Tulemused

22nov.20

Põlva 4.Pühapäevak

R1

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:19:48
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:20:16 +00:28
3
Mihkel JÄRVEOJA
1986 Kobras
Kobras
00:20:22 +00:34
5
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
00:20:58 +01:10
6
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
00:21:01 +01:13
7
00:21:37 +01:49
9
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:22:05 +02:17
10
Olev PIIRISILD
2004 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:22:18 +02:30
11
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
00:22:27 +02:39
12
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:22:36 +02:48
13
Tanel KALM
1984 Peko
Peko
00:22:47 +02:59
14
Ahti BLEIVE
1967 Kobras
Kobras
00:22:56 +03:08
15
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:22:59 +03:11
16
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:23:12 +03:24
17
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:23:29 +03:41
18
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:23:44 +03:56
20
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:24:07 +04:19
21
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:24:16 +04:28
22
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:24:17 +04:29
23
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:24:29 +04:41
24
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:24:36 +04:48
25
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:24:45 +04:57
26
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:25:03 +05:15
27
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:25:09 +05:21
28
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:25:19 +05:31
29
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:25:29 +05:41
30
Vallo VAHER
1976 Katoliku
Katoliku
00:25:33 +05:45
32
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:25:38 +05:50
33
Robert PIHU
2002 Katoliku
Katoliku
00:25:43 +05:55
34
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:25:46 +05:58
35
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:25:52 +06:04
36
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
00:25:57 +06:09
38
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:26:05 +06:17
39
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:26:06 +06:18
40
Sirli SAAR
1992 Sisekaitse Akadeemia
Sisekaitse Akadeemia
00:26:13 +06:25
41
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:26:19 +06:31
42
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:26:25 +06:37
43
Tarmo VIST
1966 Kobras
Kobras
00:26:46 +06:58
45
Kairiin MÄRTSON
2001 Kobras
Kobras
00:26:48 +07:00
46
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
00:26:49 +07:01
47
Valdur ROOTSMA
1969 Otepää
Otepää
00:26:58 +07:10
48
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
00:27:02 +07:14
49
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:27:06 +07:18
50
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:27:10 +07:22
51
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:27:21 +07:33
52
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:27:40 +07:52
53
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:27:55 +08:07
54
Mareli VAHER
2006 Katoliku
Katoliku
00:28:05 +08:17
55
00:28:09 +08:21
56
Toomas MATTUS
2005 Kobras
Kobras
00:28:13 +08:25
57
Morten VAALMA
1991 MHG
MHG
00:28:19 +08:31
58
Tarmo PÄRNAKU
1988 VPG
VPG
00:28:31 +08:43
59
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:28:59 +09:11
60
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
00:29:29 +09:41
61
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:29:49 +10:01
62
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:29:51 +10:03
63
Liisi JAKOBSON
1980 Kobras
Kobras
00:29:52 +10:04
64
Jaak JAAGUS
1956 Saku OK
Saku OK
00:29:55 +10:07
65
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:30:39 +10:51
66
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:30:41 +10:53
67
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:31:15 +11:27
68
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:31:48 +12:00
69
Epp VOITKA
1966 Võru
Võru
00:31:55 +12:07
70
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:32:45 +12:57
71
Mikk ROODEN
2003 MHG
MHG
00:32:52 +13:04
72
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:32:57 +13:09
73
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:33:10 +13:22
74
Johanna ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:34:08 +14:20
75
00:34:20 +14:32
76
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:34:26 +14:38
77
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:34:32 +14:44
78
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:34:41 +14:53
79
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:34:59 +15:11
80
Riho LAANOJA
1963 Räpina vald
Räpina vald
00:35:24 +15:36
81
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:36:01 +16:13
83
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:36:05 +16:17
84
Sigrid LUTSAR
1989 Põlva
Põlva
00:36:10 +16:22
85
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:36:18 +16:30
86
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:36:47 +16:59
87
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:36:50 +17:02
89
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:36:52 +17:04
90
00:37:20 +17:32
91
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:37:22 +17:34
92
Richard UIBO
2004 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:37:26 +17:38
93
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:38:45 +18:57
94
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:39:25 +19:37
95
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:39:43 +19:55
96
Klarika KOPÕTIN
1986 Põlva
Põlva
00:40:06 +20:18
97
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:40:21 +20:33
98
Kaisa KARJA
2010 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:40:23 +20:35
99
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:40:48 +21:00
100
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:41:32 +21:44
101
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:42:11 +22:23
102
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:43:55 +24:07
103
Liina VAGULA
1982 Laheda SK / Tilsi PK
Laheda SK / Tilsi PK
00:44:04 +24:16
104
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:45:03 +25:15
105
Urmas VAHI
1961
00:45:48 +26:00
106
Igor KOPÕTIN
1982 Tartu Kaitseväe Akadeemi
Tartu Kaitseväe Akadeemi
00:45:54 +26:06
107
Rauno PADARI
1991 Ilmatsalu
Ilmatsalu
00:46:02 +26:14
108
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
00:46:04 +26:16
109
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:46:32 +26:44
110
Maigi MÄELA
1986 Kobras
Kobras
00:46:55 +27:07
111
Mattias KÄHR
2011 Põlva Kool
Põlva Kool
00:46:56 +27:08
112
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:47:58 +28:10
113
Reno Robin REHEMETS
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:48:25 +28:37
115
Joosep LOOST
1983
00:50:47 +30:59
116
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:51:51 +32:03
117
Krista KÕLLI-RAUD
1968 Võru
Võru
00:52:12 +32:24
118
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:52:20 +32:32
119
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:52:35 +32:47
120
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:54:24 +34:36
121
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:57:02 +37:14
122
Riina LAKS
1979 Otepää
Otepää
00:57:29 +37:41
123
00:57:31 +37:43
124
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
00:58:33 +38:45
125
00:59:46 +39:58
126
Triinu LAAN
1975 SK Aigu Om
SK Aigu Om
01:03:03 +43:15
127
Enelin MIIL
2010 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
01:03:30 +43:42
129
Joel-Marten ASSOR
2015 Kobras
Kobras
01:03:32 +43:44
130
Alar ASSOR
1985 Kobras
Kobras
01:03:36 +43:48
131
01:15:03 +55:15
132
01:15:18 +55:30

R2

1
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:12:16
2
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:17:05 +04:49
3
Koit HALLIK
2010 Tartu
Tartu
00:17:39 +05:23
4
Erki UBINA
1975 LSF PT
LSF PT
00:18:26 +06:10
5
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
00:18:56 +06:40
6
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:19:16 +07:00
7
00:19:35 +07:19
8
Eva PIIRISILD
2008 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:20:25 +08:09
9
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:21:17 +09:01
10
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:21:55 +09:39
11
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:22:00 +09:44
12
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:22:55 +10:39
13
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:23:00 +10:44
14
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:24:46 +12:30
15
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:25:57 +13:41
16
Silvia PIHU
1966 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:26:13 +13:57
17
Uku Laur PAI
2011 Tartu
Tartu
00:27:19 +15:03
18
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:27:29 +15:13
19
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:27:31 +15:15
20
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
00:29:12 +16:56
21
Eva LEIS
1972 Põlva
Põlva
00:29:19 +17:03
22
00:29:51 +17:35
23
Triin SASI
1983 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:30:17 +18:01
24
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:30:22 +18:06
25
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:30:59 +18:43
26
Berit PAATSI
2011 Põlva kool
Põlva kool
00:31:18 +19:02
27
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:31:50 +19:34
28
Arabella KOLSAR
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:34:33 +22:17
29
Karoliine OJA
2012 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:34:43 +22:27
30
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:35:27 +23:11
31
Karmen KARJA
2011 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:36:00 +23:44
32
00:36:14 +23:58
34
Kadri ISAKAR
1982 LSF PT
LSF PT
00:36:16 +24:00
35
Aire KOKMAN
Võru
Võru
00:36:21 +24:05
36
Margus JUHKAM
1983 Maraton Mets
Maraton Mets
00:41:19 +29:03
38
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
01:02:01 +49:45
39
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
01:02:26 +50:10
40
01:07:27 +55:11
42
01:07:40 +55:24
43
Eleanor LUTSAR
2010 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
01:13:23 +01:07

VALIK

1
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:19:03
2
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:24:02 +04:59
3
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:29:06 +10:03
4
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:33:39 +14:36
5
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:33:51 +14:48
6
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:34:25 +15:22
7
Nikolai JÄRVEOJA
1950 Kobras
Kobras
00:35:08 +16:05
8
Mari VÄLI
Põlva
Põlva
00:37:25 +18:22
9
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:41:07 +22:04
10
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:43:45 +24:42
11
Põlva
00:47:32 +28:29
12
Karel Markus KÄHR
2009 Kobras
Kobras
00:49:08 +30:05
13
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
00:52:58 +33:55
14
Romet JAAKSON
2013 Emmaste PK
Emmaste PK
00:52:58 +33:55
15
Karoliina LIHTSA
2007 Vastse-Kuuste kool
Vastse-Kuuste kool
00:52:58 +33:55
16
00:53:52 +34:49
17
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
00:54:50 +35:47
18
Kim DUONG
1991 Tartu Ülikool/Tartu Obse
Tartu Ülikool/Tartu Obse
00:56:55 +37:52
19
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:56:55 +37:52
20
00:57:22 +38:19
21
00:57:25 +38:22
22
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:57:52 +38:49
23
Rihard RAMMUL
2009 Krootuse Põhikool
Krootuse Põhikool
01:08:14 +49:11
24
Piret RAMMUL
1976 Kanepi vald
Kanepi vald
01:08:18 +49:15
25
Harald RAMMUL
2015 Krootuse LA
Krootuse LA
01:08:25 +49:22

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Koit Kolsar

Põlva linn

200 osalejat