Tulemused

27juuli21

Põlva 17.Teisipäevak

KUKI 6 KP 2,10km

1
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:37:54
2
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:53:56 +16:02
3
Kiur HALLIK
2016 Tartu
Tartu
00:59:30 +21:36

M08 6 KP 2,10km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:27:43

M10 6 KP 2,10km

1
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:15:01
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:29:16 +14:15

M12 10 KP 2,70km

1
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:36:20
2
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:37:19 +00:59

M14 12 KP 4,00km

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:43:47
2
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:48:15 +04:28
3
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:57:01 +13:14
4
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:57:41 +13:54
5
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:58:55 +15:08
6
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
01:04:52 +21:05
7
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:14:17 +30:30

M16 14 KP 4,90km

1
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:43:06
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:55:27 +12:21
3
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:59:06 +16:00
4
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
00:59:51 +16:45
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:09:15 +26:09
6
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:45:20 +02:14

M18 16 KP 6,20km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:46:17
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:56:54 +10:37
3
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
01:18:04 +31:47

M21A 16 KP 6,20km

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:46:54
2
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:49:16 +02:22
3
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:54:02 +07:08
4
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
00:54:54 +08:00
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:59:45 +12:51
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:10:19 +23:25
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:12:21 +25:27
8
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:14:13 +27:19
9
Martin LING
1992 Lehola
Lehola
01:14:28 +27:34
10
Kristjan VASSIL
1977
01:24:03 +37:09
11
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:24:04 +37:10
12
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:24:54 +38:00

M21B 14 KP 4,90km

1
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:47:43
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:48:46 +01:03
3
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:55:16 +07:33
4
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:55:51 +08:08
5
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:57:56 +10:13
6
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:58:31 +10:48
7
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
00:58:38 +10:55
8
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
00:59:54 +12:11
9
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:00:20 +12:37
10
Lauri PERV
1989
01:01:59 +14:16
11
Janek OJA
2001 Kaitseliit
Kaitseliit
01:06:12 +18:29
12
Markko ABEL
1978 ABS
ABS
01:09:17 +21:34

M21E 17 KP 8,20km

1
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:01:14
2
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:04:24 +03:10
3
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:06:50 +05:36
4
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:09:43 +08:29
5
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:11:08 +09:54
6
01:12:31 +11:17
7
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:18:12 +16:58
8
Tartu
01:19:12 +17:58
9
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:24:56 +23:42
10
Kalev LIIV
1956
02:11:38 +10:24

M35 16 KP 6,20km

1
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:53:36
2
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:07:47 +14:11

M40 16 KP 6,20km

1
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:49:43
2
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:51:38 +01:55
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:57:10 +07:27
4
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:04:20 +14:37
5
Janek RIIVES
1977
01:14:07 +24:24
6
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:32:16 +42:33
7
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:33:11 +43:28

M45 16 KP 6,20km

1
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:49:42
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:54:42 +05:00
3
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:01:09 +11:27
4
Eduard PUKKONEN
1960 Harju OK
Harju OK
01:02:01 +12:19
5
Tõnu JÄÄDMAA
1966 Võru
Võru
01:12:51 +23:09
6
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:14:37 +24:55
7
Inno LING
1965 Lehola
Lehola
01:14:42 +25:00
8
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:15:30 +25:48
9
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:18:12 +28:30
10
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:22:42 +33:00
11
Indrek KUUSK
1973 Võru
Võru
01:37:45 +48:03
12
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
01:39:03 +49:21

M50 14 KP 4,90km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:41:06
2
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:44:53 +03:47
3
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:45:53 +04:47
4
Kuldar KALJURAND
1967 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:46:53 +05:47
5
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
00:56:48 +15:42
6
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:07:24 +26:18

M55 14 KP 4,90km

1
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:51:45
2
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:54:05 +02:20
3
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
00:58:51 +07:06
4
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
00:59:31 +07:46
5
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:59:38 +07:53
6
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:21:16 +29:31

M60 14 KP 4,90km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:52:59
2
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:53:03 +00:04
3
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
00:58:32 +05:33
4
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:10:24 +17:25

M65 14 KP 4,00km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:50:45
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:50:56 +00:11
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:09:23 +18:38

M70 14 KP 4,00km

1
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:46:08
2
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
00:47:17 +01:09
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:48:18 +02:10
4
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:57:26 +11:18
5
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:12:02 +25:54
6
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
01:12:09 +26:01
7
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:16:27 +30:19
8
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:22:53 +36:45

M75 12 KP 4,00km

1
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:44:23
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:01:07 +16:44
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:04:07 +19:44
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:11:07 +26:44

N10 6 KP 2,10km

1
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:21:04
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:24:29 +03:25

N12 10 KP 2,70km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:30:05
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:35:52 +05:47
3
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:36:28 +06:23

N14 12 KP 4,00km

1
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:44:08
2
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:57:03 +12:55
3
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
01:35:28 +51:20

N16 14 KP 4,00km

1
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:48:30
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:10:08 +21:38

N18 14 KP 4,90km

1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:59:18
2
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
01:02:40 +03:22

N21A 14 KP 4,90km

1
Karmen ALNEK
1989 Rakv
Rakv
00:45:27
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:55:54 +10:27
3
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
01:09:48 +24:21

N21E 16 KP 6,20km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:50:54
2
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:02:40 +11:46
3
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:03:40 +12:46
4
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:16:07 +25:13

N35 14 KP 4,90km

1
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:58:41
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:08:45 +10:04
3
Kristel LOPSIK
1985 Tartumaa
Tartumaa
01:12:39 +13:58

N40 14 KP 4,90km

1
Monika PIIRIMÄE
1978 Kobras
Kobras
00:44:53
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:49:29 +04:36
3
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:53:08 +08:15
4
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
00:57:13 +12:20
5
Peko
00:59:24 +14:31
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:12:50 +27:57
7
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:18:30 +33:37

N45 14 KP 4,90km

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:48:08
2
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:57:50 +09:42
3
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
01:03:46 +15:38
4
Merike MUMME
1975 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:05:47 +17:39
5
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:07:17 +19:09
6
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:08:48 +20:40
7
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:10:41 +22:33
8
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:11:18 +23:10
9
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:11:50 +23:42
10
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:13:40 +25:32
11
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:25:18 +37:10
12
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:33:30 +45:22

N50 14 KP 4,00km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:56:03
2
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:14:07 +18:04
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:32:46 +36:43
4
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:32:51 +36:48

N55 14 KP 4,00km

1
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
00:56:59
2
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:59:58 +02:59
3
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:18:06 +21:07
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:28:53 +31:54
5
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:32:59 +36:00
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:36:57 +39:58

N60 14 KP 4,00km

1
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:00:51

N65 14 KP 4,00km

1
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:57:19
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:03:03 +05:44
3
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:08:21 +11:02
4
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:22:13 +24:54
5
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:26:37 +29:18

N70 12 KP 4,00km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:52:56
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:01:57 +09:01

N75 12 KP 4,00km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:04:37

VALIK

1
Klaudia KIVISELG
2010 Karlova
Karlova
00:17:23
2
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:18:05 +00:42
3
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:18:28 +01:05
4
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:21:41 +04:18
5
Triinu KIVISELG
1980 Tartu
Tartu
00:28:37 +11:14
6
Joosep LOOST
1983
00:30:18 +12:55
7
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:39:15 +21:52
8
Eliis VESKE
Ülenurme
Ülenurme
00:39:29 +22:06
9
Johanna VESKE
Ülenurme
Ülenurme
00:39:30 +22:07
10
Annabel VESKE
Ülenurme
Ülenurme
00:39:48 +22:25
11
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:44:37 +27:14
12
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:45:17 +27:54
14
Mall ELTERMAA
Tartu
Tartu
00:45:24 +28:01
15
Raiko MAREMÄE
1981 TriSmile
TriSmile
00:45:26 +28:03
16
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:47:31 +30:08
17
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:48:04 +30:41
18
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:49:44 +32:21
19
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:52:02 +34:39
20
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:54:24 +37:01
21
Kaarel PIIRIMÄE
1979 Kobras
Kobras
00:58:11 +40:48
22
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:58:18 +40:55
23
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:06:34 +49:11
24
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:06:57 +49:34
25
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
01:07:05 +49:42
26
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:10:04 +52:41
27
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:12:48 +55:25
28
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
01:15:18 +57:55
29
01:18:53 +01:30
31
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:22:20 +04:57
32
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:31:47 +14:24
33
Martin RUUL
Tartu
Tartu
01:39:06 +21:43
34
Emil MÄEORG
01:57:49 +40:26

VIPL 12 KP 4,00km

1
00:37:29
2
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:39:34 +02:05
3
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
00:40:48 +03:19
4
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:42:40 +05:11
5
00:46:42 +09:13
6
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:49:49 +12:20
7
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:50:29 +13:00
8
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:15:23 +37:54

VIPP 15 KP 5,90km

1
00:45:49
2
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
00:49:32 +03:43
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:51:25 +05:36
4
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
00:52:44 +06:55
5
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:59:39 +13:50
6
Piret UURIMÄE
1974 Telia SK
Telia SK
01:05:13 +19:24
7
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:10:16 +24:27
8
01:18:14 +32:25

VIPT 14 KP 4,00km

1
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:44:46
2
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:48:45 +03:59
3
00:49:08 +04:22
4
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:49:41 +04:55
5
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:52:29 +07:43
6
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:52:50 +08:04
7
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:54:04 +09:18
8
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:55:19 +10:33
9
01:01:10 +16:24
10
01:14:59 +30:13
11
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
01:17:29 +32:43

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Ahti Bleive

Hatiku

231 osalejat