Tulemused

25aug.20

Põlva 21.Teisipäevak

KUKI

1
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:29:51
2
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:48:53 +19:02

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:31:00
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:36:22 +05:22
3
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
01:08:06 +37:06

M10

1
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
00:17:15
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:24:54 +07:39
3
00:28:19 +11:04
4
Andreas SUVI
Põlva
Põlva
00:40:48 +23:33

M12

1
Rihard KIVISELG
2009 SASS
SASS
00:34:45
2
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:37:43 +02:58
3
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:45:08 +10:23
4
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikool
Pühajärve põhikool
00:45:34 +10:49
5
00:52:50 +18:05
7
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:58:15 +23:30
8
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:59:16 +24:31
9
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:15:23 +40:38

M14

1
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:53:50
2
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:59:03 +05:13
3
Magnar MÕTTUS
2007 Otepää
Otepää
01:06:30 +12:40

M16

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:57:08
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
01:17:00 +19:52
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:22:54 +25:46
4
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:53:42 +56:34

M18

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:02:45

M21A

1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
00:50:31
2
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:56:23 +05:52
3
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:05:05 +14:34
4
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
01:21:46 +31:15
5
Kaarel KUSLAP
1997 TalTech
TalTech
01:25:10 +34:39

M21B

1
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
01:05:12
2
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:20:30 +15:18
3
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:25:13 +20:01
4
Henri HUMMAL
-0001 Kunda
Kunda
01:53:15 +48:03
5
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:58:42 +53:30

M21E

1
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:10:48
2
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakv
Rakv
01:12:02 +01:14
3
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:17:58 +07:10
4
Tartu
01:23:09 +12:21
5
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:25:27 +14:39
6
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:34:55 +24:07
7
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:50:57 +40:09
8
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
02:04:50 +54:02
9
Kalev LIIV
1956
02:54:46 +43:58

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:55:14
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:56:16 +01:02

M40

1
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:02:51
2
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:05:55 +03:04
3
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:25:32 +22:41
4
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:27:16 +24:25
5
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:28:46 +25:55

M45

1
Mart KOPPEL
1969 Tartu
Tartu
01:11:34
2
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:16:24 +04:50
3
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:16:37 +05:03
4
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:19:40 +08:06
5
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:22:42 +11:08
6
Andres HUMMAL
1968 KUNDA OK
KUNDA OK
01:22:53 +11:19
7
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:32:34 +21:00
8
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:46:31 +34:57
9
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:48:12 +36:38
10
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:49:37 +38:03
11
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:56:07 +44:33

M50

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:49:37
2
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:01:50 +12:13
3
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
01:05:47 +16:10
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:09:06 +19:29
5
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:16:27 +26:50
6
02:02:03 +12:26

M55

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:59:00
2
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:05:49 +06:49
3
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:21:53 +22:53
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:22:01 +23:01
5
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:27:53 +28:53
6
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:36:28 +37:28

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:05:50
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
01:11:31 +05:41
3
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:13:29 +07:39
4
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:26:27 +20:37
5
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:27:53 +22:03

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:03:18
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:07:57 +04:39

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:58:36
2
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:12:48 +14:12
3
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:13:39 +15:03
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:16:23 +17:47
5
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:36:00 +37:24
6
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:43:02 +44:26

M75

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:04:24
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:23:36 +19:12

N08

1
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:39:09

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:23:38
2
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:24:11 +00:33
3
Ketter Mariin METS
2011 KT, Põlva kool
KT, Põlva kool
01:12:35 +48:57
4
Rebecca HELBRE
KT
KT
01:12:44 +49:06

N12

1
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:37:34
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:38:53 +01:19
3
Helena HAKK
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:46:59 +09:25
4
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:48:09 +10:35
5
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:33:07 +55:33

N16

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:46:55
2
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:48:39 +01:44
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:03:30 +16:35
4
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:06:15 +19:20

N18

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:48:06

N21A

1
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
00:58:15
2
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:08:59 +10:44

N21E

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:20:38
2
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:23:30 +02:52
3
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:57:20 +36:42
4
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
02:00:11 +39:33

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:54:18
2
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:07:11 +12:53
3
Mari AROLD
1982
01:17:16 +22:58
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:20:32 +26:14
5
01:23:56 +29:38

N40

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:58:40
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:09:31 +10:51
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:11:28 +12:48

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:58:20
2
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
01:08:35 +10:15
3
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:13:26 +15:06
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:14:32 +16:12
5
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:23:55 +25:35
6
Kati VÕRK
1974
01:24:32 +26:12
7
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:47:34 +49:14
8
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:52:51 +54:31

N50

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:46:58
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:09:47 +22:49

N55

1
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:32:51

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:45:24
2
Tiina SAAGO
1957 Põlva Kool/SK Serviti
Põlva Kool/SK Serviti
02:07:59 +22:35

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:02:55
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:36:22 +33:27

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:30:20
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:42:02 +11:42
3
Viive LÄTT
1950 SK Serviti
SK Serviti
02:08:01 +37:41

N75

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:24:53

VALIK

1
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:16:19
2
Madis ORAS
1950 Ilves
Ilves
00:25:52 +09:33
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:34:42 +18:23
4
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
00:35:04 +18:45
5
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:46:32 +30:13
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:59:00 +42:41
7
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:00:36 +44:17
8
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:00:43 +44:24
9
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:04:23 +48:04
10
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:05:11 +48:52
11
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:05:15 +48:56
12
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
01:05:26 +49:07
13
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:09:59 +53:40
14
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:13:01 +56:42
15
Tambet VODI
1983 Päästeamet
Päästeamet
01:23:43 +07:24
16
Kristiina RULL
1972 SA TÜ Naistekliinik
SA TÜ Naistekliinik
01:25:35 +09:16
17
Joosep LOOST
1983
01:25:55 +09:36
18
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:31:43 +15:24
19
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:37:04 +20:45
20
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:55:28 +39:09
21
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
02:00:00 +43:41

VIPL

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:37:28
2
00:44:49 +07:21
3
Morten ULP
2004
00:46:13 +08:45
4
Miina MURO
1977 LSF PT
LSF PT
00:49:50 +12:22
5
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:50:45 +13:17
6
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:55:30 +18:02
7
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:55:49 +18:21
8
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:58:52 +21:24
9
Andrus TAUL
1980 Valgamaa
Valgamaa
01:01:18 +23:50
10
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:03:38 +26:10
11
Melani METSALUIK
1994 Tartu KHK
Tartu KHK
01:09:12 +31:44
12
Ken RAAV
Võru
Võru
01:11:54 +34:26
13
01:12:09 +34:41
14
Janko PALLON
1982 Põlva
Põlva
01:21:33 +44:05
15
Heleri PURI
1988 Põlva
Põlva
01:21:45 +44:17
16
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:25:25 +47:57
17
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:31:16 +53:48
18
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:31:24 +53:56
19
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
01:31:30 +54:02
20
01:33:10 +55:42

VIPP

1
01:01:40
2
01:09:13 +07:33
3
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
01:17:46 +16:06
4
01:29:54 +28:14
5
01:37:49 +36:09
6
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:58:33 +56:53
7
01:58:34 +56:54
8
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
02:03:52 +02:12

VIPT

1
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:49:09
2
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
00:49:30 +00:21
3
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
00:49:33 +00:24
4
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:51:29 +02:20
5
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:56:25 +07:16
6
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:57:36 +08:27
7
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
01:00:08 +10:59
8
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:03:41 +14:32
9
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:05:14 +16:05
10
Kaur KENK
2006 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:40:21 +51:12
11
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:41:02 +51:53

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Kristjan Leiger

Vastse-Kuuste-Küka

198 osalejat