Tulemused

09aug.20

Seiklushundi Elva rogain

KURMO RATTAARI

3
Ragnar LEPP
BGM
BGM
2:54:18 +06:29
4
Indrek MÜÜRSEP
BGM
BGM
2:54:18 +06:29
5
Veiko HINTSOV
Cubacana
Cubacana
2:55:36 +07:47
6
Herkki SUURMAN
Cubacana
Cubacana
2:55:36 +07:47
7
Edgar KRIISK
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
2:53:55 +06:06
8
Aivar PÕLLU
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
2:53:55 +06:06
9
Kalle METSOJA
Enimal
Enimal
2:54:11 +06:22
10
Indrek REITSAK
Enimal
Enimal
2:54:11 +06:22
11
Indrek LILLSOO
Team 30 bike
Team 30 bike
2:51:14 +03:25
12
Rain LILLSOO
Team 30 bike
Team 30 bike
2:51:14 +03:25
13
Rein MÖLDER
Haaslava MTB
Haaslava MTB
3:01:46 +13:57
14
Viljar KULJUS
Haaslava MTB
Haaslava MTB
3:01:46 +13:57
15
Diimar TARAJEV
Haaslava MTB
Haaslava MTB
3:01:46 +13:57
16
Eleri HIRV
Jänene
Jänene
2:58:04 +10:15
17
Piibe TAMMEMÄE
Jänene
Jänene
2:58:04 +10:15
18
Hillar PETERSEN
Kiiret pole
Kiiret pole
1:47:49
19
Erik PETERSEN
Kiiret pole
Kiiret pole
1:47:49
20
Andres KÄVER
Kirvevars oli sitkest kas
Kirvevars oli sitkest kas
2:56:51 +09:02
21
Anu KÄVER
Kirvevars oli sitkest kas
Kirvevars oli sitkest kas
2:56:51 +09:02
22
Lauri PEIL
KÜLJETUUL-EST-VIIDUD
KÜLJETUUL-EST-VIIDUD
2:58:04 +10:15
23
Risto RAID
KÜLJETUUL-EST-VIIDUD
KÜLJETUUL-EST-VIIDUD
2:58:04 +10:15
24
Priit POOPUU
KÜLJETUUL-EST-VIIDUD
KÜLJETUUL-EST-VIIDUD
2:58:04 +10:15
27
Janar MEES
Metsatuka Dünamo
Metsatuka Dünamo
2:55:55 +08:06
28
Rain MIDRI
Metsatuka Dünamo
Metsatuka Dünamo
2:55:55 +08:06
29
Tarmo RUDER
Milky way
Milky way
2:59:16 +11:27
30
Oskar-Martin RUDER
Milky way
Milky way
2:59:16 +11:27
31
Marta-Katarina RUDER
Milky way
Milky way
2:59:16 +11:27
32
Kristina RUDER
Milky way
Milky way
2:59:16 +11:27
33
Teele EENSAAR
Miniaturistid
Miniaturistid
3:00:39 +12:50
34
Sulev KUUSE
Miniaturistid
Miniaturistid
3:00:39 +12:50
35
Tarmo NEEDO
Pekikõhu Reissing Tiim
Pekikõhu Reissing Tiim
3:00:28 +12:39
36
Lauri VARE
Pekikõhu Reissing Tiim
Pekikõhu Reissing Tiim
3:00:28 +12:39
37
Lauri LEPALAAN
Porter Racing
Porter Racing
2:55:58 +08:09
38
Tarmo TARLAP
Porter Racing
Porter Racing
2:55:58 +08:09
39
Emil EENSAAR
Regori Muks
Regori Muks
3:00:53 +13:04
40
Kiur Erik EENSAAR
Regori Muks
Regori Muks
3:00:53 +13:04
41
Karolin ILLUS
RogainiRihod
RogainiRihod
2:56:17 +08:28
42
Hendrik MIKK
RogainiRihod
RogainiRihod
2:56:17 +08:28
43
Raivo PÖHONEN
RogainiRihod
RogainiRihod
2:56:17 +08:28
44
Ethel EENSAAR
SK Nõva
SK Nõva
3:07:40 +19:51
45
Rain EENSAAR
SK Nõva
SK Nõva
3:07:40 +19:51
46
Kaul KARJA
STROHH
STROHH
2:58:03 +10:14
47
Enn POKK
STROHH
STROHH
2:58:03 +10:14
48
Tanel MERIGAN
Töllerdised Turbo
Töllerdised Turbo
2:57:32 +09:43
49
Alan VASK
Töllerdised Turbo
Töllerdised Turbo
2:57:32 +09:43
50
Kristjan LINNUS
Velna Dynamo
Velna Dynamo
2:59:47 +11:58
51
Even TOOMAS
Velna Dynamo
Velna Dynamo
2:59:47 +11:58
52
Margus VENELAINE
Viies ratas
Viies ratas
3:07:13 +19:24
53
Marje VENELAINE
Viies ratas
Viies ratas
3:07:13 +19:24
54
Leili PRANS
Õnnelik Juhus
Õnnelik Juhus
2:54:27 +06:38
55
Ülle PÕLDOJA
Õnnelik Juhus
Õnnelik Juhus
2:54:27 +06:38
56
Maris PALOPÄÄL
Elisa SK
Elisa SK
2:56:47 +08:58
57
Mihkel JÄRVE
Elisa SK
Elisa SK
2:56:47 +08:58
DNS
Lauri LUIGE
Luigemaffia
Luigemaffia
 

MM

1
Timo PALO
Haanja
Haanja
4:00:20 +29:09
2
Nansen PALO
Haanja
Haanja
4:00:20 +29:09
3
Rait PALLO
Hoka Team
Hoka Team
3:57:44 +26:33
4
Sander LINNUS
Hoka Team
Hoka Team
3:57:44 +26:33
7
Janek KÄHR
Kännimäbi
Kännimäbi
3:49:04 +17:53
8
Martin SIMPSON
Kännimäbi
Kännimäbi
3:49:04 +17:53
9
Markus KALJUR
Metsälased
Metsälased
3:36:19 +05:08
10
Bert Joosep PANKER
Metsälased
Metsälased
3:36:19 +05:08
11
Hannes LUIDALEPP
OK Laktaat
OK Laktaat
4:00:41 +29:30
12
Mart VERNIK
OK Laktaat
OK Laktaat
4:00:41 +29:30
13
Riivo KILJAK
Roadwolf mehed
Roadwolf mehed
3:56:36 +25:25
14
Kristo PROOSVÄLI
Roadwolf mehed
Roadwolf mehed
3:56:36 +25:25
15
Enar NÕMMISTE
Rotalia
Rotalia
3:59:21 +28:10
16
Björn PUNA
Rotalia
Rotalia
3:59:21 +28:10
17
Kristjan SAHTEL
Rotalia
Rotalia
3:59:21 +28:10
18
Martti RELL
Sarvekesed
Sarvekesed
3:55:20 +24:09
19
Sander TARS
Sarvekesed
Sarvekesed
3:55:20 +24:09
20
Andres EHRENPREIS
Segmentation fault
Segmentation fault
3:59:33 +28:22
21
Aleksis ZALITIS
Segmentation fault
Segmentation fault
3:59:33 +28:22
24
Taavi KUHA
Tallatakso
Tallatakso
3:46:46 +15:35
25
Toomas ORASON
Tallatakso
Tallatakso
3:46:46 +15:35
26
Arno BACHAUS
Team 30+
Team 30+
3:46:51 +15:40
27
Alar RÄHN
Team 30+
Team 30+
3:46:51 +15:40
28
Kaspar KALA
Team MK
Team MK
3:55:10 +23:59
29
Marko MIKK
Team MK
Team MK
3:55:10 +23:59
30
Hando ALLMANN
Team Tero
Team Tero
3:52:50 +21:39
31
Raiko MARRANDI
Team Tero
Team Tero
3:52:50 +21:39
32
Viljar LILLE
Vennad Lilled
Vennad Lilled
3:57:22 +26:11
33
Veiko LILLE
Vennad Lilled
Vennad Lilled
3:57:22 +26:11
34
Mati MÄGI
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
3:59:56 +28:45
35
Madis OSJAMETS
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
3:59:56 +28:45
38
Kaarel KUSLAP
Läti koondis
Läti koondis
3:57:46 +26:35
39
Oleg KOSHIK
Läti koondis
Läti koondis
3:57:46 +26:35
40
Aarne NIRK
PROCAD
PROCAD
3:52:25 +21:14
41
Maidu SAAR
PROCAD
PROCAD
3:52:25 +21:14
42
Marko GREENBAUM
Auk
Auk
3:43:50 +12:39
43
Priit JUNKIN
Auk
Auk
3:43:50 +12:39
44
Jaanus URB
Auk
Auk
3:43:50 +12:39
45
Ragnar LEIMANN
aeg luubis
aeg luubis
3:57:52 +26:41
46
Andreas KRAAS
Spordipood Duncan.ee
Spordipood Duncan.ee
3:58:23 +27:12
47
Martin VILISMÄE
Spordipood Duncan.ee
Spordipood Duncan.ee
3:58:23 +27:12
48
Heimar STEINPILM
Nii ja naa
Nii ja naa
3:31:11
49
Marek TÕNISMÄE
Nii ja naa
Nii ja naa
3:31:11
DNS
Mihkel TAMMARU
Värska Originaal
Värska Originaal
 

MM45

1
Maido KALJUR
Forest
Forest
3:56:41 +28:16
2
Tiit TALI
Forest
Forest
3:56:41 +28:16
3
Matis MÄRTSON
Kati Kovacsi nimeline van
Kati Kovacsi nimeline van
3:28:25
4
Villu PÄÄRT
Kati Kovacsi nimeline van
Kati Kovacsi nimeline van
3:28:25
5
Toomas LAUR
Klanova
Klanova
3:50:44 +22:19
6
Antti ROOSE
Klanova
Klanova
3:50:44 +22:19
7
Gert SAAMANN
Klemmide sõbrad
Klemmide sõbrad
4:00:10 +31:45
8
Tarmo SAARE
Klemmide sõbrad
Klemmide sõbrad
4:00:10 +31:45
9
Peep ELMESTE
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
4:11:03 +42:38
10
Jüri KADAJA
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
4:11:03 +42:38
11
Tarvo HENDRIKSON
MTJ
MTJ
3:56:54 +28:29
12
Lembit MÄNNASOO
MTJ
MTJ
3:56:54 +28:29
15
Urmas TAMMEMÄE
Virutamm
Virutamm
4:03:52 +35:27
16
Ülo VIRU
Virutamm
Virutamm
4:03:52 +35:27
DNS
Romas VALS
R&E
R&E
 

MN

1
Helle BLUM
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
3:59:18 +19:42
2
Juhan LIIVAMÄGI
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
3:59:18 +19:42
3
Evelin MÄESTU
Endised Tulevikulootused
Endised Tulevikulootused
3:49:37 +10:01
4
Jarek MÄESTU
Endised Tulevikulootused
Endised Tulevikulootused
3:49:37 +10:01
5
Riho KLEMENT
HiRM
HiRM
4:00:04 +20:28
6
Maido MÄOMA
HiRM
HiRM
4:00:04 +20:28
7
Helena PEIK
HiRM
HiRM
4:00:04 +20:28
8
Ain FJODOROV
Juusa
Juusa
3:51:18 +11:42
9
Reeda TUULA-FJODOROV
Juusa
Juusa
3:51:18 +11:42
10
Kadri ISAKAR
Konstruktiivsed lobisejad
Konstruktiivsed lobisejad
1:39:36
11
Erki UBINA
Konstruktiivsed lobisejad
Konstruktiivsed lobisejad
1:39:36
12
Kristo KEEVEND
Kristo ja Triinu
Kristo ja Triinu
3:42:38 +03:02
13
Triinu KEEVEND
Kristo ja Triinu
Kristo ja Triinu
3:42:38 +03:02
14
Helina KOLSAR
Käib kah
Käib kah
3:42:55 +03:19
15
Koit KOLSAR
Käib kah
Käib kah
3:42:55 +03:19
16
Rene KÄSIK
Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
3:51:07 +11:31
17
Viiu KÄSIK
Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
3:51:07 +11:31
20
Tauno MURAKAS
OH ja AH matkal
OH ja AH matkal
3:53:36 +14:00
21
Maris MURAKAS
OH ja AH matkal
OH ja AH matkal
3:53:36 +14:00
22
Enelin ALTER
Otepää jooksutuur
Otepää jooksutuur
3:49:46 +10:10
23
Margus MÄLL
Otepää jooksutuur
Otepää jooksutuur
3:49:46 +10:10
27
Tiit SEPP
SeiklusSepad
SeiklusSepad
3:59:39 +20:03
28
Janne SEPP
SeiklusSepad
SeiklusSepad
3:59:39 +20:03
31
Viivi-Anne SOOTS
Team BÜFA
Team BÜFA
3:55:29 +15:53
32
Kait VAHTER
Team BÜFA
Team BÜFA
3:55:29 +15:53
33
Elisabet OTTAS
Team EliHen
Team EliHen
3:49:35 +09:59
34
Hendrik RULL
Team EliHen
Team EliHen
3:49:35 +09:59
35
Karin PUGATSEV
Terve Elu Eksinud
Terve Elu Eksinud
3:47:23 +07:47
36
Janno MÄEOTSA
Terve Elu Eksinud
Terve Elu Eksinud
3:47:23 +07:47
39
Katre HOLLAND
Tuvikesed
Tuvikesed
3:45:15 +05:39
40
Lauri KIKERPILL
Tuvikesed
Tuvikesed
3:45:15 +05:39
41
Vahur TELLER
Tuvikesed
Tuvikesed
3:45:15 +05:39
42
Andrei UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:59:06 +19:30
43
Denis UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:59:06 +19:30
44
Maria UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:59:06 +19:30
45
Rahel ALLAS
Vöötorav
Vöötorav
3:57:12 +17:36
46
Markus PUUSEPP
Vöötorav
Vöötorav
3:57:12 +17:36
47
Tiit TÄHNAS
Äkäslompolo Fanclub
Äkäslompolo Fanclub
4:05:22 +25:46
48
Pilvi-Heli VETTIK
Äkäslompolo Fanclub
Äkäslompolo Fanclub
4:05:22 +25:46
49
raio PIIROJA
anu jooksutrennid
anu jooksutrennid
3:57:42 +18:06
50
anu PIIROJA
anu jooksutrennid
anu jooksutrennid
3:57:42 +18:06
51
Erko KURVITS
Kurvits/Tukk
Kurvits/Tukk
3:48:18 +08:42
52
Kristel TUKK
Kurvits/Tukk
Kurvits/Tukk
3:48:18 +08:42
53
Jürgen JOONAS
Võru kärajad
Võru kärajad
3:56:52 +17:16
54
Anita LAANEJÕE
Võru kärajad
Võru kärajad
3:56:52 +17:16
55
Karmo TISLER
Võru kärajad
Võru kärajad
3:56:52 +17:16
56
Tarvo JÕESTE
Sääsehirm
Sääsehirm
3:27:05 +47:29
57
Merle LILLEORU
Sääsehirm
Sääsehirm
3:27:05 +47:29
58
Marju VILLAK
Kuri mudilane
Kuri mudilane
3:54:11 +14:35
59
Hannes VEIDE
Kuri mudilane
Kuri mudilane
3:54:11 +14:35
DNS
Liisa VISTER
Tige Käbi
Tige Käbi
 

MN45

1
Ave-Gail KASKLA-KUPRYS
A2K2
A2K2
3:44:58 +02:23
2
Aurimas KUPRYS
A2K2
A2K2
3:44:58 +02:23
3
Leho HALDNA
Kiire käik
Kiire käik
3:59:31 +16:56
4
Ave PETTAI
Kiire käik
Kiire käik
3:59:31 +16:56
5
Inge JOONAS
Kubija mändide alt
Kubija mändide alt
3:49:16 +06:41
6
Juho JOONAS
Kubija mändide alt
Kubija mändide alt
3:49:16 +06:41
7
Inger JALAKAS
Kulgejad
Kulgejad
3:58:53 +16:18
8
Mati PREITOF
Kulgejad
Kulgejad
3:58:53 +16:18
9
Andrus SIPSAKA
Kulgejad
Kulgejad
3:58:53 +16:18
10
Eero JOONAS
Lauga SS
Lauga SS
4:01:45 +19:10
11
Erika JOONAS
Lauga SS
Lauga SS
4:01:45 +19:10
12
Elin ILVES
Lynx-Lynx
Lynx-Lynx
3:57:56 +15:21
13
Tõnu ILVES
Lynx-Lynx
Lynx-Lynx
3:57:56 +15:21
14
Jüri LEMBER
Okaskera
Okaskera
3:52:33 +09:58
15
Kalle TAMMJÄRV
Okaskera
Okaskera
3:52:33 +09:58
16
Marika TAMMJÄRV
Okaskera
Okaskera
3:52:33 +09:58
17
Moonika ROOSNUPP
Omas tempos
Omas tempos
3:52:44 +10:09
18
Priit ROOSNUPP
Omas tempos
Omas tempos
3:52:44 +10:09
19
Helga KIVILA
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:47:52 +05:17
20
Kalle MURU
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:47:52 +05:17
21
Katrin PRIKS
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:47:52 +05:17
22
Alo RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
3:57:55 +15:20
23
Kristiina RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
3:57:55 +15:20
24
Terje ALOEL
Willy
Willy
3:42:35
25
Diana DUKAN
Willy
Willy
3:42:35
26
Rauno KURG
Willy
Willy
3:42:35
27
Tõnu JÄÄDMAA
Seenelised
Seenelised
3:53:30 +10:55
28
Marika JÄÄDMAA
Seenelised
Seenelised
3:53:30 +10:55
29
Anneliis RÄMMAN
Virmalised
Virmalised
4:07:13 +24:38
30
Andrus RÄMMAN
Virmalised
Virmalised
4:07:13 +24:38

NN

1
Helle HALLIK
Möbiuse sokid
Möbiuse sokid
3:46:57 +04:34
2
Kadri LIMBERG
Möbiuse sokid
Möbiuse sokid
3:46:57 +04:34
5
Liis OTSATALO
Aprillipäike
Aprillipäike
3:47:34 +05:11
6
Pille OTSATALO
Aprillipäike
Aprillipäike
3:47:34 +05:11
7
Irina KALININA
Ekslejad
Ekslejad
4:03:01 +20:38
8
Katrin LUTSAR
Ekslejad
Ekslejad
4:03:01 +20:38
9
Eve TEDER
Ekslejad
Ekslejad
4:03:01 +20:38
10
Mirja VIRVE
Ekslejad
Ekslejad
4:03:01 +20:38
11
Anu POOPUU
Jäälilled
Jäälilled
3:56:47 +14:24
12
Liisi VILJALO
Jäälilled
Jäälilled
3:56:47 +14:24
13
Kairit KOLSAR
Karud ja muud loomad
Karud ja muud loomad
3:50:38 +08:15
14
Triin POHLA
Karud ja muud loomad
Karud ja muud loomad
3:50:38 +08:15
15
Hanna MOOR
Moor
Moor
3:47:07 +04:44
16
Maris MOOR
Moor
Moor
3:47:07 +04:44
19
Liane UNT
N13
N13
3:42:31 +00:08
20
Kersti VAHI
N13
N13
3:42:31 +00:08
21
Aili KANGRO
Piirilt
Piirilt
3:53:42 +11:19
22
Airika LAINOJA
Piirilt
Piirilt
3:53:42 +11:19
23
Katrin PLOOMIPUU
Päikeseratas
Päikeseratas
3:47:30 +05:07
24
Margit RÕÕM
Päikeseratas
Päikeseratas
3:47:30 +05:07
25
Mari-Liis KALJUR
Restart
Restart
3:46:34 +04:11
26
Maie TALI
Restart
Restart
3:46:34 +04:11
27
Laidy PROOSVÄLI
Roadwolf naised
Roadwolf naised
4:00:30 +18:07
28
Imbi SOOME
Roadwolf naised
Roadwolf naised
4:00:30 +18:07
29
Merle KALE
Siredad sääred
Siredad sääred
3:54:00 +11:37
30
Airika EVESTUS
Siredad sääred
Siredad sääred
3:54:00 +11:37
31
Regiina SEPP
Siredad sääred
Siredad sääred
3:54:00 +11:37
32
Helve KANSI
Tiku ja Taku
Tiku ja Taku
3:46:23 +04:00
33
Dagmar NURGES
Tiku ja Taku
Tiku ja Taku
3:46:23 +04:00
34
Triin JOHANSON
Kaks Musketäri
Kaks Musketäri
3:55:21 +12:58
35
Sofia ZDOBNÕH
Kaks Musketäri
Kaks Musketäri
3:55:21 +12:58
36
Anneliis LEPP
Laama
Laama
3:57:20 +14:57
37
Mariliis VAKS
Laama
Laama
3:57:20 +14:57
38
Anneken LEMBERG
Miss Iganes
Miss Iganes
3:55:35 +13:12
39
Meelika MUISO
Miss Iganes
Miss Iganes
3:55:35 +13:12
40
Maigi MÄELA
Misha ja Karu
Misha ja Karu
3:42:23
41
Mia MÄELA
Misha ja Karu
Misha ja Karu
3:42:23
DNS
Merili PALU
Muhu1
Muhu1
 

NN45

1
Helle JAANISTE
Naudiks
Naudiks
3:37:28 +04:31
2
Kaie KIVILA
Naudiks
Naudiks
3:37:28 +04:31
3
Ilona VANAVESKI
Naudiks
Naudiks
3:37:28 +04:31
9
Elina LASSERON
Hunt
Hunt
4:03:47 +30:50
10
Rita OJALA
Hunt
Hunt
4:03:47 +30:50
11
Epp KÄPA
Kohalikud
Kohalikud
3:44:31 +11:34
12
Külli PIRKSAAR
Kohalikud
Kohalikud
3:44:31 +11:34
13
Kadre MAALMA
Kuru tiim
Kuru tiim
3:38:05 +05:08
14
Helen MAST
Kuru tiim
Kuru tiim
3:38:05 +05:08
15
Mari PUNAB
M&M
M&M
4:01:19 +28:22
16
Made VARES
M&M
M&M
4:01:19 +28:22
17
Mare LEIS
Metsatarid
Metsatarid
3:44:49 +11:52
18
Tiiu KAASIK
Metsatarid
Metsatarid
3:44:49 +11:52
19
Tiina KARTAU
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:45:51 +12:54
20
Esta TAMM
Puus ja põlv
Puus ja põlv
3:45:51 +12:54
21
Riika PLOOMPUU
Riika & Ehtel
Riika & Ehtel
3:53:03 +20:06
22
Ehtel TAEVERE
Riika & Ehtel
Riika & Ehtel
3:53:03 +20:06
23
Pille SALU
Rähmik
Rähmik
3:56:06 +23:09
24
Imbi SOOMETS
Rähmik
Rähmik
3:56:06 +23:09
25
Kaja TIIT
Rähmik
Rähmik
3:56:06 +23:09
26
Evelyn HIMMA
Rändajad
Rändajad
3:32:57
27
Merike METS
Rändajad
Rändajad
3:32:57
28
Airi ALNEK
Vandersellid
Vandersellid
3:48:26 +15:29
29
Epp VOITKA
Vandersellid
Vandersellid
3:48:26 +15:29
30
Reet JOHANSON
Kobras DUO
Kobras DUO
3:51:43 +18:46
31
Saima VÄRTON
Kobras DUO
Kobras DUO
3:51:43 +18:46
DNS
Ingrid RANNA
Do Drift
Do Drift
 

VESKI MATI PERE

4
Jaak ROOSAARE
3 põlve
3 põlve
1:55:23 +32:36
5
Hugo ROOSAARE
3 põlve
3 põlve
1:55:23 +32:36
6
Jüri ROOSAARE
3 põlve
3 põlve
1:55:23 +32:36
10
Andreas AUS
A5
A5
1:46:29 +23:42
11
Jaanus AUS
A5
A5
1:46:29 +23:42
12
Anti REIMAN
AAAA
AAAA
1:50:11 +27:24
13
Agnes REIMAN
AAAA
AAAA
1:50:11 +27:24
14
Ave SEIM
AAAA
AAAA
1:50:11 +27:24
18
Erkki KEERIG
Jokkerid
Jokkerid
1:58:24 +35:37
19
Markus KONT
Jokkerid
Jokkerid
1:58:24 +35:37
20
Karmo KEERIG
Jokkerid
Jokkerid
1:58:24 +35:37
21
Heigo PÕLD
XT sport PERE 1
XT sport PERE 1
1:49:37 +26:50
22
Kätlin TOOM
XT sport PERE 1
XT sport PERE 1
1:49:37 +26:50
28
Annika ELMET
KärbseSeen
KärbseSeen
1:55:40 +32:53
29
Mia ELMET
KärbseSeen
KärbseSeen
1:55:40 +32:53
30
Johan Villem KAARE
Peedu Veski
Peedu Veski
2:04:59 +42:12
31
Ain KAARE
Peedu Veski
Peedu Veski
2:04:59 +42:12
32
Klaara RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:01:29 +38:42
33
Madli RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:01:29 +38:42
34
Kristi RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:01:29 +38:42
35
Mihkel RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:01:29 +38:42
36
Elsa BERRUET
Nublud
Nublud
1:57:07 +34:20
37
Gabriel BERRUET
Nublud
Nublud
1:57:07 +34:20
38
Merilin SAKSING
Nublud
Nublud
1:57:07 +34:20
39
Eegi SAKSING-BERRUET
Nublud
Nublud
1:57:07 +34:20
40
Sergey OMELKOV
Omelkovõ
Omelkovõ
1:57:10 +34:23
41
Maria OMELKOVA
Omelkovõ
Omelkovõ
1:57:10 +34:23
42
Svetlana OMELKOVA
Omelkovõ
Omelkovõ
1:57:10 +34:23
46
Ando VIISPERT
Piip
Piip
1:50:38 +27:51
47
Uku VIISPERT
Piip
Piip
1:50:38 +27:51
48
Piret KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
1:57:18 +34:31
49
Raivo KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
1:57:18 +34:31
50
Karoliine KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
1:57:18 +34:31
51
Olivia KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
1:57:18 +34:31
52
Meelis MERENÄKK
Seiklusjänes
Seiklusjänes
1:58:45 +35:58
53
Renno MERENÄKK
Seiklusjänes
Seiklusjänes
1:58:45 +35:58
54
Raido AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:54:59 +32:12
55
Mariliis AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:54:59 +32:12
56
Annaliisa AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:54:59 +32:12
57
Karl Märten AREN
Turbotigu
Turbotigu
1:54:59 +32:12
62
Ville VIRUMÄE
Valgekihv
Valgekihv
1:59:11 +36:24
63
Alar VIRUMÄE
Valgekihv
Valgekihv
1:59:11 +36:24
64
Karl-Markus JANNO
Võru OK noored
Võru OK noored
2:05:29 +42:42
65
Audun PALO
Võru OK noored
Võru OK noored
2:05:29 +42:42
66
Indrek JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
1:48:43 +25:56
67
Elisabeth JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
1:48:43 +25:56
68
Maret PIHU
Müdistajad
Müdistajad
1:58:09 +35:22
69
Mattias PIHU
Müdistajad
Müdistajad
1:58:09 +35:22
70
Andrus AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
1:45:52 +23:05
71
Hanna AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
1:45:52 +23:05
72
Sandra AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
1:45:52 +23:05
73
Tuuli MERISTE
Oot-oot
Oot-oot
1:45:52 +23:05
74
Jana KINK
Punased vestid
Punased vestid
1:53:57 +31:10
75
Markus ZIMMERMANN
Punased vestid
Punased vestid
1:53:57 +31:10
76
Kirstin PÕLD
XT sport PERE 2
XT sport PERE 2
2:07:12 +44:25
77
Andrus TOOM
XT sport PERE 2
XT sport PERE 2
2:07:12 +44:25
78
Glen Eric KOKK
Maeitea
Maeitea
1:36:42 +13:55
79
Liisi UUSMAA
Maeitea
Maeitea
1:36:42 +13:55
80
Karl Miko PÕDRA
Nuudlijalad
Nuudlijalad
1:56:54 +34:07
81
Mikk PÕDRA
Nuudlijalad
Nuudlijalad
1:56:54 +34:07
82
Rasmus KRAAV
Kraavid
Kraavid
1:55:29 +32:42
83
Robin KRAAV
Kraavid
Kraavid
1:55:29 +32:42
84
Anneli KAASIK
Kraavid
Kraavid
1:55:29 +32:42
85
Merje MUISO
Mirtu
Mirtu
1:22:47
86
Sigrit MEISTER
Mirtu
Mirtu
1:22:47
87
Inger MEISTER
Mirtu
Mirtu
1:22:47
DNS
Janete PÄHN
Tuulelohe
Tuulelohe
 

Rogain

Korraldaja: Seiklushunt

Rajameister:

370 osalejat