Tulemused

31aug.21

Põlva 22.Teisipäevak

KUKI 6 KP 1,80km

1
Kasper VAHER
2016 Kobras
Kobras
00:29:06
2
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
00:38:04 +08:58
3
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:38:59 +09:53
4
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:42:15 +13:09
5
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:44:19 +15:13
6
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:56:18 +27:12

M08 6 KP 1,80km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:27:20

M12 9 KP 2,50km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:22:48
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:30:47 +07:59
3
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:36:29 +13:41
4
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:37:34 +14:46
5
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:53:15 +30:27

M14 12 KP 3,30km

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:30:41
2
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:36:45 +06:04
3
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:37:44 +07:03
4
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:43:20 +12:39
5
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:43:21 +12:40
6
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:48:34 +17:53
7
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
00:50:30 +19:49
8
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:54:53 +24:12
9
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
01:02:46 +32:05
10
Mairo KÕOMÄGI
2007 Tilsi PK
Tilsi PK
01:16:37 +45:56

M16 17 KP 4,90km

1
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:40:34
2
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:47:35 +07:01
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:49:09 +08:35
4
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
01:00:31 +19:57
6
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:03:11 +22:37
7
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
01:10:20 +29:46
8
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:22:35 +42:01

M18 21 KP 6,00km

1
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:51:16
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:51:29 +00:13
3
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
00:54:10 +02:54
4
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:54:36 +03:20

M21A 21 KP 6,00km

1
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
00:54:27
2
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:55:15 +00:48
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:58:21 +03:54
4
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:00:48 +06:21
5
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:02:13 +07:46
6
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
01:02:39 +08:12
7
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:03:22 +08:55
8
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:07:23 +12:56
9
Karl Robert KUUM
1999 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:09:03 +14:36
10
Tõnu ARRAK
1990 Velo
Velo
01:14:45 +20:18
11
01:35:55 +41:28

M21B 17 KP 4,90km

1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
00:42:38
2
Tõnis TULP
1990 Rakv
Rakv
00:48:16 +05:38
3
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:52:13 +09:35
4
Mihkel TAMMARU
1983 Harjumaa
Harjumaa
00:53:25 +10:47
5
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:54:18 +11:40
6
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:00:28 +17:50
8
01:02:15 +19:37
9
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:04:39 +22:01
10
Tõnis TAMM
1987 Tartumaa
Tartumaa
01:13:31 +30:53
11
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:15:37 +32:59

M21E 25 KP 8,00km

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:54:14
2
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:57:49 +03:35
3
Timo PALO
1979 Võru
Võru
00:58:11 +03:57
4
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:00:20 +06:06
5
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:01:01 +06:47
6
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:03:18 +09:04
7
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:09:19 +15:05
8
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:09:34 +15:20
9
Tartu
01:10:10 +15:56
10
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:13:56 +19:42
11
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:15:04 +20:50
12
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:15:40 +21:26
13
Jürjo LOKK
1982 OK Heering
OK Heering
01:16:10 +21:56
14
Hannes LUIDALEPP
1982 OK Laktaat
OK Laktaat
01:22:35 +28:21
15
Taavi ILP
1983 Valgamaa
Valgamaa
01:22:37 +28:23
16
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:40:46 +46:32
17
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:41:05 +46:51
18
Kalev LIIV
1956
01:58:49 +04:35

M35 21 KP 6,00km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:50:25
2
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:50:30 +00:05
3
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:52:34 +02:09
4
Mait VAIKSAAR
1983 SK100
SK100
00:54:01 +03:36
5
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:54:56 +04:31
6
Juhan AASARU
1983 Suusahullud
Suusahullud
01:00:32 +10:07
7
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:04:54 +14:29
8
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:11:58 +21:33

M40 21 KP 6,00km

1
00:47:51
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:49:13 +01:22
3
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:55:04 +07:13
4
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:58:13 +10:22
5
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:58:23 +10:32
6
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:58:53 +11:02
7
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:05:45 +17:54
8
Priit NARUSK
1977 Võru
Võru
01:14:39 +26:48
9
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:20:11 +32:20

M45 21 KP 6,00km

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:48:18
2
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:53:30 +05:12
3
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:54:01 +05:43
4
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:57:56 +09:38
5
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:03:42 +15:24
6
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:05:02 +16:44
7
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:25:16 +36:58
8
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:26:23 +38:05
9
Aigar PINDMAA
1957 Võru
Võru
01:29:06 +40:48

M50 17 KP 4,90km

1
Aivar SARAP
1969 Tartu
Tartu
00:44:46
2
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:46:59 +02:13
3
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:49:54 +05:08
4
Kuldar KALJURAND
1967 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:57:56 +13:10
5
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:26:32 +41:46

M55 17 KP 4,90km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:52:00
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:56:11 +04:11
3
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:59:20 +07:20
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
00:59:43 +07:43
5
Ervin PEIK
1966
01:07:49 +15:49
6
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:09:10 +17:10
7
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:09:29 +17:29
8
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:19:49 +27:49

M60 17 KP 4,90km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
00:52:20
2
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:55:31 +03:11
3
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:03:36 +11:16
4
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:08:08 +15:48

M65 14 KP 3,90km

1
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
01:03:00
2
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:26:26 +23:26

M70 14 KP 3,90km

1
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:50:50
2
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:53:06 +02:16
3
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:58:44 +07:54
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:04:57 +14:07
5
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:12:38 +21:48
6
Väino KIVIOJA
1948 Ruusa
Ruusa
01:29:17 +38:27

M75 12 KP 3,30km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:48:45
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:50:13 +01:28
3
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:06:55 +18:10
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:27:16 +38:31

N10 6 KP 1,80km

1
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:17:30
2
Kaisa KARJA
2010 Katoliku
Katoliku
00:17:40 +00:10
3
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:18:14 +00:44
4
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:35:30 +18:00

N12 9 KP 2,50km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:29:25
2
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:47:30 +18:05
3
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:00:03 +30:38

N14 12 KP 3,30km

1
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:43:46
2
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:48:33 +04:47
3
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
01:01:30 +17:44

N16 14 KP 3,90km

1
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:56:08
2
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:58:18 +02:10

N18 17 KP 4,90km

1
Liis-Marii KASO
2004 Rakv
Rakv
00:42:29
2
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:49:19 +06:50
3
Maria ELLER
2005 HOK
HOK
00:51:28 +08:59
4
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:57:39 +15:10
5
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
01:06:53 +24:24

N21A 17 KP 4,90km

1
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:06:05
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
01:08:17 +02:12
3
Kristiina MARK
1987 Ilves
Ilves
01:14:33 +08:28
4
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:15:02 +08:57
5
Evelin ARULEPP
2002 SK Serviti
SK Serviti
01:53:14 +47:09

N21E 21 KP 6,00km

1
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:47:31
2
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:55:13 +07:42
3
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
00:57:29 +09:58
4
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:02:10 +14:39
5
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:04:51 +17:20
6
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:06:03 +18:32
7
Kelli NURM
2000 Kobras
Kobras
01:07:35 +20:04
8
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:08:31 +21:00
9
Marika JÄÄDMAA
1968 Võru
Võru
01:14:26 +26:55

N35 17 KP 4,90km

1
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:03:39
2
Kersti JÄÄGER
1982
01:10:26 +06:47

N40 17 KP 4,90km

1
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:51:12
2
Katre PALO
1978 Võru
Võru
00:51:36 +00:24
3
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:58:11 +06:59
4
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:05:47 +14:35
5
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:12:52 +21:40
6
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
01:14:07 +22:55
7
Katrin ARULEPP
1977 Põlva linn
Põlva linn
01:53:28 +02:16

N45 17 KP 4,90km

1
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
00:57:47
2
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:01:35 +03:48
3
Kristi VASSIL
1975 Ilves
Ilves
01:02:57 +05:10
4
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:06:29 +08:42
5
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:06:59 +09:12
6
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:07:57 +10:10
7
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:12:05 +14:18
8
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:14:41 +16:54
9
Mari PUNAB
1968 Suusahullud
Suusahullud
01:17:11 +19:24
10
Marje TOBRELUTS
1956 Kobras
Kobras
01:19:55 +22:08
11
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:26:08 +28:21

N50 14 KP 3,90km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:45:52
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:56:05 +10:13
3
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:56:58 +11:06
4
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:01:16 +15:24
5
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:18:38 +32:46
6
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:27:59 +42:07

N55 14 KP 3,90km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:57:42
2
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
01:01:31 +03:49
3
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:06:03 +08:21
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:18:57 +21:15
5
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:28:18 +30:36
6
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:42:03 +44:21

N60 14 KP 3,90km

1
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:52:46
2
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
01:06:51 +14:05
3
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:19:57 +27:11

N65 14 KP 3,90km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:03:15
2
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:10:48 +07:33
3
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:17:51 +14:36

N70 12 KP 3,30km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:44:44
2
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:04:29 +19:45
3
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:34:22 +49:38

N75 12 KP 3,30km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:02:11

VALIK

1
Matis OTTAN
1997 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:41:08
2
Lennart KURE
00:41:46 +00:38
3
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:42:16 +01:08
4
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:45:43 +04:35
5
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:45:48 +04:40
6
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:48:42 +07:34
7
00:49:04 +07:56
8
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:54:16 +13:08
9
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:56:18 +15:10
10
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:57:14 +16:06
11
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
01:00:27 +19:19
12
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:06:46 +25:38
13
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:09:55 +28:47
14
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:12:03 +30:55
15
Ainar HÄRM
Lutsu küla
Lutsu küla
01:12:52 +31:44
16
Juuno JÕGIS
Valgesoo
Valgesoo
01:15:13 +34:05
17
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:19:52 +38:44
18
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
01:20:24 +39:16
19
Joosep LOOST
1983
01:23:50 +42:42
20
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:25:05 +43:57
21
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:28:45 +47:37
22
Artur TAIVERE
1972 OÜ ATNOBE
OÜ ATNOBE
01:32:14 +51:06
23
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
01:36:12 +55:04
24
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:52:09 +11:01
25
03:34:49 +53:41

VIPL 12 KP 3,30km

1
Meelis MAIDLA
1968 Põlva Matkaklubi
Põlva Matkaklubi
00:41:30
2
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:46:43 +05:13
3
00:47:29 +05:59
4
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:48:38 +07:08
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:49:23 +07:53
6
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:49:37 +08:07
7
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:50:55 +09:25
8
Ülo NEEDO
1950 Kobras
Kobras
00:59:16 +17:46
9
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
01:00:15 +18:45
10
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
01:01:25 +19:55
11
01:11:26 +29:56

VIPP 15 KP 6,00km

1
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:57:16
2
01:01:32 +04:16
3
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
01:03:54 +06:38
4
Morten ULP
2004
01:07:28 +10:12
5
01:32:14 +34:58

VIPT 14 KP 3,90km

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:35:27
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:40:25 +04:58
3
Audun PALO
2008 Võru
Võru
00:44:44 +09:17
4
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:46:52 +11:25
5
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:51:13 +15:46
6
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:51:25 +15:58
7
Janoš NIKOPENSIUS
1973 AARAIN
AARAIN
00:53:20 +17:53
8
Geteli HANNI
2004 Kobras
Kobras
00:53:49 +18:22
9
00:53:59 +18:32
10
Erik KERSNA
2007 Ilves
Ilves
00:55:43 +20:16
11
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:56:52 +21:25
12
Henri KERSNA
2009 Ilves
Ilves
00:57:00 +21:33
13
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:59:22 +23:55
14
Alo VAHTRE
1999 OK Käbi
OK Käbi
01:00:10 +24:43
15
Anne SERV
1994 Põlva linn
Põlva linn
01:01:11 +25:44
16
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
01:02:48 +27:21
17
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:08:02 +32:35
18
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
01:17:02 +41:35
19
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
01:17:08 +41:41

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Kristjan Leiger

Valgesoo

262 osalejat