Tulemused

26aug.20

Valgamaa 2.orienteerumiskolmapäevak

R1

1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:56:34
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:57:57 +01:23
3
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
01:06:21 +09:47
4
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:23:29 +26:55
5
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:28:18 +31:44
6
Raido VIKS
1986 Võru
Võru
01:30:37 +34:03
7
Mairo KARJA
Valga vald
Valga vald
01:49:46 +53:12
8
01:56:28 +59:54
9
Kunnar VAHI
1972 SK Puka
SK Puka
02:15:17 +18:43

R2

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:40:31
2
Hanno-Laur KUNNUS
2001 Võru
Võru
00:47:26 +06:55
3
Mall ALEV
1973 Võru
Võru
00:48:07 +07:36
4
Vello UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:50:00 +09:29
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:55:20 +14:49
6
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:55:47 +15:16
7
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:58:22 +17:51
8
Helena PEIK
1992 Swedbank
Swedbank
01:04:17 +23:46
9
Ervin PEIK
1966
01:05:08 +24:37
10
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:06:18 +25:47
11
Kristi UUDEBERG
1983 Metsakunnid
Metsakunnid
01:09:45 +29:14
12
Mairo TOHUS
2002 Otepää
Otepää
01:13:48 +33:17
13
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:14:59 +34:28
14
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:20:22 +39:51
15
Kalle MURU
1967 Valga
Valga
01:22:19 +41:48
16
Jaan TOHUS
1961 Valga
Valga
01:29:22 +48:51
17
01:34:18 +53:47
18
Jaanika NIKLUS
1992 Valga
Valga
01:44:51 +04:20

R3

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:29:37
2
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:33:55 +04:18
3
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:34:18 +04:41
4
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:34:48 +05:11
5
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:36:19 +06:42
6
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:37:14 +07:37
7
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:37:53 +08:16
8
Kersti PÕLDSALU
2004 Käbi
Käbi
00:39:38 +10:01
9
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:39:53 +10:16
10
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:40:02 +10:25
11
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:44:50 +15:13
12
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:49:35 +19:58
13
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:51:29 +21:52
14
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:52:56 +23:19
15
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
00:53:07 +23:30
16
Eliko SAKS
1979 Võru
Võru
00:54:50 +25:13
17
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:57:26 +27:49
18
Helina SAEGA
2005 Otepää
Otepää
01:00:34 +30:57
19
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:00:46 +31:09
20
Mati MERILO
1942 TARBUS
TARBUS
01:09:28 +39:51
21
Eva NESSLER
1980 Käbi
Käbi
01:17:04 +47:27
22
Riina POSSUL
-0001 Valga vald
Valga vald
01:19:55 +50:18
23
Helle MÜRK
1943 Võru
Võru
01:20:32 +50:55

R4

1
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:24:20
2
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:26:08 +01:48
3
Arabella KRUUSE
2006 OK Käbi
OK Käbi
00:26:57 +02:37
4
Magnar MÕTTUS
2007 Otepää
Otepää
00:27:23 +03:03
5
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:28:03 +03:43
6
Paul Aares FJODOROV
2007 Pühajärve põhikool
Pühajärve põhikool
00:30:01 +05:41
7
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:31:21 +07:01
8
Sander LEPP
2008 Võru
Võru
00:35:24 +11:04
9
Egle UDRAS
2006 OK Käbi
OK Käbi
00:36:57 +12:37
10
Tauri TAMMOR
2007 OK Käbi
OK Käbi
00:38:17 +13:57
11
Maia UIBOUPIN
1962 Võru
Võru
00:39:46 +15:26
12
Robin TAMMOR
2008 OK Käbi
OK Käbi
00:40:06 +15:46
13
Aive VONK
1982
00:45:09 +20:49
14
Anton VONK
2006 Tsirguliina KK
Tsirguliina KK
00:45:11 +20:51
15
Robin LUHT
2007 Otepää
Otepää
00:45:26 +21:06
16
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:46:12 +21:52
17
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:46:45 +22:25
18
Joosep LOOST
1983
01:01:26 +37:06
19
01:29:48 +05:28

VALIK

1
Liivi TAFENAU
1959 OK Käbi
OK Käbi
00:40:00
2
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:44:16 +04:16
3
Toivo KOTOV
1949 Võru
Võru
00:47:20 +07:20
4
Markel HANIMÄGI
2006 Puiga PK
Puiga PK
00:53:13 +13:13
5
Tõnu VAHTRA
1996 Valga
Valga
01:53:41 +13:41
6
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:59:34 +19:34

Päevak

Korraldaja: Lutsu

Rajameister: Voldemar Tasa

Vilaski

75 osalejat