Tulemused

14okt.20

Võrumaa kolmapäevak

KT

1
Merli Mari UTSAL
2000 Haanja
Haanja
00:38:30
2
Melani VÄITS
2005 Osula
Osula
00:39:38 +01:08
3
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Osula
Osula
00:42:14 +03:44
4
Lisette MUST
2007 Mõniste
Mõniste
00:45:08 +06:38
5
Triine Beate TAGAMETS
2005 Antsla
Antsla
00:48:50 +10:20
6
Andra ALLIKSOO
2005 Varstu
Varstu
00:49:07 +10:37
7
Sandra VAIDRE
2005 Mõniste
Mõniste
00:55:36 +17:06
8
Airin ALLIKSOO
2002 Varstu
Varstu
00:57:30 +19:00
9
Kirke KÄRGENBERG
2007 Kuldre
Kuldre
01:00:12 +21:42
10
Laura LEES
2004 Kuldre
Kuldre
01:01:33 +23:03
11
Aurelia KUMM
2004 Võru KLK
Võru KLK
01:02:18 +23:48
12
Katriine MÕTTUS
2005 Haanja
Haanja
01:03:03 +24:33
13
Meeli ORG
2006 Rõuge
Rõuge
01:03:37 +25:07
14
Triinu HEINSOO
2008 Rõuge
Rõuge
01:11:38 +33:08
15
Kersti GLASER
2006 Orava
Orava
01:16:54 +38:24
16
Greta SÜVAORG
2005 Orava
Orava
01:18:59 +40:29
17
Birgit TIKS
2005 Kuldre
Kuldre
01:19:50 +41:20
18
Kaili TERVE
2002 Osula
Osula
01:27:53 +49:23
19
Janete TALO
2004 Haanja
Haanja
01:29:55 +51:25
20
Kristel-Elis SIIDRA
2007 Antsla
Antsla
01:33:02 +54:32
21
Kaidi VIITKAR
2007 Kuldre
Kuldre
01:37:31 +59:01
22
Sandra VAIKSAAR
2008 Mõniste
Mõniste
01:38:23 +59:53
23
Mirjam HIRVESOO
2008 Rõuge
Rõuge
01:38:41 +00:11
24
Annabel HAINSOO
2008 Mõniste
Mõniste
01:40:38 +02:08
25
Berta VARIK
2006 Antsla
Antsla
01:44:29 +05:59

M10

1
Rico HANIMÄGI
2012 Võru
Võru
00:36:12
2
Marten HANIMÄGI
2010 Võru
Võru
00:38:24 +02:12
3
Võru
00:40:26 +04:14
4
Rasmus LUUKAS
2012 Võru
Võru
00:41:01 +04:49

M14

1
Markel HANIMÄGI
2006 Võru
Võru
01:39:48

M21

1
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
00:41:04
2
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
00:46:51 +05:47
3
Tanel MÕTTUS
1985 Võru
Võru
00:48:40 +07:36

M35

1
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:51:46
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:00:03 +08:17
3
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:31:59 +40:13

M45

1
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:36:10
2
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:41:48 +05:38
3
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:42:26 +06:16
4
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
00:46:30 +10:20
5
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:48:05 +11:55

M60

1
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:37:21
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:37:57 +00:36
3
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:37:58 +00:37
4
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:38:31 +01:10
5
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:39:43 +02:22
6
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:55:19 +17:58
7
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:06:17 +28:56

N21

1
Janely RAUDSIK
1987 Võru
Võru
00:46:46

N35

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:45:00
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:51:32 +06:32
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:54:42 +09:42

N45

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:37:57
2
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:41:42 +03:45
3
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:42:22 +04:25
4
Krista KÕLLI
1968 Võru
Võru
00:56:29 +18:32

N60

1
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:41:52
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:46:33 +04:41
3
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
00:55:56 +14:04
4
Marianne HERMANN
1952 Lasva KKS
Lasva KKS
01:15:48 +33:56

NK

1
Nansen PALO
2005 Rõuge
Rõuge
00:32:17
2
Hanno-Laur KUNNUS
2001 Vastseliina
Vastseliina
00:36:54 +04:37
3
Märt VIIDU
2007 Haanja
Haanja
00:47:32 +15:15
4
Armas KUNINGAS
2000 Vastseliina
Vastseliina
00:48:56 +16:39
5
Kristjan SOK
2002 Haanja
Haanja
00:49:45 +17:28
6
Gerrit ZIUGAND
2002 Vastseliina
Vastseliina
00:55:46 +23:29
7
Hugo RÜÜTLI
2008 Haanja
Haanja
00:59:36 +27:19
8
Rainar VISSEL
2001 Varstu
Varstu
01:04:33 +32:16
9
Lauri SAAL
2006 Varstu
Varstu
01:09:02 +36:45
10
Markus LUIK
2005 Varstu
Varstu
01:13:54 +41:37
11
Kevin KASAK
2006 Varstu
Varstu
01:17:23 +45:06
12
Marcus JÕGEVA
2008 Rõuge
Rõuge
01:24:29 +52:12
13
Rait HAABSAAR
2002 Vastseliina
Vastseliina
01:30:26 +58:09
14
Martin KOND
2006 Mõniste
Mõniste
01:31:20 +59:03

NR

3
Sebastian RAUDSIK
2016 Võru
Võru
00:10:53
4
Kristofer KALLASTE
2014 Lasva
Lasva
00:11:23 +00:30
7
Mattias TASSO
2013 Punamütsike
Punamütsike
00:13:18 +02:25
8
Joanna LUTS
2013 Võru KrK
Võru KrK
00:13:38 +02:45
9
Kertu RÄNKEL
1988 Võru SuKL
Võru SuKL
00:13:46 +02:53
10
Marie Emilie KIVIOJA
2014 Punamütsike
Punamütsike
00:13:48 +02:55
11
Kasper KALA
2013 Võru
Võru
00:13:52 +02:59
13
Carlos VIJAR
2014 Sõleke
Sõleke
00:14:00 +03:07
14
Kati ROOSEN
1978 Võru
Võru
00:14:20 +03:27
15
Robert ROOSEN
2014 Punamütsike
Punamütsike
00:14:22 +03:29
16
Riho EESMAA
2014 Parksepa LA
Parksepa LA
00:14:24 +03:31
17
Simon SEIM
2013 Sõleke
Sõleke
00:14:32 +03:39
18
Lisette PUNT
2014 Sõleke
Sõleke
00:14:42 +03:49
19
Mirtel VOOGLA
2014 Sõleke
Sõleke
00:14:50 +03:57
21
Dora RAAT
2013 Päkapikk
Päkapikk
00:14:53 +04:00
22
Mia MÜRKHAIN
2014 Päkapikk
Päkapikk
00:14:58 +04:05
23
Kirke KOMMER
2014 Sõleke
Sõleke
00:15:21 +04:28
24
Anette KASEMETS
1997 Võru SK
Võru SK
00:16:42 +05:49

RADA2

1
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:10:16

RADA3

1
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:55:48
2
Juhan-Mats KUNINGAS
1995 Mooste
Mooste
01:09:52 +14:04
3
Siret DORCH
1987 Otepää
Otepää
01:10:06 +14:18

VABA

1
Audun PALO
2008 Rõuge
Rõuge
00:34:30
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:45:59 +11:29
3
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:46:20 +11:50
4
Terje REILSON
2005 Rõuge
Rõuge
00:55:05 +20:35
5
Priit KONNULA
2007 Osula
Osula
00:57:02 +22:32
6
Mirell ABEL
2007 Orava
Orava
00:57:06 +22:36
7
Rain OPER
2006 Orava
Orava
01:01:34 +27:04
8
Stein HAUG
2008 Rõuge
Rõuge
01:04:14 +29:44
9
Anett KAUPMEES
2004 Mõniste
Mõniste
01:06:51 +32:21
10
Piret PALOK
1966 Vastseliina SK
Vastseliina SK
01:13:54 +39:24
11
Maris MOOR
1973 Vastseliina SK
Vastseliina SK
01:13:54 +39:24
12
Ranek HAABSAAR
2005 Vastseliina
Vastseliina
01:15:07 +40:37
13
Reesi VISSEL
2009 Varstu
Varstu
01:15:18 +40:48
14
Külli LEOLA
1980 Võru
Võru
01:16:36 +42:06
15
Mattias-Oliver OJA
2004 Kuldre kool
Kuldre kool
01:20:01 +45:31
16
Richard METS
2008 Kuldre
Kuldre
01:25:49 +51:19
17
Mairika KERGE
2005 Orava
Orava
01:27:34 +53:04
18
Romet NÄPPI
2005 Mõniste
Mõniste
01:27:54 +53:24
19
Siim SOONVALD
2008 Kuldre
Kuldre
01:29:33 +55:03
20
Rait OPER
2006 Orava
Orava
01:29:51 +55:21
21
Kevin GROSSBERG
2008 Kuldre
Kuldre
01:30:50 +56:20
22
Kaimar RÄTSEPP
2008 Orava
Orava
01:32:50 +58:20
23
Kädi SULBI
2008 Antsla
Antsla
01:33:33 +59:03
24
Rico SMIT
2008 Puiga
Puiga
01:34:57 +00:27
25
Berit RÄTSEPP
2005 Orava
Orava
01:36:09 +01:39
26
Marta AHER
2006 Antsla
Antsla
01:36:31 +02:01
27
Kenneth TAITS
2008 Kuldre
Kuldre
01:36:44 +02:14
28
Kertu RÄTSEPP
2007 Orava
Orava
01:40:35 +06:05
29
Karl SEPP
2007 Osula
Osula
01:40:48 +06:18
30
Adrian RANDLO
1999 Osula
Osula
01:46:37 +12:07
31
Carlos JAASKA
2009 Rõuge
Rõuge
01:48:39 +14:09
32
Janete SISAS
2007 Antsla
Antsla
01:49:22 +14:52
33
Henn RAHMAN
2008 Osula
Osula
01:52:35 +18:05
34
Ott-Saamuel OJA
2006 Kuldre
Kuldre
01:53:07 +18:37
35
Luisa JOHANSON
2008 Rõuge
Rõuge
01:53:41 +19:11
36
Andre ANTSOV
2007 Osula
Osula
01:56:26 +21:56
37
Markus STRANDMANN
2003 Puiga
Puiga
02:00:39 +26:09
38
Tristan HAAK
2006 Mõniste
Mõniste
02:01:24 +26:54

Päevak

Korraldaja: Võru

Rajameister: Sixten Sild

Umbsaare

136 osalejat