Tulemused

14aug.21

Põlva maakonna MV tavarada

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
EP 6.08
00:16:36
2
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 4.65
00:20:13 +03:37
3
Vunder
EP 4.14
00:21:27 +04:51
4
Karel KETS
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 3.42
00:23:14 +06:38
5
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 3.37
00:23:21 +06:45
6
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
EP 3.06
00:24:09 +07:33
7
Rihard KIVISELG
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 1.38
00:29:31 +12:55
8
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 0.83
00:32:13 +15:37
9
Vunder
EP 0.77
00:32:34 +15:58
10
Eke OTS
2009 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 0.28
00:37:03 +20:27
11
Jakob VESKI
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 0.23
00:37:45 +21:09
12
Kerret MATTO
2011 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 0.02
00:46:25 +29:49
NA
Ats OTS
2011 Võru
Võru
 
NA
Oliver VIITMAA
2009 OK Lehola
OK Lehola
 
NA
Sebastian VEESAAR
2011 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
 

M14

1
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
EP 36.98
00:23:08
2
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 35.57
00:24:00 +00:52
3
Markus JUHKAM
2007 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 35.46
00:24:04 +00:56
4
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
EP 29.88
00:27:17 +04:09
5
Karel JUNG
2007 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 29.79
00:27:20 +04:12
6
Kardo KUTTI
2008 Harju OK
Harju OK
EP 25.58
00:29:40 +06:32
7
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 21.16
00:32:10 +09:02
8
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
EP 19.48
00:33:09 +10:01
9
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
EP 15.09
00:35:54 +12:46
10
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja suusakl
Võru/Haanja suusakl
EP 7.3
00:42:13 +19:05
11
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
EP 5.06
00:44:53 +21:45
12
Romet PAATSI
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 3.66
00:47:03 +23:55
13
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru/Haanja Suusakl
Võru/Haanja Suusakl
EP 3.64
00:47:05 +23:57
14
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 2.32
00:49:51 +26:43
15
Sander LEPP
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 0.86
00:55:16 +32:08
16
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 0.06
01:07:02 +43:54
NA
-
 
NA
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 

M16

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
EP 40.26
00:31:08
2
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
EP 33.56
00:36:00 +04:52
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 32.62
00:36:39 +05:31
4
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 30.03
00:38:26 +07:18
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
EP 25.26
00:41:43 +10:35
6
Markus KALJUR
2006 Harju
Harju
EP 23.91
00:42:40 +11:32
7
Jakob KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 22.16
00:43:55 +12:47
8
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 21.13
00:44:40 +13:32
9
Kaur KENK
2006 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 18.87
00:46:22 +15:14
10
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
EP 17.12
00:47:45 +16:37
11
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 16.08
00:48:36 +17:28
NA
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
 

M18

1
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
EP 48.96
00:43:57
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 43.52
00:47:52 +03:55
3
Karmo TISLER
2003 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 36.7
00:52:37 +08:40
4
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
EP 35.51
00:53:27 +09:30
5
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
EP 8.46
01:17:55 +33:58
NA
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
 

M20

1
Raul VIITMAA
2002 Lehola
Lehola
EP 43.59
00:59:38
2
Tõnis JÄÄDMAA
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 16.87
01:17:22 +17:44

M21

1
Ilves
EP 72.48
00:43:44
2
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
EP 64.23
00:48:29 +04:45
3
Hannes POOLAMETS
1994 Tammed
Tammed
EP 60.15
00:50:43 +06:59
4
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
EP 58.95
00:51:22 +07:38
5
Reimo LIIV
1994 SK100
SK100
EP 57.31
00:52:15 +08:31
6
Alar KUME
1990 Võru
Võru
EP 55.82
00:53:03 +09:19
7
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
EP 55.79
00:53:04 +09:20
8
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
EP 53.57
00:54:15 +10:31
9
Martin KAUP
1975 LSF PT
LSF PT
EP 52.11
00:55:02 +11:18
10
Alar VIITMAA
1970 Lehola
Lehola
EP 51.48
00:55:22 +11:38
11
Rasmus KRUUSA
2000 EST
EST
EP 49.8
00:56:16 +12:32
12
Andres SAETALU
1995 Tammed
Tammed
EP 48.22
00:57:07 +13:23
13
-
EP 45.79
00:58:26 +14:42
14
Denis ANISIMOV
1991 GVOC
GVOC
EP 32.93
01:05:46 +22:02
15
Martin VILJASAAR
1989 Eesti Kurtide Spordi
Eesti Kurtide Spordi
EP 1.24
01:47:18 +01:03:34

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
EP 48.62
00:44:12
2
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
EP 36.13
00:53:01 +08:49
3
Mihkel JÄRVE
1985 Kobras
Kobras
EP 20.67
01:04:37 +20:25
4
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
EP 14.86
01:10:02 +25:50
NA
Jaanus ROOS
1983 EST
EST
 

M40

1
Raio PIIROJA
1979 ok west
ok west
EP 52.55
00:41:13
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
EP 52.04
00:41:37 +00:24
3
Marko KÜLAOTS
1978 Tammed
Tammed
EP 46.91
00:45:27 +04:14
4
Siim LANNES
1978 Norma
Norma
EP 33.8
00:54:39 +13:26
5
Ivo MILLER
1977 Koop
Koop
EP 19.49
01:05:38 +24:25

M45

1
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
EP 54.41
00:31:52
2
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
EP 51.53
00:33:27 +01:35
3
Mati KORROL
1973 Mercury
Mercury
EP 51.06
00:33:42 +01:50
4
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
EP 50.75
00:33:52 +02:00
5
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
EP 49.68
00:34:26 +02:34
6
Priit TALU
1972 West
West
EP 48.28
00:35:10 +03:18
7
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
EP 45.13
00:36:47 +04:55
8
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
EP 35.13
00:41:51 +09:59
9
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 34.67
00:42:05 +10:13
10
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
EP 21.67
00:49:17 +17:25
11
Janek JÕGIS
1971 EST
EST
EP 17.42
00:52:04 +20:12

M50

1
Paavo RÕIGAS
1969 Peko
Peko
EP 55.21
00:31:25
2
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
EP 51.71
00:33:21 +01:56
3
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 47.35
00:35:39 +04:14
4
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
EP 41.15
00:38:48 +07:23
5
-
EP 21.48
00:49:24 +17:59
NA
Andrei NIKITIN
1968 SRD
SRD
 

M55

1
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
EP 33.6
00:42:38
2
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
EP 29.46
00:44:49 +02:11
3
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
EP 25.72
00:46:53 +04:15
4
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
EP 24.79
00:47:25 +04:47
5
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
EP 17.02
00:52:21 +09:43
6
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
EP 8
01:00:25 +17:47
NA
Meelis ATONEN
1966 Lehola
Lehola
 
NA
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
 
NA
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
 

M60

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
EP 38.76
00:29:51
2
Maido KALJUR
1960 Harju
Harju
EP 36.4
00:31:37 +01:46
3
Rein LANI
1958 Võru
Võru
EP 30.37
00:35:51 +06:00
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
EP 25.43
00:39:14 +09:23
5
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
EP 12.32
00:49:23 +19:32
NA
Rein ROONI
1957 Orvand
Orvand
 
NA
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
 

M65

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
EP 17.31
00:34:28
2
Kalju VAIKJÄRV
1954 Vunder
Vunder
EP 16.92
00:34:43 +00:15
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
EP 15.75
00:35:28 +01:00
4
Anti PARIK
1953 Otepää SK
Otepää SK
EP 14.94
00:36:00 +01:32
5
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
EP 14.28
00:36:27 +01:59
NA
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
 

M70

1
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
00:42:44
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:01:42 +18:58

N12

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
EP 14.62
00:21:27
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 12.62
00:24:14 +02:47
3
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju
Harju
EP 10.75
00:26:41 +05:14
4
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
EP 10.08
00:27:33 +06:06
5
Susanna ORAS
2011 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 9.11
00:28:50 +07:23
6
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 5.18
00:34:34 +13:07
7
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 1.23
00:44:35 +23:08
NA
Maria KALJUR
2011 Harju
Harju
 
NA
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
 

N14

1
Mariann ZERNANT
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 35.58
00:23:51
2
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju
Harju
EP 31.76
00:26:18 +02:27
3
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 30.81
00:26:53 +03:02
4
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 29.46
00:27:42 +03:51
5
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
EP 26.59
00:29:25 +05:34
6
Triin NEENO
2008 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 23.2
00:31:26 +07:35
7
Kerttu HALLIST
2008 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 0.2
01:03:47 +39:56
NA
Viola NIKITINA
2007 SRD
SRD
 

N16

1
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 49.91
00:34:42
2
Karoliina KETS
2005 Kobras/Põlva Spordi
Kobras/Põlva Spordi
EP 44.8
00:38:06 +03:24
3
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 43.1
00:39:11 +04:29
4
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
EP 39.91
00:41:11 +06:29
5
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 18.84
00:55:00 +20:18

N18

1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
EP 32.72
00:39:50
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
EP 29.95
00:43:05 +03:15
3
EST
EP 1.01
01:32:39 +52:49

N20

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
EP 67.84
00:47:23
2
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
EP 61.08
00:51:10 +03:47
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordiko
Võru/Võru spordiko
EP 19.83
01:16:03 +28:40

N21

1
Laura JOONAS
1994 Võru
Võru
EP 72.93
00:44:23
2
Maris PALOPÄÄL
1989 Kobras
Kobras
EP 61.6
00:50:53 +06:30
3
Silja OLESK
1994 EST
EST
EP 53.73
00:55:09 +10:46
4
Britta PANKER
1991 Ilves
Ilves
EP 46.38
00:59:08 +14:45
5
Triin JÄÄDMAA
1992 Võru
Võru
EP 40.16
01:02:36 +18:13
NA
Teele TŠOBA
2000 Tammed
Tammed
 

N35

NA
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
 
NA
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
 

N40

1
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
EP 19.95
00:54:01
2
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
EP 18
00:56:12 +02:11
3
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
EP 15.66
00:58:56 +04:55

N45

1
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
EP 11.45
01:01:34

N50

1
Maie TALI
1968 -
-
EP 30.39
00:47:05
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
EP 12.64
01:00:21 +13:16

N55

1
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
EP 35.8
00:43:43
2
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
EP 29.47
00:47:40 +03:57
3
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
EP 28.37
00:48:22 +04:39
4
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
EP 23.95
00:51:18 +07:35
5
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
EP 3.11
01:14:51 +31:08
NA
Anu TALU
1965 West
West
 

N60

1
Maire KURE
1959 Kape
Kape
EP 23.26
00:52:10
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
EP 9.64
01:10:58 +18:48

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
EP 30.35
00:42:53
2
Liivi PARIK
1951 Otepää SK
Otepää SK
EP 26.65
00:47:52 +04:59
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
EP 21.25
00:54:41 +11:48

Individuaalne

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Kooraste

172 osalejat