Tulemused

24aug.21

Põlva 21.Teisipäevak

KUKI 6 KP 2,00km

1
Selma KRIISK
2019 Tännassilma
Tännassilma
00:32:23
2
Robert KÄHR
2016 Põlva
Põlva
00:33:45 +01:22
3
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:36:18 +03:55
4
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:43:33 +11:10
5
00:59:08 +26:45

M08 6 KP 2,00km

1
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:27:25
2
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:28:21 +00:56
3
00:30:25 +03:00

M10 6 KP 2,00km

1
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:27:52
2
Stephan William PETERSEN
2012 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
00:31:45 +03:53
3
Mattias KÄHR
2011 Põlva Kool
Põlva Kool
00:32:43 +04:51

M12 10 KP 2,70km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:22:44
2
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:34:35 +11:51
3
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:40:34 +17:50
4
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:53:46 +31:02
5
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:57:36 +34:52

M14 13 KP 3,10km

1
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:31:02
2
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:53 +12:51
3
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:47:17 +16:15
4
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:48:14 +17:12
5
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:51:50 +20:48
6
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
00:53:19 +22:17
7
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:54:00 +22:58
8
Joosep ESTA
2010 HOK
HOK
00:54:10 +23:08
9
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:55:04 +24:02
10
Henri PRILLOP
2007 Tartu Kivilinna kool
Tartu Kivilinna kool
00:59:51 +28:49
11
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
01:01:20 +30:18

M16 18 KP 5,10km

1
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:52:05
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:55:37 +03:32
3
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
01:03:17 +11:12
4
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:13:17 +21:12
5
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
01:13:32 +21:27
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:21:56 +29:51
7
Otto Georg KIKERPILL
2005 Katoliku
Katoliku
01:24:18 +32:13

M18 18 KP 6,00km

1
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:50:42
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:55:12 +04:30

M21A 18 KP 6,00km

1
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:00:25
2
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:02:49 +02:24
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:05:25 +05:00
4
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:06:58 +06:33
5
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
01:08:14 +07:49
6
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:13:50 +13:25
7
01:17:42 +17:17
8
Raul REILJAN
1991 Võru
Võru
01:26:17 +25:52

M21B 18 KP 5,10km

1
Priit POOPUU
1980 JOKA
JOKA
00:46:51
2
Ando HALDNA
1991 Võru
Võru
01:00:34 +13:43
3
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:00:49 +13:58
4
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
01:03:03 +16:12
5
Jaagup KÜMMEL
1995 VHK
VHK
01:04:54 +18:03
6
Oskar SOOP
1997
01:08:14 +21:23

M21E 25 KP 7,80km

1
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:01:58
2
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
01:03:24 +01:26
3
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
01:05:43 +03:45
4
Arti ALBERT
1980 Kobras
Kobras
01:11:56 +09:58
5
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:14:15 +12:17
6
01:15:34 +13:36
7
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
01:16:50 +14:52
8
Hannes POOLAMETS
1994 Tammed
Tammed
01:17:56 +15:58
9
Hannes KUSLAP
2000 Ilves
Ilves
01:18:21 +16:23
10
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:18:55 +16:57
11
Tartu
01:25:09 +23:11
12
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:32:29 +30:31
13
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:57:38 +55:40
14
Kalev LIIV
1956
02:40:40 +38:42

M35 18 KP 6,00km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:55:53
2
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:59:56 +04:03
3
Marko TEDER
1985 Kape
Kape
01:05:00 +09:07
4
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
01:10:25 +14:32

M40 18 KP 6,00km

1
Olle KÄRNER
1977 Rakv
Rakv
00:50:31
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:53:00 +02:29
3
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
00:54:08 +03:37
4
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:54:10 +03:39
5
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:57:41 +07:10
6
Tanel ESTA
1977 HOK
HOK
01:02:25 +11:54
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:05:57 +15:26
8
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:29:57 +39:26
9
Urmo MÄEORG
1975 Puukool
Puukool
01:39:31 +49:00

M45 18 KP 6,00km

1
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
00:54:06
2
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:55:41 +01:35
3
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
00:58:46 +04:40
4
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
01:00:28 +06:22
5
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:03:36 +09:30
6
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
01:03:48 +09:42
7
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
01:06:44 +12:38
8
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:16:50 +22:44
9
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:29:26 +35:20
10
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:32:54 +38:48
11
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
01:37:15 +43:09
12
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:41:43 +47:37

M50 18 KP 5,10km

1
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:54:34
2
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
00:59:31 +04:57
3
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:40:34 +46:00

M55 18 KP 5,10km

1
Jüri VANAVESKI
1966 Võru
Võru
00:51:22
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
00:58:24 +07:02
3
Kristjan VÄLLIK
1966 Korp! Rotalia
Korp! Rotalia
01:04:36 +13:14
4
Argo LAANEMAA
1961 SWE
SWE
01:11:02 +19:40
5
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:15:15 +23:53
6
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:38:47 +47:25

M60 18 KP 5,10km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:02:25
2
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:17:45 +15:20
3
01:18:57 +16:32

M65 15 KP 3,60km

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:42:36
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:44:39 +02:03
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
00:58:00 +15:24

M70 15 KP 3,60km

1
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
00:44:54
2
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:48:39 +03:45
3
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:52:56 +08:02
4
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
00:57:22 +12:28
5
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:11:20 +26:26

M75 13 KP 3,10km

1
Rudolf MÜRK
1942 Võru
Võru
00:47:47
2
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:55:32 +07:45
3
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:18:52 +31:05
4
Ants TAMM
1943 TON
TON
01:37:18 +49:31
5
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
01:40:47 +53:00

N08 6 KP 2,00km

1
Mirtel MUUGA
2013 Põlva kool
Põlva kool
00:36:32
2
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
01:20:17 +43:45

N10 6 KP 2,00km

1
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:22:45
2
Kaisa OJASOO
2013 Põlva
Põlva
00:36:31 +13:46

N12 10 KP 2,70km

1
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:49:41
2
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:53:34 +03:53
3
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:56:24 +06:43

N14 13 KP 3,10km

1
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:40:02
2
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:40:48 +00:46
3
Mia ESTA
2010 HOK
HOK
00:50:23 +10:21
4
Annika KÖLLER
01:19:45 +39:43

N16 15 KP 3,60km

1
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:37:54
2
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:45:26 +07:32
3
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:58:31 +20:37

N18 18 KP 5,10km

1
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:51:03

N21A 18 KP 5,10km

1
Karmen ALNEK
1989 Rakv
Rakv
00:51:23
2
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:58:11 +06:48
3
Kristiina MARK
1987 Ilves
Ilves
01:07:53 +16:30
4
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:08:16 +16:53
5
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:11:39 +20:16

N21E 18 KP 6,00km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:50:22
2
Merike VANJUK
1976 Kape
Kape
00:53:32 +03:10
3
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:03:23 +13:01
4
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:10:59 +20:37
5
Maret VAHER
1973 Kobras
Kobras
01:12:04 +21:42
6
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
01:17:21 +26:59
7
Iida MURUMETS
Tartu
Tartu
01:26:18 +35:56

N35 18 KP 5,10km

1
Kersti JÄÄGER
1982
01:12:20
2
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:41:52 +29:32

N40 18 KP 5,10km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:59:45
2
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
01:00:52 +01:07
3
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:02:18 +02:33
4
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
01:10:59 +11:14
5
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
01:15:34 +15:49
6
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:18:36 +18:51
7
Piret TINT
Põlva
Põlva
01:41:51 +42:06

N45 18 KP 5,10km

1
Marge ALLMANN
1975 Võru
Võru
01:00:32
2
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:00:47 +00:15
3
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
01:08:28 +07:56
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:09:06 +08:34
5
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
01:11:44 +11:12
6
Anne AROLD
1954 Ilves
Ilves
01:11:53 +11:21
7
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
01:12:41 +12:09
8
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:13:55 +13:23
9
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:22:07 +21:35
10
Ellen LEMBRA
1964 Kape
Kape
01:22:56 +22:24
11
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:35:51 +35:19

N50 15 KP 3,60km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:37:51
2
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:45:43 +07:52
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
01:03:36 +25:45
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:31:26 +53:35
5
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:34:21 +56:30

N55 15 KP 3,60km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:46:22
2
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:01:18 +14:56
3
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:21:35 +35:13
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:22:32 +36:10
5
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:34:27 +48:05

N60 15 KP 3,60km

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:04:45

N65 15 KP 3,60km

1
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:01:27
2
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
01:02:07 +00:40
3
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
01:03:35 +02:08
4
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:14:40 +13:13

N70 13 KP 3,10km

1
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:00:54
2
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
01:03:25 +02:31

N75 13 KP 3,10km

1
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:03:29

VALIK

1
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:11:13
2
Jan Rasmus KÄIS
Põlva
Põlva
00:27:55 +16:42
3
Marten Verner MISNIK
2009 Parksepa KK
Parksepa KK
00:30:09 +18:56
4
00:31:20 +20:07
5
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
00:32:10 +20:57
6
Kalvo KRIISK
1979 Kape
Kape
00:32:22 +21:09
7
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:33:51 +22:38
8
Karolin LAANJÕE
2003 Põlva
Põlva
00:36:03 +24:50
9
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:39:43 +28:30
10
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:41:14 +30:01
11
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
00:41:45 +30:32
12
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:42:39 +31:26
13
Kaili TROSSMANN
1984 tartu
tartu
00:50:56 +39:43
14
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:52:07 +40:54
15
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:52:32 +41:19
16
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
00:56:39 +45:26
17
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:56:47 +45:34
18
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:57:26 +46:13
19
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:59:07 +47:54
20
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
01:02:40 +51:27
21
Artur TAIVERE
1972 OÜ ATNOBE
OÜ ATNOBE
01:05:36 +54:23
22
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
01:08:57 +57:44
23
01:10:28 +59:15
24
Timo POOPUU
2009 Tartu
Tartu
01:10:30 +59:17
25
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:12:10 +00:57
26
01:14:52 +03:39
27
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:17:05 +05:52
28
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:19:00 +07:47
29
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:20:11 +08:58
30
Toomas TARVE
1963 Kobras
Kobras
01:20:26 +09:13
31
Joosep LOOST
1983
01:22:38 +11:25
32
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
01:25:36 +14:23
33
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:26:04 +14:51
34
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
01:33:03 +21:50
35
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:33:09 +21:56
36
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
01:48:36 +37:23
37
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
01:59:17 +48:04
38
02:25:29 +14:16

VIPL 13 KP 3,10km

1
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:41:08
2
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:44:28 +03:20
3
00:47:12 +06:04
4
Katri ENNO
1987 Võru
Võru
00:49:31 +08:23
5
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:50:08 +09:00
6
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
00:51:23 +10:15
7
00:52:49 +11:41
8
Kaivar KÕOMÄGI
1991 Tartu
Tartu
00:54:43 +13:35
9
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:54:58 +13:50
10
Morten ULP
2004
01:03:42 +22:34
11
01:07:15 +26:07

VIPP 12 KP 5,70km

1
00:52:29
2
Urmo KIVISELG
1983 Kobras
Kobras
00:59:38 +07:09
3
01:01:05 +08:36
4
01:25:07 +32:38
5
02:06:40 +14:11

VIPT 15 KP 3,60km

1
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
00:32:12
2
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
00:37:08 +04:56
3
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:42:25 +10:13
4
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:43:11 +10:59
5
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
00:47:31 +15:19
6
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
00:47:46 +15:34
7
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:48:42 +16:30
8
Antti NÖPS
1969 TÖÖRIISTAKESKUS
TÖÖRIISTAKESKUS
00:50:56 +18:44
9
00:54:50 +22:38
10
00:54:58 +22:46
11
Janno PALLOTEDDER
1984 Suusahullud
Suusahullud
00:55:24 +23:12
12
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:03:00 +30:48
13
01:07:16 +35:04
14
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
01:09:46 +37:34
15
Kadri ROOS
1985
01:14:12 +42:00

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Silver Rebenits

Aarna org

248 osalejat