Tulemused

05juuni21

EMV RO Sprint

M17 15 KP 4,00km

1
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:18:21
2
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
00:20:09 +01:48
3
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
00:20:35 +02:14
4
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:20:48 +02:27
5
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:21:03 +02:42
6
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
00:23:25 +05:04
7
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
00:24:51 +06:30
8
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
00:26:49 +08:28
9
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:28:15 +09:54
10
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:31:51 +13:30
11
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:35:11 +16:50
12
Kaur KOOSAPOEG
2006 Rakv
Rakv
00:42:58 +24:37
DNS
1 RESERV
 
NA
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
 
NA
Maanus UDAM
2006 JOKA
JOKA
 
NA
Kiur KALDMAA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 

M20 17 KP 5,26km

1
Sander PRITSIK
2001 Rakv
Rakv
00:20:35
2
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
00:24:22 +03:47
3
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:24:53 +04:18
4
Mattias MAIDLA
2003 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:25:26 +04:51
DNS
1 RESERV
 
NA
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
 

M21 22 KP 6,00km

1
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
00:21:48
2
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:22:53 +01:05
3
Marek KARM
1990 SK100
SK100
00:23:39 +01:51
4
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
00:25:14 +03:26
5
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:26:52 +05:04
6
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
00:27:49 +06:01
7
Tomas ZDANAVICIUS
Dainava
Dainava
00:30:44 +08:56
8
Riivo ROOSE
1987 T-kujuline ristmik
T-kujuline ristmik
00:33:56 +12:08
DNS
1 RESERV
 
DNS
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
 
DNS
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
 
NA
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
 

M40 17 KP 5,26km

1
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
00:20:12
2
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:21:23 +01:11
3
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
00:22:22 +02:10
4
Kaupo OTS
1978 Rakv
Rakv
00:22:38 +02:26
5
Ilmar UDAM
1973 JOKA
JOKA
00:25:23 +05:11
6
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
00:26:01 +05:49
7
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:26:08 +05:56
8
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
00:26:30 +06:18
9
Janek LEER
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
00:27:00 +06:48
10
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
00:27:01 +06:49
11
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
00:27:07 +06:55
12
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhja
Põrgupõhja
00:27:48 +07:36
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
00:28:33 +08:21
14
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
00:29:06 +08:54
15
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
00:29:12 +09:00
DNS
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
 
DNS
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
 
DNS
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
 
DNS
TON
 
DNS
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
 
NA
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
 
NA
Leho RIPS
1973
 

M50 15 KP 4,00km

1
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
00:17:35
2
Randy KORB
1971 Peko
Peko
00:18:38 +01:03
3
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
00:18:43 +01:08
4
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
00:18:47 +01:12
5
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
00:19:50 +02:15
6
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
00:19:57 +02:22
7
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
00:20:47 +03:12
8
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
00:20:48 +03:13
9
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
00:21:25 +03:50
10
Olavi LOO
1971 West
West
00:23:29 +05:54
11
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:25:35 +08:00
12
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
00:29:04 +11:29
NA
Veiko PAK
1965
 
NA
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
 
NA
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
 
DNS
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
 
DNS
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
 
DNS
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
 

M60 10 KP 3,02km

1
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
00:15:07
2
Paul POOPUU
1958 JOKA
JOKA
00:15:51 +00:44
3
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
00:15:53 +00:46
4
Harry VEIDE
1952 LUS
LUS
00:18:06 +02:59
5
Urmas TAMMEMÄE
1960 Orvand
Orvand
00:18:57 +03:50
6
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:20:29 +05:22
7
Mati KALLEMETS
1947 Okas
Okas
00:42:27 +27:20
DNS
1 RESERV
 
DNS
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
 
DNS
Martti PARVE
1961 Peko
Peko
 

N17 14 KP 3,82km

1
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:20:32
2
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
00:22:38 +02:06
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:23:00 +02:28
4
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:24:57 +04:25
5
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:25:07 +04:35
6
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
00:25:56 +05:24
7
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:30:24 +09:52
8
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
00:32:08 +11:36
DNS
1 RESERV
 
NA
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
 
DNS
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
 

N20 15 KP 4,00km

1
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
00:20:16
2
Maire PÄRN
2001 Ilves
Ilves
00:38:02 +17:46
DNS
1 RESERV
 
DNS
Greta-Maria PISAREV
2002 Kobras
Kobras
 

N21 17 KP 5,26km

1
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
00:22:29
2
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:23:05 +00:36
3
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:23:40 +01:11
4
Kelly VILDEK
1998 Rakv
Rakv
00:25:43 +03:14
5
Epp PAALBERG
1998 Rakv
Rakv
00:28:03 +05:34
DNS
1 RESERV
 
DNS
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
 
DNS
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
 

N40 14 KP 3,82km

1
Marje VENELAINE
1975 Tammed
Tammed
00:19:42
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:25:34 +05:52
3
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
00:25:49 +06:07
DNS
1 RESERV
 
DNS
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
 

N50 10 KP 3,02km

1
Ingrit KALA
1968 Peko
Peko
00:15:23
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:20:14 +04:51
3
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:20:37 +05:14
4
Epp KÄPA
1971 Peko
Peko
00:20:59 +05:36
5
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
00:22:58 +07:35
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
00:25:11 +09:48
7
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:30:23 +15:00
DNS
1 RESERV
 
DNS
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
 
NA
 

Individuaalne

Korraldaja: Rakv

Rajameister:

Võsu

122 osalejat