Tulemused

20juuni21

Eesti MV MN21 teade

M21

1
August JAKOBSON
2006 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:15:33 +27:52
2
Markus JUHKAM
2007 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:20:03 +32:22
3
Chris Marcus KRAHV
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:58:49 +11:08
4
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
01:23:40 +35:59
5
Tarmo KLAAR
1974 Mercury
Mercury
01:08:04 +20:23
6
Reimo LIIV
1994 SK100
SK100
00:53:07 +05:26
7
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK-III
Harju OK-III
01:49:13 +01:32
8
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
01:00:46 +13:05
9
Alar ABRAM
1972 Tammed I
Tammed I
00:56:51 +09:10
10
Erko JAKOBSON
1979 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:35:42 +48:01
11
Rasmus SAARE
2005 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:45:39 +57:58
12
Kaido HALLIK
1973 Ilves II
Ilves II
01:13:59 +26:18
13
Jaan TARMAK
1985 SK100 kaks
SK100 kaks
01:18:03 +30:22
14
Marek KARM
1990 SK100 kaks
SK100 kaks
00:59:48 +12:07
15
Alar KUME
1990 OK Võru III
OK Võru III
01:12:24 +24:43
16
Taivo TALI
1966 Harju OK II
Harju OK II
01:37:44 +50:03
17
Kardo KUTTI
2008 Harju OK II
Harju OK II
01:26:02 +38:21
18
Sven ORAS
1989 Ilves III
Ilves III
01:33:10 +45:29
19
Andreas KRAAS
1978 Tammed II
Tammed II
01:00:58 +13:17
20
Lauri BEILMANN
1976 Tammed II
Tammed II
01:05:08 +17:27
21
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakvere 3
Rakvere 3
02:10:18 +22:37
22
Indrek LILLSOO
1973 OK Põrgupõhja
OK Põrgupõhja
01:16:41 +29:00
23
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed I
Tammed I
01:21:02 +33:21
24
Ott-Kaarel KALM
1991 Ilves III
Ilves III
01:22:12 +34:31
26
Marko TEDER
1985 Kape
Kape
01:26:52 +39:11
DNS
OK Võru IV
OK Võru IV
 
NA
Sixten SILD
1964 OK Võru IV
OK Võru IV
 
NA
Maido KALJUR
1960 Harju OK-III
Harju OK-III
 
NA
Mati PREITOF
1960 Harju OK-III
Harju OK-III
 
DNS
Meelis MÄLTER
1975 Harju OK II
Harju OK II
 
NA
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
 
DNS
Tõnis PIIRISILD
1973 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
 
DNS
Tõnu LILLELAID
1980 Tammed II
Tammed II
 
NA
Kaspar KAROLIN
2005 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
 

N21

1
Marianne HAUG
1996 OK Võru II
OK Võru II
01:01:47 +15:30
2
Tiina-Maria TALI
1998 Harju OK
Harju OK
01:04:55 +18:38
3
Marje VIIRMANN
1960 Harju OK
Harju OK
01:29:02 +42:45
4
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:36:32 +50:15
5
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:15:59 +29:42
6
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:13:29 +27:12
7
Kirsten NIGUL
1975 Kape II
Kape II
01:05:45 +19:28
8
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
01:06:56 +20:39
9
Kris Jette PIHT
2004 Mercury
Mercury
01:06:20 +20:03
10
Jana KINK
1968 Kape II
Kape II
01:10:22 +24:05
11
Geteli HANNI
2004 OK Põlva Kobras II
OK Põlva Kobras II
01:09:37 +23:20
12
Anete SAAR
2002 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:15:46 +29:29
13
Karoliina KETS
2005 OK Põlva Kobras III
OK Põlva Kobras III
01:10:59 +24:42
14
Maria ELLER
2005 HOK/Hiiumaa Spordikool
HOK/Hiiumaa Spordikool
01:25:08 +38:51
15
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:33:42 +47:25
16
Kairi TUULMÄGI
1984 Mercury
Mercury
01:52:07 +05:50
17
Helen AART
1983 LSF PT
LSF PT
01:37:01 +50:44
NA
Thea KALJUR
1987 Harju OK
Harju OK
 
DNS
Katrin LEMSALU
1978 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 

Teade

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Liiva

138 osalejat