Tulemused

19sept.20

50.Põlva maakonna MV

M12

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikoo
Pühajärve põhikoo
EP 2.92
00:23:48
2
Anti TOHVA
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 2.72
00:25:48 +02:00
3
Uku JOONAS
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 2.5
00:27:49 +04:01
4
Hugo RÜÜTLI
2008 Haanja O-ring
Haanja O-ring
EP 2.44
00:28:21 +04:33
5
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 2.42
00:28:31 +04:43
6
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 2.3
00:29:32 +05:44
7
Romet PAATSI
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 2.25
00:29:57 +06:09
8
Karel KETS
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 1.8
00:33:48 +10:00
9
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
EP 1.45
00:36:47 +12:59
10
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 0.97
00:41:29 +17:41
11
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
EP 0.86
00:42:43 +18:55
12
Lukas LILLELAID
2011 Tammed
Tammed
EP 0.69
00:44:53 +21:05
13
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
EP 0.64
00:45:32 +21:44
14
Rasmus UIBO
2009 Peko
Peko
01:24:42 +01:00:54
NA
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
 

M14

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 15.46
00:33:44
2
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
EP 15.06
00:34:35 +00:51
3
Karel JUNG
2007 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 10.78
00:43:05 +09:21
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 10.16
00:44:18 +10:34
5
Kaur KENK
2006 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 6.29
00:52:23 +18:39
6
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
EP 3.44
01:00:12 +26:28
7
Märt VIIDU
2007 Võru
Võru
EP 2.56
01:03:29 +29:45
8
Rando JAAKSOO
2007 Kobras
Kobras
EP 1.16
01:11:07 +37:23
9
Roland JOHANSON
2007 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 0.57
01:17:04 +43:20
10
Markel HANIMÄGI
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
02:46:58 +02:13:14
NA
Magnar MÕTTUS
2007 Otepää
Otepää
 

M16

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
EP 29.41
00:45:22
2
August JAKOBSON
2006 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 20.49
00:57:59 +12:37
3
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 14.71
01:06:10 +20:48
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 9.8
01:14:13 +28:51
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 3.14
01:31:17 +45:55
NA
Tauri VIJAR
2004 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
 

M18

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 49.67
00:53:15
2
Martin Erik MARIPUU
2002 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 37.42
01:05:23 +12:08
3
Mattias MAIDLA
2003 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 19.14
01:23:57 +30:42
4
Tõnis JÄÄDMAA
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 18.31
01:24:56 +31:41
NA
Karmo TISLER
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 

M21

1
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
EP 62.99
01:00:02
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
EP 58.72
01:03:59 +03:57
3
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
EP 56.49
01:05:58 +05:56
4
Hando ALLMANN
2001 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 56.37
01:06:04 +06:02
5
Kaur KASE
1987 Võru
Võru
EP 54.39
01:07:48 +07:46
6
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
EP 54.1
01:08:03 +08:01
7
Tarmo SIIMSAARE
1981 Võru
Võru
EP 52.45
01:09:28 +09:26
8
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
EP 50.42
01:11:12 +11:10
9
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
EP 49.44
01:12:02 +12:00
10
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
EP 47.92
01:13:19 +13:17
11
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
EP 47.92
01:13:19 +13:17
12
Aleksander KEPLER
2001 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 37.86
01:21:53 +21:51
13
Karel KURAGIN
2001 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 1.71
02:21:20 +01:21:18
NA
Martin VILJASAAR
1989 EST
EST
 
NA
Matis OTTAN
1997 EST
EST
 

M35

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
EP 33.58
01:09:02
2
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
EP 23.22
01:19:23 +10:21
3
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
EP 19.04
01:24:04 +15:02

M40

1
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
EP 45.13
00:57:56
2
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
EP 43.94
00:59:07 +01:11
3
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
EP 36.33
01:06:25 +08:29
4
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
EP 23.59
01:18:59 +21:03
NA
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
 

M45

1
Indrek KAROLIN
1973 EST
EST
EP 47.17
00:47:33
2
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
EP 44.36
00:49:34 +02:01
3
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
EP 37.43
00:54:27 +06:54
4
Ürjo RAITAR
1969 -
-
EP 10.79
01:17:30 +29:57

M50

1
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
EP 53.72
00:42:36
2
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
EP 53.28
00:42:57 +00:21
3
Mart KOPPEL
1969 Tartu
Tartu
EP 51.45
00:44:22 +01:46
4
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
EP 45.59
00:48:41 +06:05
5
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
EP 39.3
00:53:08 +10:32
6
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
EP 36.86
00:54:51 +12:15
7
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
EP 36.29
00:55:15 +12:39

M55

1
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
EP 29.28
00:47:59
2
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
EP 26.96
00:50:03 +02:04

M60

1
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
EP 38.95
00:39:02
2
Mart KÜLVIK
1960 EST
EST
EP 35.6
00:42:16 +03:14
3
Rein LANI
1958 EST
EST
EP 8.82
01:09:26 +30:24
4
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
EP 7.99
01:10:44 +31:42

M65

1
Anti PARIK
1953 Otepää SK
Otepää SK
EP 30.89
00:38:49
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
EP 30.32
00:39:32 +00:43
3
Üllas JAASKA
1954 Serviti SK
Serviti SK
EP 23.66
00:47:14 +08:25
4
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
EP 21.95
00:49:08 +10:19
5
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
EP 11.37
01:01:56 +23:07
6
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
EP 0.48
01:36:05 +57:16
7
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
EP 0.28
01:40:10 +01:01:21
8
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
EP 0.17
01:43:47 +01:04:58

N12

1
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 13.43
00:19:18
2
Triin NEENO
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 12.03
00:21:13 +01:55
3
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 8.23
00:26:07 +06:49
4
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
EP 3.1
00:34:12 +14:54
5
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 1.77
00:37:39 +18:21
6
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
EP 0.14
00:49:13 +29:55
7
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 0.09
00:51:07 +31:49
8
Loore Liisa SAMUEL
2010 Peko
Peko
01:22:58 +01:03:40
NA
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
 
NA
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
 
NA
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
 

N14

1
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 25.65
00:52:29
2
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 15.37
01:01:05 +08:36

N16

1
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
EP 46.22
00:37:19
2
Harriet KOPPEL
2006 Tartu
Tartu
EP 44.22
00:38:54 +01:35
3
Geteli HANNI
2004 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 41.26
00:41:09 +03:50
4
Karoliina KETS
2005 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 35.59
00:45:16 +07:57
5
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
EP 18.58
00:58:09 +20:50
6
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
EP 6.2
01:12:38 +35:19

N18

1
Johanna LAANOJA
2002 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 59.18
00:49:39
2
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 42.48
01:02:32 +12:53
3
Anete SAAR
2002 Kobras/Põlva spordi
Kobras/Põlva spordi
EP 40.28
01:04:10 +14:31
4
Greta-Maria PISAREV
2002 Kobras
Kobras
EP 29.95
01:12:08 +22:29
5
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
EP 5.03
01:43:03 +53:24

N21

1
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
01:03:21
NA
Johanna MELTS
2000 Võru
Võru
 

N35

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:51:01
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:01:26 +10:25
3
Svetlana OMELKOVA
1985 Tartu
Tartu
01:18:42 +27:41

N40

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
EP 41.74
01:03:05
2
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
EP 40.4
01:04:05 +01:00
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
EP 24.34
01:16:53 +13:48
4
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
EP 15.75
01:25:28 +22:23

N45

1
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
EP 25.99
01:15:26
2
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
EP 20.75
01:20:13 +04:47

N50

1
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:17:25

N55

1
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:53:17
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:12:44 +19:27

N60

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
EP 47.11
00:42:37
2
Reet JOHANSON
1959 Ok Põlva Kobras
Ok Põlva Kobras
EP 45.69
00:43:53 +01:16
3
Maire KURE
1959 Kape
Kape
EP 24.88
01:01:01 +18:24

N65

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
EP 41.28
00:47:38
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
EP 34.96
00:52:45 +05:07
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
EP 22.33
01:03:15 +15:37
NA
Liivi PARIK
1951 Otepää SK
Otepää SK
 

Individuaalne

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Krootuse

147 osalejat