Tulemused

04mai21

Põlva 5.Teisipäevak

KUKI

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:24:06
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:27:11 +03:05
3
Mari VÄLI
2016 Põlva
Põlva
00:29:31 +05:25
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:32:12 +08:06
5
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:32:38 +08:32
6
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:32:44 +08:38
7
00:33:35 +09:29
8
00:33:36 +09:30
9
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:44:59 +20:53
10
Luise KRIISK
2021 Tännassilma
Tännassilma
00:45:50 +21:44
12
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:53:06 +29:00

M08

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:20:11
2
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:24:23 +04:12

M10

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:19:57
2
Gregor UIBO
2010 Põlva Kool
Põlva Kool
00:29:37 +09:40

M12

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:28:32
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:39:59 +11:27

M14

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:33:11
2
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:42:41 +09:30
3
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:43:01 +09:50
4
Kiur KALDMAA
2007 Katoliku
Katoliku
00:46:54 +13:43
5
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:56:22 +23:11
6
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:57:38 +24:27
7
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:58:54 +25:43
8
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:58:59 +25:48
9
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:07:02 +33:51
10
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:09:40 +36:29
11
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:10:23 +37:12

M16

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:50:49
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:51:15 +00:26
3
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:58:04 +07:15
4
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:37:36 +46:47

M18

1
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:44:56
2
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
00:46:50 +01:54
3
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:50:23 +05:27
4
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:10:38 +25:42
5
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
01:52:57 +08:01

M21A

1
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:48:01
2
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:59:56 +11:55
3
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:00:53 +12:52
4
Toomas ROOSMA
2002 Tartu
Tartu
01:04:20 +16:19
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:05:59 +17:58
6
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:10:46 +22:45
7
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:13:04 +25:03
8
Johan KÜTT
1983 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:15:29 +27:28
9
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
01:17:32 +29:31

M21B

1
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
00:54:39
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:09:40 +15:01
3
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:09:54 +15:15
4
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:10:33 +15:54
5
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:15:45 +21:06
6
Oskar SOOP
1997 Tartu
Tartu
01:21:22 +26:43

M21E

1
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
00:57:25
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:57:52 +00:27
3
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:00:53 +03:28
4
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:02:32 +05:07
5
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:02:48 +05:23
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:04:19 +06:54
7
Uku-Laur TALI
1992 Harju OK
Harju OK
01:04:44 +07:19
8
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:08:27 +11:02
9
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:08:34 +11:09
10
Tartu
01:14:00 +16:35
11
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:19:37 +22:12
12
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:19:47 +22:22
13
Aivar TIHANE
1978 Eesti Energia
Eesti Energia
01:29:58 +32:33
14
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:41:59 +44:34
15
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:49:04 +51:39
16
Rihard ROHTLA
1993 Tartu
Tartu
01:58:41 +01:16
17
Kalev LIIV
1956 Tartu
Tartu
02:02:13 +04:48
18
Martin PETTAI
1983
02:12:53 +15:28

M35

1
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:39:29
2
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:43:58 +04:29
3
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:51:38 +12:09
4
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:52:00 +12:31
5
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:54:51 +15:22
6
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
01:03:50 +24:21
7
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
01:04:32 +25:03
8
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:22:10 +42:41
9
Indrek TOLMANN
1983 Tartu
Tartu
01:24:15 +44:46

M40

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:41:44
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:49:56 +08:12
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:53:37 +11:53
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:54:46 +13:02
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:55:16 +13:32
6
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:00:19 +18:35
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:00:21 +18:37
8
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:35:14 +53:30
9
Kristjan VASSIL
1977
01:35:15 +53:31

M45

1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:48:30
2
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:50:51 +02:21
3
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:52:31 +04:01
4
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:53:11 +04:41
5
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:54:16 +05:46
6
Kaupo JÄRVE
1974 LSF PT
LSF PT
00:55:29 +06:59
7
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:57:39 +09:09
8
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
01:00:30 +12:00
10
Taivo TALI
1966 Harju KEK RSK
Harju KEK RSK
01:00:32 +12:02
11
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:00:36 +12:06
12
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:00:49 +12:19
13
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
01:01:08 +12:38
14
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:04:08 +15:38
15
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:09:18 +20:48
16
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:09:48 +21:18
17
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:11:26 +22:56
18
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
01:23:19 +34:49
19
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:23:48 +35:18
20
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:24:25 +35:55
21
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:44:56 +56:26

M50

1
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:55:41
2
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:02:23 +06:42
3
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:08:15 +12:34
4
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:09:39 +13:58
5
Mihkel MADALVEE
-0001 KUP
KUP
01:13:42 +18:01
6
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:41:34 +45:53

M55

1
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:09:14
2
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:10:24 +01:10
3
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:16:14 +07:00
4
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:17:18 +08:04
5
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:31:08 +21:54

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:03:08
2
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
01:05:44 +02:36
3
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
01:06:39 +03:31
4
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:10:00 +06:52
5
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:11:01 +07:53
6
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
01:15:09 +12:01
7
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:15:11 +12:03

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:47:20
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:49:57 +02:37
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:09:17 +21:57

M70

1
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:48:40
2
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:49:39 +00:59
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:50:03 +01:23
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:59:23 +10:43
5
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:10:05 +21:25
6
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:11:49 +23:09
7
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:22:19 +33:39
8
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:28:59 +40:19

M75

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:48:10
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:56:57 +08:47

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:14:03
2
Matilda NUUMA
2012 SK Serviti
SK Serviti
00:15:47 +01:44
3
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:18:00 +03:57
4
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:18:30 +04:27
5
Karoliine OJA
2012 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:19:52 +05:49
6
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:39:50 +25:47

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:36:43
2
Kaisa KARJA
2010 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:42:29 +05:46
3
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:16 +06:33
4
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:50:14 +13:31

N14

1
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:46:07
3
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:06:33 +20:26

N16

1
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:48:08
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:51:16 +03:08
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:58:04 +09:56
4
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:59:11 +11:03

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:48:18
2
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:00:00 +11:42
3
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:05:51 +17:33
4
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:07:17 +18:59

N21A

1
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
00:46:46
2
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:52:57 +06:11
3
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:05:09 +18:23

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:47:48
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:49:15 +01:27
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:57:00 +09:12
4
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:59:47 +11:59
5
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:00:34 +12:46
6
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:03:49 +16:01
7
Kristiina LAHT
1992 Kape
Kape
01:07:54 +20:06
8
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:08:17 +20:29

N35

1
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:19:12
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:37:36 +18:24

N40

1
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:56:00
2
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
00:57:02 +01:02
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:01:30 +05:30
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:20:23 +24:23
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:24:17 +28:17

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:59:05
2
Jana KINK
1968 Kape
Kape
01:03:35 +04:30
3
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:09:54 +10:49
4
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
01:10:11 +11:06
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:11:29 +12:24
6
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:12:36 +13:31
7
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:13:50 +14:45
8
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:18:38 +19:33
9
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:22:48 +23:43
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:33:51 +34:46
11
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:35:46 +36:41
12
Maichl SUUR
1976 Kobras
Kobras
01:43:06 +44:01

N50

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:51:33
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:59:54 +08:21
3
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:26:55 +35:22
4
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:34:59 +43:26
5
Terje LIHTSA
1968 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:35:07 +43:34

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:49:24
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:54:38 +05:14
3
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:02:58 +13:34
4
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:05:36 +16:12
5
Sirje LIND
1965 Kape
Kape
01:27:31 +38:07
6
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:32:08 +42:44

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:13:31
2
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:38:59 +25:28

N65

1
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:50:41
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:04:15 +13:34
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:05:55 +15:14
4
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:14:41 +24:00

N70

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:45:19
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:12:08 +26:49

N75

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:58:39

N80

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:03:31

VALIK

1
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:15:04
2
Joonas LEIS
2007 Põlva kool
Põlva kool
00:15:04
3
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:19:57 +04:53
4
Triin SASI
1983 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:24:20 +09:16
5
Joakim ALBERT
2009 Tartu
Tartu
00:25:13 +10:09
6
Joosep LOOST
1983
00:38:00 +22:56
7
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:38:49 +23:45
8
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:42:46 +27:42
9
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:44:14 +29:10
10
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:44:40 +29:36
11
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:45:45 +30:41
12
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:47:41 +32:37
13
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:47:42 +32:38
14
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:48:23 +33:19
15
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:49:18 +34:14
16
Merilin ARUOTS
1984 Põlva
Põlva
00:50:04 +35:00
17
Urmas UFFERT
NK
NK
00:50:10 +35:06
18
Märt NUKK
2010 NK
NK
00:50:14 +35:10
19
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:52:03 +36:59
20
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:52:37 +37:33
21
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:56:11 +41:07
22
Tiia TOMSON
-0001 Lalli küla
Lalli küla
00:57:36 +42:32
23
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:59:43 +44:39
24
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:00:24 +45:20
25
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:00:56 +45:52
26
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
01:05:03 +49:59
27
Keitiliis MICHELSON
KT
KT
01:05:11 +50:07
28
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:06:41 +51:37
29
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:07:31 +52:27
30
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:09:20 +54:16
31
Olivia KREUTZWALD
2011 Tartu
Tartu
01:12:22 +57:18
32
Lennart KURE
Põlva
Põlva
01:13:35 +58:31
33
Tartu
01:15:25 +00:21
34
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
01:15:44 +00:40
35
Monika ADAMSON
1977 Paar OÜ
Paar OÜ
01:16:20 +01:16
36
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:18:50 +03:46
37
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:20:24 +05:20
38
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:27:44 +12:40
39
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:32:15 +17:11
40
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:32:33 +17:29
41
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:53:17 +38:13
42
Mari-Liis SOMELAR
1996 Tartu
Tartu
01:56:43 +41:39

VIPL

1
Riho MÕTLEP
1980 OK Laktaat
OK Laktaat
00:35:50
2
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:40:39 +04:49
3
00:42:55 +07:05
4
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:43:43 +07:53
6
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:44:38 +08:48
7
Raina REINSALU
1993 Tartu
Tartu
00:45:19 +09:29
8
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:46:58 +11:08
9
00:48:07 +12:17
10
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:51:24 +15:34
11
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:51:46 +15:56
12
00:53:35 +17:45
13
Eeva KÄRNER
1994 Tartu
Tartu
00:54:03 +18:13
14
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:10:15 +34:25
15
Eliko SAKS
1979 Võru
Võru
01:10:19 +34:29
16
Mari RAJA
Viljandi
Viljandi
01:51:27 +15:37

VIPP

1
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:56:23
2
Janek RIIVES
1977
01:00:55 +04:32
3
Merlin MÜÜR
1979 Lehola
Lehola
01:01:20 +04:57
4
Hillar PETERSEN
1982 Tartu
Tartu
01:05:41 +09:18
5
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:19:39 +23:16
6
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:24:36 +28:13
7
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:27:02 +30:39
8
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
01:28:09 +31:46
9
Siim AINSAAR
1986 Tartu
Tartu
01:36:32 +40:09

VIPT

1
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:40:23
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:42:15 +01:52
3
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:43:22 +02:59
4
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:44:07 +03:44
5
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:48:33 +08:10
6
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
00:50:13 +09:50
7
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
00:52:27 +12:04
8
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:56:55 +16:32
9
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:57:14 +16:51
10
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:02:21 +21:58
11
01:05:24 +25:01
12
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:07:46 +27:23
13
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
01:13:35 +33:12
14
Tõnis ORG
1979 Otepää
Otepää
01:18:46 +38:23

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Madli Johanna Maidla

Küka

295 osalejat