Tulemused

08sept.20

Põlva 23.Teisipäevak

KUKI

1
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:36:25

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:31:46
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:32:21 +00:35

M10

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:29:04
2
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:30:39 +01:35

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:22:09
2
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:22:41 +00:32
3
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikool
Pühajärve põhikool
00:24:23 +02:14
4
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:29:59 +07:50
5
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:30:58 +08:49
6
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:31:54 +09:45
7
Rihard KIVISELG
2009 SASS
SASS
00:36:29 +14:20
8
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:37:17 +15:08
9
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:49:38 +27:29
10
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:51:52 +29:43

M14

1
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:37:02
2
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:40:05 +03:03
3
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:45:25 +08:23
4
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:47:28 +10:26

M16

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:37:37
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:45:17 +07:40
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:46:47 +09:10
4
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
01:00:03 +22:26
5
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
01:12:45 +35:08
6
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:12:46 +35:09
7
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:12:55 +35:18

M18

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:50:48
2
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:51:47 +00:59
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:00:16 +09:28

M21A

1
Tanel PAPP
1995 Võru
Võru
00:48:09
2
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
00:52:12 +04:03
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:52:26 +04:17
4
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:58:13 +10:04
5
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:07:09 +19:00
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:07:47 +19:38
7
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:07:52 +19:43
8
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:19:05 +30:56

M21B

1
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:55:09
2
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:57:58 +02:49
3
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:05:37 +10:28
4
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
01:16:05 +20:56

M21E

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:02:56
2
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:04:51 +01:55
3
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
01:08:41 +05:45
4
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:09:05 +06:09
5
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:12:13 +09:17
6
Tartu
01:14:25 +11:29
7
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:16:02 +13:06
8
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:20:17 +17:21
9
Stanislav TOLMATSOV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:28:38 +25:42
10
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:37:36 +34:40
11
Kalev LIIV
1956
02:05:16 +02:20

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:49:49
2
Mikk PÕDRA
1984 Jõhvikas
Jõhvikas
00:53:56 +04:07
3
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:54:22 +04:33
4
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:55:50 +06:01
5
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:00:38 +10:49

M40

1
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:00:27
2
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:05:59 +05:32
3
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:06:00 +05:33
4
Björn PUNA
1975 Rotalia
Rotalia
01:10:44 +10:17
5
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:12:47 +12:20
6
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:15:19 +14:52
7
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:29:00 +28:33

M45

1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:55:29
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:58:30 +03:01
3
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:04:31 +09:02
4
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:08:05 +12:36
5
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
01:08:43 +13:14
6
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
01:15:00 +19:31
7
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:24:39 +29:10
8
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:27:32 +32:03
9
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:31:15 +35:46

M50

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:47:05
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:49:02 +01:57
3
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:58:31 +11:26
4
01:49:38 +02:33

M55

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:55:43
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:06:31 +10:48
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:09:17 +13:34
4
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:09:20 +13:37
5
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:18:08 +22:25

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:04:14
2
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:09:12 +04:58
3
Sulev KÕIV
1955 Otepää
Otepää
01:18:49 +14:35

M65

1
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
01:01:00
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:06:08 +05:08
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:16:52 +15:52

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:01:36
2
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:01:42 +00:06
3
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:02:34 +00:58
4
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:11:00 +09:24
5
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:17:06 +15:30
6
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:26:14 +24:38
7
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:29:42 +28:06

M75

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:46:48
2
Ants TAMM
1943 TON
TON
00:59:44 +12:56
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:14:48 +28:00

N08

1
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:45:53

N10

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:29:28
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:31:12 +01:44

N12

1
Helena HAKK
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:34:12
2
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:35:56 +01:44
3
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:36:08 +01:56

N14

1
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:41:09
2
Marii VODI
2008
00:50:01 +08:52

N16

1
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:46:12
2
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:47:22 +01:10
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:48:22 +02:10

N18

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:43:26
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:49:03 +05:37
3
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:51:56 +08:30
4
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
01:29:54 +46:28

N21A

1
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:06:06
2
Marta OLVET
1992 Rakv
Rakv
01:07:19 +01:13

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:59:13
2
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:06:52 +07:39
3
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:27:21 +28:08

N35

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:48:37
2
Mari AROLD
1982
00:55:38 +07:01
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:03:22 +14:45

N40

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:52:20
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
01:05:05 +12:45
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:06:16 +13:56
4
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:12:16 +19:56
5
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:30:25 +38:05

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:54:38
2
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
00:55:19 +00:41
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:57:11 +02:33
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:03:52 +09:14
5
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:13:59 +19:21
6
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:19:58 +25:20
7
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:24:18 +29:40
8
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:39:27 +44:49
9
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:48:55 +54:17

N50

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:18:48
2
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:39:24 +20:36

N55

1
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
00:54:08
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:56:38 +02:30
3
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:06:03 +11:55
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:19:58 +25:50

N60

1
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:36:01
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:44:12 +08:11

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:04:56
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:05:18 +00:22
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:28:40 +23:44

N70

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:19:01
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:34:41 +15:40

N75

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:00:37

VALIK

1
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:03:13
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:23:31 +20:18
3
Kaire HAKK
1972 Põlva
Põlva
00:26:14 +23:01
4
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:36:22 +33:09
5
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:36:30 +33:17
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:39:41 +36:28
7
00:43:42 +40:29
8
Joosep LOOST
1983
00:49:51 +46:38
9
Ragnar LUSTJA
2009 Tilsi kool
Tilsi kool
00:54:04 +50:51
10
Maive TÕEMÄE
1964 Peko
Peko
00:54:09 +50:56
11
Ainika MÄGI
1971 KT Laheda juht
KT Laheda juht
00:54:10 +50:57
12
Salme Katarina VEIDNER
Räpina ÜG
Räpina ÜG
00:56:10 +52:57
13
Kristina KALININA
Räpina ÜG
Räpina ÜG
00:56:15 +53:02
14
Mariaane-Liis SAAR
Räpina ÜG
Räpina ÜG
00:56:27 +53:14
15
Reti-Karlota REBANE
2008 Räpina ÜG
Räpina ÜG
00:59:23 +56:10
16
Agathe ERIK
2006 Räpina ÜG
Räpina ÜG
00:59:26 +56:13
17
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:59:51 +56:38
18
Kristi SAAR
Võru
Võru
01:00:57 +57:44
19
Mirjam PAPP
Võru
Võru
01:00:58 +57:45
20
Arne TILK
1969 SK Serviti
SK Serviti
01:02:22 +59:09
21
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
01:03:29 +00:16
22
Maia UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:03:34 +00:21
23
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
01:06:31 +03:18
24
Keiti Liis MICHELSON
KT
KT
01:06:33 +03:20
25
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:07:07 +03:54
26
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:08:01 +04:48
27
Angelika VUMBA
2005 Tilsi PK
Tilsi PK
01:09:41 +06:28
28
Angely TURBA
2004 Tilsi kool
Tilsi kool
01:09:43 +06:30
29
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:09:44 +06:31
30
Andris TOOMEL
2007 Tilsi kool
Tilsi kool
01:12:46 +09:33
31
Ain PIIRIMAA
2006 Tilsi
Tilsi
01:12:48 +09:35
32
01:16:37 +13:24
33
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:18:59 +15:46
34
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:19:16 +16:03
35
Liisa KUUSK
1989 Tartu
Tartu
01:23:18 +20:05
36
01:43:11 +39:58

VIPL

1
00:34:42
2
00:34:53 +00:11
3
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:38:04 +03:22
4
00:45:33 +10:51
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:48:39 +13:57
6
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:49:46 +15:04
7
Tambet VODI
1983 Päästeamet
Päästeamet
00:50:01 +15:19
8
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:52:38 +17:56
9
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:52:44 +18:02
10
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:53:02 +18:20
11
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
00:53:04 +18:22
12
00:53:29 +18:47
13
Peeter VOOVERE
Tartu
Tartu
00:55:20 +20:38
14
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:56:11 +21:29
15
00:56:37 +21:55
16
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
01:04:53 +30:11

VIPP

1
00:49:57
2
00:56:02 +06:05
3
01:00:14 +10:17
4
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:00:16 +10:19
5
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:02:06 +12:09
6
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:08:41 +18:44
7
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:27:24 +37:27
8
Eliisa VILLAKO
2007 Serviti SK
Serviti SK
01:30:32 +40:35
9
Anete PAVLOV
2005 SK Serviti
SK Serviti
01:30:33 +40:36
10
Ian Markus UNTERA
Serviti SK
Serviti SK
01:30:54 +40:57

VIPT

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:34:46
2
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:42:05 +07:19
3
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:47:27 +12:41
4
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:47:36 +12:50
5
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:53:02 +18:16
6
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:53:12 +18:26
7
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:53:38 +18:52
8
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
01:01:30 +26:44
9
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:10:02 +35:16
10
Lauri PERV
1989
01:13:21 +38:35

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Tarmo Zernant

Küka

222 osalejat