Tulemused

08juuni21

Põlva 10.Teisipäevak

KUKI

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:25:52
2
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:33:52 +08:00
3
Oskar HINN
2014 LA Kaari
LA Kaari
00:35:18 +09:26
4
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:39:49 +13:57
5
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:43:47 +17:55
6
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:46:03 +20:11
7
Elsa KRIISK
2017 Tännassilma
Tännassilma
00:49:30 +23:38
8
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:49:45 +23:53

M08

1
August TRUUSALU
2013 Võru
Võru
00:21:20

M10

1
00:21:17
2
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:24:44 +03:27

M12

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:19:18
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:26:03 +06:45
3
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:33:04 +13:46
4
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:37:58 +18:40
5
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:38:00 +18:42
6
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:40:05 +20:47
7
Timo POOPUU
2009 Tartu
Tartu
00:43:37 +24:19

M14

1
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:35:49
2
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:49:25 +13:36
3
Ants LIIVAMÄGI
2006 Tartu
Tartu
00:56:37 +20:48
4
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
01:02:09 +26:20
5
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:03:12 +27:23

M16

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:53:28
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:54:38 +01:10
3
Markus ZIMMERMANN
2006 Kape
Kape
01:03:50 +10:22
4
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:08:27 +14:59
5
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:17:51 +24:23
6
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
01:27:42 +34:14

M18

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:49:52
2
Emil EENSAAR
2004 Ilves
Ilves
00:53:29 +03:37
3
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:57:11 +07:19
4
Chris Marcus KRAHV
2005 Otepää
Otepää
01:05:26 +15:34
5
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:16:03 +26:11

M21A

1
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
01:00:14
2
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
01:00:32 +00:18
3
Arlet RAHA
1996 Võru
Võru
01:01:11 +00:57
4
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:03:44 +03:30
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:05:31 +05:17
6
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:14:34 +14:20
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:17:38 +17:24

M21B

1
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:54:21
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:03:35 +09:14
3
01:04:23 +10:02
4
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:05:26 +11:05
5
Henri HUMMAL
-0001 Kunda
Kunda
01:06:45 +12:24
6
01:07:25 +13:04
7
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:10:27 +16:06
8
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:14:15 +19:54
9
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:14:27 +20:06
10
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:16:20 +21:59
11
Priit OIDRAM
1983 EÜS Põhjala
EÜS Põhjala
01:29:14 +34:53

M21E

1
Jaagup TRUUSALU
1988 Võru
Võru
01:03:57
2
Martin SIMPSON
1987 Kobras
Kobras
01:04:03 +00:06
3
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:06:47 +02:50
4
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:07:40 +03:43
5
Kustu KÜNNAPAS
2001 HOK
HOK
01:13:52 +09:55
6
Kaido LEPIK
1990 Ilves
Ilves
01:14:35 +10:38
7
Madis OSJAMETS
1981 Tartu
Tartu
01:18:07 +14:10
8
Hando ALLMANN
2001 Võru
Võru
01:19:01 +15:04
9
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:22:09 +18:12
10
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
01:23:18 +19:21
11
Hannes KUSLAP
2000 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:24:01 +20:04
12
Tartu
01:25:12 +21:15
13
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:25:43 +21:46
14
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:26:34 +22:37
15
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:47:16 +43:19
16
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:47:26 +43:29
17
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:47:37 +43:40
18
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:49:44 +45:47
19
Kalev LIIV
1956
03:09:42 +05:45

M35

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:52:47
2
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:54:35 +01:48
3
Marek MÄOMA
1986 Kape
Kape
00:56:54 +04:07
4
Martti MIKK
1981 seiklusporr
seiklusporr
01:00:44 +07:57
5
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:03:42 +10:55
6
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:20:53 +28:06
7
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
01:24:18 +31:31
8
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:26:56 +34:09
9
01:30:19 +37:32
10
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
02:03:32 +10:45

M40

1
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
00:49:00
2
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:01:26 +12:26
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:02:59 +13:59
4
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
01:05:01 +16:01
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
01:15:08 +26:08
6
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:16:39 +27:39
7
Aivar TIHANE
1978 Eesti Energia
Eesti Energia
01:26:15 +37:15

M45

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:55:31
2
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:56:11 +00:40
3
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:57:11 +01:40
4
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
00:57:27 +01:56
5
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:58:58 +03:27
6
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:59:21 +03:50
7
Ain NEMVALTS
1968 JOKA
JOKA
01:02:13 +06:42
8
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:05:43 +10:12
9
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:12:35 +17:04
10
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:13:58 +18:27
11
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:21:32 +26:01
12
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:22:47 +27:16
13
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:24:13 +28:42

M50

1
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:41:30
2
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:42:50 +01:20
3
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:45:54 +04:24
4
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
00:46:22 +04:52
5
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:52:57 +11:27
6
Toomas KEERNIK
1970 OÜ Parem Käsi
OÜ Parem Käsi
01:04:05 +22:35
7
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:18:27 +36:57
8
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:32:15 +50:45

M55

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:57:30
2
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:02:23 +04:53
3
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:03:51 +06:21
4
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:09:38 +12:08
5
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:33:09 +35:39

M60

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:03:19
2
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:06:20 +03:01
3
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:10:41 +07:22

M65

1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:50:38
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:55:02 +04:24
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:09:24 +18:46

M70

1
Madis ORAS
1950 Ilves
Ilves
00:51:39
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:52:49 +01:10
3
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:53:39 +02:00
4
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
01:09:42 +18:03
5
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:10:40 +19:01
6
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:14:13 +22:34
7
Heiki RAMMUL
1948 Ilves
Ilves
01:20:55 +29:16
8
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:27:14 +35:35
9
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:41:05 +49:26
10
Rein PRANK
1949 Kape
Kape
01:42:43 +51:04

M75

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:07:03
2
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:11:30 +04:27
3
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:29:45 +22:42
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:46:18 +39:15

N08

1
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:23:17

N10

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:17:46
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:25:27 +07:41
3
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:29:14 +11:28
4
Marleen PUUSTUS
Tartu
Tartu
00:39:44 +21:58
5
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:39:48 +22:02
6
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:40:18 +22:32

N12

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:23:51
2
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:33:45 +09:54
3
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:43 +19:52

N14

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:54:06
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
01:00:35 +06:29
3
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
01:01:37 +07:31
4
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:35:18 +41:12

N16

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:48:06
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:49:48 +01:42
3
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
01:15:09 +27:03
4
01:16:04 +27:58

N18

1
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:56:51
2
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
01:02:28 +05:37
3
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:07:19 +10:28
4
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:25:05 +28:14

N21A

1
Triinu ROONI
1995 SK100
SK100
00:46:56
2
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:48:56 +02:00
3
Eva-Maria TRUUSALU
1988 Võru
Võru
00:52:46 +05:50
4
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:53:05 +06:09
5
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:13:37 +26:41

N21E

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:50:53
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:54:35 +03:42
3
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:58:31 +07:38
4
Liisa VISTER
1991 Võru
Võru
01:00:18 +09:25
5
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:07:02 +16:09
6
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:16:27 +25:34
7
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:18:05 +27:12
8
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:18:19 +27:26
9
Kristiina MARK
1987 Ilves
Ilves
01:21:35 +30:42

N35

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:00:32
2
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:01:01 +00:29
3
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:15:58 +15:26

N40

1
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:56:09
2
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:05:16 +09:07
3
Katrin LEMSALU
1978 EMÜ
EMÜ
01:11:39 +15:30
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:17:13 +21:04

N45

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:54:35
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:02:20 +07:45
3
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:02:27 +07:52
4
Jana KINK
1968 Kape
Kape
01:03:52 +09:17
5
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:05:24 +10:49
6
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:08:16 +13:41
7
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:09:24 +14:49
8
Teele EENSAAR
1975 Ilves
Ilves
01:19:20 +24:45
9
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:35:13 +40:38
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:54:52 +00:17

N50

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:57:56
2
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:59:18 +01:22
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:10:24 +12:28
4
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
01:15:55 +17:59
5
Riinu NEMVALTS
1968 R-Alliku
R-Alliku
01:16:24 +18:28
6
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:33:21 +35:25
7
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:50:28 +52:32

N55

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:54:26
2
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:11:03 +16:37
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:22:27 +28:01
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:29:22 +34:56
5
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:33:47 +39:21

N60

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:14:58
2
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:23:26 +08:28

N65

1
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:07:43
2
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
01:19:18 +11:35
3
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:22:32 +14:49
4
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:22:45 +15:02
5
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:33:40 +25:57

N70

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:51:58
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:14:03 +22:05

N75

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:24:28

N80

1
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:35:14

VALIK

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:10:39
2
00:20:58 +10:19
3
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:30:06 +19:27
4
Elisabeth JÜRISON
2015 Piigaste
Piigaste
00:30:55 +20:16
5
Anu OLVIK
1987 Piigaste
Piigaste
00:30:55 +20:16
6
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:33:23 +22:44
7
Sigrid LUTSAR
1989 Põlva
Põlva
00:34:14 +23:35
8
Peeter LIIVAMÄGI
2010 Kambja
Kambja
00:34:53 +24:14
9
Joosep TALI
-0001 Harju OK
Harju OK
00:36:16 +25:37
10
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:39:46 +29:07
11
Talvi TRELL
1949 Võru
Võru
00:41:37 +30:58
12
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:44:23 +33:44
13
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:44:39 +34:00
14
Märt NUKK
2010 NK
NK
00:44:39 +34:00
15
Rasmus KÄHRIK
2010 Kõlleste vald, NK
Kõlleste vald, NK
00:45:07 +34:28
16
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:49:46 +39:07
17
Janek OJA
2001 Krootuse PK
Krootuse PK
00:50:54 +40:15
18
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:52:56 +42:17
19
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:53:14 +42:35
20
Mattias RENNEL
1987 Harju OK
Harju OK
00:55:56 +45:17
21
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:57:24 +46:45
22
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
00:58:15 +47:36
23
Valdur VEEROJA
Krootuse NK
Krootuse NK
00:58:25 +47:46
24
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:58:33 +47:54
25
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:59:26 +48:47
26
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:59:35 +48:56
27
Katrin PIIRIMAA
2000 Kobras
Kobras
01:00:00 +49:21
28
Taivo TALI
1966 Harju KEK RSK
Harju KEK RSK
01:04:49 +54:10
29
Kerten MATTO
2002 Kobras
Kobras
01:05:21 +54:42
30
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:07:25 +56:46
31
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:08:53 +58:14
32
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:09:50 +59:11
33
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:14:15 +03:36
34
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
01:15:43 +05:04
35
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:17:05 +06:26
36
Emil MÄEORG
Tartu
Tartu
01:17:14 +06:35
37
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
01:20:37 +09:58
38
Joosep LOOST
1983
01:20:59 +10:20
39
Hans ARRO
1993 Tartu
Tartu
01:22:38 +11:59
40
01:22:43 +12:04
41
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:25:13 +14:34
42
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:25:38 +14:59
43
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:26:32 +15:53
44
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:26:35 +15:56
45
Kaarel KUSLAP
1997 TalTech
TalTech
01:35:57 +25:18
46
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:39:23 +28:44
47
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:39:29 +28:50
48
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
02:08:24 +57:45
49
02:17:50 +07:11
50
Theodor JÜRISON
2013 SK Serviti
SK Serviti
02:22:49 +12:10

VIPL

1
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:37:52
2
00:39:26 +01:34
3
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:46:48 +08:56
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:52:22 +14:30
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:53:31 +15:39
6
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:04:27 +26:35
7
01:20:12 +42:20
8
01:34:42 +56:50
9
Christiine LEPP
1982 Kobras
Kobras
01:37:21 +59:29
10
Raili KLEE
1977 Põlva
Põlva
01:38:11 +00:19

VIPP

1
Aarne TIIT
1976
00:50:36
2
Arno BACHAUS
1978 Team 30+
Team 30+
00:53:50 +03:14
3
00:57:16 +06:40
4
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:58:47 +08:11
5
00:59:29 +08:53
6
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:02:13 +11:37
7
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:09:06 +18:30
8
Liisa KUUSK
1989 Tartu
Tartu
01:13:18 +22:42
9
01:14:00 +23:24
10
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:16:20 +25:44
11
01:19:03 +28:27
12
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:25:22 +34:46
13
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:25:24 +34:48
14
Mait METSPALU
1989
01:29:15 +38:39
15
Sander LAINE
1996 SK Serviti
SK Serviti
01:41:17 +50:41
16
Kristo KÄO
1980 Eesti Muusikaakadeemis
Eesti Muusikaakadeemis
01:43:59 +53:23
17
Marek PARKSEPP
1980 SK Serviti
SK Serviti
01:47:10 +56:34
18
Lauri VESNENKO
1975 Tartu
Tartu
01:51:35 +00:59
19
Aleksandra KLOKOVA
1991 Valio
Valio
01:54:11 +03:35

VIPT

1
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:39:28
2
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:43:33 +04:05
3
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:47:47 +08:19
4
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:49:30 +10:02
5
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:50:03 +10:35
6
Rainet LIIVAGO
1973 Põlva
Põlva
00:50:04 +10:36
7
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
01:00:20 +20:52
8
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:00:29 +21:01
9
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
01:00:48 +21:20
10
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
01:00:52 +21:24
11
01:00:59 +21:31
12
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
01:01:11 +21:43
13
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:02:54 +23:26
14
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:10:33 +31:05
15
Elo Maria PAUMAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:19:16 +39:48
16
Elen HEIDOK
1980 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:34:10 +54:42

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Erkki Lepik

Piigaste

305 osalejat