Tulemused

20sept.20

46.Põlva maakoona MV teade

M14/12

1
Karel JUNG
2007 Põlva Spordikool II
Põlva Spordikool II
00:17:48
2
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Põlva Spordikool I
Põlva Spordikool I
00:28:29 +10:41
3
Uku JOONAS
2008 Peko
Peko
00:25:09 +07:21
4
Märt VIIDU
2007 Haanja O-ring
Haanja O-ring
00:25:42 +07:54
5
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool II
Põlva Spordikool II
00:37:16 +19:28
6
Hugo RÜÜTLI
2008 Haanja O-ring
Haanja O-ring
00:34:03 +16:15
7
Johann Talis UTSAL
2009 Haanja O-ring
Haanja O-ring
00:59:42 +41:54

M18/16

1
Angela MÕTTUS
2005 Otepää Spordiklubi
Otepää Spordiklubi
00:44:12 +15:38
2
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää Spordiklubi
Otepää Spordiklubi
00:50:22 +21:48
3
Mattias MAIDLA
2003 Põlva Spordikool II
Põlva Spordikool II
00:42:10 +13:36
4
Tauri VIJAR
2004 Põlva Spordikool II
Põlva Spordikool II
01:04:16 +35:42
5
Anita LAANEJÕE
2002 OK Võru I
OK Võru I
00:44:57 +16:23
NA
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää Spordiklubi
Otepää Spordiklubi
 

M21

1
Lauri SILD
1990 Vallo Vaher
Vallo Vaher
00:28:38
2
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
00:33:19 +04:41
3
Alar ASSOR
1985 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:45:16 +16:38
4
Aleksander KEPLER
2001 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:42:29 +13:51

M40

1
Kaarel PIIRIMÄE
1979 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:41:42
2
Pear POST
1966 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:51:52 +10:10
3
Airet KOLK
1963 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
00:53:03 +11:21

N14/12

1
Luisa NÕMMIK
2009 Põlva Spordikool II
Põlva Spordikool II
00:21:23 +01:20
2
Anni LINNUS
2006 Peko
Peko
00:23:08 +03:05
3
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
00:38:35 +18:32
4
Loore Liisa SAMUEL
2010 OK Peko II
OK Peko II
01:13:49 +53:46

N18/16

1
Anete SAAR
2002 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:42:24 +13:21
2
Evely OSTROV
2003 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:57:19 +28:16

N21

1
Maret VAHER
1973 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:42:33 +06:31
2
Maris PALOPÄÄL
1989 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
00:36:02
NA
Birgit POKK
1983 OK Põlva Kobras
OK Põlva Kobras
 

N40

1
Pille VINNE
1980 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:36:09
2
Reet ROSENBERG
1971 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
00:56:04 +19:55
3
Epp VOITKA
1966 OK Võru
OK Võru
01:10:27 +34:18
NA
Epp METSALUIK
1969 OK Põlva Kobras I
OK Põlva Kobras I
 

Teade

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Krootuse

90 osalejat