Tulemused

03sept.20

Pärnumaa neljapäevak

1

1
Andre NÕMM
1974 Tammed
Tammed
00:44:14
2
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed
Tammed
00:51:34 +07:20
3
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:51:56 +07:42
4
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
00:56:57 +12:43
5
Priit TALU
1972 West
West
00:58:06 +13:52
6
Mariann SULG
1987 West
West
01:02:17 +18:03
7
Merike HAUGAS
1979 West
West
01:02:39 +18:25
8
Veljo VASK
1974 West
West
01:07:08 +22:54
9
01:07:35 +23:21
10
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
01:10:22 +26:08
11
Veiko LILLE
1983 West
West
01:10:45 +26:31
12
Sander BLEHNER
1972 West
West
01:12:34 +28:20
13
Joe LEPP
1967 West
West
01:12:35 +28:21
14
Mattias BLEHNER
1995 West
West
01:13:29 +29:15
15
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
01:20:38 +36:24
16
Margit BLEHNER
1972 West
West
01:20:44 +36:30
17
Terje VILBERG
1975 West
West
01:23:40 +39:26
18
01:24:37 +40:23
19
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
01:28:06 +43:52
20
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:30:57 +46:43
21
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:33:12 +48:58
22
Raivo ARU
1976 West
West
01:34:15 +50:01
23
01:35:37 +51:23
24
01:36:02 +51:48
25
01:41:15 +57:01
26
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
01:50:09 +05:55
27
Kaja LEPP
1974 West
West
01:51:15 +07:01
28
Helga KIVILA
1963 West
West
01:53:21 +09:07
29
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:53:57 +09:43
30
Peep ELMESTE
1970 West
West
01:56:19 +12:05
31
Aire ARGE
1977
01:58:27 +14:13
32
Taavi TAMMIK
1993 SUKL Jõulu
SUKL Jõulu
02:03:44 +19:30
33
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
02:17:36 +33:22

2

1
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
01:06:31
2
Imbi KUKK
1970 West
West
01:15:34 +09:03
3
01:17:18 +10:47
4
Mati PILT
1951 West
West
01:22:36 +16:05
5
01:26:37 +20:06
6
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:28:56 +22:25
7
Juss LEINER
2006 Suigu lak
Suigu lak
01:37:54 +31:23
8
01:40:17 +33:46
9
Kalev HUNT
1951 West
West
01:41:21 +34:50
10
Enn AEDNA
1944 West
West
01:41:47 +35:16
11
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:45:45 +39:14
12
Saima RAND
1954 West
West
01:48:55 +42:24
13
01:53:35 +47:04
14
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:54:28 +47:57
15
Rein KIISLER
1941 West
West
03:09:31 +03:00

3

1
Argo PAAVEL
1991 West
West
00:54:19
2
Andreas AUS
2009 Pärnu Mai pk
Pärnu Mai pk
01:01:16 +06:57
3
Uku NÕMM
2009 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
01:04:24 +10:05
4
Jane KASAK
1984
01:14:08 +19:49
5
Marika PILT
1952 West
West
01:17:48 +23:29
6
Urve KIBUR
1960
01:38:10 +43:51
7
Heino PEETERSON
1937 West
West
01:43:21 +49:02
8
Valli TALU
1942
02:25:17 +30:58

4

1
00:21:13
2
00:21:15 +00:02
3
00:37:32 +16:19

5

1
Marie KIVVIT
2014 Mai LA
Mai LA
00:15:43
2
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:42:50 +27:07
3
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
00:47:03 +31:20
4
01:06:24 +50:41
5
01:37:08 +21:25
6
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
03:12:41 +56:58
7
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
03:12:59 +57:16
8
Siivi JÕGI
1971 Virtsu kool
Virtsu kool
03:13:02 +57:19

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Marek Nõmm

Allika

67 osalejat