Tulemused

11okt.20

Seiklushundi rogain

KURMO RATTAARI

1
Riho JÕGI
Fatbikersestonia IDA
Fatbikersestonia IDA
2:50:51
2
Hardi RAIEND
Fatbikersestonia IDA
Fatbikersestonia IDA
2:50:51
3
Kristo HÜTT
Haanja Rattaklubi
Haanja Rattaklubi
2:58:43 +07:52
4
Villu SERV
Haanja Rattaklubi
Haanja Rattaklubi
2:58:43 +07:52
5
Janar MEES
Metsatuka Dünamo
Metsatuka Dünamo
2:55:51 +05:00
6
Rain MIDRI
Metsatuka Dünamo
Metsatuka Dünamo
2:55:51 +05:00
9
Leili PRANS
Õnnelik Juhus
Õnnelik Juhus
2:59:35 +08:44
10
Ülle PÕLDOJA
Õnnelik Juhus
Õnnelik Juhus
2:59:35 +08:44
11
Hillar PETERSEN
Kiiret pole
Kiiret pole
3:20:12 +29:21
12
Erik PETERSEN
Kiiret pole
Kiiret pole
3:20:12 +29:21
13
Edgar KRIISK
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
2:53:57 +03:06
14
Aivar PÕLLU
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
2:53:57 +03:06
15
Ragnar LEPP
BGM
BGM
2:53:43 +02:52
16
Indrek MÜÜRSEP
BGM
BGM
2:53:43 +02:52
17
Tanel MERIGAN
Töllerdised Turbo
Töllerdised Turbo
2:58:36 +07:45
18
Alan VASK
Töllerdised Turbo
Töllerdised Turbo
2:58:36 +07:45
19
Karolin ILLUS
RogainiRihod
RogainiRihod
3:01:04 +10:13
20
Hendrik MIKK
RogainiRihod
RogainiRihod
3:01:04 +10:13
21
Raivo PÖHONEN
RogainiRihod
RogainiRihod
3:01:04 +10:13
22
Janar HILJURAND
ICU trio
ICU trio
2:56:32 +05:41
23
Karl Erik LILLO
ICU trio
ICU trio
2:56:32 +05:41
24
Ragne VARBLANE
ICU trio
ICU trio
2:56:32 +05:41
25
Anti REIMAN
AAA-rühm
AAA-rühm
3:01:30 +10:39
26
Ave SEIM
AAA-rühm
AAA-rühm
3:01:30 +10:39
VA
Andres KÄVER
Edge10
Edge10
 

MM

1
Ain FJODOROV
Õnnevalem
Õnnevalem
3:57:11 +28:42
2
Sander MIRME
Õnnevalem
Õnnevalem
3:57:11 +28:42
3
Mihkel JÄRVEOJA
Üks tund liiga palju
Üks tund liiga palju
3:57:18 +28:49
4
Lauri SILD
Üks tund liiga palju
Üks tund liiga palju
3:57:18 +28:49
5
Mehis MURU
NOBE
NOBE
3:58:48 +30:19
6
Martin VILISMÄE
NOBE
NOBE
3:58:48 +30:19
7
Janek KÄHR
Kännimäbi
Kännimäbi
4:00:20 +31:51
8
Samuel KOLSAR
Kännimäbi
Kännimäbi
4:00:20 +31:51
9
Arno BACHAUS
Team 30+
Team 30+
3:59:28 +30:59
10
Alar RÄHN
Team 30+
Team 30+
3:59:28 +30:59
11
Tanel KALM
Värska Originaal
Värska Originaal
3:59:58 +31:29
12
Mihkel TAMMARU
Värska Originaal
Värska Originaal
3:59:58 +31:29
13
Mart KELK
STIHL Adventure Team
STIHL Adventure Team
4:21:00 +52:31
14
Peep TEPPO
STIHL Adventure Team
STIHL Adventure Team
4:21:00 +52:31
15
Allar KIVIL
suusatame
suusatame
3:55:00 +26:31
16
Hugo Johannes NURK
suusatame
suusatame
3:55:00 +26:31
17
Aleksander TAMM
suusatame
suusatame
3:55:00 +26:31
18
Toomas ROOSMA
Otse või kiiresti
Otse või kiiresti
3:57:08 +28:39
19
Karl-Martin VOOVERE
Otse või kiiresti
Otse või kiiresti
3:57:08 +28:39
20
Riivo KILJAK
Roadwolf mehed
Roadwolf mehed
4:01:05 +32:36
21
Kristo PROOSVÄLI
Roadwolf mehed
Roadwolf mehed
4:01:05 +32:36
22
Renno MERENÄKK
Ford
Ford
3:58:48 +30:19
23
Otto PLUUM
Ford
Ford
3:58:48 +30:19
24
Markus ZIMMERMANN
Ford
Ford
3:58:48 +30:19
25
Taavi PALO
Haanja
Haanja
3:58:31 +30:02
26
Timo PALO
Haanja
Haanja
3:58:31 +30:02
27
Oleg KOSHIK
IMO
IMO
4:04:55 +36:26
28
Hendrik VIJA
IMO
IMO
4:04:55 +36:26
29
Erko JAKOBSON
Jakobsonid
Jakobsonid
3:55:58 +27:29
30
August JAKOBSON
Jakobsonid
Jakobsonid
3:55:58 +27:29
31
Karl-Mattias JUHKAM
Koprapoisid
Koprapoisid
3:52:27 +23:58
32
Paul PIIRIMÄE
Koprapoisid
Koprapoisid
3:52:27 +23:58
33
Villem PIIRIMÄE
Koprapoisid
Koprapoisid
3:52:27 +23:58
34
Henri HUMMAL
Vaprad ja ilusad
Vaprad ja ilusad
3:46:56 +18:27
35
Andres HUMMAL
Vaprad ja ilusad
Vaprad ja ilusad
3:46:56 +18:27
36
Hannes LUIDALEPP
OK Laktaat
OK Laktaat
3:59:39 +31:10
37
Kristjan KARABELNIK
OK Laktaat
OK Laktaat
3:59:39 +31:10
38
Taavi KUHA
Tallatakso
Tallatakso
3:56:38 +28:09
39
Toomas ORASON
Tallatakso
Tallatakso
3:56:38 +28:09
40
Mati MÄGI
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
3:58:25 +29:56
41
Madis OSJAMETS
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
3:58:25 +29:56
42
Kaspar KALA
Team MK
Team MK
4:01:10 +32:41
43
Marko MIKK
Team MK
Team MK
4:01:10 +32:41
44
Silver HEINARU
No Mam
No Mam
3:28:29
45
Kalvo KRIISK
No Mam
No Mam
3:28:29
46
Mart MIKSON
No Mam
No Mam
3:28:29
47
Markus KALJUR
Täpiks
Täpiks
3:55:06 +26:37
48
Johan KÜTT
Täpiks
Täpiks
3:55:06 +26:37
49
Marek MÄOMA
Seiklejad
Seiklejad
3:51:44 +23:15
50
Silver MÄOMA
Seiklejad
Seiklejad
3:51:44 +23:15
52
Tõnu JÄÄDMAA
suht tugevad
suht tugevad
3:59:04 +30:35
53
Tõnis JÄÄDMAA
suht tugevad
suht tugevad
3:59:04 +30:35
54
Maanus UDAM
Kuulilennuteetunneliluuk
Kuulilennuteetunneliluuk
3:50:45 +22:16
55
Mehis UDAM
Kuulilennuteetunneliluuk
Kuulilennuteetunneliluuk
3:50:45 +22:16
56
Ilmar UDAM
Palgikoda
Palgikoda
3:57:35 +29:06
57
Juustus UDAM
Palgikoda
Palgikoda
3:57:35 +29:06
VA
Stanislav TOLMACHEV
2meest1puudu
2meest1puudu
 

MM45

1
Sairos HÕRAK
Ehituselement
Ehituselement
3:51:28
2
Toomas MELDRE
Ehituselement
Ehituselement
3:51:28
3
Matis MÄRTSON
Kati Kovacsi nimeline van
Kati Kovacsi nimeline van
4:01:29 +10:01
4
Villu PÄÄRT
Kati Kovacsi nimeline van
Kati Kovacsi nimeline van
4:01:29 +10:01
5
Gert SAAMANN
Klemmide Sõbrad
Klemmide Sõbrad
3:56:26 +04:58
6
Tarmo SAARE
Klemmide Sõbrad
Klemmide Sõbrad
3:56:26 +04:58
7
Tarvo HENDRIKSON
MTJ
MTJ
3:55:53 +04:25
8
Lembit MÄNNASOO
MTJ
MTJ
3:55:53 +04:25
9
Peep ELMESTE
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
4:04:23 +12:55
10
Jüri KADAJA
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
4:04:23 +12:55
11
Maido KALJUR
Forest
Forest
4:00:36 +09:08
12
Tiit TALI
Forest
Forest
4:00:36 +09:08
VA
Meelis ZIMMERMANN
Zimmu
Zimmu
 

MN

1
Linda PAJO
Andri-Peedo
Andri-Peedo
3:49:36 +18:32
2
Kermo RANNAMÄE
Andri-Peedo
Andri-Peedo
3:49:36 +18:32
3
Jarek MÄESTU
Endised tulevikulootused
Endised tulevikulootused
3:47:10 +16:06
4
Evelin MÄESTU
Endised tulevikulootused
Endised tulevikulootused
3:47:10 +16:06
5
Lembi AUG
KesKaartiLoeb?
KesKaartiLoeb?
3:31:04
6
Martin TOOTSI
KesKaartiLoeb?
KesKaartiLoeb?
3:31:04
7
Nele TOOTSI
KesKaartiLoeb?
KesKaartiLoeb?
3:31:04
8
Mikk VIKERPUUR
KesKaartiLoeb?
KesKaartiLoeb?
3:31:04
9
Margarita MÜRK
Mahlamütsid
Mahlamütsid
3:52:03 +20:59
10
Allar PÄHN
Mahlamütsid
Mahlamütsid
3:52:03 +20:59
11
Tanel PIIR
Metsa poole
Metsa poole
3:53:45 +22:41
12
Merilin SAKSING
Metsa poole
Metsa poole
3:53:45 +22:41
13
Kaia KOLLO
Noored ja Jumalad
Noored ja Jumalad
3:57:24 +26:20
14
Madis PUKKONEN
Noored ja Jumalad
Noored ja Jumalad
3:57:24 +26:20
15
Georg RUTE
Noored ja Jumalad
Noored ja Jumalad
3:57:24 +26:20
16
Tõnis PIIRISILD
Potsataja
Potsataja
3:55:37 +24:33
17
Pille VINNE
Potsataja
Potsataja
3:55:37 +24:33
18
Anu-Liis LAAR
Sarvekesed
Sarvekesed
3:50:07 +19:03
19
Sander TARS
Sarvekesed
Sarvekesed
3:50:07 +19:03
20
Tiit SEPP
Seiklussepad
Seiklussepad
3:47:46 +16:42
21
Janne SEPP
Seiklussepad
Seiklussepad
3:47:46 +16:42
22
Siim SAIDLA
Skispirit
Skispirit
3:38:56 +07:52
23
Heidi TOOME
Skispirit
Skispirit
3:38:56 +07:52
28
Kati IHER
Tsillokõsõq sinidseq el
Tsillokõsõq sinidseq el
4:10:05 +39:01
29
Mirjam IHER
Tsillokõsõq sinidseq el
Tsillokõsõq sinidseq el
4:10:05 +39:01
30
Aivar TIHANE
Tsillokõsõq sinidseq el
Tsillokõsõq sinidseq el
4:10:05 +39:01
31
Andrei UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:54:59 +23:55
32
Maria UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:54:59 +23:55
33
Denis UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:54:59 +23:55
34
Mareli VAHER
Vaher
Vaher
3:38:04 +07:00
35
Vallo VAHER
Vaher
Vaher
3:38:04 +07:00
36
Emma JOONAS
Võru kärajad
Võru kärajad
3:56:24 +25:20
37
Anita LAANEJÕE
Võru kärajad
Võru kärajad
3:56:24 +25:20
38
Nansen PALO
Võru kärajad
Võru kärajad
3:56:24 +25:20
39
Piret EHRENPREIS
Võsaturistid
Võsaturistid
3:49:31 +18:27
40
Annika ELMET
Võsaturistid
Võsaturistid
3:49:31 +18:27
41
Märt ELMET
Võsaturistid
Võsaturistid
3:49:31 +18:27
42
Raio PIIROJA
väsimatud
väsimatud
3:53:59 +22:55
43
Anu PIIROJA
väsimatud
väsimatud
3:53:59 +22:55
44
Mait VAIKSAAR
Õssu kahene
Õssu kahene
3:54:47 +23:43
45
Annika VAIKSAAR
Õssu kahene
Õssu kahene
3:54:47 +23:43
46
Kristo KEEVEND
Kristo ja Triinu
Kristo ja Triinu
3:52:58 +21:54
47
Triinu KEEVEND
Kristo ja Triinu
Kristo ja Triinu
3:52:58 +21:54
48
Neeme LOORITS
Tige Käbi
Tige Käbi
3:57:48 +26:44
49
Liisa VISTER
Tige Käbi
Tige Käbi
3:57:48 +26:44
50
Riho KLEMENT
HiRM
HiRM
4:01:41 +30:37
51
Maido MÄOMA
HiRM
HiRM
4:01:41 +30:37
52
Helena PEIK
HiRM
HiRM
4:01:41 +30:37
53
Rene KÄSIK
Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
3:51:25 +20:21
54
Viiu KÄSIK
Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
3:51:25 +20:21
55
Viivi-Anne SOOTS
Team BÜFA
Team BÜFA
3:56:58 +25:54
56
Kait VAHTER
Team BÜFA
Team BÜFA
3:56:58 +25:54
57
Helina KOLSAR
Käib kah
Käib kah
3:57:10 +26:06
58
Koit KOLSAR
Käib kah
Käib kah
3:57:10 +26:06
59
Joonas HENDRE
Mannaro
Mannaro
3:59:00 +27:56
60
Kristiina HENDRE
Mannaro
Mannaro
3:59:00 +27:56
61
Raili NUGIN
Pole Kiiret
Pole Kiiret
4:01:03 +29:59
62
Alo SÜVARI
Pole Kiiret
Pole Kiiret
4:01:03 +29:59
63
Katre HOLLAND
Tuvikesed
Tuvikesed
3:52:21 +21:17
64
Lauri KIKERPILL
Tuvikesed
Tuvikesed
3:52:21 +21:17
65
Vahur TELLER
Tuvikesed
Tuvikesed
3:52:21 +21:17
66
Hendrik NIGUL
Hammertime
Hammertime
3:59:52 +28:48
67
Elo Maria PAUMAN
Hammertime
Hammertime
3:59:52 +28:48
68
Aleksis ZALITIS
Hammertime
Hammertime
3:59:52 +28:48
69
Ebe HALLIK
Möbiuse sokid
Möbiuse sokid
3:54:43 +23:39
70
Kaido HALLIK
Möbiuse sokid
Möbiuse sokid
3:54:43 +23:39
71
Margus MÄLL
Jäälilled
Jäälilled
3:49:40 +18:36
72
Liisi VILJALO
Jäälilled
Jäälilled
3:49:40 +18:36
73
Laura KODRES
LG
LG
4:02:53 +31:49
74
Gerri KODRES
LG
LG
4:02:53 +31:49
75
Eva LAANEMAA
ELL
ELL
4:03:34 +32:30
76
Laur LAANEMAA
ELL
ELL
4:03:34 +32:30
DNS
Janno MÄEOTSA
Terve Elu Eksinud
Terve Elu Eksinud
 

MN45

1
Indrek REINO
1 hunt 1 rebane
1 hunt 1 rebane
3:32:09
2
Agnes SALUNDI
1 hunt 1 rebane
1 hunt 1 rebane
3:32:09
3
Peep EOMOIS
Festina Lente Pro
Festina Lente Pro
4:01:00 +28:51
4
Sulev KUIV
Festina Lente Pro
Festina Lente Pro
4:01:00 +28:51
5
Riika PLOOMPUU
Festina Lente Pro
Festina Lente Pro
4:01:00 +28:51
6
Inge JOONAS
Kubija mändide alt
Kubija mändide alt
3:57:50 +25:41
7
Juho JOONAS
Kubija mändide alt
Kubija mändide alt
3:57:50 +25:41
8
Eero JOONAS
Lauga SS
Lauga SS
3:54:00 +21:51
9
Erika JOONAS
Lauga SS
Lauga SS
3:54:00 +21:51
10
Mati PREITOF
Lendorav
Lendorav
3:59:34 +27:25
11
Marje VIIRMANN
Lendorav
Lendorav
3:59:34 +27:25
12
Stella LANGER-LAUR
Loodusnautlejad
Loodusnautlejad
3:56:05 +23:56
13
Toomas LAUR
Loodusnautlejad
Loodusnautlejad
3:56:05 +23:56
14
Elin ILVES
Lynx-Lynx
Lynx-Lynx
3:59:36 +27:27
15
Tõnu ILVES
Lynx-Lynx
Lynx-Lynx
3:59:36 +27:27
18
Liina KRÜNVALD
Okaskera
Okaskera
3:54:28 +22:19
19
Jüri LEMBER
Okaskera
Okaskera
3:54:28 +22:19
20
Kalle TAMMJÄRV
Okaskera
Okaskera
3:54:28 +22:19
21
Marika TAMMJÄRV
Okaskera
Okaskera
3:54:28 +22:19
23
Helga KIVILA
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:49:38 +17:29
24
Kalle MURU
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:49:38 +17:29
25
Katrin PRIKS
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:49:38 +17:29
26
Eduard PUKKONEN
Spordilinn
Spordilinn
3:52:06 +19:57
27
Mari PUKKONEN
Spordilinn
Spordilinn
3:52:06 +19:57
28
Ester MARJAPUU
Türi tornaado
Türi tornaado
3:49:44 +17:35
29
Aivo SELGE
Türi tornaado
Türi tornaado
3:49:44 +17:35
30
Diana DUKAN
Willy
Willy
3:53:03 +20:54
31
Rauno KURG
Willy
Willy
3:53:03 +20:54
32
Moonika ROOSNUPP
Omas tempos
Omas tempos
3:49:28 +17:19
33
Priit ROOSNUPP
Omas tempos
Omas tempos
3:49:28 +17:19
34
Alo RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
3:58:07 +25:58
35
Kristiina RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
3:58:07 +25:58
36
Kalle KIIRANEN
Jalutuskäik metsas
Jalutuskäik metsas
3:51:27 +19:18
37
Rita KIVILA
Jalutuskäik metsas
Jalutuskäik metsas
3:51:27 +19:18
38
Tiiu KAASIK
ARTI
ARTI
3:56:08 +23:59
39
Arvo KIVIKAS
ARTI
ARTI
3:56:08 +23:59
40
Indrek JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
4:01:33 +29:24
41
Mare JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
4:01:33 +29:24
VA
Jaak JAAGUS
Peedu Oru
Peedu Oru
 

NN

3
Anette KALNAPENKIS
GMOgain
GMOgain
3:59:47 +07:50
4
Hanna Maria KARIIS
GMOgain
GMOgain
3:59:47 +07:50
5
Maarja LEPAMETS
GMOgain
GMOgain
3:59:47 +07:50
6
Nele TABA
GMOgain
GMOgain
3:59:47 +07:50
7
Mari-Ly HÄITSON
Jookseme Ainult Allamäge
Jookseme Ainult Allamäge
3:42:29 +50:32
8
Liisi LING
Jookseme Ainult Allamäge
Jookseme Ainult Allamäge
3:42:29 +50:32
9
Nele TRUMMAR
Jookseme Ainult Allamäge
Jookseme Ainult Allamäge
3:42:29 +50:32
10
Triin VANEM
Jookseme Ainult Allamäge
Jookseme Ainult Allamäge
3:42:29 +50:32
11
Jana KINK
Kape
Kape
3:49:53 +57:56
12
Merike VANJUK
Kape
Kape
3:49:53 +57:56
13
Emily LAUREND
Kolgakad
Kolgakad
3:34:20 +42:23
14
Kädi ÜLLE
Kolgakad
Kolgakad
3:34:20 +42:23
15
Maigi MÄELA
Masha ja karu
Masha ja karu
3:57:21 +05:24
16
Marika REHEMETS
Masha ja karu
Masha ja karu
3:57:21 +05:24
17
Maris MOOR
Moor
Moor
3:36:29 +44:32
18
Hanna MOOR
Moor
Moor
3:36:29 +44:32
19
Rahel ALLAS
Muhu1
Muhu1
3:53:54 +01:57
20
Kersti JÄÄGER
Muhu1
Muhu1
3:53:54 +01:57
21
Merili PALU
Muhu1
Muhu1
3:53:54 +01:57
22
Leane UNT
N13
N13
4:02:25 +10:28
23
Kersti VAHI
N13
N13
4:02:25 +10:28
24
Tagni JÕELEHT
Osalemine on pool võitu
Osalemine on pool võitu
3:53:34 +01:37
25
Terje VANAHANS
Osalemine on pool võitu
Osalemine on pool võitu
3:53:34 +01:37
26
Kärt JAARMA
Pätud
Pätud
3:30:24 +38:27
27
Reet OTSUS
Pätud
Pätud
3:30:24 +38:27
28
Helen PROMMIK
Pätud
Pätud
3:30:24 +38:27
29
Laidy PROOSVÄLI
Roadwolf naised
Roadwolf naised
3:55:11 +03:14
30
Imbi SOOME
Roadwolf naised
Roadwolf naised
3:55:11 +03:14
31
Kätlin KUKK
Seenelised
Seenelised
3:53:02 +01:05
32
Anette TAIVERE
Seenelised
Seenelised
3:53:02 +01:05
33
Kersti TOOTS
Uudistajad
Uudistajad
2:51:57
34
Õilme VÕRO
Uudistajad
Uudistajad
2:51:57
35
Kirti REBANE
Vigased pruudid
Vigased pruudid
3:59:11 +07:14
36
Maris TERNO
Vigased pruudid
Vigased pruudid
3:59:11 +07:14
37
Mari KALKUN
Õunaaia album
Õunaaia album
3:54:34 +02:37
38
Kadri KASUK
Õunaaia album
Õunaaia album
3:54:34 +02:37
39
Aili KANGRO
Piirilt
Piirilt
3:42:28 +50:31
40
Airika LAINOJA
Piirilt
Piirilt
3:42:28 +50:31
41
Helve KANSI
Tiku ja Taku
Tiku ja Taku
3:57:18 +05:21
42
Dagmar NURGES
Tiku ja Taku
Tiku ja Taku
3:57:18 +05:21
43
Mari-Liis KALJUR
Restart
Restart
3:36:10 +44:13
44
Maie TALI
Restart
Restart
3:36:10 +44:13
45
Aune LIMAK
Päikeseratas
Päikeseratas
3:53:56 +01:59
46
Margit RÕÕM
Päikeseratas
Päikeseratas
3:53:56 +01:59
DNS
Ivika SOOTLA
Agilityhundid
Agilityhundid
 

NN45

1
Mall ALEV
Cindy&Bonita
Cindy&Bonita
3:54:18 +07:03
2
Marika JÄÄDMAA
Cindy&Bonita
Cindy&Bonita
3:54:18 +07:03
3
Elina LASSERON
HUNT
HUNT
3:52:21 +05:06
4
Rita OJALA
HUNT
HUNT
3:52:21 +05:06
5
Mari PUNAB
M
M
4:05:09 +17:54
6
Made VARES
M
M
4:05:09 +17:54
7
Ene EHRENPREIS
Metsatarid
Metsatarid
3:47:15
8
Mare LEIS
Metsatarid
Metsatarid
3:47:15
9
Tiina KARTAU
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:54:14 +06:59
10
Maire NÕMMIK
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:54:14 +06:59
11
Esta TAMM
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:54:14 +06:59
12
Pille SALU
Rähmik
Rähmik
3:51:58 +04:43
13
Imbi SOOMETS
Rähmik
Rähmik
3:51:58 +04:43
14
Kaja TIIT
Rähmik
Rähmik
3:51:58 +04:43
15
Evelyn HIMMA
Rändajad
Rändajad
3:52:18 +05:03
16
Merike METS
Rändajad
Rändajad
3:52:18 +05:03
17
Heli ZVOROVSKI
Saba
Saba
3:58:06 +10:51
18
Pille TIIS
Saba
Saba
3:58:06 +10:51
19
Kaie KONSAP
Vandersellid
Vandersellid
3:53:36 +06:21
20
Epp VOITKA
Vandersellid
Vandersellid
3:53:36 +06:21
21
Ellen LEMBRA
Do Drift
Do Drift
3:57:10 +09:55
22
Ingrid RANNA
Do Drift
Do Drift
3:57:10 +09:55
23
Reet JOHANSON
Kobras DUO
Kobras DUO
3:53:47 +06:32
24
Saima VÄRTON
Kobras DUO
Kobras DUO
3:53:47 +06:32

VESKI MATI PERE

3
Tarvo AVASTE
Avaste
Avaste
1:48:48 +09:19
4
Piia AVASTE
Avaste
Avaste
1:48:48 +09:19
5
Aksel AVASTE
Avaste
Avaste
1:48:48 +09:19
6
Hendrik AVASTE
Avaste
Avaste
1:48:48 +09:19
7
Heleri KIVIL
Kivil team
Kivil team
2:01:52 +22:23
8
Stefan KIVIL
Kivil team
Kivil team
2:01:52 +22:23
9
Tiit POOPUU
Kriilevälja
Kriilevälja
1:56:01 +16:32
10
Oliver POOPUU
Kriilevälja
Kriilevälja
1:56:01 +16:32
14
Aivar HALAPUU
Kusti
Kusti
2:04:29 +25:00
15
Tiina HELEKIVI
Kusti
Kusti
2:04:29 +25:00
16
Joonas HALAPUU
Kusti
Kusti
2:04:29 +25:00
17
Triin KARIS
Kusti
Kusti
2:04:29 +25:00
18
Tiia PALM
Kusti
Kusti
2:04:29 +25:00
19
Säde-Riin JÕELEHT
Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
1:57:38 +18:09
20
Anne VIILMA
Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
1:57:38 +18:09
21
Georg VIILMA
Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
1:57:38 +18:09
22
Marta VIILMA
Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
1:57:38 +18:09
23
Rico PEDRAS
Noored Kotkad
Noored Kotkad
1:39:29
24
Rico SMIT
Noored Kotkad
Noored Kotkad
1:39:29
25
Allan TALVIK
Noored Kotkad
Noored Kotkad
1:39:29
26
Õnne ALLAJE
Noored Kuked
Noored Kuked
2:01:50 +22:21
27
Kevin KUKK
Noored Kuked
Noored Kuked
2:01:50 +22:21
28
Dora KUKK
Noored Kuked
Noored Kuked
2:01:50 +22:21
29
Karry KUKK
Noored Kuked
Noored Kuked
2:01:50 +22:21
30
Andrus AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
2:08:12 +28:43
31
Hanna AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
2:08:12 +28:43
32
Sandra AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
2:08:12 +28:43
33
Tuuli MERISTE
Oot-oot
Oot-oot
2:08:12 +28:43
34
Priit POOPUU
Sotapota
Sotapota
1:56:04 +16:35
35
Timo POOPUU
Sotapota
Sotapota
1:56:04 +16:35
36
Lilian POOPUU
Sotapota
Sotapota
1:56:04 +16:35
37
Kaili TROSSMANN
Sotapota
Sotapota
1:56:04 +16:35
38
Tarvo JÕESTE
Sääsehirm
Sääsehirm
1:58:20 +18:51
39
Merle LILLEORU
Sääsehirm
Sääsehirm
1:58:20 +18:51
40
Ron Richard VENTSEL
Sääsehirm
Sääsehirm
1:58:20 +18:51
43
Raido AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:53:31 +14:02
44
Mariliis AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:53:31 +14:02
45
Annaliisa AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:53:31 +14:02
46
Karl Märten AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:53:31 +14:02
47
Karl-Markus JANNO
Võru OK noored
Võru OK noored
2:00:46 +21:17
48
Audun PALO
Võru OK noored
Võru OK noored
2:00:46 +21:17
49
Artur ILVES
Änksa nelik
Änksa nelik
1:59:40 +20:11
50
Indrek ILVES
Änksa nelik
Änksa nelik
1:59:40 +20:11
51
Gaidy JÜRGENS
Änksa nelik
Änksa nelik
1:59:40 +20:11
52
Olivia PÄRNIK
Änksa nelik
Änksa nelik
1:59:40 +20:11
53
Oskar AAVA
3 põrsakest
3 põrsakest
1:58:54 +19:25
54
Rain AAVA
3 põrsakest
3 põrsakest
1:58:54 +19:25
55
Olga KOMISSAROVA
3 põrsakest
3 põrsakest
1:58:54 +19:25
56
Erkki KEERIG
Jokkerid
Jokkerid
2:03:12 +23:43
57
Karmo KEERIG
Jokkerid
Jokkerid
2:03:12 +23:43
58
Berit PÄHN
Tuulelohe
Tuulelohe
2:02:09 +22:40
59
Janar PÄHN
Tuulelohe
Tuulelohe
2:02:09 +22:40
60
Neiro PÄHN
Tuulelohe
Tuulelohe
2:02:09 +22:40
61
Janete PÄHN
Tuulelohe
Tuulelohe
2:02:09 +22:40
62
Klaara RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
1:48:33 +09:04
63
Madli RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
1:48:33 +09:04
64
Kristi RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
1:48:33 +09:04
65
Mihkel RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
1:48:33 +09:04
66
Piret KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:29:24 +49:55
67
Raivo KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:29:24 +49:55
68
Karoliine KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:29:24 +49:55
69
Olivia KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:29:24 +49:55
70
Stella KIBENA
Eksinud eesliin
Eksinud eesliin
1:44:58 +05:29
71
Eleri TAMM
Eksinud eesliin
Eksinud eesliin
1:44:58 +05:29
72
Triin MURUMETS
Eksinud eesliin
Eksinud eesliin
1:44:58 +05:29
73
Ülle HOLLO
Haanjakad
Haanjakad
1:53:37 +14:08
74
Marti KUKK
Haanjakad
Haanjakad
1:53:37 +14:08
75
Kadri PARTS
Haanjakad
Haanjakad
1:53:37 +14:08
76
Märt NOORMAA
Nooredkotkad Väledad
Nooredkotkad Väledad
1:44:25 +04:56
77
Johann Talis UTSAL
Nooredkotkad Väledad
Nooredkotkad Väledad
1:44:25 +04:56
78
Kusti JÄRG
Noorkotkas ja kodutütred
Noorkotkas ja kodutütred
1:45:46 +06:17
79
Andrika-Anete SOK
Noorkotkas ja kodutütred
Noorkotkas ja kodutütred
1:45:46 +06:17
80
Õnnõlõim VODI
Noorkotkas ja kodutütred
Noorkotkas ja kodutütred
1:45:46 +06:17
81
Kai Liis KIVISELG
Kodutütred ""Seiklejad""
Kodutütred ""Seiklejad""
1:45:54 +06:25
82
Katriine MÕTTUS
Kodutütred ""Seiklejad""
Kodutütred ""Seiklejad""
1:45:54 +06:25
83
Liisa URB
Kodutütred ""Seiklejad""
Kodutütred ""Seiklejad""
1:45:54 +06:25
84
Kleer VODI
Kodutütred ""Seiklejad""
Kodutütred ""Seiklejad""
1:45:54 +06:25
85
Lisette KUUSMAA
Kolm musketäri
Kolm musketäri
1:50:13 +10:44
86
Ralf KUUSMAA
Kolm musketäri
Kolm musketäri
1:50:13 +10:44
87
Anu KÄVER
Kolm musketäri
Kolm musketäri
1:50:13 +10:44
91
Ave TAMMARU
Toomaspoisid
Toomaspoisid
2:21:47 +42:18
92
Robin Mihkel TAMMARU
Toomaspoisid
Toomaspoisid
2:21:47 +42:18
93
Richard Toomas TAMMARU
Toomaspoisid
Toomaspoisid
2:21:47 +42:18
94
Airi ALNEK
Lehetäi
Lehetäi
2:02:25 +22:56
95
Katre KOTOV
Lehetäi
Lehetäi
2:02:25 +22:56
96
Tauno KOTOV
Lehetäi
Lehetäi
2:02:25 +22:56
97
Tauri KOTOV
Lehetäi
Lehetäi
2:02:25 +22:56
98
Heino PALL
SassBoss ja Äss
SassBoss ja Äss
1:45:17 +05:48
99
Safin BAUN
SassBoss ja Äss
SassBoss ja Äss
1:45:17 +05:48
DNS
Madli Berta KIKERPILL
Öösöögiköök
Öösöögiköök
 

Rogain

Korraldaja: Seiklushunt

Rajameister:

Võrumaa

383 osalejat