Tulemused

07sept.21

Põlva 23.Teisipäevak

KUKI 5 KP 1,50km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:22:03
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:23:17 +01:14
3
Urmo VIDDER
Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:31:05 +09:02
4
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:31:24 +09:21
5
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:34:09 +12:06
6
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:35:59 +13:56
7
00:49:56 +27:53

M08 5 KP 1,50km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:19:27
2
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste kool
Vastse-Kuuste kool
00:23:28 +04:01

M12 7 KP 2,10km

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:18:41
2
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:23:40 +04:59
3
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:26:52 +08:11
4
Sebastian KITS
NK
NK
00:35:45 +17:04
5
Karl-Markkus REBANE
NK
NK
00:37:21 +18:40
6
00:42:18 +23:37
7
00:45:47 +27:06
8
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:51:43 +33:02

M14 11 KP 3,80km

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:41:26
2
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:41:34 +00:08
3
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:57:25 +15:59
4
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
01:00:07 +18:41
5
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:01:00 +19:34
6
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
01:01:19 +19:53
7
Andris TOOMEL
2007 Tilsi kool
Tilsi kool
01:03:08 +21:42
8
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
01:04:48 +23:22
9
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:12:53 +31:27
10
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
01:18:41 +37:15

M16 11 KP 4,80km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:40:23
2
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:54:35 +14:12
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:59:21 +18:58
4
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:03:49 +23:26
5
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
01:03:50 +23:27
6
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:04:16 +23:53
7
Tõnis RUNNEL
2009 Tartu Kesklinna Kool
Tartu Kesklinna Kool
01:45:52 +05:29

M18 16 KP 6,90km

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:54:55
2
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:55:18 +00:23
3
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
01:03:59 +09:04

M21A 16 KP 6,90km

1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
00:44:27
2
Tõnis LAUGESAAR
1994 Rakv
Rakv
00:49:03 +04:36
3
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:54:03 +09:36
4
Kiur Erik EENSAAR
1999 Tammed
Tammed
00:54:28 +10:01
5
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:00:52 +16:25
6
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:02:14 +17:47
7
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:03:45 +19:18
8
Jüri JOONAS
1992 Võru
Võru
01:06:28 +22:01
9
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:08:00 +23:33
10
01:09:32 +25:05
11
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:13:55 +29:28
12
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:13:56 +29:29
13
01:38:36 +54:09

M21B 11 KP 4,80km

1
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:42:51
2
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:43:11 +00:20
3
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:47:40 +04:49
4
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:48:10 +05:19
5
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
00:55:33 +12:42
6
Taavi KUHA
1983 Kape
Kape
00:58:50 +15:59
7
Oskar SOOP
1997
01:03:59 +21:08
8
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:13:22 +30:31
9
Tõnu RUNNEL
1981 Koondis Tempo
Koondis Tempo
01:45:51 +03:00

M21E 22 KP 8,10km

1
Kaarel VESILIND
2000 Ilves
Ilves
00:58:46
2
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:58:51 +00:05
3
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:03:07 +04:21
4
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:04:06 +05:20
5
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:04:54 +06:08
6
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:07:35 +08:49
7
Tartu
01:13:45 +14:59
8
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:17:17 +18:31
9
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:18:41 +19:55
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:18:57 +20:11
11
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:25:18 +26:32
12
Karmo TISLER
2003 Võru
Võru
01:33:56 +35:10
13
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:40:30 +41:44
14
Artur TAIVERE
1972 OÜ ATNOBE
OÜ ATNOBE
01:49:29 +50:43
15
Kalev LIIV
1956
03:02:50 +04:04

M35 16 KP 6,90km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:48:46
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:56:47 +08:01
3
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:58:55 +10:09
4
Mait VAIKSAAR
1983 SK100
SK100
01:01:45 +12:59
5
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:02:36 +13:50
6
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:12:36 +23:50
7
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:15:12 +26:26
8
Tarmo TOLM
1979 Orvand
Orvand
01:15:19 +26:33
9
Lauri VARE
1982
01:25:47 +37:01
10
Tõnu ARRAK
1990 Velo
Velo
01:38:28 +49:42

M40 16 KP 6,90km

1
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:46:56
2
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:48:09 +01:13
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:56:29 +09:33
4
Meelis MERENÄKK
1974 Rae
Rae
00:56:38 +09:42
5
Indrek ROOS
1978 Tartu
Tartu
00:56:48 +09:52
6
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:57:55 +10:59
7
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:58:27 +11:31
8
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:00:00 +13:04
9
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:07:43 +20:47
10
Janek RIIVES
1977
01:12:25 +25:29
11
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:22:15 +35:19
12
Priit PIKK
1983 TTÜ
TTÜ
01:22:46 +35:50
13
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:30:55 +43:59
14
Kristjan VASSIL
1977
01:31:02 +44:06
15
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:54:43 +07:47

M45 16 KP 6,90km

1
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:55:09
2
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:58:29 +03:20
3
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:59:57 +04:48
4
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:02:03 +06:54
5
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:04:28 +09:19
6
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:08:24 +13:15
7
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:09:48 +14:39
8
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:13:08 +17:59
9
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:13:58 +18:49
10
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:22:26 +27:17
11
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:26:48 +31:39
12
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:26:54 +31:45
13
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:36:26 +41:17

M50 11 KP 4,80km

1
Margus KIROTAR
1971 Peko
Peko
00:45:22
2
Airet KOLK
1963 Kobras
Kobras
00:51:49 +06:27
3
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:01:48 +16:26
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:03:23 +18:01
5
Meelis MAIDLA
1968 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
01:09:01 +23:39
6
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:28:40 +43:18

M55 11 KP 4,80km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:45:23
2
Andy KARJUS
1966 Võru
Võru
00:48:03 +02:40
3
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:57:16 +11:53
4
Ervin PEIK
1966
01:05:30 +20:07
5
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:08:00 +22:37
6
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:08:32 +23:09
7
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:15:12 +29:49

M60 11 KP 4,80km

1
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
00:53:05
2
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:09:54 +16:49

M65 11 KP 3,90km

1
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:41:20
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:46:24 +05:04
3
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:48:59 +07:39
4
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:01:53 +20:33

M70 11 KP 3,90km

1
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:47:42
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:51:29 +03:47
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:52:51 +05:09
4
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:57:45 +10:03
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:10:18 +22:36
6
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:16:07 +28:25
7
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:30:20 +42:38

M75 11 KP 3,80km

1
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:21:38
2
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
01:25:27 +03:49
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:33:54 +12:16

N10 5 KP 1,50km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:18:20
2
Lilian POOPUU
2011 JOKA
JOKA
00:27:16 +08:56
3
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:31:47 +13:27

N12 7 KP 2,10km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:19:42
2
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:23:48 +04:06
3
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:27:05 +07:23
4
Lilian KOSER
KT
KT
00:35:47 +16:05
5
Nele-Marii SAAR
KT
KT
00:37:38 +17:56
6
Greta KELVISTE
2014 Tartu
Tartu
00:42:57 +23:15

N14 11 KP 3,80km

1
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:32:10
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:47:02 +14:52
3
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:54:53 +22:43
4
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:57:46 +25:36
5
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:06:17 +34:07
6
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
01:12:23 +40:13

N16 11 KP 3,90km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:54:54

N18 11 KP 4,80km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:47:14
2
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:14:13 +26:59

N21A 11 KP 4,80km

1
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:44:41
2
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
01:04:25 +19:44

N21E 16 KP 6,90km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:54:21
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:56:59 +02:38
3
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:04:18 +09:57
4
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:04:22 +10:01
5
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:12:08 +17:47
6
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
01:17:50 +23:29
7
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:55:30 +01:09

N35 11 KP 4,80km

1
Kersti JÄÄGER
1982
00:58:28
2
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:00:17 +01:49
3
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:00:26 +01:58
4
Mari AROLD
1982
01:27:45 +29:17

N40 11 KP 4,80km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:50:37
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:52:32 +01:55
3
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:06:04 +15:27
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:10:15 +19:38
5
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:29:58 +39:21
6
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:47:15 +56:38

N45 11 KP 4,80km

1
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
00:52:43
2
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:00:14 +07:31
3
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:03:02 +10:19
4
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:03:44 +11:01
5
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:03:48 +11:05
6
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:09:09 +16:26
7
Marje TOBRELUTS
1956 Kobras
Kobras
01:09:21 +16:38
8
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:21:57 +29:14
9
Tiina ORAS
1961 Ilves
Ilves
01:25:34 +32:51
10
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:33:15 +40:32

N50 11 KP 3,90km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:42:39
2
Ene LAHT
1967 Tartu
Tartu
00:57:37 +14:58
3
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:03:43 +21:04
4
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:06:00 +23:21
5
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:07:12 +24:33
6
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:11:55 +29:16

N55 11 KP 3,90km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:58:40
2
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:04:46 +06:06
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:26:33 +27:53
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:41:13 +42:33

N60 11 KP 3,90km

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:10:16
2
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
01:22:04 +11:48
3
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
01:22:14 +11:58

N65 11 KP 3,90km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:53:16
2
Tõnu TOLM
1953 Võru
Võru
01:11:58 +18:42
3
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:13:59 +20:43
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:34:42 +41:26

N70 11 KP 3,80km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:56:47
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:15:58 +19:11

N75 11 KP 3,80km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:22:30

VALIK

1
Timo POOPUU
2009 Tartu
Tartu
00:29:39
2
Relvo VÄRTON
1953 Kobras
Kobras
00:30:12 +00:33
3
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:33:15 +03:36
4
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:34:09 +04:30
5
Märt NUKK
2010 NK
NK
00:35:36 +05:57
6
Tarmo HALJAK
1957 Kõlleste NK/KT
Kõlleste NK/KT
00:35:42 +06:03
7
Mia Carola LOOG
KT
KT
00:35:53 +06:14
8
Birgit MALKEN
1997
00:35:54 +06:15
9
Aivar JÕGIAAS
1969 Tartu
Tartu
00:35:57 +06:18
10
Toomas HEERING
1967 Räpina
Räpina
00:36:27 +06:48
11
Robin SÕUKAND
NK
NK
00:37:20 +07:41
12
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
00:38:02 +08:23
13
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:38:57 +09:18
14
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
00:44:24 +14:45
15
Marju KELVISTE
1980 SA TÜK
SA TÜK
00:45:18 +15:39
16
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:49:18 +19:39
17
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:51:08 +21:29
18
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:51:09 +21:30
19
Oliver LÄTT
2005 Serviti SK
Serviti SK
00:51:14 +21:35
20
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:52:51 +23:12
21
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:53:34 +23:55
22
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:55:59 +26:20
23
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
00:56:37 +26:58
24
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:57:19 +27:40
25
Reiko MIIL
2006 Tilsi PK
Tilsi PK
00:57:58 +28:19
27
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:59:23 +29:44
28
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
00:59:31 +29:52
29
Raiki MIIL
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
00:59:37 +29:58
30
Meribel MIIL
2008 Tilsi PK
Tilsi PK
00:59:40 +30:01
31
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
01:03:54 +34:15
32
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:08:51 +39:12
33
Jakob ANTON
2017 Seiklushunt
Seiklushunt
01:11:29 +41:50
34
Liise ANTON
2019 Seiklushunt
Seiklushunt
01:11:39 +42:00
35
Susann KIVI
1993
01:12:43 +43:04
36
Joosep LOOST
1983
01:12:46 +43:07
37
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:14:28 +44:49
38
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:16:21 +46:42
39
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:20:59 +51:20
40
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
01:21:09 +51:30
41
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:23:15 +53:36
42
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:24:03 +54:24
43
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:24:16 +54:37
44
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:25:35 +55:56
45
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:27:32 +57:53
46
Kadi SAGOR
1995
01:27:48 +58:09
47
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:38:31 +08:52
48
02:20:31 +50:52

VIPL 11 KP 3,80km

1
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:40:40
2
00:46:14 +05:34
3
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:48:55 +08:15
4
00:54:49 +14:09
5
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
00:55:55 +15:15
6
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
01:00:08 +19:28
7
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:01:14 +20:34
8
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:12:51 +32:11
9
01:44:20 +03:40
10
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
01:48:53 +08:13

VIPP 14 KP 6,70km

1
01:07:48
2
01:08:14 +00:26
3
01:11:38 +03:50
4
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:12:16 +04:28
5
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
01:52:12 +44:24
6
02:01:00 +53:12

VIPT 11 KP 3,90km

1
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:35:47
2
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:40:08 +04:21
3
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:41:50 +06:03
4
Erkki KÄO
1982 Kambja
Kambja
00:45:07 +09:20
5
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:46:50 +11:03
6
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:47:53 +12:06
7
Kadri ROOS
1999 Tartu Malev
Tartu Malev
00:49:25 +13:38
8
Kalle OJASOO
1958 Kobras
Kobras
00:49:45 +13:58
9
Ainar HÄRM
Lutsu
Lutsu
00:50:04 +14:17
10
00:55:52 +20:05
11
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:58:18 +22:31
12
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:58:48 +23:01
13
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:59:07 +23:20
14
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
01:05:06 +29:19
15
01:17:44 +41:57

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Mihkel Järveoja

Palojärve põhi

287 osalejat