Tulemused

06juuni21

EMV RO Tavarada

M17 13 KP 17,22km

1
Renno MERENÄKK
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:01:02
2
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
01:01:08 +00:06
3
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
01:03:48 +02:46
4
Maanus UDAM
2006 JOKA
JOKA
01:10:07 +09:05
5
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:16:14 +15:12
6
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
01:16:29 +15:27
7
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:16:47 +15:45
8
Raiko ALLIKSAAR
2006 JOKA
JOKA
01:18:39 +17:37
9
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:34:26 +33:24
10
Kiur KALDMAA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:35:48 +34:46
11
Otto PLUUM
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:39:25 +38:23
DNS
Robin OLLI
2007 LSF PT
LSF PT
 
DNS
Rasmus OLLI
2009 LSF PT
LSF PT
 
DNS
Kaur KOOSAPOEG
2006 Rakv
Rakv
 
DNS
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
 

M20 20 KP 20,49km

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:17:07
2
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
01:20:08 +03:01
3
Sander PRITSIK
2001 Rakv
Rakv
01:21:36 +04:29
4
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
01:39:46 +22:39
5
Mattias MAIDLA
2003 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
02:02:26 +45:19

M21 24 KP 33,83km

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
01:43:40
2
Tõnis ERM
1982 TAOK
TAOK
01:49:21 +05:41
3
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
01:53:45 +10:05
4
Marek KARM
1990 SK100
SK100
01:55:07 +11:27
5
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
02:06:00 +22:20
6
Riivo ROOSE
1987 T-kujuline ristmik
T-kujuline ristmik
02:20:55 +37:15
7
Tomas ZDANAVICIUS
Dainava
Dainava
02:39:03 +55:23
DNS
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
 
DNS
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
 
DNS
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
 
DNS
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
 

M40 20 KP 20,49km

1
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:17:07
2
Erik AIBAST
1973 Tammed
Tammed
01:17:53 +00:46
3
Janek LEER
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:18:20 +01:13
4
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
01:18:35 +01:28
5
Kalle METSOJA
1974 Mercury
Mercury
01:20:13 +03:06
6
Ilmar UDAM
1973 JOKA
JOKA
01:20:54 +03:47
7
Kaupo OTS
1978 Rakv
Rakv
01:22:33 +05:26
8
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:22:40 +05:33
9
Indrek LILLSOO
1973 Põrgupõhja
Põrgupõhja
01:25:01 +07:54
10
Leho RIPS
1973
01:25:09 +08:02
11
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:29:48 +12:41
12
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
01:30:01 +12:54
13
Lauri TARLAP
1975 LSF PT
LSF PT
01:37:00 +19:53
14
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:37:06 +19:59
15
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
01:39:33 +22:26
DNS
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
 
DNS
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
 
DNS
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
 
DNS
TON
 
DNS
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
 
DNS
Lauri OLLI
1972 LSF PT
LSF PT
 
DNS
Indrek REITSAK
1977 Nõmme
Nõmme
 

M50 13 KP 17,22km

1
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
00:58:58
2
Tarmo TARLAP
1970 Porter Racing
Porter Racing
00:59:48 +00:50
3
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
01:00:17 +01:19
4
Kaido NURJA
1969 Nõmme
Nõmme
01:01:08 +02:10
5
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:03:07 +04:09
6
Randy KORB
1971 Peko
Peko
01:03:41 +04:43
7
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:04:15 +05:17
8
Tõnu TÄNAV
1963 Rae
Rae
01:06:10 +07:12
9
Urmas SULAOJA
1963 Jõhvikas
Jõhvikas
01:12:04 +13:06
10
Tenno ALAMAA
1966 JOKA
JOKA
01:14:23 +15:25
11
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
01:18:06 +19:08
12
Taivo TALI
1966 Harju OK
Harju OK
01:18:27 +19:29
DNS
Veiko PAK
1965
 
DNS
Olavi LOO
1971 West
West
 
DNS
Meelis MÄLBERG
1970 Peko
Peko
 
DNS
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
 
DNS
Sergei SHVED
1967 SRD
SRD
 
DNS
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
 

M60 10 KP 13,25km

1
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
00:52:57
2
Urmas TAMMEMÄE
1960 Orvand
Orvand
00:54:27 +01:30
3
Paul POOPUU
1958 JOKA
JOKA
00:57:58 +05:01
4
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:02:24 +09:27
5
Harry VEIDE
1952 LUS
LUS
01:05:22 +12:25
6
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
01:08:27 +15:30
7
Mati KALLEMETS
1947 Okas
Okas
01:27:23 +34:26
DNS
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
 
DNS
Martti PARVE
1961 Peko
Peko
 

N17 11 KP 13,77km

1
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:59:52
2
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:06:09 +06:17
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:07:29 +07:37
4
Anett Liisa PARTS
2009 JOKA
JOKA
01:10:41 +10:49
5
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
01:27:50 +27:58
DNS
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
 
DNS
Grete Johanna KORB
2009 Peko
Peko
 
DNS
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
 
DNS
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
 
DNS
Sandra ARAK
2006 SK100
SK100
 

N20 13 KP 17,22km

1
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
01:09:06
DNS
Maire PÄRN
2001 Ilves
Ilves
 
DNS
Greta-Maria PISAREV
2002 Kobras
Kobras
 

N21 20 KP 20,49km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
01:18:34
2
Piibe TAMMEMÄE
1990 SK100
SK100
01:20:33 +01:59
3
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:31:17 +12:43
4
Epp PAALBERG
1998 Rakv
Rakv
01:35:08 +16:34
DNS
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
 
DNS
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
 
DNS
Kelly VILDEK
1998 Rakv
Rakv
 

N40 11 KP 13,77km

1
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
00:56:43
2
Marje VENELAINE
1975 Tammed
Tammed
00:59:44 +03:01
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:25:09 +28:26
DNS
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
 

N50 10 KP 13,25km

1
Ingrit KALA
1968 Peko
Peko
00:55:29
2
Epp KÄPA
1971 Peko
Peko
01:02:07 +06:38
3
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
01:11:17 +15:48
4
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:15:57 +20:28
5
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:18:26 +22:57
6
01:23:26 +27:57
7
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:50:26 +54:57
NA
Rita OJALA
1967 JOKA
JOKA
 
DNS
Ella SHVED
1970 SRD
SRD
 

Individuaalne

Korraldaja: Rakv

Rajameister:

Käsmu

113 osalejat