Tulemused

10aug.21

Põlva 19.Teisipäevak

KUKI 7 KP 1,40km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:17:43
2
Kirkeliis RANNALA
2017 Põlva
Põlva
00:23:25 +05:42
3
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:28:11 +10:28
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:29:03 +11:20
5
Anete SEPPO
2019 Põlva
Põlva
00:32:58 +15:15
6
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:36:02 +18:19
7
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:39:23 +21:40
8
Eleanor TALVISTE
Tartu
Tartu
00:52:32 +34:49

M08 7 KP 1,40km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:26:14

M10 7 KP 1,40km

1
Kuido PAJUMÄE
2011 Põlva
Põlva
00:32:01
2
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:34:10 +02:09

M12 11 KP 2,90km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:35:22
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:46:47 +11:25
3
Stephan William PETERSEN
2012 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
01:17:34 +42:12
4
01:18:54 +43:32
5
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
01:25:05 +49:43

M14 13 KP 3,60km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:53:10
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:56:57 +03:47
3
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
01:05:33 +12:23
4
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:11:32 +18:22
5
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
01:14:13 +21:03
6
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
01:28:13 +35:03

M16 16 KP 5,20km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:57:25
2
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:25:12 +27:47
3
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:33:21 +35:56
4
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:58:55 +01:30

M18 17 KP 6,60km

1
Oliver ANNUS
2003 Mercury
Mercury
00:58:18
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:01:40 +03:22
3
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
01:09:56 +11:38
4
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
01:13:15 +14:57
5
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:28:49 +30:31

M21A 17 KP 6,60km

1
Oliver KÜTT
1998 Ilves
Ilves
00:56:59
2
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:58:13 +01:14
3
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:00:04 +03:05
4
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:02:24 +05:25
5
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:06:39 +09:40
6
01:11:25 +14:26
7
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:18:46 +21:47
8
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:19:35 +22:36
9
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:21:35 +24:36

M21B 16 KP 5,20km

1
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:01:23
2
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
01:02:37 +01:14
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:11:08 +09:45
4
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
01:14:01 +12:38
5
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:24:00 +22:37
6
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:44:13 +42:50
7
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
01:46:19 +44:56
8
Joel RILLO
1985
01:46:48 +45:25

M21E 22 KP 8,10km

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:07:53
2
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:10:18 +02:25
3
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:10:41 +02:48
4
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:13:49 +05:56
5
Hannes POOLAMETS
1994 Tammed
Tammed
01:22:15 +14:22
6
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:23:26 +15:33
7
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:24:11 +16:18
8
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:30:07 +22:14
9
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:33:05 +25:12
10
Kristjan TÄLL
1995 Harju KEK
Harju KEK
01:34:17 +26:24
11
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
01:34:26 +26:33
12
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:40:27 +32:34
13
Tartu
01:44:37 +36:44
14
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:44:39 +36:46
15
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Vagun
OK Vagun
02:01:00 +53:07
16
Kalev LIIV
1956
02:41:22 +33:29

M35 17 KP 6,60km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:51:24
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:57:43 +06:19
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:06:58 +15:34
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:27:59 +36:35

M40 17 KP 6,60km

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:48:25
2
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:51:49 +03:24
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:58:33 +10:08
4
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:04:19 +15:54
5
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:05:48 +17:23
6
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:06:47 +18:22
7
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
01:08:01 +19:36
8
Sander ANNUS
1973 Norma
Norma
01:17:21 +28:56
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:37:03 +48:38
10
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:41:34 +53:09

M45 17 KP 6,60km

1
Alar ABRAM
1972 Tammed
Tammed
00:56:17
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:00:09 +03:52
3
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:04:51 +08:34
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:07:06 +10:49
5
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:09:03 +12:46
6
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:09:41 +13:24
7
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:11:05 +14:48
8
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:20:26 +24:09
9
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:21:39 +25:22
10
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:30:33 +34:16
11
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:39:19 +43:02
12
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:47:08 +50:51
13
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
02:03:39 +07:22

M50 16 KP 5,20km

1
Tarvo AVASTE
1969 Tammed
Tammed
00:47:12
2
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:55:41 +08:29
3
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:59:14 +12:02
4
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:01:31 +14:19
5
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
01:08:17 +21:05
6
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
01:10:05 +22:53
7
Aare HUIK
1969 Võru
Võru
01:11:10 +23:58
8
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
01:14:54 +27:42
9
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:19:37 +32:25
10
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
02:15:25 +28:13

M55 16 KP 5,20km

1
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:14:30
2
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:19:15 +04:45
3
Raivo PANKER
1965 Mercury
Mercury
01:19:32 +05:02
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:21:33 +07:03
5
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:23:16 +08:46
6
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:26:33 +12:03
7
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:33:08 +18:38

M60 16 KP 5,20km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:55:35
2
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:10:36 +15:01
3
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:14:47 +19:12

M65 13 KP 3,80km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:45:25
2
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:52:33 +07:08
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:13:31 +28:06
4
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:40:49 +55:24

M70 13 KP 3,80km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:55:52
2
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:08:32 +12:40
3
Lembit VASSIL
1941 Ilves
Ilves
01:09:28 +13:36
4
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:21:38 +25:46

M75 13 KP 3,60km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:59:45
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:20:48 +21:03
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:31:09 +31:24

N08 7 KP 1,40km

1
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:20:50
2
Liisa PREI
2013 Põlva linn
Põlva linn
00:32:21 +11:31

N10 7 KP 1,40km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:14:18
2
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:19:35 +05:17
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:21:55 +07:37
4
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:24:05 +09:47
5
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:25:41 +11:23

N12 11 KP 2,90km

1
Jasmiin KRAAS
2009 LSF PT
LSF PT
00:51:34
2
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
01:04:45 +13:11
3
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
01:07:03 +15:29

N14 13 KP 3,60km

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
01:08:19
2
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
01:12:48 +04:29
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:15:43 +07:24

N16 13 KP 3,80km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:42:30
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:04:17 +21:47
3
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
01:08:46 +26:16
4
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:14:36 +32:06

N18 16 KP 5,20km

1
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
01:03:14
2
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:17:09 +13:55
3
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
01:23:58 +20:44

N21A 16 KP 5,20km

1
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:00:24
2
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:01:59 +01:35
3
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:13:52 +13:28
4
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:29:10 +28:46

N21E 17 KP 6,60km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:58:07
2
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:11:18 +13:11
3
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:16:03 +17:56
4
Kaisa SANDER
1995 Ilves
Ilves
01:22:42 +24:35
5
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:23:59 +25:52
6
Mirja VIRVE
1977 Kobras
Kobras
01:27:33 +29:26
7
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
01:35:51 +37:44

N35 16 KP 5,20km

1
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
00:57:20
2
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:10:20 +13:00
3
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:47:41 +50:21

N40 16 KP 5,20km

1
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:07:58
2
Piia AVASTE
1979 Tammed
Tammed
01:12:23 +04:25
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
01:19:47 +11:49
4
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:36:41 +28:43
5
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:49:32 +41:34

N45 16 KP 5,20km

1
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:08:03
2
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
01:08:50 +00:47
3
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:16:43 +08:40
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:17:52 +09:49
5
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:21:05 +13:02
6
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
01:31:19 +23:16
7
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:33:46 +25:43
8
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:36:12 +28:09
9
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:36:58 +28:55

N50 13 KP 3,80km

1
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:00:12
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:17:52 +17:40
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:23:52 +23:40

N55 13 KP 3,80km

1
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
00:56:31
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:03:51 +07:20
3
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:07:34 +11:03
4
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:24:03 +27:32
5
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:49:45 +53:14
6
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
02:08:04 +11:33

N60 13 KP 3,80km

1
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:35:31

N65 13 KP 3,80km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:07:31
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:32:39 +25:08

VALIK

1
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:28:11
2
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:33:51 +05:40
3
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:35:32 +07:21
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
00:38:09 +09:58
5
Birgit RUSSKA
1999 Kobras
Kobras
00:38:19 +10:08
6
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:40:21 +12:10
7
Kristian UUSEN
2016 Tõrvandi
Tõrvandi
00:41:17 +13:06
9
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:43:01 +14:50
10
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:45:13 +17:02
11
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:55:47 +27:36
12
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:57:59 +29:48
13
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:58:36 +30:25
14
Joosep LOOST
1983
01:01:56 +33:45
15
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
01:06:17 +38:06
16
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
01:06:21 +38:10
17
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:07:05 +38:54
18
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:08:27 +40:16
19
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:08:47 +40:36
20
Anne JAANISTE
1964 Otepää
Otepää
01:09:37 +41:26
21
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
01:09:55 +41:44
22
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
01:13:22 +45:11
23
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:16:13 +48:02
24
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:16:55 +48:44
25
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
01:19:22 +51:11
26
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
01:21:17 +53:06
27
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:21:21 +53:10
28
01:21:40 +53:29
29
Marje ZERNANT
1974 Ilves
Ilves
01:22:20 +54:09
30
01:25:33 +57:22
31
01:29:37 +01:26
32
01:30:19 +02:08
33
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
01:35:52 +07:41
34
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
01:37:05 +08:54
35
01:41:20 +13:09
36
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:43:01 +14:50
37
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:44:04 +15:53
38
01:44:06 +15:55
39
Emil MÄEORG
01:52:22 +24:11
40
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:54:08 +25:57
41
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:55:06 +26:55
42
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:55:08 +26:57

VIPL 13 KP 3,60km

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:46:35
2
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
00:58:25 +11:50
3
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
01:12:16 +25:41
4
01:13:08 +26:33
5
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:13:26 +26:51
6
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:17:01 +30:26
7
01:17:41 +31:06
8
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
01:28:21 +41:46
9
01:41:07 +54:32

VIPP 15 KP 5,70km

1
01:03:12
2
01:03:34 +00:22
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:10:23 +07:11
4
Mari LINNUS
2001 Peko
Peko
01:13:05 +09:53
5
Erkki MÄEORG
1978 Maaülikool
Maaülikool
01:14:44 +11:32
6
Karoli VILLAKO
2000 SK Serviti
SK Serviti
01:40:55 +37:43
7
Eliisa VILLAKO
2007 Serviti SK
Serviti SK
01:40:58 +37:46
8
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
01:41:03 +37:51
9
01:43:07 +39:55
10
Küllike JAAMA
1969 Peko
Peko
01:43:43 +40:31
11
01:54:38 +51:26
12
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
02:03:13 +00:01

VIPT 13 KP 3,80km

1
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:43:48
2
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:43:50 +00:02
3
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:46:46 +02:58
4
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:49:24 +05:36
5
Britta PANKER
1991 Ilves
Ilves
00:56:03 +12:15
6
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:57:14 +13:26
7
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:59:03 +15:15
8
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
01:01:40 +17:52
9
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:03:27 +19:39
10
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:05:17 +21:29
11
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
01:08:26 +24:38
12
01:11:28 +27:40

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Martin Simpson

Piigaste-Poka

257 osalejat