Tulemused

11mai21

Põlva 6.Teisipäevak

KUKI

1
00:34:22
2
00:34:30 +00:08
3
00:34:57 +00:35
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:46:32 +12:10
5
Mari VÄLI
2016 Põlva
Põlva
00:50:00 +15:38
6
Ellen JAAKSOO
2017 Tartu
Tartu
00:59:35 +25:13
7
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
01:04:32 +30:10
8
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
01:04:47 +30:25
9
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
01:05:00 +30:38
10
Grete-Liis OJASOO
Põlva
Põlva
01:06:52 +32:30
11
01:16:31 +42:09

M08

1
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
00:24:41
2
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:52:14 +27:33
3
Hubert JAAKSOO
2016 Tartu
Tartu
00:57:45 +33:04
4
Karl Markus KLOCK
02:08:57 +44:16

M10

1
00:24:46
2
Tõnu TAAL
2012 Katoliku SK
Katoliku SK
00:29:25 +04:39

M12

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:26:36
2
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:31:28 +04:52
3
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:35:12 +08:36
4
Jakob VAABEL
2009 Katoliku
Katoliku
00:35:37 +09:01
5
00:38:23 +11:47
6
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:38:48 +12:12
7
Juhan MAHLA
2009 Peko
Peko
00:39:38 +13:02
8
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:40:05 +13:29
9
Timo POOPUU
2009 Tartu
Tartu
00:50:59 +24:23
10
Johannes ORG
01:10:04 +43:28
11
Rasmus ORG
2015
01:10:11 +43:35
12
Ragnar LUSTJA
2009 Tilsi PK
Tilsi PK
01:12:57 +46:21

M14

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:36:07
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:42:24 +06:17
3
Ants LIIVAMÄGI
2006 Tartu
Tartu
00:45:58 +09:51
4
Kiur KALDMAA
2007 Katoliku
Katoliku
00:46:16 +10:09
5
Lennart SEIN
2008 Tartu
Tartu
00:47:03 +10:56
6
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:48:27 +12:20
7
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:49:30 +13:23
8
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:50:51 +14:44
9
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:52:04 +15:57
10
Andris TOOMEL
2007 Tilsi kool
Tilsi kool
00:54:39 +18:32
11
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:00:25 +24:18
12
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:06:14 +30:07
13
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:06:50 +30:43
14
Gregory Dariel BLAUHUT
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
01:06:55 +30:48
15
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:10:33 +34:26
16
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
01:22:11 +46:04

M16

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:46:42
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:48:04 +01:22
3
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:50:25 +03:43
4
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:55:37 +08:55
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:59:17 +12:35
6
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
01:12:05 +25:23
7
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:12:06 +25:24
8
Otto PLUUM
2006 Katoliku
Katoliku
01:23:12 +36:30

M18

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:44:59
2
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:11:46 +26:47
3
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
02:06:04 +21:05

M21A

1
Martin MARGA
1988 Kobras
Kobras
00:43:15
2
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:54:56 +11:41
3
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:55:18 +12:03
4
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:00:39 +17:24
5
01:01:06 +17:51
6
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:06:10 +22:55
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:07:09 +23:54
8
Hendrik MIKK
1992 Keskkonnaprojekt
Keskkonnaprojekt
01:10:55 +27:40
9
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:11:37 +28:22
10
Johan KÜTT
1983 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
01:16:27 +33:12

M21B

1
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:48:25
2
Oskar SOOP
1997
00:58:27 +10:02
3
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:59:58 +11:33
4
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:01:00 +12:35
5
01:04:21 +15:56
6
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:04:55 +16:30

M21E

1
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
00:54:50
2
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
01:05:55 +11:05
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:06:00 +11:10
4
Mati TIIT
1971 Ilves
Ilves
01:07:14 +12:24
5
01:11:09 +16:19
6
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:12:18 +17:28
7
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:12:32 +17:42
8
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:12:58 +18:08
9
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:13:13 +18:23
10
Tartu
01:14:00 +19:10
11
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:15:25 +20:35
12
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:18:01 +23:11
13
Hannes KUSLAP
2000 Hugo Treffneri Gümnaasiu
Hugo Treffneri Gümnaasiu
01:18:39 +23:49
14
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:24:05 +29:15
15
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:27:27 +32:37
16
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
01:31:11 +36:21
17
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:35:24 +40:34
18
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:37:49 +42:59
19
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:38:32 +43:42
20
Aivar TIHANE
1978 Eesti Energia
Eesti Energia
01:56:05 +01:15
21
Kalev LIIV
1956
02:25:54 +31:04

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:44:19
2
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:46:39 +02:20
3
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:49:07 +04:48
4
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:49:27 +05:08
5
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:50:03 +05:44
6
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
00:58:16 +13:57
7
Rain JAAKSOO
1983 Kobras
Kobras
01:00:32 +16:13
8
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:03:49 +19:30
9
Martti MIKK
1981 seiklusporr
seiklusporr
01:05:00 +20:41
10
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:06:45 +22:26

M40

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:39:44
2
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:45:06 +05:22
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:50:14 +10:30
4
Riho MÕTLEP
1980 OK Laktaat
OK Laktaat
00:52:25 +12:41
5
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:53:02 +13:18
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:53:10 +13:26
7
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:57:50 +18:06
8
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:01:55 +22:11
9
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:16:07 +36:23

M45

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:49:41
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:50:14 +00:33
3
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:53:19 +03:38
4
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:53:46 +04:05
5
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:57:02 +07:21
6
Magnar ALEV
1972 Otepää
Otepää
00:57:13 +07:32
7
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:00:04 +10:23
8
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:05:58 +16:17
9
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:06:09 +16:28
10
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:08:40 +18:59
11
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:09:44 +20:03
12
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:15:55 +26:14
13
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:17:14 +27:33
14
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:19:32 +29:51

M50

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:40:31
2
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:47:28 +06:57
3
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:50:14 +09:43
4
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:50:35 +10:04
5
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:53:43 +13:12
6
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:00:00 +19:29
7
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:04:04 +23:33
8
Uko BLEIVE
-0001 Tartu
Tartu
01:11:32 +31:01
9
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
01:13:55 +33:24
10
Mait METSPALU
1989
01:15:05 +34:34

M55

1
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:54:27
2
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
00:59:55 +05:28
3
01:02:35 +08:08
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:03:36 +09:09
5
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:07:24 +12:57
6
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:16:31 +22:04

M60

1
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:54:27
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:58:43 +04:16

M65

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:43:39
2
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:45:43 +02:04
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
00:58:29 +14:50

M70

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:46:59
2
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:49:07 +02:08
3
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:49:09 +02:10
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:49:48 +02:49
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:00:21 +13:22
6
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:02:42 +15:43
7
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:09:43 +22:44
8
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:14:17 +27:18
9
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:17:20 +30:21
10
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:24:41 +37:42

M75

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:49:12
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:59:53 +10:41
3
Mati POOM
1944 TON
TON
01:11:19 +22:07

N08

1
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:52:54

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:20:46
2
Karoliine OJA
2012 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:23:27 +02:41
3
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:25:17 +04:31
4
Jette Johanna KALJUJÄRV
2012 Katoliku Kool
Katoliku Kool
00:26:33 +05:47
5
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:33:02 +12:16
6
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:33:31 +12:45

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:30:47
2
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:33:19 +02:32
3
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:52:10 +21:23
4
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
01:06:55 +36:08
5
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
01:13:00 +42:13

N14

1
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:47:13
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:48:30 +01:17
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:48:48 +01:35
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:13:47 +26:34
5
01:41:14 +54:01
6
01:41:34 +54:21

N16

1
Angela MÕTTUS
2005 Otepää
Otepää
00:47:27
2
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:49:32 +02:05
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:50:44 +03:17
4
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:52:21 +04:54
5
Mia Mai HUIK
2006 Võru
Võru
00:52:29 +05:02

N18

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:44:29
2
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:56:07 +11:38
3
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:56:16 +11:47

N21A

1
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:59:16
2
01:04:20 +05:04
3
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:09:06 +09:50

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:48:22
2
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
00:56:51 +08:29
3
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:04:52 +16:30
4
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
01:05:35 +17:13
5
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
01:05:58 +17:36
6
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:09:15 +20:53
7
Kristiina MARK
1987
01:13:08 +24:46

N35

1
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
00:54:45
2
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:01:11 +06:26
3
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
01:03:17 +08:32
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:06:34 +11:49
5
Kersti JÄÄGER
1982
01:27:04 +32:19

N40

1
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:51:56
2
Kristine TAMM
1980 Põlva
Põlva
00:53:55 +01:59
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:54:02 +02:06
4
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:57:56 +06:00
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:02:17 +10:21
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:03:19 +11:23
7
Eliko SAKS
1979 Võru
Võru
02:03:13 +11:17

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:48:42
2
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
00:59:26 +10:44
3
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:01:09 +12:27
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:02:44 +14:02
5
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:03:12 +14:30
6
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:03:22 +14:40
7
Maichl SUUR
1976 Kobras
Kobras
01:08:19 +19:37
8
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:12:10 +23:28
9
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:13:39 +24:57
10
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:24:52 +36:10
11
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:33:29 +44:47

N50

1
Merike PAAPSON
1966 TON
TON
00:49:01
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:51:18 +02:17
3
Minija PÄÄSLANE
1969 Ilves
Ilves
00:52:12 +03:11
4
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:54:55 +05:54
5
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:58:58 +09:57
6
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:05:14 +16:13
7
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:14:25 +25:24
8
Terje LIHTSA
1968 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:49:17 +00:16
9
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:49:25 +00:24

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:43:03
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
00:53:49 +10:46
3
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
00:56:43 +13:40
4
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
00:57:23 +14:20
5
Sirje LIND
1965 Kape
Kape
01:12:47 +29:44
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:15:01 +31:58
7
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:30:14 +47:11

N60

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:58:04
2
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:05:30 +07:26
3
Kersti LILOSON
1959 Kobras
Kobras
01:11:24 +13:20
4
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:15:05 +17:01

N65

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:02:59
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:06:27 +03:28
3
Sirje SALUNDI
1956 NKK Kanepi jsk
NKK Kanepi jsk
01:09:33 +06:34
4
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:13:05 +10:06

N70

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:56:41
2
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:58:36 +01:55
3
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:03:43 +07:02
4
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
01:40:03 +43:22

N80

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:08:50

VALIK

1
00:18:29
2
00:18:43 +00:14
3
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:25:52 +07:23
4
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:26:05 +07:36
5
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:31:42 +13:13
6
Brita PÄÄSLANE
Tartu
Tartu
00:32:05 +13:36
7
Mihkel LIIVAGO
2003 Kobras
Kobras
00:32:17 +13:48
8
Sigrid LUTSAR
1989 Põlva
Põlva
00:35:29 +17:00
9
00:37:07 +18:38
10
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:38:49 +20:20
11
Juhan LIIRA
2012 k
k
00:39:50 +21:21
12
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:40:57 +22:28
13
Markel MAHLA
1968 Mammaste
Mammaste
00:42:54 +24:25
14
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:43:11 +24:42
15
00:43:51 +25:22
16
00:45:50 +27:21
17
Lennart KURE
Kanepi
Kanepi
00:46:06 +27:37
18
Renno MERENÄKK
2005 Katoliku
Katoliku
00:47:38 +29:09
19
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:47:59 +29:30
20
Gregor UIBO
2010 Põlva Kool
Põlva Kool
00:49:01 +30:32
21
Priit PÄÄSLANE
1967 Ilves
Ilves
00:50:10 +31:41
22
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:51:39 +33:10
23
Robin TAGEL
NK
NK
00:53:03 +34:34
24
Märt NUKK
2010 NK
NK
00:53:13 +34:44
25
Sven UFFERT
Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:53:15 +34:46
26
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:54:06 +35:37
27
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:54:17 +35:48
28
Monika ADAMSON
1977 Paar OÜ
Paar OÜ
00:55:53 +37:24
29
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:56:12 +37:43
30
Helena RAJATAMM
KT
KT
00:57:17 +38:48
31
Maris NEENO
1998
00:57:18 +38:49
32
Ketiliis MICHELSON
KT
KT
00:57:20 +38:51
33
Elisabet MARANIK
KT
KT
00:57:27 +38:58
34
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
00:58:40 +40:11
35
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:04:52 +46:23
36
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
01:04:55 +46:26
37
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:05:32 +47:03
38
Merilin ARUOTS
1984 Põlva
Põlva
01:06:52 +48:23
39
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:07:02 +48:33
40
01:08:12 +49:43
41
Kristel LOPSIK
1985 Tartumaa
Tartumaa
01:09:24 +50:55
42
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
01:09:33 +51:04
43
Tõnis ORG
1979
01:10:09 +51:40
44
Angely TURBA
2004 Tilsi kool
Tilsi kool
01:11:36 +53:07
45
Angelika VUMBA
2005 Tilsi PK
Tilsi PK
01:11:39 +53:10
46
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:12:16 +53:47
47
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:12:43 +54:14
48
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:13:00 +54:31
49
Harry-Larion KALLAS
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
01:15:17 +56:48
50
Ain PIIRIMAA
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
01:15:18 +56:49
51
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
01:20:07 +01:38
52
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:20:08 +01:39
53
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:20:42 +02:13
54
Maigren-Daan TIISLER
2009 Tilsi PK
Tilsi PK
01:22:16 +03:47
55
Tauri-Sulev PIIRIMAA
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
01:22:23 +03:54
56
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:22:33 +04:04
57
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:23:07 +04:38
58
Joosep LOOST
1983
01:26:26 +07:57
59
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
01:32:57 +14:28
60
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:34:23 +15:54
61
Janeli PATRAEL
Põlva
Põlva
02:01:53 +43:24
62
Carmen ZOLUDEV
Põlva
Põlva
02:01:53 +43:24
63
Meribel MIIL
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
02:03:20 +44:51
64
02:23:31 +05:02

VIPL

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:38:01
2
Tarmo TÜÜR
1977 Tartu
Tartu
00:41:56 +03:55
3
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:42:31 +04:30
4
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:42:38 +04:37
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:42:56 +04:55
6
00:45:16 +07:15
7
00:45:35 +07:34
8
00:55:01 +17:00
9
Christiine LEPP
1982 Kobras
Kobras
01:14:20 +36:19
11
Tapani KESKIKURU
1954 EAVA
EAVA
01:21:46 +43:45
12
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
01:41:42 +03:41
13
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:41:55 +03:54

VIPP

1
00:49:25
2
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:50:10 +00:45
3
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
00:53:03 +03:38
4
Kape
00:54:39 +05:14
5
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:08:36 +19:11
6
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:08:37 +19:12
7
Mirjam IHER
1996 Tartu
Tartu
01:09:03 +19:38
8
Kristjan VASSIL
1977
01:15:30 +26:05
9
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:17:47 +28:22
10
01:18:24 +28:59
11
01:21:42 +32:17
12
01:25:39 +36:14

VIPT

1
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:35:10
2
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:35:59 +00:49
3
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:36:15 +01:05
4
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:36:54 +01:44
5
Andres NÖPS
1996 TÜ ASK
TÜ ASK
00:40:05 +04:55
6
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:41:24 +06:14
7
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:44:06 +08:56
8
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:44:55 +09:45
9
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:47:35 +12:25
10
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:48:29 +13:19
11
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
00:54:12 +19:02
12
Sigrit KÕOMÄGI
1988 EMÜ
EMÜ
00:54:58 +19:48
13
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:55:46 +20:36
14
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:57:31 +22:21
15
00:57:36 +22:26
16
Ardi KALJUVEE
1983 Kobras
Kobras
00:58:34 +23:24
17
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:00:48 +25:38
18
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:01:34 +26:24
19
01:03:54 +28:44
20
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:05:17 +30:07
21
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
01:07:54 +32:44
22
01:22:12 +47:02
23
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
01:24:37 +49:27
24
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
01:24:51 +49:41
25
Elen HEIDOK
1980 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:49:17 +14:07

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Kalle Ojasoo

Kiidjärve

362 osalejat