Tulemused

10sept.20

Pärnumaa neljapäevak

1

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:26:41
2
Priit TALU
1972 West
West
00:27:12 +00:31
3
Kaarel KALLAS
1982 JOKA
JOKA
00:27:26 +00:45
4
Urmo KESKÜLA
1977 West
West
00:28:17 +01:36
5
Joe LEPP
1967 West
West
00:29:42 +03:01
6
Veiko LILLE
1983 West
West
00:30:09 +03:28
7
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:31:06 +04:25
8
00:31:26 +04:45
9
00:31:47 +05:06
10
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:31:53 +05:12
11
Katrin LINNUS
1991 West
West
00:32:42 +06:01
12
Argo PAAVEL
1991 West
West
00:33:09 +06:28
13
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:33:30 +06:49
14
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:34:16 +07:35
15
Terje VILBERG
1975 West
West
00:34:39 +07:58
16
West
00:34:50 +08:09
17
Mattias BLEHNER
1995 West
West
00:35:52 +09:11
18
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:35:57 +09:16
19
00:36:16 +09:35
20
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:36:43 +10:02
21
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:36:58 +10:17
22
Erkki PENU
1971 West
West
00:37:03 +10:22
23
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:38:16 +11:35
24
00:38:46 +12:05
25
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:39:02 +12:21
26
Edmond PENU
1968 West
West
00:39:10 +12:29
27
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:39:28 +12:47
28
00:39:42 +13:01
29
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
00:40:06 +13:25
30
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
00:40:54 +14:13
31
00:41:11 +14:30
32
Raivo ARU
1976 West
West
00:42:58 +16:17
33
Merje HANSEN
1973 West
West
00:43:03 +16:22
34
00:43:11 +16:30
35
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:44:07 +17:26
36
Helga KIVILA
1963 West
West
00:44:36 +17:55
37
Kaja LEPP
1974 West
West
00:44:50 +18:09
38
Ahto KARU
1955 JOKA
JOKA
00:45:20 +18:39
39
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
00:46:26 +19:45
40
00:47:42 +21:01
41
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:48:24 +21:43
42
Kalev HUNT
1951 West
West
00:48:25 +21:44
43
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
00:52:33 +25:52
44
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:57:00 +30:19
45
Katrin PINT
1984 Rimi
Rimi
00:57:11 +30:30
46
Lisette BAUM
2004 Tootsi LAPK
Tootsi LAPK
01:01:59 +35:18
47
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:05:17 +38:36
48
01:19:11 +52:30
49
01:20:10 +53:29
50
Aire ARGE
1977
01:24:26 +57:45
51
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
01:24:34 +57:53
52
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
01:24:38 +57:57

2

1
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
00:21:19
2
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
00:23:17 +01:58
3
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
00:23:22 +02:03
4
Juss LEINER
2006 Suigu lak
Suigu lak
00:23:30 +02:11
5
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:27:14 +05:55
6
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:27:20 +06:01
7
Paula TAMMI
2008 Pärnu Kuninga tn pk
Pärnu Kuninga tn pk
00:29:14 +07:55
8
Teet BELJAEV
2001 JOKA
JOKA
00:29:59 +08:40
9
Andreas AUS
2009 Pärnu Mai pk
Pärnu Mai pk
00:33:44 +12:25
10
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
00:34:47 +13:28
11
00:35:33 +14:14
12
Enn AEDNA
1944 West
West
00:35:35 +14:16
13
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:39:16 +17:57
14
Sulev TUUDE
1955 West
West
00:41:11 +19:52
15
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:45:39 +24:20
16
Heino PEETERSON
1937 West
West
00:47:50 +26:31
17
00:50:58 +29:39
18
Saima RAND
1954 West
West
01:00:28 +39:09
19
Rein KIISLER
1941 West
West
01:35:12 +13:53

3

1
00:20:46
2
Melora MIKKO
2006 West
West
00:23:31 +02:45
3
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:28:00 +07:14
4
00:28:28 +07:42
5
00:29:31 +08:45
6
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
00:31:39 +10:53
7
Olivia VINTER
2009 Rääma Kool
Rääma Kool
00:38:12 +17:26
8
Urve KIBUR
1960
00:43:57 +23:11
9
Valli TALU
1942
01:24:54 +04:08

4

1
00:20:35
2
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:20:40 +00:05
3
00:20:53 +00:18
4
00:21:39 +01:04
5
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:21:59 +01:24
6
Marja ILD
1990
00:28:40 +08:05
7
Oliver JÜRIS
2012 JOKA
JOKA
00:48:10 +27:35
8
Christofer VALANG
2012 JOKA
JOKA
00:48:14 +27:39

5

1
Ilme PALU
1944 West
West
00:15:10
2
Karel TÖLP
1978 Kaur Motosport
Kaur Motosport
00:23:12 +08:02
3
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:50:59 +35:49

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister:

Uulu

92 osalejat