Tulemused

12juuni21

SH Pööripäeva rogain

KURMO RATTAARI

1
Andres KÄVER
Edge10
Edge10
2:59:37 +22:51
2
Ragnar LEPP
BGM
BGM
2:39:00 +02:14
3
Indrek MÜÜRSEP
BGM
BGM
2:39:00 +02:14
4
Alan VASK
Töllerdised Turbo
Töllerdised Turbo
2:45:08 +08:22
5
Tanel MERIGAN
Töllerdised Turbo
Töllerdised Turbo
2:45:08 +08:22
6
Janar MEES
Metsatuka Dünamo
Metsatuka Dünamo
2:41:40 +04:54
7
Jan KRANER
Metsatuka Dünamo
Metsatuka Dünamo
2:41:40 +04:54
8
Aivar PÕLLU
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
2:43:23 +06:37
9
Edgar KRIISK
Eesti Energia Spordiklubi
Eesti Energia Spordiklubi
2:43:23 +06:37
10
Kaili TROSSMANN
KP
KP
2:59:54 +23:08
11
Priit POOPUU
KP
KP
2:59:54 +23:08
12
Kristo SUSSEN
Saku Õlletehase Spordikl
Saku Õlletehase Spordikl
2:59:57 +23:11
13
Kristin TUISK
Saku Õlletehase Spordikl
Saku Õlletehase Spordikl
2:59:57 +23:11
14
Kristo PALM
Saku Õlletehase Spordikl
Saku Õlletehase Spordikl
2:59:57 +23:11
15
Maigi MÄELA
Kännimäbi
Kännimäbi
2:58:05 +21:19
16
Janek KÄHR
Kännimäbi
Kännimäbi
2:58:05 +21:19
17
Indrek REITSAK
Enimal
Enimal
2:36:46
18
Kalle METSOJA
Enimal
Enimal
2:36:46
19
Arno BACHAUS
Team 30+
Team 30+
3:00:18 +23:32
20
Jaanus GRIGOROVITS
Team 30+
Team 30+
3:00:18 +23:32
21
Rait MÄND
Rait
Rait
2:40:23 +03:37
22
Kaul KARJA
Strohh
Strohh
2:56:52 +20:06
23
Enn KOKK
Strohh
Strohh
2:56:52 +20:06

MM

1
Martin VILISMÄE
NOBE
NOBE
3:57:46 +16:12
2
Tõnu LILLELAID
NOBE
NOBE
3:57:46 +16:12
3
Madis OSJAMETS
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
3:53:42 +12:08
4
Mati MÄGI
Viimase minuti tramm
Viimase minuti tramm
3:53:42 +12:08
5
Riivo ROOSE
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
3:52:20 +10:46
6
Sander MIRME
Ilmäraeksimatud
Ilmäraeksimatud
3:52:20 +10:46
7
Toomas ORASON
Tallatakso
Tallatakso
3:53:38 +12:04
8
Kristo MUST
Tallatakso
Tallatakso
3:53:38 +12:04
11
Hannes LUIDALEPP
OK Laktaat
OK Laktaat
3:55:30 +13:56
12
Veiko VOOLAID
OK Laktaat
OK Laktaat
3:55:30 +13:56
13
Kaspar KALA
Team MK
Team MK
3:47:02 +05:28
14
Marko MIKK
Team MK
Team MK
3:47:02 +05:28
15
Veiko LILLE
Vennad Lilled
Vennad Lilled
3:41:34
16
Viljar LILLE
Vennad Lilled
Vennad Lilled
3:41:34
17
Hannes KUSLAP
Objekt orienteeritud orie
Objekt orienteeritud orie
3:55:48 +14:14
18
Karl-Martin VOOVERE
Objekt orienteeritud orie
Objekt orienteeritud orie
3:55:48 +14:14
19
Toomas ROOSMA
Objekt orienteeritud orie
Objekt orienteeritud orie
3:55:48 +14:14
20
Ahti RABA
Mandavoska
Mandavoska
3:46:03 +04:29
21
Ahto RABA
Mandavoska
Mandavoska
3:46:03 +04:29
22
Enar NÕMMISTE
Rotalia
Rotalia
4:02:46 +21:12
23
Maidu SAAR
Rotalia
Rotalia
4:02:46 +21:12
24
Björn PUNA
Rotalia
Rotalia
4:02:46 +21:12
25
Riivo KILJAK
Roadwolf
Roadwolf
3:47:22 +05:48
26
Kristo PROOSVÄLI
Roadwolf
Roadwolf
3:47:22 +05:48
27
Marko VALTER
KULDNE TRIO
KULDNE TRIO
3:55:43 +14:09
28
Kristjan SAAR
KULDNE TRIO
KULDNE TRIO
3:55:43 +14:09
29
Lauri VALDMAA
KULDNE TRIO
KULDNE TRIO
3:55:43 +14:09
30
Raio PIIROJA
Väsimatud - Anu Jooksutr
Väsimatud - Anu Jooksutr
3:47:35 +06:01
31
Alari LUMBERG
Väsimatud - Anu Jooksutr
Väsimatud - Anu Jooksutr
3:47:35 +06:01
32
Aarne NIRK
KSV
KSV
3:48:04 +06:30
33
Risto KALJUND
KSV
KSV
3:48:04 +06:30
34
Karl Robert KUUM
Veel on minna
Veel on minna
3:57:01 +15:27
35
Krister KASEMAA
Veel on minna
Veel on minna
3:57:01 +15:27
36
Romet SUTT
Snack Attack
Snack Attack
3:48:53 +07:19
37
Taavi TAMMIK
Snack Attack
Snack Attack
3:48:53 +07:19
38
Kaimo MAISTE
METSALISED
METSALISED
3:58:24 +16:50
39
Margu MAISTE
METSALISED
METSALISED
3:58:24 +16:50
DNS
Priit POTTER
Skispirit
Skispirit
 

MM45

1
Henn ZVOROVSKI
HP Sport Team Ananass
HP Sport Team Ananass
3:58:46 +19:01
2
Hirvo RANNU
Vanad Torisejad
Vanad Torisejad
3:57:06 +17:21
3
Margus MARRANDI
Vanad Torisejad
Vanad Torisejad
3:57:06 +17:21
4
Antti ROOSE
Klanova
Klanova
3:39:45
5
Toomas LAUR
Klanova
Klanova
3:39:45
6
Lembit MÄNNASOO
MTJ
MTJ
3:53:58 +14:13
7
Tarvo HENDRIKSON
MTJ
MTJ
3:53:58 +14:13
8
Toomas MÄNNASOO
MTJ
MTJ
3:53:58 +14:13
9
Jüri KADAJA
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
3:56:00 +16:15
10
Peep ELMESTE
Metsakolli sõbrad
Metsakolli sõbrad
3:56:00 +16:15
11
Maido KALJUR
Forest
Forest
3:55:00 +15:15
12
Tiit TALI
Forest
Forest
3:55:00 +15:15
13
Tarmo SAARE
Klemmide Sõbrad
Klemmide Sõbrad
3:52:33 +12:48
14
Gert SAAMANN
Klemmide Sõbrad
Klemmide Sõbrad
3:52:33 +12:48

MN

1
Kristo KEEVEND
Kristo ja Triinu
Kristo ja Triinu
3:47:15 +38:46
2
Triinu KEEVEND
Kristo ja Triinu
Kristo ja Triinu
3:47:15 +38:46
5
Andrei UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:41:00 +32:31
6
Denis UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:41:00 +32:31
7
Maria UKSOV
Uksovid
Uksovid
3:41:00 +32:31
8
Maido MÄOMA
HiRM
HiRM
4:01:10 +52:41
9
Helena PEIK
HiRM
HiRM
4:01:10 +52:41
10
Revo LUMPRE
HiRM
HiRM
4:01:10 +52:41
11
Peeter JÕELOO
Läbi jõe ja üle loo
Läbi jõe ja üle loo
3:52:36 +44:07
12
Maarja LEPAMETS
Läbi jõe ja üle loo
Läbi jõe ja üle loo
3:52:36 +44:07
15
Rene KÄSIK
Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
3:19:16 +10:47
16
Viiu KÄSIK
Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
3:19:16 +10:47
17
Eero JANSON
Siil udus
Siil udus
3:44:20 +35:51
18
Liina PÄÄBO
Siil udus
Siil udus
3:44:20 +35:51
19
Priit NIGOLS
AnniGols
AnniGols
3:51:04 +42:35
20
Anneli NIGOLS
AnniGols
AnniGols
3:51:04 +42:35
21
Laidy PROOSVÄLI
Compressport
Compressport
3:57:07 +48:38
22
Aivo KALJUMÄE
Compressport
Compressport
3:57:07 +48:38
23
Raivo ERIK
Soosambla Suusaklubi
Soosambla Suusaklubi
3:08:29
24
Kairi TUULMÄGI
Soosambla Suusaklubi
Soosambla Suusaklubi
3:08:29
25
Dagmar VLASSOV
Vlassovid
Vlassovid
3:47:31 +39:02
26
Jüri VLASSOV
Vlassovid
Vlassovid
3:47:31 +39:02
27
Katrin PARTS
Inlook Color - meie värv
Inlook Color - meie värv
3:52:39 +44:10
28
Margus PARTS
Inlook Color - meie värv
Inlook Color - meie värv
3:52:39 +44:10
29
Elina LIIVAT
Sallivat
Sallivat
3:46:18 +37:49
30
Margus SALLA
Sallivat
Sallivat
3:46:18 +37:49
31
Evelin MÄESTU
Endised tulevikulootused
Endised tulevikulootused
3:47:58 +39:29
32
Jarek MÄESTU
Endised tulevikulootused
Endised tulevikulootused
3:47:58 +39:29
33
Rick SCHMIDT
Pingviinid
Pingviinid
4:00:00 +51:31
34
Jana SAHVA
Pingviinid
Pingviinid
4:00:00 +51:31
35
Markko SINKKONEN
Kurase Hülged
Kurase Hülged
3:41:15 +32:46
36
Veiko BUSCH
Kurase Hülged
Kurase Hülged
3:41:15 +32:46
37
Krista KASEMAA
Kurase Hülged
Kurase Hülged
3:41:15 +32:46
38
Kristiina HENDRE
Mannaro
Mannaro
3:50:31 +42:02
39
Joonas HENDRE
Mannaro
Mannaro
3:50:31 +42:02
40
Mart KELK
Team STIHL
Team STIHL
3:56:12 +47:43
41
Hannula-Katrin PANDIS
Team STIHL
Team STIHL
3:56:12 +47:43
42
Teesi TUUL
KT
KT
3:55:28 +46:59
43
Kaupo TAMMEMÄE
KT
KT
3:55:28 +46:59
DNS
Alice ELLAMIK
Suuga Teen Suure Linna
Suuga Teen Suure Linna
 

MN45

1
Alo RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
3:46:31 +32:10
2
Kristiina RULL
Rajaleidjad
Rajaleidjad
3:46:31 +32:10
3
Priit ROOSNUPP
Omas Tempos
Omas Tempos
3:29:44 +15:23
4
Moonika ROOSNUPP
Omas Tempos
Omas Tempos
3:29:44 +15:23
5
Jaak JAAGUS
Viirpuu6
Viirpuu6
3:14:21
6
Aime JAAGUS
Viirpuu6
Viirpuu6
3:14:21
7
Indrek JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
3:51:57 +37:36
8
Mare JENTSON
Võts ja Triibik
Võts ja Triibik
3:51:57 +37:36
9
Viivi-Anne SOOTS
Team Büfa
Team Büfa
3:16:21 +02:00
10
Kait VAHTER
Team Büfa
Team Büfa
3:16:21 +02:00
11
Meelis MÄLBERG
WereWolf
WereWolf
4:00:48 +46:27
12
Imbi SOOME
WereWolf
WereWolf
4:00:48 +46:27
13
Kalle TAMMJÄRV
Okaskuup
Okaskuup
3:45:08 +30:47
14
Marika TAMMJÄRV
Okaskuup
Okaskuup
3:45:08 +30:47
15
Jüri LEMBER
Okaskuup
Okaskuup
3:45:08 +30:47
16
Anne-Ly VIIKMAA
Anni&Inni
Anni&Inni
3:28:31 +14:10
17
Indrek VIIKMAA
Anni&Inni
Anni&Inni
3:28:31 +14:10
18
Rita SINIVÄLI
Saku Maraton
Saku Maraton
4:03:36 +49:15
19
Reigo LEHTLA
Saku Maraton
Saku Maraton
4:03:36 +49:15
20
Heret ANNUS
Lepikust
Lepikust
3:40:38 +26:17
21
Janek-Steve ANNUS
Lepikust
Lepikust
3:40:38 +26:17
22
Elin ILVES
Tartu Jalutajad
Tartu Jalutajad
3:59:09 +44:48
23
Tõnu ILVES
Tartu Jalutajad
Tartu Jalutajad
3:59:09 +44:48
24
Leho HALDNA
Kiire käik
Kiire käik
3:26:14 +11:53
25
Ave PETTAI
Kiire käik
Kiire käik
3:26:14 +11:53

NN

1
Helle HALLIK
Wanderlust
Wanderlust
3:35:45
2
Rahel ALLAS
Wanderlust
Wanderlust
3:35:45
3
Airika LAINOJA
Piirilt
Piirilt
3:40:46 +05:01
4
Aili KANGRO
Piirilt
Piirilt
3:40:46 +05:01
5
Mari-Liis DOBRJANSKI
Nobe&Väle
Nobe&Väle
3:43:58 +08:13
6
Gerda JOA
Nobe&Väle
Nobe&Väle
3:43:58 +08:13
7
Mari-Ann PIHT
Jõujumbud
Jõujumbud
3:57:58 +22:13
8
Tuule Mall KULL
Jõujumbud
Jõujumbud
3:57:58 +22:13
9
Sandhra-Mirella VALDMA
Jõujumbud
Jõujumbud
3:57:58 +22:13
10
Mariann SULG
Mannid
Mannid
3:48:26 +12:41
11
Maris TERNO
Mannid
Mannid
3:48:26 +12:41
12
Egle TOLK
Ekslejad
Ekslejad
3:56:00 +20:15
13
Helen KALBERG
Ekslejad
Ekslejad
3:56:00 +20:15
14
Liane UNT
N13
N13
3:47:19 +11:34
15
Kersti VAHI
N13
N13
3:47:19 +11:34
16
Kadri KIMSEN
Kim-sen
Kim-sen
3:49:18 +13:33
17
Kaire KIMSEN
Kim-sen
Kim-sen
3:49:18 +13:33
18
Mari-Liis KALJUR
Restart
Restart
3:48:52 +13:07
19
Maie TALI
Restart
Restart
3:48:52 +13:07
20
Liisi VILJALO
Tammetõrud
Tammetõrud
3:55:29 +19:44
21
Marlen VALGMA
Tammetõrud
Tammetõrud
3:55:29 +19:44
22
Kristin VIIKMAA
Inferno
Inferno
3:52:16 +16:31
23
Kadri USTAV
Inferno
Inferno
3:52:16 +16:31
24
Lisette BAUM
Lis-Mar
Lis-Mar
3:38:38 +02:53
25
Marjanne PRIIDIK
Lis-Mar
Lis-Mar
3:38:38 +02:53
26
Tiina LAHESALU
Tip ja täp
Tip ja täp
3:46:20 +10:35
27
Kärt KÄÄRST
Tip ja täp
Tip ja täp
3:46:20 +10:35
28
Helve KANSI
Tiku jaTaku
Tiku jaTaku
4:00:10 +24:25
29
Dagmar NURGES
Tiku jaTaku
Tiku jaTaku
4:00:10 +24:25

NN45

1
Pille SALU
Rähmik
Rähmik
3:48:57 +07:31
2
Kaja TIIT
Rähmik
Rähmik
3:48:57 +07:31
3
Elina LASSERON
Hunt
Hunt
3:54:22 +12:56
4
Rita OJALA
Hunt
Hunt
3:54:22 +12:56
5
Lea TUSIS
MeriLõvi
MeriLõvi
3:46:12 +04:46
6
Mare PURDE
MeriLõvi
MeriLõvi
3:46:12 +04:46
7
Helga KIVILA
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:43:35 +02:09
8
Katrin PRIKS
Reaalprojekt
Reaalprojekt
3:43:35 +02:09
9
Airi ALNEK
Vandersellid
Vandersellid
3:53:40 +12:14
10
Epp VOITKA
Vandersellid
Vandersellid
3:53:40 +12:14
11
Maive LEIF
JOKA Masters
JOKA Masters
3:41:26
12
Ester MARJAPUU
JOKA Masters
JOKA Masters
3:41:26
13
Heli ZVOROVSKI
Saba
Saba
3:57:29 +16:03
14
Pille TIIS
Saba
Saba
3:57:29 +16:03
15
Piret UURIMÄE
Hea Tahe
Hea Tahe
3:47:50 +06:24
16
Kersti RAHNEL
Hea Tahe
Hea Tahe
3:47:50 +06:24
17
Raili NUGIN
Hea Tahe
Hea Tahe
3:47:50 +06:24
18
Made VARES
M&M
M&M
3:48:28 +07:02
19
Mari PUNAB
M&M
M&M
3:48:28 +07:02

VESKI MATI PERE

1
Kristi RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:34:34 +26:19
2
Mihkel RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:34:34 +26:19
3
Klaara RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:34:34 +26:19
4
Madli RÄHN
Midli-Madli
Midli-Madli
2:34:34 +26:19
5
Piret KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:09:05 +00:50
6
Raivo KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:09:05 +00:50
7
Karoliine KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:09:05 +00:50
8
Olivia KREUTZWALD
Risti-rästi läbi metsa
Risti-rästi läbi metsa
2:09:05 +00:50
9
Raido AREN
Turbotigu
Turbotigu
2:24:12 +15:57
10
Mariliis AREN
Turbotigu
Turbotigu
2:24:12 +15:57
11
Annaliisa AREN
Turbotigu
Turbotigu
2:24:12 +15:57
12
Karl Märten AREN
Turbotigu
Turbotigu
2:24:12 +15:57
13
Sandra AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
2:21:50 +13:35
14
Hanna AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
2:21:50 +13:35
15
Andrus AIDAS
Oot-oot
Oot-oot
2:21:50 +13:35
16
Tuuli MERISTE
Oot-oot
Oot-oot
2:21:50 +13:35
17
Sienna ROOSE
Araabia tähed
Araabia tähed
2:08:15
18
Hugo ROOSE
Araabia tähed
Araabia tähed
2:08:15
19
Triin POHLA
Araabia tähed
Araabia tähed
2:08:15
20
Urmas VAHI
Oh ja Ah matkal
Oh ja Ah matkal
2:12:17 +04:02
21
Rudolf PAAP
Oh ja Ah matkal
Oh ja Ah matkal
2:12:17 +04:02
22
Anti REIMAN
Aatom
Aatom
2:09:55 +01:40
23
Alari REIMAN
Aatom
Aatom
2:09:55 +01:40
24
Agnes REIMAN
Aatom
Aatom
2:09:55 +01:40
25
Ave SEIM
Aatom
Aatom
2:09:55 +01:40
26
Paavo KROON
SK Tähtvere Jõud
SK Tähtvere Jõud
2:17:23 +09:08
27
Inga JAAGUS
SK Tähtvere Jõud
SK Tähtvere Jõud
2:17:23 +09:08
28
Ats KROON
SK Tähtvere Jõud
SK Tähtvere Jõud
2:17:23 +09:08
29
Paula TAMMI
Jooksjad
Jooksjad
2:26:08 +17:53
30
Laura-Liis KALJUR
Jooksjad
Jooksjad
2:26:08 +17:53
31
Tarmo NIINEPUU
W3 9PX
W3 9PX
2:21:27 +13:12
32
Epp NIINEPUU
W3 9PX
W3 9PX
2:21:27 +13:12
33
Viktoria NIINEPUU
W3 9PX
W3 9PX
2:21:27 +13:12
34
Dan BOGDANOV
Kiired siilikesed, aeglas
Kiired siilikesed, aeglas
2:27:58 +19:43
35
Liina KAMM
Kiired siilikesed, aeglas
Kiired siilikesed, aeglas
2:27:58 +19:43
36
Andreas BOGDANOV
Kiired siilikesed, aeglas
Kiired siilikesed, aeglas
2:27:58 +19:43
37
Katry METS
Kiired siilikesed, aeglas
Kiired siilikesed, aeglas
2:27:58 +19:43
38
Helen ALLIKSOO
12,7mm matkajad
12,7mm matkajad
2:27:11 +18:56
39
Kaspar ALLIKSOO
12,7mm matkajad
12,7mm matkajad
2:27:11 +18:56
40
Mattis ALLIKSOO
12,7mm
12,7mm
2:25:54 +17:39
41
Kristjan ALLIKSOO
12,7mm
12,7mm
2:25:54 +17:39
42
Olga KOMISSAROVA
3 põrsakest
3 põrsakest
2:27:37 +19:22
43
Rain AAVA
3 põrsakest
3 põrsakest
2:27:37 +19:22
44
Oskar AAVA
3 põrsakest
3 põrsakest
2:27:37 +19:22
45
Harles PAESÜLD
Naerukajakad
Naerukajakad
2:28:58 +20:43
46
Miriam PAESÜLD
Naerukajakad
Naerukajakad
2:28:58 +20:43
47
Mirtel PAESÜLD
Naerukajakad
Naerukajakad
2:28:58 +20:43
49
Andreas AUS
A5
A5
2:24:51 +16:36
50
Jaanus AUS
A5
A5
2:24:51 +16:36
51
Siiri POOPUU
Not Lost
Not Lost
2:25:45 +17:30
52
Lilian POOPUU
Not Lost
Not Lost
2:25:45 +17:30
53
Mihkel TAMMARU
Värska Originaal
Värska Originaal
2:29:19 +21:04
54
Richard Toomas TAMMARU
Värska Originaal
Värska Originaal
2:29:19 +21:04
55
Jana KINK
Punased vestid
Punased vestid
2:28:14 +19:59
56
Markus ZIMMERMANN
Punased vestid
Punased vestid
2:28:14 +19:59
57
Lauri MALSROOS
Kadakamarja
Kadakamarja
2:21:05 +12:50
58
Susan PIHELGAS
Kadakamarja
Kadakamarja
2:21:05 +12:50
59
Taavi MALSROOS
Kadakamarja
Kadakamarja
2:21:05 +12:50
60
Doris MALSROOS
Kadakamarja
Kadakamarja
2:21:05 +12:50
61
Andres KEERNIK
Aeg kiirelt läheb
Aeg kiirelt läheb
2:20:24 +12:09
62
Katrin LEMSALU
Aeg kiirelt läheb
Aeg kiirelt läheb
2:20:24 +12:09
63
Karl Joosep KEERNIK
Murelid
Murelid
2:22:57 +14:42
64
Toomas KEERNIK
Murelid
Murelid
2:22:57 +14:42
65
Timo POOPUU
TOP
TOP
2:24:29 +16:14
66
Paul POOPUU
TOP
TOP
2:24:29 +16:14
67
Oliver POOPUU
TOP
TOP
2:24:29 +16:14
68
Anneli NÕMM
Duncans family
Duncans family
2:25:32 +17:17
69
Marek NÕMM
Duncans family
Duncans family
2:25:32 +17:17
70
Uku NÕMM
Duncans family
Duncans family
2:25:32 +17:17
DNS
Jaak ROOSAARE
Roosaare Racing
Roosaare Racing
 

Rogain

Korraldaja: Seiklushunt

Rajameister:

Pärnu

262 osalejat