Tulemused

02sept.20

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
00:31:33
2
Artis HARKINS
Gaujena
Gaujena
00:39:46 +08:13
3
Marten HANIMÄGI
2010 Puiga PK
Puiga PK
00:41:55 +10:22

M12

1
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:38:02
2
Hugo RÜÜTLI
2008 Haanja PK
Haanja PK
01:06:00 +27:58

M14

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:06:45
2
Markel HANIMÄGI
2006 Puiga PK
Puiga PK
02:10:44 +03:59

M16

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:37:37
2
Uvis SPROGIS
Gaujena
Gaujena
00:43:43 +06:06
3
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
00:57:53 +20:16
4
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
01:34:59 +57:22

M18

1
Austris KALNINSH
Gaujena
Gaujena
01:02:13
2
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:08:46 +06:33

M21

1
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
00:55:42
2
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:02:12 +06:30
3
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
01:04:20 +08:38
4
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
01:06:35 +10:53
5
Marianne HAUG
1996 Võru
Võru
01:08:50 +13:08
6
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
01:10:10 +14:28
7
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
01:13:26 +17:44
8
Taavi TATSI
1978 LUS
LUS
01:15:15 +19:33
9
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
01:19:10 +23:28
10
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
01:33:16 +37:34

M35

1
Raivis KALNINSH
Gaujena
Gaujena
01:05:57
2
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:14:26 +08:29

M45

1
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
00:50:19
2
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
00:59:40 +09:21
3
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
01:01:03 +10:44
4
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:07:01 +16:42
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:10:04 +19:45
6
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
01:11:25 +21:06
7
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:19:34 +29:15

M60

1
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:53:40
2
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:01:44 +08:04
3
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
01:02:11 +08:31
4
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:02:36 +08:56
5
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:27:00 +33:20

N14

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:37:59

N16

1
Marta KALNINA
Gaujena
Gaujena
00:57:55
2
Melani VÄITS
2005 Võru
Võru
01:13:01 +15:06

N21

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:59:24

N35

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:56:38
2
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:58:40 +02:02
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:21:13 +24:35

N45

1
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:56:36
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
01:01:20 +04:44
3
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:03:53 +07:17
4
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
01:08:45 +12:09
5
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
01:43:31 +46:55

N60

1
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:50:31
2
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:02:05 +11:34
3
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
01:14:07 +23:36

NR

2
Teele UIBOUPIN
2010 Tartu
Tartu
00:15:06
3
Adeele PALO
2017 Võru linn
Võru linn
00:55:10 +40:04
4
Jakob PALO
2019 Võru linn
Võru linn
00:55:14 +40:08

RADA2

1
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:15:48
2
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
01:23:21 +07:33
3
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
02:17:38 +01:50

RADA3

1
Ervin PEIK
1966
01:30:42

VABA

1
Timo SILD
1988 Võru
Võru
00:55:07
2
Külli LEOLA
1980 Võru
Võru
00:58:00 +02:53
3
Merike ÕUN
1967 Võru
Võru
00:58:00 +02:53
4
Mona VAHTRA
1997 Võru
Võru
01:05:12 +10:05
5
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:10:54 +15:47
6
Joosep LOOST
1983
01:14:17 +19:10
7
Maris VABULNIEKS
Ape
Ape
01:14:43 +19:36
8
Katre PALO
1978 Võru
Võru
01:15:28 +20:21
9
Audun PALO
2008 Võru
Võru
01:16:53 +21:46
10
Lemmi PEHLAK
1963 Võru
Võru
01:19:27 +24:20
11
Luule KUUS
1963 Võru
Võru
01:19:32 +24:25
12
Sander LEPP
2008 Võru
Võru
01:24:55 +29:48
13
Taivo TIMMUSK
1983 HOK
HOK
01:29:53 +34:46
14
Ade TIMMUSK
1988 HOK
HOK
01:31:27 +36:20
15
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
01:34:59 +39:52

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Timo Sild

Vaskpalu (Hargla)

74 osalejat