Tulemused

21sept.21

Põlva 25.Teisipäevak

KUKI 5 KP 1,50km

1
Kasper VAHER
2016 Tartu
Tartu
00:21:58
2
Joosep KRAAS
2016 Tartu
Tartu
00:33:53 +11:55
3
Oskar HINN
2014 LA Kaari
LA Kaari
00:37:09 +15:11
4
Otto-Erik SOHAR
2017 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:37:11 +15:13
5
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:41:57 +19:59
6
Mari VÄLI
2016 Rosma LA
Rosma LA
00:44:38 +22:40
7
Valter VEEROJA
2016 Krootuse LA
Krootuse LA
00:45:44 +23:46
8
Tekla LIIVAMÄGI
2015 Lalli küla
Lalli küla
00:47:00 +25:02

M08 5 KP 1,50km

1
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:28:55

M10 5 KP 1,50km

1
Joosep TALI
-0001 Harju OK
Harju OK
00:20:41

M12 8 KP 2,20km

1
Rihard KIVISELG
2009 Katoliku
Katoliku
00:40:13
2
Jan-Rasmus KÄIS
Lapiti
Lapiti
00:46:14 +06:01
3
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:48:31 +08:18

M14 10 KP 3,20km

1
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:28:50

M16 15 KP 5,00km

1
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
01:20:23
2
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:21:28 +01:05
3
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
01:31:40 +11:17

M18 17 KP 6,20km

1
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
01:15:18

M21A 17 KP 6,20km

1
Enar NÕMMISTE
1987 Kape
Kape
01:01:20
2
Kristjan KONSAP
1994 Võru
Võru
01:06:20 +05:00
3
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
01:08:35 +07:15
4
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
01:25:16 +23:56

M21B 15 KP 5,00km

1
Kenny KIVIKAS
1991 Ilves
Ilves
00:49:09
2
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
01:04:20 +15:11

M21E 16 KP 7,40km

1
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
01:01:17
2
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
01:01:40 +00:23
3
Alar KUME
1990 Võru
Võru
01:07:52 +06:35
4
01:08:46 +07:29
5
Kristjan KARABELNIK
1981 Tartu
Tartu
01:08:47 +07:30
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
01:11:01 +09:44
7
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
01:13:29 +12:12
8
Alar ABRAM
1972 Tammed
Tammed
01:13:54 +12:37
9
Tartu
01:16:25 +15:08
10
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:17:22 +16:05
11
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
01:22:50 +21:33
12
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
01:33:20 +32:03
13
Indrek KAROLIN
1973 Kobras
Kobras
01:42:52 +41:35
14
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
01:51:43 +50:26
15
Kalev LIIV
1956
02:25:39 +24:22

M35 17 KP 6,20km

1
Janek KÄHR
1983 Kobras
Kobras
00:56:05
2
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
01:05:16 +09:11
3
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:13:18 +17:13

M40 17 KP 6,20km

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:58:46
2
01:01:21 +02:35
3
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
01:06:42 +07:56
4
Davis KOSTÕGOV
1979 Laheda SK
Laheda SK
01:11:05 +12:19
5
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
01:18:09 +19:23
6
Janek RIIVES
1977
01:19:33 +20:47
7
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
01:20:32 +21:46

M45 17 KP 6,20km

1
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
01:02:17
2
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
01:07:16 +04:59
3
Tiit TALI
1960 Ilves
Ilves
01:07:42 +05:25
4
Mart KOPPEL
1969 Katoliku
Katoliku
01:08:47 +06:30
5
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
01:55:59 +53:42
6
Lauri KIKERPILL
1976 Tartu
Tartu
01:56:21 +54:04

M50 15 KP 5,00km

1
Taivo TÄHT
1968 Tartu linn
Tartu linn
01:08:39
2
Mihkel MADALVEE
-0001 Logistikapataljon
Logistikapataljon
01:20:21 +11:42

M55 15 KP 5,00km

1
Taimar TILGRE
1963 Kobras
Kobras
01:05:45
2
Indrek JENTSON
1964 Kape
Kape
01:11:27 +05:42
3
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
01:17:13 +11:28
4
Eero JOONAS
1969 Võru
Võru
01:20:31 +14:46

M60 15 KP 5,00km

1
Rein LANI
1958 Võru
Võru
01:02:10
2
Riho MÄNNI
1951 Lehola
Lehola
01:11:38 +09:28
3
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:17:12 +15:02
4
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
01:30:31 +28:21

M65 12 KP 3,80km

1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:47:53
2
Ago KÄIS
1953 Kobras
Kobras
00:53:06 +05:13
3
Kaarel TIGANIK
1953 Kobras
Kobras
01:00:45 +12:52

M70 12 KP 3,80km

1
Mati KÜLAASE
1949 Võru
Võru
00:52:51
2
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:02:14 +09:23
3
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:09:42 +16:51
4
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
01:17:34 +24:43

M75 10 KP 3,20km

1
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
01:21:41

N08 5 KP 1,50km

1
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:41:28

N12 8 KP 2,20km

1
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:47:26

N14 10 KP 3,20km

1
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:43:58

N16 12 KP 3,80km

1
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
01:00:19

N18 15 KP 5,00km

1
Maria ELLER
2005 HOK
HOK
00:49:11

N21A 15 KP 5,00km

1
Kadri ROOS
1999 Tartu Malev
Tartu Malev
01:19:20

N21E 17 KP 6,20km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:58:12
2
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
01:10:33 +12:21
3
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
01:11:37 +13:25
4
Liisa VISTER
1991 Kape
Kape
01:12:13 +14:01
5
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
01:18:11 +19:59
6
Madli-Johanna MAIDLA
1994 Kobras
Kobras
01:19:33 +21:21

N35 15 KP 5,00km

1
Kadri LIMBERG
1982 LSF PT
LSF PT
01:09:32
2
Kersti JÄÄGER
1982
01:23:42 +14:10
3
Karin PAI
1983 JOKA
JOKA
01:35:33 +26:01
4
Birgit POKK
1983 Kobras
Kobras
01:44:46 +35:14

N40 15 KP 5,00km

1
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:59:49
2
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
01:26:40 +26:51
3
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:28:38 +28:49
4
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
01:30:16 +30:27
5
Piret TINT
01:44:46 +44:57

N45 15 KP 5,00km

1
Kadri PARTS
1973 Võru
Võru
01:09:18
2
Ehtel TAEVERE
1969 Kape
Kape
01:28:53 +19:35
3
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
01:29:52 +20:34
4
Kaie KONSAP
1966 Võru
Võru
01:29:58 +20:40
5
Reet ROSENBERG
1971 Kobras
Kobras
01:37:46 +28:28
6
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
02:19:58 +10:40

N50 12 KP 3,80km

1
Erika JOONAS
1970 Võru
Võru
00:44:16
2
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:57:47 +13:31
3
Maie TALI
1968 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:59:16 +15:00
4
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
01:13:55 +29:39
5
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:28:49 +44:33

N55 12 KP 3,80km

1
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:56:39
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
01:16:35 +19:56
3
Kaida VOOL
1963 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
01:29:14 +32:35
4
Kersti KÕRGE
1966 Kobras
Kobras
01:40:10 +43:31

N60 12 KP 3,80km

1
Aino KOSER
1959 Ilves
Ilves
01:22:32

N65 12 KP 3,80km

1
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:50:45
2
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:09:11 +18:26

N70 10 KP 3,20km

1
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:48:19

VALIK

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:27:30
2
Mari Ann MAHLA
2005 Peko
Peko
00:32:58 +05:28
3
Agnes SALUNDI
1974 Tartu Rulluisuklubi
Tartu Rulluisuklubi
00:33:15 +05:45
4
Taivo TALI
1966 Harju KEK RSK
Harju KEK RSK
00:36:50 +09:20
5
Andreas KRAAS
1978 Tammed
Tammed
00:39:38 +12:08
6
Niklas KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:41:12 +13:42
8
Johann KIVISELG
2016 Tartu
Tartu
00:44:32 +17:02
9
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:45:41 +18:11
10
Evely OSTROV
2003 Kobras
Kobras
00:45:50 +18:20
12
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:46:54 +19:24
13
Kaarel KURE
1987 Kobras
Kobras
00:48:54 +21:24
14
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
00:53:05 +25:35
15
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:54:15 +26:45
16
Hugo Gregor KIKERPILL
2002 Tartu Katoliku kool
Tartu Katoliku kool
00:56:08 +28:38
17
Merje PAU
1978 Kanepi vald
Kanepi vald
00:57:05 +29:35
18
Ülle HOLLO
1980 Võru
Võru
00:57:16 +29:46
19
Joosep LOOST
1983
00:57:29 +29:59
20
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:57:53 +30:23
21
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:59:37 +32:07
22
Harriet KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:59:44 +32:14
23
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:59:45 +32:15
24
Rainer RAMMUL
1977 Võru
Võru
01:01:28 +33:58
25
Mihkel MAHLA
2003 Peko
Peko
01:05:43 +38:13
26
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:06:21 +38:51
27
Siim ROHT
2005 Kanepi Gümnaasium
Kanepi Gümnaasium
01:08:16 +40:46
28
Kersti ROHT
2004 Kanepi Gümnaasium
Kanepi Gümnaasium
01:08:20 +40:50
29
Kadi SAGOR
1995
01:19:33 +52:03
30
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
01:20:04 +52:34
31
Külli SAMUEL
1960 Tartu
Tartu
01:20:32 +53:02
32
Raimo LUST
1990 TTÜ Tartu Kolled?
TTÜ Tartu Kolled?
01:21:25 +53:55
33
Lehar LAURITS
1994 Kobras
Kobras
01:26:07 +58:37
34
01:26:26 +58:56
35
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
01:27:02 +59:32
36
01:31:59 +04:29
37
Koit KOLSAR
1977 Kobras
Kobras
01:32:01 +04:31
38
01:37:14 +09:44
39
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
01:44:19 +16:49
40
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:44:41 +17:11
41
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
01:46:13 +18:43
42
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:53:11 +25:41
43
01:54:23 +26:53

VIPL 10 KP 3,20km

1
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:30:18
2
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:32:53 +02:35
3
Rene PRILLOP
1974 Tartu
Tartu
00:41:08 +10:50
4
00:42:05 +11:47
5
Marika REHEMETS
1974 NKK
NKK
00:43:30 +13:12
6
Allan REHEMETS
1978 Põlva
Põlva
00:43:47 +13:29
7
00:50:18 +20:00
8
Mait METSPALU
1989
00:58:20 +28:02
9
Margit TEPASKENT
1975 Võru
Võru
01:04:06 +33:48
10
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
01:04:40 +34:22
11
01:10:41 +40:23
12
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:12:14 +41:56
13
Karl HAINSOO
2012 Kuutsi
Kuutsi
01:58:20 +28:02
15
Kristo HAINSOO
1979 Kuutsi
Kuutsi
01:58:35 +28:17
16
Annabel HAINSOO
2008 Mõniste PK
Mõniste PK
01:59:08 +28:50

VIPP 14 KP 5,80km

1
Valeri KURAGIN
1973 Võru
Võru
00:51:31
2
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:59:31 +08:00
3
Antti TAMM
1977 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:05:55 +14:24
4
Keidi KÄIS
1992 Põlva
Põlva
01:10:49 +19:18
5
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:23:33 +32:02
6
Kristjan VASSIL
1977
01:23:35 +32:04

VIPT 12 KP 3,80km

1
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:40:20
2
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:43:35 +03:15
3
Sander VALVAS
1975 Tartu
Tartu
00:49:15 +08:55
4
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:49:57 +09:37
5
00:52:19 +11:59
6
00:52:20 +12:00
7
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:56:44 +16:24
8
Ülar KÕRGE
1962 Kobras
Kobras
00:59:19 +18:59
9
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
01:00:24 +20:04
10
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
01:01:23 +21:03
11
Ervin PEIK
1966
01:08:51 +28:31
12
Arto RAMMUL
1976 Kuzmin Ski Estonia
Kuzmin Ski Estonia
01:09:24 +29:04

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Mirja Virve, Maret Vaher

Kanepi

190 osalejat