Tulemused

01okt.20

Pärnumaa neljapäevak

1

1
00:22:23
2
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:24:46 +02:23
3
00:24:52 +02:29
4
Priit TALU
1972 West
West
00:24:55 +02:32
5
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:25:09 +02:46
6
Joe LEPP
1967 West
West
00:25:54 +03:31
7
Veiko LILLE
1983 West
West
00:26:32 +04:09
8
Mariann SULG
1987 West
West
00:26:47 +04:24
9
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:27:12 +04:49
10
Terje VILBERG
1975 West
West
00:27:13 +04:50
11
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:28:29 +06:06
12
Argo PAAVEL
1991 West
West
00:28:35 +06:12
13
Taavi TAMMIK
1993 SUKL Jõulu
SUKL Jõulu
00:29:42 +07:19
14
Erkki PENU
1971 West
West
00:30:28 +08:05
15
00:30:53 +08:30
16
00:31:19 +08:56
17
Maido KALJUR
1960 Harju OK
Harju OK
00:31:29 +09:06
19
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:31:38 +09:15
20
Markus KALJUR
2006 Harju OK
Harju OK
00:32:19 +09:56
21
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:33:10 +10:47
22
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:33:27 +11:04
23
Jüri LEESMÄE
1946 West
West
00:33:45 +11:22
24
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:34:57 +12:34
25
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:34:59 +12:36
26
Merje HANSEN
1973 West
West
00:35:08 +12:45
27
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
00:35:36 +13:13
28
00:36:04 +13:41
29
00:36:31 +14:08
30
00:36:33 +14:10
31
Mati PILT
1951 West
West
00:37:51 +15:28
32
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
00:37:58 +15:35
33
Kaja LEPP
1974 West
West
00:38:04 +15:41
34
Helga KIVILA
1963 West
West
00:38:14 +15:51
35
Imbi KUKK
1970 West
West
00:40:09 +17:46
36
00:40:42 +18:19
37
00:40:53 +18:30
38
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
00:42:26 +20:03
39
00:44:30 +22:07
40
Kaie KODASMA
1970 West
West
00:53:07 +30:44
41
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:03:25 +41:02
42
Aire ARGE
1977
01:16:17 +53:54
44
Siivi JÕGI
1971 Virtsu kool
Virtsu kool
01:16:29 +54:06
45
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
01:16:30 +54:07
46
Valli TALU
1942
01:24:22 +01:59

2

1
Juss LEINER
2006 Suigu lak
Suigu lak
00:21:07
2
Paula TAMMI
2008 Pärnu Kuninga tn pk
Pärnu Kuninga tn pk
00:24:43 +03:36
3
Andreas AUS
2009 Pärnu Mai pk
Pärnu Mai pk
00:25:13 +04:06
4
Mari-Liis KALJUR
1985 Harju OK
Harju OK
00:25:32 +04:25
5
Edmond PENU
1968 West
West
00:26:23 +05:16
6
00:26:42 +05:35
7
Kalmer KEEVEND
1957 JOKA
JOKA
00:30:21 +09:14
8
Enn AEDNA
1944 West
West
00:32:07 +11:00
9
Melora MIKKO
2006 West
West
00:32:24 +11:17
10
Indra JOHANSON
2008 West
West
00:33:14 +12:07
11
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
00:34:09 +13:02
12
Sulev TUUDE
1955 West
West
00:34:38 +13:31
13
00:34:44 +13:37
14
Katrin PINT
1984 Rimi
Rimi
00:35:08 +14:01
15
Peeter KANGUR
1962 West
West
00:35:18 +14:11
16
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
00:35:29 +14:22
17
Karmen SULE
2001 Rääma pk
Rääma pk
00:35:45 +14:38
18
Anu SALUJÄRV
1985 West
West
00:36:41 +15:34
19
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
00:37:03 +15:56
20
Kaire LEETSAR
1964 Audru kool
Audru kool
00:38:57 +17:50
21
Saima RAND
1954 West
West
00:41:48 +20:41
22
Heino PEETERSON
1937 West
West
00:42:56 +21:49
23
Urve KIBUR
1960
00:43:20 +22:13
24
Marika PILT
1952 West
West
00:43:46 +22:39
25
Rein KIISLER
1941 West
West
00:49:42 +28:35
26
Marja ILD
1990
00:53:02 +31:55

3

1
Toomas TEEKEL
1964 West
West
00:17:30
2
Olivia VINTER
2009 Rääma Kool
Rääma Kool
00:20:15 +02:45
4
00:21:17 +03:47
5
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:22:29 +04:59
6
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:22:51 +05:21
7
00:23:07 +05:37
8
Ilme PALU
1944 West
West
00:43:00 +25:30
9
00:49:25 +31:55
10
Romet KALJUR
2015 Harju
Harju
00:53:23 +35:53
11
00:54:21 +36:51
12
01:01:31 +44:01

4

1
00:09:29
2
00:09:38 +00:09
3
Emma TAMMIST
2009 Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
Kilingi-Nõmme Gümnaasiu
00:09:39 +00:10
4
00:12:36 +03:07
5
00:14:46 +05:17
6
Roland KIVVIT
2011 Audru kool
Audru kool
00:19:27 +09:58
7
Marie KIVVIT
2014 Mai LA
Mai LA
00:20:42 +11:13

5

1
Hanna-Mirell SINIVEE
2006 Raeküla-7-T
Raeküla-7-T
00:01:39
2
Vesse LEOK
2009 Mai-5-P
Mai-5-P
00:12:01 +10:22
3
Ott NÕMM
2004 Vanalinna-9-P
Vanalinna-9-P
00:12:34 +10:55
4
Uku NÕMM
2009 Vanalinna-5-P
Vanalinna-5-P
00:14:11 +12:32
5
Alex Henri PAUGUS
2006 Sütevaka-8-P
Sütevaka-8-P
00:15:38 +13:59
6
Eerika SARAPUU
2006 Jõõpre-8-T
Jõõpre-8-T
00:17:49 +16:10
7
Olavi LUMBERG
2006 Raeküla-8-P
Raeküla-8-P
00:21:22 +19:43
8
Kermo NEEME
2009 Jõõpre-4-P
Jõõpre-4-P
00:22:23 +20:44
9
00:23:32 +21:53
10
Jass HARJAKS
2008 Uulu-6-P
Uulu-6-P
00:26:56 +25:17
11
Säde Lee KERGE
2003 Koidula-11-T
Koidula-11-T
00:27:21 +25:42
12
Tauri KOVALEVSKI
2005 K-Nõmme-9-P
K-Nõmme-9-P
00:29:00 +27:21
13
Lisette BAUM
2004 Koidula-10-T
Koidula-10-T
00:32:16 +30:37
14
Toomas MEIER
2002 K-Nõmme-12-P
K-Nõmme-12-P
00:36:27 +34:48
15
00:39:11 +37:32
16
00:39:51 +38:12
17
Kalev HUNT
1951 West
West
00:40:17 +38:38
18
Anett LEHE
2018 Orvand
Orvand
00:42:38 +40:59
19
Brith Eliis TÄHISTE
2006 Raeküla-7-T
Raeküla-7-T
00:47:10 +45:31
20
Meribel PENU
2007 Ülejõe-7-T
Ülejõe-7-T
00:47:52 +46:13
21
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:53:19 +51:40
22
Melissa VATKO
2009 Raeküla-5-T
Raeküla-5-T
00:54:50 +53:11
23
Hetlin KIISLER
2006 Ülejõe-8-T
Ülejõe-8-T
00:56:37 +54:58
24
Keitlin PAAS
2007 Kuninga-7-T
Kuninga-7-T
00:59:38 +57:59
25
Luisa VIRAK
2007 Kuninga-7-T
Kuninga-7-T
01:00:06 +58:27
26
Emmaliisa MÄESALU
2011 Lindi-4-T
Lindi-4-T
01:01:44 +00:05

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Raivo Aru

Rannapark

117 osalejat