Tulemused

13veebr.21

Põlva maakonna MV SO sprint ja lühirada

M12 - 1p 10 KP 2,07km

1
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:15:32
2
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:16:41 +01:09
3
Karel KETS
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:18:03 +02:31
4
Rasmus UIBO
2009 Peko
Peko
00:26:15 +10:43
5
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:27:05 +11:33
6
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:27:07 +11:35
7
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:29:25 +13:53
8
Joosep ESTA
2010 HOK
HOK
00:38:32 +23:00
NA
Henri PETERSEN
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 

M12 - 2p 10 KP 2,07km

1
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:32:23
2
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:40:24 +08:01
3
Andres KEERNIK
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:42:59 +10:36
4
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:45:34 +13:11
5
Rasmus UIBO
2009 Peko
Peko
00:57:40 +25:17
6
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:58:00 +25:37
7
Joosep ESTA
2010 HOK
HOK
01:57:13 +24:50
DNS
Henri PETERSEN
2009 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
DNS
Karel KETS
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 

M14 - 1p 13 KP 2,21km

1
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:13:32
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:14:40 +01:08
3
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:15:30 +01:58
4
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:15:32 +02:00
5
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru/Haanja SuKl
Võru/Haanja SuKl
00:16:18 +02:46
6
Pärtel KÜLVIK
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:17:40 +04:08
7
Karel JUNG
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:17:53 +04:21
8
Kiur KALDMAA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:19:49 +06:17
9
Roland JOHANSON
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:22:21 +08:49
10
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja SuKl
Võru/Haanja SuKl
00:24:31 +10:59
11
Romet PAATSI
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:28:43 +15:11
12
Anti TOHVA
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:28:46 +15:14
13
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:28:51 +15:19
14
Uku JOONAS
2008 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:30:39 +17:07
15
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:30:40 +17:08
16
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:46:49 +33:17

M14 - 2p 13 KP 2,21km

1
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:30:29 +02:24
2
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:34:16 +06:11
3
Markus JUHKAM
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:36:21 +08:16
4
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:28:05
5
Karel JUNG
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:39:37 +11:32
6
Kiur KALDMAA
2007 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:47:10 +19:05
7
Roland JOHANSON
2007 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:50:17 +22:12
8
Anti TOHVA
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:59:58 +31:53
9
Uku JOONAS
2008 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:02:14 +34:09
10
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:04:22 +36:17
11
Romet PAATSI
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:08:16 +40:11
12
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:12:21 +44:16
DNS
Hugo RÜÜTLI
2008 Võru/Haanja SuKl
Võru/Haanja SuKl
 
DNS
Märt VIIDU
2007 Võru/Haanja SuKl
Võru/Haanja SuKl
 
DNS
Karl-Markus JANNO
2007 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

M16 - 1p 15 KP 3,17km

1
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
00:16:40
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:18:17 +01:37
3
Ossi PRIKS
2005 Rakv
Rakv
00:22:36 +05:56
4
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:28:04 +11:24
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:30:01 +13:21
6
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:30:33 +13:53
7
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:33:24 +16:44
8
Kaur KENK
2006 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:45:06 +28:26
9
Erik PETERSEN
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:47:21 +30:41
10
Tõnis USTAV
2004 HP SPortteam
HP SPortteam
00:53:38 +36:58
DNS
Otto Georg KIKERPILL
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
NA
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
DNS
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
 
DNS
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

M16 - 2p 15 KP 3,17km

1
Timo KUDRE
2005 Peko
Peko
00:29:28
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:29:46 +00:18
3
Ossi PRIKS
2005 Rakv
Rakv
00:39:34 +10:06
4
Rasmus SAARE
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:55:27 +25:59
5
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:55:40 +26:12
6
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:56:25 +26:57
8
Erik PETERSEN
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
01:16:30 +47:02
9
Kaur KENK
2006 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:29:16 +59:48
DNS
Tõnis USTAV
2004 HP SPortteam
HP SPortteam
 
DNS
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
 
DNS
Otto Georg KIKERPILL
2005 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
NA
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
DNS
Nansen PALO
2005 Võru
Võru
 
DNS
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

M18 - 1p 18 KP 3,76km

1
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
00:18:00
2
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:20:50 +02:50
3
Mattias MAIDLA
2003 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:27:47 +09:47
4
Karmo TISLER
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:37:28 +19:28
DNS
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
 
DNS
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

M18 - 2p 18 KP 3,76km

1
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
00:33:14
2
Jürgen JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:36:32 +03:18
4
Mattias MAIDLA
2003 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:50:30 +17:16
5
Karmo TISLER
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:05:23 +32:09
NA
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
 
NA
Kaspar MILL
2004 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

M21 - 1p 22 KP 4,27km

1
Gion SCHNYDER
1986 Peko
Peko
00:19:46
2
Mattis JAAMA
1992 Peko
Peko
00:20:05 +00:19
3
Kevin HALLOP
1996 Peko
Peko
00:20:13 +00:27
4
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
00:20:56 +01:10
5
Rimmo RÕÕM
1996 Ilves
Ilves
00:22:58 +03:12
6
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakv
Rakv
00:24:37 +04:51
7
Andres RÕÕM
1999 Ilves
Ilves
00:24:59 +05:13
8
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
00:26:20 +06:34
9
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:26:41 +06:55
10
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:28:10 +08:24
11
Hando ALLMANN
2001 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:34:36 +14:50
12
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:34:47 +15:01
13
Martin Erik MARIPUU
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:43:46 +24:00
14
Aleksander KEPLER
2001 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:47:14 +27:28
DNS
Sander VAHER
1985 Kobras
Kobras
 
DNS
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
 
DNS
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
 
DNS
Priit RANDMAN
1989 Rakv
Rakv
 
DNS
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
 
DNS
Sander PRITSIK
2001 Rakv
Rakv
 

M21 - 2p 22 KP 4,27km

1
Gion SCHNYDER
1986 Peko
Peko
00:35:55
2
Mattis JAAMA
1992 Peko
Peko
00:36:16 +00:21
3
Kevin HALLOP
1996 Peko
Peko
00:38:26 +02:31
4
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
00:40:40 +04:45
7
Andres RÕÕM
1999 Ilves
Ilves
00:42:36 +06:41
9
Rimmo RÕÕM
1996 Ilves
Ilves
00:45:01 +09:06
10
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakv
Rakv
00:45:17 +09:22
12
Reigo TEERVALT
1994 Peko
Peko
00:46:54 +10:59
13
Margus HALLIK
1978 LUS
LUS
00:47:28 +11:33
15
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:53:52 +17:57
16
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
00:57:55 +22:00
17
Hando ALLMANN
2001 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:59:00 +23:05
18
Martin Erik MARIPUU
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:09:31 +33:36
19
Aleksander KEPLER
2001 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
01:11:05 +35:10
NA
Sander VAHER
1985 Kobras
Kobras
 
NA
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
 
NA
Lauri SILD
1990 Võru
Võru
 
NA
Priit RANDMAN
1989 Rakv
Rakv
 
NA
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
 
NA
Sander PRITSIK
2001 Rakv
Rakv
 

M35 - 1p 18 KP 3,76km

1
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
00:20:30
2
Siim VANAHANS
1980 Kobras
Kobras
00:23:20 +02:50
3
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:26:06 +05:36
4
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:31:23 +10:53
5
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
00:35:12 +14:42
6
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:37:51 +17:21
DNS
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
 
NA
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
NA
 
DNS
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
 

M35 - 2p 18 KP 3,76km

1
Kuno ROOBA
1972 Rakv
Rakv
00:36:02
4
Siim VANAHANS
1980 Kobras
Kobras
00:39:32 +03:30
6
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:42:15 +06:13
7
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
01:00:12 +24:10
9
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:02:17 +26:15
NA
Raul KUDRE
1970 Peko
Peko
 
NA
Vallo VAHER
1976 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
 
NA
 
NA
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
 
DNS
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
 

M45 - 1p 15 KP 3,17km

1
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:26:03
2
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
00:27:40 +01:37
3
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:27:58 +01:55
4
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
00:28:23 +02:20
5
00:34:01 +07:58
NA
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
 
DNS
 

M45 - 2p 15 KP 3,17km

2
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:38:10
4
Rein ZAITSEV
1969 Peko
Peko
00:42:58 +04:48
5
Kalmer KOOSAPOEG
1972 Rakv
Rakv
00:43:11 +05:01
6
Mart KOPPEL
1969 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:44:37 +06:27
7
00:50:47 +12:37
NA
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
 
NA
 

M55 - 1p 16 KP 3,27km

1
00:23:37
2
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
00:27:59 +04:22
3
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:31:21 +07:44
4
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
00:40:36 +16:59
DNS
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
 

M55 - 2p 16 KP 3,27km

2
Einar RAUDKEPP
1965 Peko
Peko
00:41:59 +07:27
3
00:34:32
NA
Aleksander PRITSIK
1962 Rakv
Rakv
 
DNS
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
 

M65 - 1p 13 KP 2,21km

1
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
00:17:08
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:22:40 +05:32
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:29:06 +11:58
4
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:56:14 +39:06

M65 - 2p 13 KP 2,21km

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:54:18 +20:45
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:45:53 +12:20
3
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:56:57 +23:24

N12 - 1p 10 KP 2,07km

1
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:16:50
2
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
00:17:29 +00:39
3
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:18:41 +01:51
4
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
00:19:07 +02:17
5
Mia ESTA
2010 HOK
HOK
00:22:57 +06:07
6
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:25:17 +08:27
7
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
00:26:02 +09:12
8
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
00:28:36 +11:46
9
Loore Liisa SAMUEL
2010 Peko
Peko
00:31:04 +14:14
NA
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 

N12 - 2p 10 KP 2,07km

1
Käti KUDRE
2009 Peko
Peko
00:31:45
2
Kirke KEEM
2009 Peko
Peko
00:37:22 +05:37
3
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:38:04 +06:19
4
Mia ESTA
2010 HOK
HOK
00:39:13 +07:28
5
Anna Mia ATONEN
2009 JOKA
JOKA
00:39:46 +08:01
6
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:41:15 +09:30
8
Iiris TIMMA
2010 Peko
Peko
00:44:49 +13:04
9
Miina RAUDOJA
2009 Peko
Peko
00:49:25 +17:40
NA
Helena HAKK
2009 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 
DNS
Loore Liisa SAMUEL
2010 Peko
Peko
 

N14 - 1p 12 KP 2,14km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:22:32
2
Johanna ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:23:28 +00:56
3
Triin NEENO
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:24:45 +02:13
4
Emily LAUREND
2007 Kolga kool
Kolga kool
00:31:36 +09:04
DNS
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
 

N14 - 2p 12 KP 2,14km

1
Triin NEENO
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:00:00
3
Maarja ORAS
2008 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:54:45 +54:45
4
Emily LAUREND
2007 Kolga kool
Kolga kool
01:03:39 +03:39
NA
Helisa TARTU
2007 HOK
HOK
 

N16 - 1p 13 KP 2,21km

1
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:15:52
2
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:17:29 +01:37
3
Anni LINNUS
2006 Peko
Peko
00:19:46 +03:54
4
Karoliina KETS
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:20:52 +05:00
5
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:21:27 +05:35

N16 - 2p 13 KP 2,21km

1
Harriet KOPPEL
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:33:10
2
Anni LINNUS
2006 Peko
Peko
00:37:47 +04:37
3
Mareli VAHER
2006 Tartu Katoliku SK
Tartu Katoliku SK
00:37:53 +04:43
4
Karoliina KETS
2005 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:43:09 +09:59
5
Marta JOONAS
2006 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:00:57 +27:47

N18 - 1p 16 KP 3,27km

1
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:21:23
2
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
00:24:45 +03:22
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:31:24 +10:01
4
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:32:18 +10:55
DNS
Emma JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

N18 - 2p 16 KP 3,27km

1
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:32:15
2
Birgit RÕÕM
2004 Ilves
Ilves
00:33:22 +01:07
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:44:42 +12:27
DNS
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
 
NA
Emma JOONAS
2003 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
 

N21 - 1p 18 KP 3,76km

1
Daisy KUDRE
1993 Peko
Peko
00:17:27
2
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
00:19:02 +01:35
3
Evely KAASIKU
1993 JOKA
JOKA
00:19:46 +02:19
4
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
00:20:04 +02:37
5
Antonia ERHART
OLC Graz
OLC Graz
00:22:20 +04:53
6
Kristel KÕIVO
1999 Peko
Peko
00:23:30 +06:03
7
Jonne ROOMA
1997 Jõhvikas
Jõhvikas
00:23:56 +06:29
8
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:25:11 +07:44
9
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:27:44 +10:17
10
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
00:30:24 +12:57
11
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
00:30:50 +13:23
12
Johanna LAANOJA
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:31:51 +14:24
13
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
00:32:18 +14:51
NA
Epp PAALBERG
1998 Rakv
Rakv
 
NA
Kelly VILDEK
1998 Rakv
Rakv
 
NA
Anete SAAR
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 

N21 - 2p 18 KP 3,76km

1
Daisy KUDRE
1993 Peko
Peko
00:30:37
2
Evely KAASIKU
1993 JOKA
JOKA
00:33:47 +03:10
3
Doris KUDRE
1997 Peko
Peko
00:34:40 +04:03
5
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:50:48 +20:11
6
Jonne ROOMA
1997 Jõhvikas
Jõhvikas
00:39:55 +09:18
7
Antonia ERHART
OLC Graz
OLC Graz
00:40:29 +09:52
8
Kristel KÕIVO
1999 Peko
Peko
00:40:54 +10:17
10
Johanna LAANOJA
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
00:54:44 +24:07
12
Anita LAANEJÕE
2002 Võru/Võru spordikool
Võru/Võru spordikool
01:00:04 +29:27
13
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
01:07:10 +36:33
DNS
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
 
DNS
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
 
NA
Epp PAALBERG
1998 Rakv
Rakv
 
NA
Kelly VILDEK
1998 Rakv
Rakv
 
NA
Anete SAAR
2002 Kobras/Põlva Spordikool
Kobras/Põlva Spordikool
 

N35 - 1p 16 KP 3,27km

1
Britt JAASKA
1983 -
-
00:25:14
2
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:33:02 +07:48
3
Tagni JÕELEHT
1984 Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
00:39:30 +14:16
4
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
00:41:21 +16:07
5
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:46:35 +21:21
DNS
1 RESEV
 
DNS
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
 
DNS
Peko
 

N35 - 2p 16 KP 3,27km

1
Britt JAASKA
1983 -
-
00:32:34
4
Tagni JÕELEHT
1984 Kuusalu Pereühing
Kuusalu Pereühing
00:43:17 +10:43
5
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:48:25 +15:51
6
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:03:01 +30:27
DNS
1 RESEV
 
NA
Annika RIHMA
1984 Kobras
Kobras
 
DNS
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
 
NA
Peko
 

N45 - 1p 16 KP 3,27km

1
Ingrit KALA
1968 Peko
Peko
00:24:04
2
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:32:05 +08:01
3
Margit RÕÕM
1970 Rakv
Rakv
00:35:20 +11:16
4
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
00:39:41 +15:37
5
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
00:54:32 +30:28

N45 - 2p 16 KP 3,27km

1
Andra PUUSEPP
1973 Täppsportlased
Täppsportlased
01:25:22 +51:00
2
Margit RÕÕM
1970 Rakv
Rakv
00:44:53 +10:31
3
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
00:47:20 +12:58
DNS
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
 

N55 - 1p 12 KP 2,14km

1
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
00:17:43
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:17:59 +00:16
3
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:21:56 +04:13
4
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:25:22 +07:39
5
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:30:37 +12:54
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
00:32:48 +15:05

N55 - 2p 12 KP 2,14km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:37:25
2
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
00:44:32 +07:07
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
00:58:39 +21:14
4
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:01:11 +23:46
5
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:13:07 +35:42
DNS
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
 

Mitmepäevane

Korraldaja: Kobras

Rajameister:

Hatiku

151 osalejat