLMATSOV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:02:21 +15:18
12
Ragnar LEIMANN
1981 JK Piraaja
JK Piraaja
01:07:55 +20:52
13
01:08:20 +21:17
14
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:11:08 +24:05
15
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:21:12 +34:09
16
Kalev LIIV
1956
01:31:13 +44:10

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:42:39
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:50:07 +07:28
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
00:51:14 +08:35
4
Peep TEPPO
1984 Seiklushunt
Seiklushunt
00:52:06 +09:27
5
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:09:05 +26:26

M40

1
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:50:13
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:50:46 +00:33
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:51:32 +01:19
4
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:53:25 +03:12
5
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
00:55:25 +05:12
6
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:58:08 +07:55
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:02:39 +12:26
8
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:02:50 +12:37
9
Janek RIIVES
1977
01:05:09 +14:56
10
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:06:15 +16:02
11
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:09:08 +18:55

M45

1
Mart KOPPEL
1969 Tartu
Tartu
00:48:58
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:50:22 +01:24
3
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
00:50:24 +01:26
4
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:52:51 +03:53
5
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
00:54:52 +05:54
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:55:55 +06:57
7
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:55:57 +06:59
8
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:57:39 +08:41
9
Lauri ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:00:14 +11:16
10
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:05:14 +16:16
11
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:06:40 +17:42
12
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
01:07:39 +18:41
13
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:09:42 +20:44
14
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:09:43 +20:45
15
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:10:50 +21:52
16
Kunnar VAHI
1972 SK Puka
SK Puka
01:11:00 +22:02
17
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:14:24 +25:26

M50

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:40:04
2
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:47:57 +07:53
3
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:48:12 +08:08
4
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:52:40 +12:36
5
01:15:05 +35:01
6
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:22:42 +42:38

M55

1
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:44:51
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:49:46 +04:55
3
Jaanus TEPPAN
-0001 Ilves
Ilves
00:53:01 +08:10
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:53:10 +08:19
5
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:07:51 +23:00

M60

1
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:52:45
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:59:10 +06:25

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:46:49
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:49:39 +02:50

M70

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:43:28
2
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:44:36 +01:08
3
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:53:39 +10:11
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:59:58 +16:30
5
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:01:16 +17:48
6
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:02:08 +18:40
7
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:03:33 +20:05

M75

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:46:49
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:01:01 +14:12
3
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:03:41 +16:52

N08

1
Mari BULGANINA
2014 Tartu
Tartu
00:17:29
2
Marit VAHER
2015 Tartu
Tartu
00:29:22 +11:53
3
00:30:03 +12:34

N10

1
Sonia EILONEN
Pärnu
Pärnu
00:19:47
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:20:56 +01:09
3
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:25:23 +05:36
4
Merit VAHER
2010 Katoliku
Katoliku
00:26:23 +06:36
5
Silja GARCIA
Tartu
Tartu
00:26:46 +06:59

N12

1
Helena HAKK
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:30:47
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:41:53 +11:06
3
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:42:17 +11:30
4
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:47:10 +16:23
5
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:05:04 +34:17

N14

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:44:09

N16

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:42:39
2
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:50:58 +08:19
3
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:52:58 +10:19

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:40:12
2
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:27:27 +47:15

N21A

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:50:28
2
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
00:51:51 +01:23
3
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:52:26 +01:58
4
Kati IHER
1999 Võru
Võru
00:57:13 +06:45
5
01:21:03 +30:35
6
01:41:22 +50:54

N21E

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:45:37
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:55:27 +09:50
3
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:57:22 +11:45
4
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
00:59:53 +14:16
5
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:00:14 +14:37
6
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:09:21 +23:44
7
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:12:34 +26:57
8
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:23:35 +37:58

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:40:38
2
Mari AROLD
1982
00:50:27 +09:49
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
00:55:25 +14:47
4
01:06:09 +25:31
5
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:14:04 +33:26

N40

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:46:09
2
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:48:16 +02:07
3
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:53:20 +07:11
4
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:55:21 +09:12
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:16:57 +30:48

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:46:18
2
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:48:23 +02:05
3
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
00:53:46 +07:28
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:59:09 +12:51
5
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
00:59:37 +13:19
6
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
00:59:43 +13:25
7
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:01:47 +15:29
8
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:24:50 +38:32
9
Helve KANSI
1965 Lehola
Lehola
01:27:15 +40:57
10
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:36:52 +50:34

N50

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:47:58
2
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:32:17 +44:19

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:43:57
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:00:46 +16:49
3
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
01:07:35 +23:38
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:38:03 +54:06

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:06:07
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:23:54 +17:47

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:02:08
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:04:05 +01:57
3
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:05:12 +03:04
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:06:46 +04:38
5
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:18:06 +15:58

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:01:28
2
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:20:16 +18:48
3
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:39:34 +38:06

N75

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:10:54

VALIK

1
Igmar MATTO
1971 Kobras
Kobras
00:19:00
2
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:25:22 +06:22
3
00:27:25 +08:25
4
Railis MERENÄKK
2009 Tartu Veeriku kool
Tartu Veeriku kool
00:30:06 +11:06
5
Peeter PÕDER
1965 Põlva
Põlva
00:41:24 +22:24
6
Relvo VÄRTON
1953 Kobras
Kobras
00:43:16 +24:16
7
Tiia TOMSON
-0001 Lalli küla
Lalli küla
00:45:47 +26:47
8
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
00:46:52 +27:52
9
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:46:55 +27:55
10
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:48:11 +29:11
11
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:50:45 +31:45
12
Vilve LIISKMANN
1958 Kobras
Kobras
00:53:24 +34:24
13
00:53:45 +34:45
14
Joonas LEIS
2007 Põlva kool
Põlva kool
01:00:54 +41:54
15
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:00:58 +41:58
16
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
01:04:02 +45:02
17
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:10:21 +51:21
18
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:12:42 +53:42
19
Taivo TALI
1966 Harju KEK
Harju KEK
01:16:20 +57:20
20
Kaur HALLIK
2006 Tartu
Tartu
01:24:45 +05:45
21
Juhan SEDMAN
1958
01:25:46 +06:46
22
01:25:47 +06:47
23
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:27:57 +08:57
24
Helle JAANISTE
1943 Ilves
Ilves
01:30:05 +11:05
25
Andrus TAUL
1980 Valgamaa
Valgamaa
01:39:22 +20:22
26
Eliisa SAKSING
1990 Seiklushunt
Seiklushunt
01:40:08 +21:08
27
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
01:43:04 +24:04
28
Ebe HALLIK
2008 Tartu
Tartu
01:52:43 +33:43
29
Marta KIVILO
2006 Võru Kr kool
Võru Kr kool
01:54:03 +35:03
30
02:04:43 +45:43

VIPL

1
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:39:51
2
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:40:58 +01:07
3
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:41:09 +01:18
4
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:41:12 +01:21
5
00:45:21 +05:30
6
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:45:22 +05:31
7
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
00:46:38 +06:47
8
Viljo RANDOJA
1964 Põlva
Põlva
00:46:57 +07:06
9
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:50:10 +10:19
10
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:50:29 +10:38
11
00:53:32 +13:41
12
Kadri ROOS
1985
00:54:12 +14:21
13
00:54:58 +15:07
15
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:59:12 +19:21
16
Sirje SALUNDI
1956 NKK Kanepi jsk
NKK Kanepi jsk
00:59:52 +20:01
17
Marje ZERNANT
1974 Ilves
Ilves
01:01:41 +21:50
18
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
01:02:02 +22:11
19
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
01:02:55 +23:04
20
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:03:25 +23:34
21
01:05:18 +25:27
22
Melani METSALUIK
1994 Tartu KHK
Tartu KHK
01:05:25 +25:34
23
Kätri-Avelin SÄÄRITS
Jõgeva
Jõgeva
01:06:35 +26:44
24
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:11:40 +31:49
25
Andres MÄHAR
1978 Tartu
Tartu
01:14:31 +34:40
26
Dagmar MÄHAR
Tartu
Tartu
01:14:33 +34:42
27
01:34:32 +54:41
28
Tiia URM
1967 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
01:54:11 +14:20
29
Elen HEIDOK
1980 Kanepi vallavalitsus
Kanepi vallavalitsus
01:54:36 +14:45

VIPP

1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:39:07
2
00:52:58 +13:51
3
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:59:12 +20:05
4
Rita KIVILA
1974 Valio
Valio
01:01:33 +22:26
5
01:01:35 +22:28
6
Kristiina RULL
1972 SA TÜ Naistekliinik
SA TÜ Naistekliinik
01:07:13 +28:06
7
Karoli VILLAKO
2000 SK Serviti
SK Serviti
01:10:09 +31:02
8
Eliisa VILLAKO
2007 Serviti SK
Serviti SK
01:10:10 +31:03
9
01:12:03 +32:56
10
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:12:05 +32:58
11
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:12:06 +32:59
12
Austin ROOSE
2001 Mart Reiniku kool
Mart Reiniku kool
01:12:27 +33:20
13
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:22:39 +43:32

VIPT

1
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:42:32
2
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:44:09 +01:37
3
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:44:26 +01:54
4
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:48:14 +05:42
5
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:48:25 +05:53
6
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
00:51:07 +08:35
7
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:51:55 +09:23
8
00:52:43 +10:11
9
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:54:01 +11:29
10
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:56:48 +14:16
11
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:58:12 +15:40
13
Kaur KENK
2006 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:59:02 +16:30
14
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
01:03:48 +21:16
15
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:11:14 +28:42

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Kalle Ojasoo, Maret Vaher

Hino

295 osalejat