Tulemused

15aug.21

Põlva maakonna MV teade

Teade

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Kooraste

93 osalejat

M14/12

1
OK Põlva Kobras I
 
00:37:51
1
Karel KETS
2009 OK Põlva Kobras I
00:14:00 (3)
00:14:00(3)
2
Karel JUNG
2007 OK Põlva Kobras I
00:12:15 (1)
00:26:15(1)
3
Markus JUHKAM
2007 OK Põlva Kobras I
00:11:36 (1)
00:37:51(1)
2
OK Ilves
 
00:40:29 +02:38
1
Henri KERSNA
2009 OK Ilves
00:14:09 (4)
00:14:09(4)
2
Erik KERSNA
2007 OK Ilves
00:13:16 (2)
00:27:25(2)
3
Erik Marten ZERNANT
2009 OK Ilves
00:13:04 (2)
00:40:29(2)
3
OK Võru
 
00:41:43 +03:52
1
Uku JOONAS
2008 OK Võru
00:13:52 (2)
00:13:52(2)
2
Karl-Markus JANNO
2007 OK Võru
00:13:59 (3)
00:27:51(3)
3
Hugo RÜÜTLI
2008 OK Võru
00:13:52 (3)
00:41:43(3)
4
Tartu Katoliku SK
 
00:44:16 +06:25
1
Paul Aares FJODOROV
2008 Tartu Katoliku SK
00:13:24 (1)
00:13:24(1)
2
Rihard KIVISELG
2009 Tartu Katoliku SK
00:16:48 (4)
00:30:12(4)
3
Indrek KARJA
2007 Tartu Katoliku SK
00:14:04 (4)
00:44:16(4)
5
Võru
 
00:56:18 +18:27
1
Märt VIIDU
2007 Võru
00:14:15 (5)
00:14:15(5)
2
Eke OTS
2009 Võru
00:21:01 (5)
00:35:16(5)
3
Kerttu HALLIST
2008 Võru
00:21:02 (6)
00:56:18(5)
6
OK Põlva Kobras II
 
01:05:04 +27:13
1
Tanel LAANEVÄLI
2008 OK Põlva Kobras II
00:18:55 (6)
00:18:55(6)
2
Karl-Mattias JUHKAM
2009 OK Põlva Kobras II
00:25:32 (7)
00:44:27(7)
3
Romet PAATSI
2008 OK Põlva Kobras II
00:20:37 (5)
01:05:04(6)
7
OK Põlva Kobras III
 
01:12:31 +34:40
1
Reno Robin REHEMETS
2008 OK Põlva Kobras III
00:19:12 (7)
00:19:12(7)
2
Simmo Hendrik SISASK
2008 OK Põlva Kobras III
00:23:18 (6)
00:42:30(6)
3
Kerret MATTO
2011 OK Põlva Kobras III
00:30:01 (7)
01:12:31(7)

M18/16

1
KJK
 
01:51:44
1
Kurmet KUTTI
2005 KJK
00:33:32 (3)
00:33:32(1)
2
Kardo KUTTI
2008 KJK
00:39:05 (2)
01:12:37(1)
3
Jakob KOPPEL
2006 KJK
00:39:07 (3)
01:51:44(1)
2
OK Võru
 
01:55:42 +03:58
1
Karmo TISLER
2003 OK Võru
00:41:08 (4)
00:41:08(2)
2
Kaspar MILL
2004 OK Võru
00:48:01 (4)
01:29:09(3)
3
Jürgen JOONAS
2003 OK Võru
00:26:33 (1)
01:55:42(2)
3
OK Põlva Kobras I
 
02:04:25 +12:41
1
Paul PIIRIMÄE
2006 OK Põlva Kobras I
00:46:10 (5)
00:46:10(3)
2
Mattias MAIDLA
2003 OK Põlva Kobras I
00:42:47 (3)
01:28:57(2)
3
Kaspar KAROLIN
2005 OK Põlva Kobras I
00:35:28 (2)
02:04:25(3)
NA
OK Põlva Kobras II
 
1
Kaur KENK
2006 OK Põlva Kobras II
00:52:26 (6)
00:52:26(6)
2
Rasmus SAARE
2005 OK Põlva Kobras II
 
NA
3
Hendrik BLEIVE
2005 OK Põlva Kobras II
 
NA

M21

1
ÄSSAD
 
02:09:38
1
Hannes POOLAMETS
1994 ÄSSAD
00:39:22 (2)
00:39:22(1)
2
Reimo LIIV
1994 ÄSSAD
00:46:02 (2)
01:25:24(1)
3
Alar KUME
1990 ÄSSAD
00:44:14 (1)
02:09:38(1)
2
OK Põlva Kobras
 
02:20:28 +10:50
1
Marten VUNUKAINEN
1991 OK Põlva Kobras
00:39:24 (3)
00:39:24(2)
2
Samuel KOLSAR
2003 OK Põlva Kobras
00:46:36 (3)
01:26:00(2)
3
Koit KOLSAR
1977 OK Põlva Kobras
00:54:28 (2)
02:20:28(2)
NA
Vallo Vaher
 
1
Andres SAETALU
1995 Vallo Vaher
00:39:06 (1)
00:39:06(1)
2
Markus PUUSEPP
1986 Vallo Vaher
00:39:54 (1)
00:39:54(1)
3
Vallo Vaher
 
NA

M40

1
Tartu Katoliku SK
 
01:46:07
1
Raul KANGUR
1970 Tartu Katoliku SK
00:33:22 (4)
00:33:22(4)
2
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
00:38:45 (3)
01:12:07(3)
3
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
00:34:00 (1)
01:46:07(1)
2
Forest
 
01:47:47 +01:40
1
Mart KÜLVIK
1960 Forest
00:33:07 (3)
00:33:07(3)
2
Maido KALJUR
1960 Forest
00:36:22 (2)
01:09:29(2)
3
Tiit TALI
1960 Forest
00:38:18 (2)
01:47:47(2)
3
LSF PT
 
02:01:40 +15:33
1
Martin KAUP
1975 LSF PT
00:31:33 (1)
00:31:33(1)
2
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
00:34:59 (1)
01:06:32(1)
3
Rünno SULG
1973 LSF PT
00:55:08 (6)
02:01:40(3)
4
OK Põlva Kobras
 
02:03:56 +17:49
1
Tõnis PIIRISILD
1973 OK Põlva Kobras
00:36:00 (5)
00:36:00(5)
2
Ago KÄIS
1953 OK Põlva Kobras
00:48:34 (6)
01:24:34(5)
3
Indrek KAROLIN
1973 OK Põlva Kobras
00:39:22 (3)
02:03:56(4)
5
Väsimatud
 
02:04:30 +18:23
1
Raio PIIROJA
1979 Väsimatud
00:31:35 (2)
00:31:35(2)
2
Paavo RÕIGAS
1969 Väsimatud
00:44:21 (4)
01:15:56(4)
3
Priit TALU
1972 Väsimatud
00:48:34 (5)
02:04:30(5)
6
Võru
 
02:17:55 +31:48
1
Aare HUIK
1969 Võru
00:45:56 (6)
00:45:56(6)
2
Madis HAUG
1965 Võru
00:44:37 (5)
01:30:33(6)
3
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
00:47:22 (4)
02:17:55(6)

N14/12

1
OK Põlva Kobras I
 
00:43:18
1
Maarja ORAS
2008 OK Põlva Kobras I
00:14:53 (2)
00:14:53(2)
2
Johanna ORAS
2008 OK Põlva Kobras I
00:14:39 (1)
00:29:32(1)
3
Triin NEENO
2008 OK Põlva Kobras I
00:13:46 (2)
00:43:18(1)
2
HarjuKobras
 
00:43:41 +00:23
1
Anna Mia ATONEN
2009 HarjuKobras
00:14:12 (1)
00:14:12(1)
2
Liis-Marie KALJUR
2009 HarjuKobras
00:16:05 (2)
00:30:17(2)
3
Laura-Liis KALJUR
2007 HarjuKobras
00:13:24 (1)
00:43:41(2)
3
OK Põlva Kobras II
 
00:56:30 +13:12
1
Susanna ORAS
2011 OK Põlva Kobras II
00:18:46 (3)
00:18:46(3)
2
Matilda PIIRIMÄE
2012 OK Põlva Kobras II
00:18:41 (3)
00:37:27(3)
3
Luisa NÕMMIK
2009 OK Põlva Kobras II
00:19:03 (3)
00:56:30(3)

N18/16

1
Tartu Katoliku SK
 
01:46:16
1
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
00:30:18 (1)
00:30:18(1)
2
Mariann ZERNANT
2007 Tartu Katoliku SK
00:37:20 (1)
01:07:38(1)
3
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
00:38:38 (1)
01:46:16(1)
2
OK Võru
 
02:24:56 +38:40
1
Marta JOONAS
2006 OK Võru
00:44:19 (2)
00:44:19(2)
2
Age-Anett LAANEJÕE
2006 OK Võru
00:57:00 (2)
01:41:19(2)
3
Angela MÕTTUS
2005 OK Võru
00:43:37 (2)
02:24:56(2)

N21

1
OK Põlva Kobras
 
01:51:38
1
Johanna LAANOJA
2002 OK Põlva Kobras
00:36:11 (1)
00:36:11(1)
2
Geteli HANNI
2004 OK Põlva Kobras
00:39:19 (1)
01:15:30(1)
3
Lorely KÕRVEL
2001 OK Põlva Kobras
00:36:08 (2)
01:51:38(1)
2
OK Võru
 
02:03:52 +12:14
1
Anita LAANEJÕE
2002 OK Võru
00:46:23 (2)
00:46:23(2)
2
Emma JOONAS
2003 OK Võru
00:44:12 (2)
01:30:35(2)
3
Laura JOONAS
1994 OK Võru
00:33:17 (1)
02:03:52(2)

N40

1
OK Põlva Kobras
 
02:25:58
1
Riina LAANJÕE
1980 OK Põlva Kobras
00:45:54 (1)
00:45:54(1)
2
Epp METSALUIK
1969 OK Põlva Kobras
00:48:37 (1)
01:34:31(1)
3
Aili LAANJÕE
1954 OK Põlva Kobras
00:51:27 (1)
02:25:58(1)
2
Lõuna-Eesti
 
03:09:03 +43:05
1
Pille ILLAK
1962 Lõuna-Eesti
01:00:54 (2)
01:00:54(2)
2
Anne OTS
1980 Lõuna-Eesti
00:56:23 (2)
01:57:17(2)
3
Kersti KÕRGE
1966 Lõuna-Eesti
01:11:46 (2)
03:09:03(2)