Tulemused

09sept.20

Võrumaa kolmapäevak

M10

1
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:26:02
2
Henri RÜÜTLI
2012 Haanja PK
Haanja PK
00:29:51 +03:49

M12

1
Hugo RÜÜTLI
2008 Haanja PK
Haanja PK
00:13:26
2
Eke OTS
2009 Võru
Võru
00:19:18 +05:52
3
Severi EERIK
2007 Puiga PK
Puiga PK
00:21:31 +08:05

M14

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:23:10
2
Märt VIIDU
2007 Haanja PK
Haanja PK
00:24:16 +01:06
3
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:26:53 +03:43
4
Sander LEPP
2008 Võru
Võru
00:37:38 +14:28

M16

1
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
00:28:21
2
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:34:07 +05:46
3
Hendrik KAVANT
2004 Võru Gümn
Võru Gümn
00:37:51 +09:30

M18

1
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
00:23:14
2
Hanno-Laur KUNNUS
2001 Võru
Võru
00:24:18 +01:04
3
Alarich PAAS
2005 Võru KG
Võru KG
00:35:20 +12:06
4
Jakob KIRS
2006
00:43:39 +20:25

M21

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:20:02
2
Taavi PALO
1987 Võru SuKL
Võru SuKL
00:22:14 +02:12
3
Karel KURAGIN
2001 Võru
Võru
00:35:11 +15:09
4
KUP
00:35:17 +15:15
5
Markus ADAMS
2001 KUP
KUP
00:35:55 +15:53
6
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:41:53 +21:51
7
Karin VARIKOV
1984 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
00:47:53 +27:51

M35

1
Tõnis PIIRISILD
1973 Võru
Võru
00:26:11
2
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:27:26 +01:15
3
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:28:51 +02:40
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:34:09 +07:58
5
Aleksandr VARIKOV
1983 Kuperjanovi ÜJP
Kuperjanovi ÜJP
00:34:37 +08:26
6
Kristo HÜTT
1980 Võru
Võru
00:35:56 +09:45
7
Aimar PARVE
1979 Võru
Võru
00:53:08 +26:57

M45

1
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:30:43
2
Sairos HÕRAK
1968 Võru
Võru
00:31:06 +00:23
3
Toomas KIBENA
1968 Võru
Võru
00:34:29 +03:46

M60

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:30:22

N10

1
Marta RUTHE
2011 Kääpa PK
Kääpa PK
00:15:51

N12

1
Neleriin NEEDO
2009 Võru
Võru
00:27:14

N16

1
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:24:27
2
Eva PIIRISILD
2008 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:26:34 +02:07
3
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:28:13 +03:46

N21

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:25:00
2
Janely AASA
1987 Võru
Võru
00:29:22 +04:22
3
Johanna MELTS
2000 Võru
Võru
00:34:01 +09:01

N35

1
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:39:00
2
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:44:31 +05:31
3
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:51:24 +12:24
4
Anne REILJAN
1964 Sõmerpalu
Sõmerpalu
00:54:43 +15:43
5
Karin TEPASKENT
1974 Võru
Võru
00:54:48 +15:48

N45

1
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:24:10
2
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
00:32:07 +07:57

N60

1
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
00:17:46
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:22:44 +04:58
3
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
00:25:39 +07:53

NR

3
Remy RAK
2010 KLK
KLK
00:02:19
8
Rico HANIMÄGI
2012 Puiga LA
Puiga LA
00:03:03 +00:44
10
Sebastian RAUDSIK
2016 Võru
Võru
00:03:17 +00:58
11
Mariette RAUDSIK
2014 Võru
Võru
00:03:44 +01:25
12
Rudolf RUTHE
2013 Päkapikk
Päkapikk
00:03:46 +01:27
13
Rasmus LUUKAS
2012 Puiga PK
Puiga PK
00:03:49 +01:30
14
Elinora BUHT
2012 KLK
KLK
00:04:56 +02:37
16
Rihard ASI
2017 Päkapikk
Päkapikk
00:05:08 +02:49
17
Rasmus ASI
2015 Päkapikk
Päkapikk
00:05:13 +02:54
18
Jakob PALO
2019 Võru linn
Võru linn
00:10:52 +08:33
19
Adeele PALO
2017 Võru linn
Võru linn
00:11:01 +08:42

VABA

1
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
00:24:10
2
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:25:13 +01:03
3
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
00:25:34 +01:24
4
KLK
00:26:00 +01:50
5
Kerttu HALLIST
2008 Võru KLK
Võru KLK
00:26:01 +01:51
6
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
00:26:53 +02:43
7
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:28:27 +04:17
8
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
00:28:58 +04:48
9
00:29:17 +05:07
10
Anne OTS
1980 Võru
Võru
00:33:20 +09:10
11
Inge EIT
1960 Eesti Post
Eesti Post
00:35:11 +11:01
12
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:36:27 +12:17
13
Maris MOOR
1973 Vastseliina SK
Vastseliina SK
00:38:09 +13:59
14
Piret PALOK
1966 Vastseliina SK
Vastseliina SK
00:38:13 +14:03
15
Markel HANIMÄGI
2006 Puiga PK
Puiga PK
00:38:42 +14:32
16
Joosep LOOST
1983
00:47:26 +23:16
17
Juta VALLI
1969 Võru
Võru
01:01:06 +36:56

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Jürgen Joonas, Anita Laanejõe

Võru Kesklinna Kool

83 osalejat