Tulemused

25okt.20

Kopra IV sügisrogain

JM18

1
Mihkel MAHLA
Poskalased
Poskalased
4:00:03 +12:51
2
Emil EENSAAR
Poskalased
Poskalased
4:00:03 +12:51
3
Renno MERENÄKK
Katoliku/Otepää
Katoliku/Otepää
3:52:35 +05:23
4
Chris Marcus KRAHV
Katoliku/Otepää
Katoliku/Otepää
3:52:35 +05:23
5
Nansen PALO
Võru kärajad
Võru kärajad
3:47:12
6
Jürgen JOONAS
Võru kärajad
Võru kärajad
3:47:12

JN18

1
Kätlin KUKK
Suusapingud
Suusapingud
4:03:17 +44:13
2
Adeliine LAIL
Suusapingud
Suusapingud
4:03:17 +44:13
3
Gerda KIVIL
Suusapingud
Suusapingud
4:03:17 +44:13
4
Laura TAMM
Suusapingud
Suusapingud
4:03:17 +44:13
5
Kädi ÜLLE
Kolgakad
Kolgakad
3:19:04
6
Emily LAUREND
Kolgakad
Kolgakad
3:19:04
7
Mareli VAHER
Katoliku/Otepää - 2
Katoliku/Otepää - 2
4:05:18 +46:14
8
Angela MÕTTUS
Katoliku/Otepää - 2
Katoliku/Otepää - 2
4:05:18 +46:14

JS18

1
Johanna LAANOJA
Yosemite
Yosemite
3:46:11
2
Samuel KOLSAR
Yosemite
Yosemite
3:46:11
3
Piibe PREE
PiTa
PiTa
3:50:34 +04:23
4
Tairon VAHTRA
PiTa
PiTa
3:50:34 +04:23

MM

2
Märt ROOSAARE
Võsa-NX
Võsa-NX
3:43:31 +32:53
3
Riivo ROOSE
Võsa-NX
Võsa-NX
3:43:31 +32:53
4
Enar NÕMMISTE
TARI
TARI
3:15:06 +04:28
5
Maidu SAAR
TARI
TARI
3:15:06 +04:28
6
Erko JAKOBSON
Jakobsonid
Jakobsonid
3:57:20 +46:42
7
August JAKOBSON
Jakobsonid
Jakobsonid
3:57:20 +46:42
8
Hannes LUIDALEPP
OK Laktaat
OK Laktaat
3:50:13 +39:35
9
Kristjan KARABELNIK
OK Laktaat
OK Laktaat
3:50:13 +39:35
10
Margus MARRANDI
Vanad Torisejad
Vanad Torisejad
4:04:30 +53:52
11
Hirvo RANNU
Vanad Torisejad
Vanad Torisejad
4:04:30 +53:52
12
Kaul KARJA
Puhja Strohh
Puhja Strohh
3:46:34 +35:56
13
Enn POKK
Puhja Strohh
Puhja Strohh
3:46:34 +35:56
14
Villu SERV
Lõpuni välja
Lõpuni välja
3:43:23 +32:45
15
Kristo HÜTT
Lõpuni välja
Lõpuni välja
3:43:23 +32:45
16
Andres HUMMAL
Vaprad ja ilusad
Vaprad ja ilusad
3:42:09 +31:31
17
Henri HUMMAL
Vaprad ja ilusad
Vaprad ja ilusad
3:42:09 +31:31
18
Toomas ORASON
Tallatakso
Tallatakso
3:55:15 +44:37
19
Taavi KUHA
Tallatakso
Tallatakso
3:55:15 +44:37
20
Koit KOLSAR
JaKo
JaKo
4:00:03 +49:25
21
Janek JÕGIS
JaKo
JaKo
4:00:03 +49:25
23
Hando ALLMANN
Kogenud juuniorid
Kogenud juuniorid
3:58:46 +48:08
24
Kustu KÜNNAPAS
Kogenud juuniorid
Kogenud juuniorid
3:58:46 +48:08
25
Raiko MARRANDI
Kogenud juuniorid
Kogenud juuniorid
3:58:46 +48:08
26
Ahti BLEIVE
Aega on?
Aega on?
3:44:54 +34:16
27
Davis KOSTÕGOV
Aega on?
Aega on?
3:44:54 +34:16
28
Lauri Juhan LIIVAMÄGI
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
3:56:51 +46:13
29
Ilmar ANSKO
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
3:56:51 +46:13
30
Jüri KADAJA
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
3:39:46 +29:08
31
Peep ELMESTE
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
3:39:46 +29:08
32
Meelis ZIMMERMANN
Zimmu & Kaljo
Zimmu & Kaljo
2:42:01 +31:23
33
Kaljo JULGE
Zimmu & Kaljo
Zimmu & Kaljo
2:42:01 +31:23
34
Arthur RAICHMANN
Ad Astra
Ad Astra
3:51:52 +41:14
35
Kristjan MAADE
Ad Astra
Ad Astra
3:51:52 +41:14
36
Kristjan ROOS
Õige Suund
Õige Suund
4:01:10 +50:32
37
Indrek TOLMANN
Õige Suund
Õige Suund
4:01:10 +50:32
38
Kristian ESULA
Reserv
Reserv
4:02:42 +52:04
39
Tarmo SIIMSAARE
Shortcut
Shortcut
3:44:26 +33:48
40
Jüri JOONAS
Shortcut
Shortcut
3:44:26 +33:48
41
Allar KIVIL
Lumerebased
Lumerebased
4:00:37 +49:59
42
Jürgen KUKK
Lumerebased
Lumerebased
4:00:37 +49:59
43
Aleksander TAMM
Lumerebased
Lumerebased
4:00:37 +49:59
44
Rainer KRAVETS
HP-Sport Team Reaali Vaim
HP-Sport Team Reaali Vaim
2:16:19 +05:41
45
Kaarel VESILIND
HP-Sport Team Reaali Vaim
HP-Sport Team Reaali Vaim
2:16:19 +05:41
46
Kristjan AIT
Rawhide
Rawhide
3:26:39 +16:01
47
Taavi TATSI
Rawhide
Rawhide
3:26:39 +16:01
48
Timo PALO
Haanja
Haanja
3:36:41 +26:03
49
Taavi PALO
Haanja
Haanja
3:36:41 +26:03
50
Kaspar KAROLIN
Mehed Metsast
Mehed Metsast
3:48:22 +37:44
51
Indrek KAROLIN
Mehed Metsast
Mehed Metsast
3:48:22 +37:44
52
Indrek ROOS
Team Alfa
Team Alfa
4:00:19 +49:41
53
Jaanus ROOS
Team Alfa
Team Alfa
4:00:19 +49:41
54
Kaarel KUSLAP
Läti koondis
Läti koondis
3:50:42 +40:04
55
Hendrik RULL
Läti koondis
Läti koondis
3:50:42 +40:04
56
Villu PÄÄRT
Rahva SK
Rahva SK
1:10:38
57
Matis PÄÄRSON
Rahva SK
Rahva SK
1:10:38
VA
Ragnar LEIMANN
Ragnar Leimann
Ragnar Leimann
 

MN

3
Esta TAMM
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:49:11 +23:02
4
Tiina KARTAU
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:49:11 +23:02
5
Sulev KUIV
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:49:11 +23:02
6
Zane GRUBERTE
SAULKRASTI SHOWEL RACING
SAULKRASTI SHOWEL RACING
3:52:15 +26:06
7
Eduards PAKIS
SAULKRASTI SHOWEL RACING
SAULKRASTI SHOWEL RACING
3:52:15 +26:06
8
Tõnis PIIRISILD
Potsataja
Potsataja
3:58:05 +31:56
9
Pille VINNE
Potsataja
Potsataja
3:58:05 +31:56
10
Kalle TAMMJÄRV
Okaskera
Okaskera
3:40:02 +13:53
11
Marika TAMMJÄRV
Okaskera
Okaskera
3:40:02 +13:53
12
Jüri LEMBER
Okaskera
Okaskera
3:40:02 +13:53
13
Leeni SEPPEL
ERLE
ERLE
3:44:41 +18:32
14
Erkki LEPIK
ERLE
ERLE
3:44:41 +18:32
15
Annika ARUOTS
Müslik&Suslik
Müslik&Suslik
3:58:32 +32:23
16
Andrus TAUL
Müslik&Suslik
Müslik&Suslik
3:58:32 +32:23
17
Riho KLEMENT
HiRM
HiRM
3:44:28 +18:19
18
Helena PEIK
HiRM
HiRM
3:44:28 +18:19
19
Maido MÄOMA
HiRM
HiRM
3:44:28 +18:19
20
Keidi KÄIS
K&M
K&M
3:58:35 +32:26
21
Marten VUNUKAINEN
K&M
K&M
3:58:35 +32:26
22
Marge REHEPAPP
Kuup
Kuup
3:37:03 +10:54
23
Rait LILLE
Kuup
Kuup
3:37:03 +10:54
24
Märt KIVILA
2-pead,4-jalga
2-pead,4-jalga
3:42:01 +15:52
25
Rita KIVILA
2-pead,4-jalga
2-pead,4-jalga
3:42:01 +15:52
26
Kerli PRANTS
Pröm
Pröm
3:50:59 +24:50
27
Hannes MÖLLITS
Pröm
Pröm
3:50:59 +24:50
28
Silja MÖLLITS
Pröm
Pröm
3:50:59 +24:50
29
Imbi SOOME
Klemmide sõbrad
Klemmide sõbrad
3:52:58 +26:49
30
Gert SAAMANN
Klemmide sõbrad
Klemmide sõbrad
3:52:58 +26:49
31
Svetlana OMELKOVA
Omelkovõ
Omelkovõ
3:57:49 +31:40
32
Sergei OMELKOV
Omelkovõ
Omelkovõ
3:57:49 +31:40
33
Madis OSJAMETS
Muhu1
Muhu1
3:55:48 +29:39
34
Kersti JÄÄGER
Muhu1
Muhu1
3:55:48 +29:39
35
Lauri KIKERPILL
Tuvikesed
Tuvikesed
3:44:21 +18:12
36
Vahur TELLER
Tuvikesed
Tuvikesed
3:44:21 +18:12
37
Katre HOLLAND
Tuvikesed
Tuvikesed
3:44:21 +18:12
38
Jaak JAAGUS
JK
JK
3:47:13 +21:04
39
Kersti LUST
JK
JK
3:47:13 +21:04
40
Tiiu SERV
Siim ja Tiiu
Siim ja Tiiu
3:45:18 +19:09
41
Siim ROHT
Siim ja Tiiu
Siim ja Tiiu
3:45:18 +19:09
42
Anu PIIROJA
anu jooksutrennid
anu jooksutrennid
4:00:40 +34:31
43
Raio PIIROJA
anu jooksutrennid
anu jooksutrennid
4:00:40 +34:31
44
Denis UKSOV
Uksovs
Uksovs
3:59:35 +33:26
45
Maria UKSOV
Uksovs
Uksovs
3:59:35 +33:26
46
Sulev KUUSE
Trullijad
Trullijad
3:58:16 +32:07
47
Teele EENSAAR
Trullijad
Trullijad
3:58:16 +32:07
48
Priit TRUUSALU
Villi
Villi
3:54:45 +28:36
49
Diana DUKAN
Villi
Villi
3:54:45 +28:36
50
Rauno KURG
Villi
Villi
3:54:45 +28:36
51
Karen LOORENS
Katjusa
Katjusa
3:53:02 +26:53
52
Renek LOORENS
Katjusa
Katjusa
3:53:02 +26:53
53
Ivar SOVA
Katjusa
Katjusa
3:53:02 +26:53
54
Marko TAMMIST
Saue Kased
Saue Kased
3:53:11 +27:02
55
Laura JOONAS
Saue Kased
Saue Kased
3:53:11 +27:02
56
Veiko HINTSOV
Seenelised
Seenelised
3:53:36 +27:27
57
Annika KALBUS
Seenelised
Seenelised
3:53:36 +27:27
58
Siivi PAIDE
Seenelised
Seenelised
3:53:36 +27:27
59
Herkki SUURMAN
Seenelised
Seenelised
3:53:36 +27:27
60
Ergo RÄSTAS
Tiim
Tiim
3:37:14 +11:05
61
Sigrid SALURI
Tiim
Tiim
3:37:14 +11:05
62
Erika JOONAS
Lauga SS
Lauga SS
3:41:01 +14:52
63
Eero JOONAS
Lauga SS
Lauga SS
3:41:01 +14:52
64
Marit AASARU
Arukalt aasal
Arukalt aasal
3:26:09
65
Juhan AASARU
Arukalt aasal
Arukalt aasal
3:26:09
66
Annika VAIKSAAR
Õssu Kahene
Õssu Kahene
3:56:59 +30:50
67
Mait VAIKSAAR
Õssu Kahene
Õssu Kahene
3:56:59 +30:50
68
Kaari SIMSON
Käivad KAH
Käivad KAH
3:58:43 +32:34
69
Alar KAUP
Käivad KAH
Käivad KAH
3:58:43 +32:34
70
Hedi LAIGAR
Käivad KAH
Käivad KAH
3:58:43 +32:34
71
Artur TAIVERE
Kotkas ja uss
Kotkas ja uss
3:53:17 +27:08
72
Anette TAIVERE
Kotkas ja uss
Kotkas ja uss
3:53:17 +27:08
73
Alo RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
4:06:07 +39:58
74
Kristiina RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
4:06:07 +39:58
DNS
Rahel ALLAS
Vöötorav
Vöötorav
 

NN

1
Age KANNUMÄE
quadriceps
quadriceps
3:55:50 +26:42
2
Kirke Maria LEPIK
quadriceps
quadriceps
3:55:50 +26:42
3
Teele TELGMA
quadriceps
quadriceps
3:55:50 +26:42
4
Jaana AEDMÄE
JaMa
JaMa
3:50:16 +21:08
5
Maarja PUNAK
JaMa
JaMa
3:50:16 +21:08
6
Karin PAI
Öölendlased
Öölendlased
3:29:08
7
Meeli METS
Öölendlased
Öölendlased
3:29:08
8
Epp VOITKA
Tulihobused
Tulihobused
3:56:37 +27:29
9
Kaie KONSAP
Tulihobused
Tulihobused
3:56:37 +27:29
10
Tagni JÕELEHT
Osalemine on pool võitu
Osalemine on pool võitu
3:55:02 +25:54
11
Terje VANAHANS
Osalemine on pool võitu
Osalemine on pool võitu
3:55:02 +25:54
12
Mari AROLD
Süldihüüve
Süldihüüve
4:01:00 +31:52
13
Marju VILLAK
Süldihüüve
Süldihüüve
4:01:00 +31:52
14
Helina KOLSAR
Andromeeda
Andromeeda
4:07:20 +38:12
15
Birgit POKK
Andromeeda
Andromeeda
4:07:20 +38:12
16
Merike VANJUK
Kape
Kape
3:44:58 +15:50
17
Marili ZIMMERMANN
Kape
Kape
3:44:58 +15:50
18
Jana KINK
Kape
Kape
3:44:58 +15:50
19
Terje ALOEL
Suusahullud
Suusahullud
3:58:10 +29:02
20
Made VARES
Suusahullud
Suusahullud
3:58:10 +29:02
21
Airika LAINOJA
Piirilt
Piirilt
3:29:59 +00:51
22
Aili KANGRO
Piirilt
Piirilt
3:29:59 +00:51
23
Mari KALKUN
Õunaaia album
Õunaaia album
4:17:47 +48:39
24
Kadri KASUK
Õunaaia album
Õunaaia album
4:17:47 +48:39

PERE

1
Urmo KIVISELG
6K
6K
2:57:53 +12:36
2
Rihard KIVISELG
6K
6K
2:57:53 +12:36
3
Tiina ORAS
Metsas iga ilmaga
Metsas iga ilmaga
3:02:55 +17:38
4
Siiri ORAS
Metsas iga ilmaga
Metsas iga ilmaga
3:02:55 +17:38
5
Melanie OLESK
Nuuskm6mmik
Nuuskm6mmik
2:58:45 +13:28
6
Vilja PÄRN
Nuuskm6mmik
Nuuskm6mmik
2:58:45 +13:28
7
Raul OLESK
Nuuskm6mmik
Nuuskm6mmik
2:58:45 +13:28
8
Olga KOMISSAROVA
4WD
4WD
2:51:59 +06:42
9
Rain AAVA
4WD
4WD
2:51:59 +06:42
10
Martin AAVA
4WD
4WD
2:51:59 +06:42
11
Oskar AAVA
4WD
4WD
2:51:59 +06:42
12
Anne VIILMA
Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
2:49:04 +03:47
13
Georg VIILMA
Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
2:49:04 +03:47
14
Marta VIILMA
Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
2:49:04 +03:47
15
Taivo TALI
Talvepoisid
Talvepoisid
3:23:33 +38:16
16
Joosep TALI
Talvepoisid
Talvepoisid
3:23:33 +38:16
17
Helve KANSI
Tiku ja Taku
Tiku ja Taku
3:04:18 +19:01
18
Dagmar NURGES
Tiku ja Taku
Tiku ja Taku
3:04:18 +19:01
19
Karel KURAGIN
Tasa ja targu
Tasa ja targu
3:15:12 +29:55
20
Valeri KURAGIN
Tasa ja targu
Tasa ja targu
3:15:12 +29:55
21
Mirja VIRVE
Tagasipöördujad
Tagasipöördujad
3:01:38 +16:21
22
Fred VIRVE
Tagasipöördujad
Tagasipöördujad
3:01:38 +16:21
23
Vaike TOMANN
TOM
TOM
2:58:02 +12:45
24
Heiki TOMANN
TOM
TOM
2:58:02 +12:45
25
Kristiina TOMANN
TOM
TOM
2:58:02 +12:45
26
Elis TOMANN
TOM
TOM
2:58:02 +12:45
27
Liisa TOMANN
TOM
TOM
2:58:02 +12:45
28
Ando VIISPERT
Piip
Piip
2:55:18 +10:01
29
Uku VIISPERT
Piip
Piip
2:55:18 +10:01
30
Külli SAMUEL
Jalutajad
Jalutajad
2:47:21 +02:04
31
Signe MÖLDER
Jalutajad
Jalutajad
2:47:21 +02:04
32
Emily MÖLDER
Jalutajad
Jalutajad
2:47:21 +02:04
33
Lee PÕLLUMAA
Jalutajad
Jalutajad
2:47:21 +02:04
34
Kaie KIVILA
Kaie lastelastega
Kaie lastelastega
2:55:42 +10:25
35
Marten KIVILA
Kaie lastelastega
Kaie lastelastega
2:55:42 +10:25
36
Hertha Marta Pauliine JALAST
Kaie lastelastega
Kaie lastelastega
2:55:42 +10:25
37
Kaspar KIVILA
Kaie lastelastega
Kaie lastelastega
2:55:42 +10:25
38
Juhan MAHLA
Mahlad Väljas
Mahlad Väljas
2:58:49 +13:32
39
Indrek MAHLA
Mahlad Väljas
Mahlad Väljas
2:58:49 +13:32
40
Väino KIVIOJA
OK Ruusa
OK Ruusa
2:53:37 +08:20
41
Külli KIVIOJA-ÖÖPIK
OK Ruusa
OK Ruusa
2:53:37 +08:20
42
Andrus ÖÖPIK
OK Ruusa
OK Ruusa
2:53:37 +08:20
43
Neeme PRAKS
Praks
Praks
2:59:22 +14:05
44
Kaur PRAKS
Praks
Praks
2:59:22 +14:05
45
Krista KÕLLI-RAUD
RAUD
RAUD
2:56:17 +11:00
46
Madli-Greete RAUD
RAUD
RAUD
2:56:17 +11:00
47
Valter KIISLAR
RAUD
RAUD
2:56:17 +11:00
48
Aro PRAKS
ÜLEVÄLJA
ÜLEVÄLJA
2:48:51 +03:34
49
Ere PRAKS
ÜLEVÄLJA
ÜLEVÄLJA
2:48:51 +03:34
50
Kalev ÕUNSAAR
ÜLEVÄLJA
ÜLEVÄLJA
2:48:51 +03:34
51
Mari IHER
2701
2701
2:55:31 +10:14
52
Mirjam IHER
2701
2701
2:55:31 +10:14
53
Anu IHER
2701
2701
2:55:31 +10:14
54
Heleri KIVIL
Kivil
Kivil
2:52:13 +06:56
55
Stefan KIVIL
Kivil
Kivil
2:52:13 +06:56
56
Ralf KIVIL
Kivil
Kivil
2:52:13 +06:56
57
Monika PIIRIMÄE
Üle Mäe
Üle Mäe
2:57:26 +12:09
58
Kaarel PIIRIMÄE
Üle Mäe
Üle Mäe
2:57:26 +12:09
59
Paul PIIRIMÄE
Üle Mäe
Üle Mäe
2:57:26 +12:09
60
Villem PIIRIMÄE
Üle Mäe
Üle Mäe
2:57:26 +12:09
61
Pille ILLAK
Otepää SK
Otepää SK
2:55:26 +10:09
62
Laur-Rogert SULG
Otepää SK
Otepää SK
2:55:26 +10:09
63
Katrin LEMSALU
Aeg kiirelt läheb
Aeg kiirelt läheb
2:50:28 +05:11
64
Andres KEERNIK
Aeg kiirelt läheb
Aeg kiirelt läheb
2:50:28 +05:11
65
Raivo RÕÕM
Rõõmuga metsas
Rõõmuga metsas
3:01:34 +16:17
66
Birgit RÕÕM
Rõõmuga metsas
Rõõmuga metsas
3:01:34 +16:17
67
Margit RÕÕM
Rõõmuga metsas
Rõõmuga metsas
3:01:34 +16:17
68
Martti-Jaan MILJAN
Rõõmuga metsas
Rõõmuga metsas
3:01:34 +16:17
69
Leonhard TEDER
Tedred
Tedred
2:46:33 +01:16
70
Kairi LUIGELAHT-TEDER
Tedred
Tedred
2:46:33 +01:16
71
Rait PALLO
Männi Team
Männi Team
2:56:14 +10:57
72
Kert PALLO
Männi Team
Männi Team
2:56:14 +10:57
73
Merle KALE
Männi Team
Männi Team
2:56:14 +10:57
74
Maigi MÄELA
Masha ja karu
Masha ja karu
3:02:18 +17:01
75
Karel Markus KÄHR
Masha ja karu
Masha ja karu
3:02:18 +17:01
76
Marje ZERNANT
Statuudiga
Statuudiga
2:48:44 +03:27
77
Erik Marten ZERNANT
Statuudiga
Statuudiga
2:48:44 +03:27
78
Tarmo ZERNANT
Statuudiga
Statuudiga
2:48:44 +03:27
79
Kristjan SAAL
Saal
Saal
2:52:33 +07:16
80
Angela IVASK
Saal
Saal
2:52:33 +07:16
81
Kalvo KRIISK
Kriisikud
Kriisikud
2:18:34 +33:17
82
Elsa KRIISK
Kriisikud
Kriisikud
2:18:34 +33:17
83
Selma KRIISK
Kriisikud
Kriisikud
2:18:34 +33:17
84
Miina-Liisa JUHKAM
Kullamäe kiirendajad
Kullamäe kiirendajad
3:00:01 +14:44
85
Margus JUHKAM
Kullamäe kiirendajad
Kullamäe kiirendajad
3:00:01 +14:44
86
Üllas JAASKA
Team Püve
Team Püve
2:45:24 +00:07
87
Britt JAASKA
Team Püve
Team Püve
2:45:24 +00:07
88
Karl Joosep KEERNIK
Ohakad
Ohakad
3:05:52 +20:35
89
Toomas KEERNIK
Ohakad
Ohakad
3:05:52 +20:35
90
Priit POOPUU
Valged Hobused
Valged Hobused
3:00:59 +15:42
91
Lilian POOPUU
Valged Hobused
Valged Hobused
3:00:59 +15:42
92
Ebe HALLIK
Valged Hobused
Valged Hobused
3:00:59 +15:42
93
Markus JUHKAM
Piigaste Rajaleidjad
Piigaste Rajaleidjad
2:54:17 +09:00
94
Karl Mattias JUHKAM
Piigaste Rajaleidjad
Piigaste Rajaleidjad
2:54:17 +09:00
95
Kadri PALO-JUHKAM
Piigaste Rajaleidjad
Piigaste Rajaleidjad
2:54:17 +09:00
96
Matthias NEEROT
Mooste
Mooste
1:45:17
97
Mattias KOTTISE
Mooste
Mooste
1:45:17
98
Tarmo VIST
Mooste
Mooste
1:45:17

RATAS

1
Tarmo TARLAP
Liz ja Tarm
Liz ja Tarm
3:02:45 +07:17
2
Lizette TARLAP
Liz ja Tarm
Liz ja Tarm
3:02:45 +07:17
4
Ragnar LEPP
BGM
BGM
2:58:28 +03:00
5
Indrek MÜÜRSEP
BGM
BGM
2:58:28 +03:00
6
Ülo NEEDO
Matkamehed
Matkamehed
3:00:08 +04:40
7
Sulev SOLNIK
Matkamehed
Matkamehed
3:00:08 +04:40
8
Eleri HIRV
Hunt ja jänene
Hunt ja jänene
2:55:28
9
Sander MIRME
Hunt ja jänene
Hunt ja jänene
2:55:28
12
Arno BACHAUS
Team 30+
Team 30+
2:59:23 +03:55
13
Jaanus GRIGOROVITS
Team 30+
Team 30+
2:59:23 +03:55
14
Erik TAMMSOO
Erca
Erca
3:02:44 +07:16
15
Carolin TAMMSOO
Erca
Erca
3:02:44 +07:16
VA
Robin Mihkel TAMMARU
Toomaspoisid
Toomaspoisid
 

VM55

1
Eduard PUKKONEN
Kulgejad
Kulgejad
3:46:56
2
Andrus SIPSAKA
Kulgejad
Kulgejad
3:46:56
3
Jüri ROKKO
Arvi ja Jüri
Arvi ja Jüri
3:48:34 +01:38
4
Arvi KÄÄRD
Arvi ja Jüri
Arvi ja Jüri
3:48:34 +01:38
5
Airet KOLK
AT
AT
3:59:05 +12:09
6
Taimar TILGRE
AT
AT
3:59:05 +12:09
VA
Enn LÕHMUS
AA
AA
 

VN55

1
Reet JOHANSON
Kobras duo
Kobras duo
3:50:01 +02:25
2
Saima VÄRTON
Kobras duo
Kobras duo
3:50:01 +02:25
3
Ingrid RANNA
RaRa
RaRa
3:47:36
4
Ülle RAUDSEPP
RaRa
RaRa
3:47:36
5
Helga KIVILA
Kosmosemutid
Kosmosemutid
3:57:35 +09:59
6
Katrin PRIKS
Kosmosemutid
Kosmosemutid
3:57:35 +09:59

VS55

1
Tiiu KAASIK
raudvanakesed
raudvanakesed
3:52:49 +06:07
2
Arvo KIVIKAS
raudvanakesed
raudvanakesed
3:52:49 +06:07
3
Anne AROLD
raudvanakesed
raudvanakesed
3:52:49 +06:07
4
Lauri LEPPIK
4L
4L
3:49:25 +02:43
5
Lea LEPPIK
4L
4L
3:49:25 +02:43
6
Martin TÕRRA
Kobras72
Kobras72
3:51:33 +04:51
7
Aili LAANJÕE
Kobras72
Kobras72
3:51:33 +04:51
8
Kersti VAHI
UrKe
UrKe
3:58:05 +11:23
9
Urmas VAHI
UrKe
UrKe
3:58:05 +11:23
10
Tõnu ILVES
Lynx-Lynx
Lynx-Lynx
3:46:47 +00:05
11
Elin ILVES
Lynx-Lynx
Lynx-Lynx
3:46:47 +00:05
12
Uve NUMMERT
Matkata on mõnus
Matkata on mõnus
3:46:42
13
Sirje LIND
Matkata on mõnus
Matkata on mõnus
3:46:42

Rogain

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Mooste

312 osalejat