Tulemused

05juuni21

EMV RO Lühirada

M17 13 KP 11,75km

1
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
00:45:05
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:47:55 +02:50
3
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:51:18 +06:13
4
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
00:55:47 +10:42
5
Maanus UDAM
2006 JOKA
JOKA
01:00:12 +15:07
6
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
01:01:11 +16:06
7
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:03:05 +18:00
8
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
01:06:08 +21:03
9
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:06:49 +21:44
10
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
01:08:20 +23:15
11
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:11:50 +26:45
12
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
01:32:14 +47:09
13
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:36:15 +51:10
14
Kaur KOOSAPOEG
2006 Rakv
Rakv
01:42:06 +57:01
15
Kiur KALDMAA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:51:12 +06:07
DNS
1 RESERV
 

M20 15 KP 12,22km

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:51:25
2
Sander PRITSIK
2001 Rakv
Rakv
00:52:50 +01:25
3
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
00:58:21 +06:56
4
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
00:58:57 +07:32
5
Mattias MAIDLA
2003 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:06:06 +14:41
DNS
1 RESERV
 

M21 19 KP 14,73km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:49:20
2
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:51:26 +02:06
3
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
00:54:59 +05:39
4
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:55:12 +05:52
5
Riivo ROOSE
1987 T-kujuline ristmik
T-kujuline ristmik
00:55:26 +06:06
6
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
01:01:19 +11:59
7
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:03:59 +14:39
8
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
01:17:37 +28:17
9
Tomas ZDANAVICIUS
Dainava
Dainava
01:20:20 +31:00
DNS
1 RESERV
 
DNS
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
 
DNS
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
 

M40 15 KP 12,22km

1
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:46:02
2
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:46:11 +00:09
3
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:49:20 +03:18
4
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:49:53 +03:51
5
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
00:49:57 +03:55
6
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:50:15 +04:13
7
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:52:56 +06:54
8
Janek LEER
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:52:57 +06:55
9
Kaupo OTS
1978 Rakv
Rakv
00:55:01 +08:59
10
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:56:13 +10:11
11
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
00:57:59 +11:57
12
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:58:25 +12:23
13
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
01:01:44 +15:42
14
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
01:02:54 +16:52
15
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
01:03:20 +17:18
16
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:09:06 +23:04
17
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
01:20:19 +34:17
18
Leho RIPS
1973
01:30:59 +44:57
NA
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhja
Põrgupõhja
 
DNS
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
 
DNS
TON
 
NA
Ilmar UDAM
1973 JOKA
JOKA
 

M50 13 KP 11,75km

1
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:42:42
2
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
00:44:07 +01:25
3
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:44:17 +01:35
4
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
00:46:36 +03:54
5
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
00:48:53 +06:11
6
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:48:53 +06:11
7
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:49:04 +06:22
8
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
00:51:40 +08:58
9
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
00:55:52 +13:10
10
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
00:56:25 +13:43
11
Olavi LOO
1971 West
West
00:56:29 +13:47
12
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
01:04:28 +21:46
13
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
01:04:49 +22:07
DNS
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
 
NA
Veiko PAK
1965
 
DNS
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
 
NA
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
 
DNS
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
 

M60 9 KP 9,50km

1
Martti PARVE
1961 Peko
Peko
00:37:00
2
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
00:38:47 +01:47
3
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:43:31 +06:31
4
Paul POOPUU
1958 JOKA
JOKA
00:43:59 +06:59
5
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:45:38 +08:38
6
Urmas TAMMEMÄE
1960 Orvand
Orvand
00:48:22 +11:22
7
Harry VEIDE
1952 LUS
LUS
00:53:09 +16:09
8
Mati KALLEMETS
1947 Okas
Okas
01:03:05 +26:05
9
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
01:22:44 +45:44
DNS
1 RESERV
 

N17 10 KP 9,89km

1
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
00:44:34
2
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
00:53:10 +08:36
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:53:34 +09:00
4
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:55:52 +11:18
5
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:56:53 +12:19
6
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
01:08:36 +24:02
7
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
01:08:48 +24:14
8
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
01:10:05 +25:31
9
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
01:11:31 +26:57
DNS
1 RESERV
 
NA
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
 

N20 13 KP 11,75km

1
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
00:51:01
2
Maire PÄRN
2001 Ilves
Ilves
01:15:52 +24:51
DNS
1 RESERV
 
NA
Greta-Maria PISAREV
2002 Kobras
Kobras
 

N21 15 KP 12,22km

1
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
00:52:49
2
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:53:32 +00:43
3
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
00:55:26 +02:37
4
Epp PAALBERG
1998 Rakv
Rakv
00:57:20 +04:31
5
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:57:51 +05:02
6
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:10:57 +18:08
DNS
1 RESERV
 
NA
Kelly VILDEK
1998 Rakv
Rakv
 

N40 10 KP 9,89km

1
Marje VENELAINE
1975 Tammed
Tammed
00:47:18
2
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
01:03:35 +16:17
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:05:28 +18:10
DNS
1 RESERV
 
DNS
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
 

N50 9 KP 9,50km

1
Ingrit KALA
1968 Peko
Peko
00:40:28
2
Epp KÄPA
1971 Peko
Peko
00:42:54 +02:26
3
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:53:52 +13:24
4
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:56:56 +16:28
5
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:01:50 +21:22
6
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:05:02 +24:34
7
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:07:52 +27:24
8
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
01:12:29 +32:01
DNS
1 RESERV
 
NA
 

Individuaalne

Korraldaja: Rakv

Rajameister:

Käsmu

122 osalejat