Tulemused

06dets.20

Põlva 6.Pühapäevak

R1

1
Ain FJODOROV
1972 Peko
Peko
00:18:49
2
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:18:51 +00:02
3
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:19:54 +01:05
4
00:20:13 +01:24
5
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:21:18 +02:29
6
Aleksander KEPLER
2001 Kobras
Kobras
00:21:25 +02:36
7
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:21:28 +02:39
8
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
00:21:30 +02:41
9
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:21:36 +02:47
11
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:21:41 +02:52
12
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:21:42 +02:53
13
Pärtel KÜLVIK
2007 Katoliku
Katoliku
00:21:52 +03:03
14
Mart KÜLVIK
1960 Obinitsa
Obinitsa
00:21:53 +03:04
15
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:22:02 +03:13
16
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:22:06 +03:17
17
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:22:27 +03:38
18
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:22:36 +03:47
19
Erkki LEPIK
1976 Krootuse
Krootuse
00:22:39 +03:50
20
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:22:46 +03:57
21
Väino ELLAMIK
1971 Suusahullud
Suusahullud
00:22:49 +04:00
22
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:23:05 +04:16
23
Morten VAALMA
1991 MHG
MHG
00:23:20 +04:31
24
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:23:31 +04:42
25
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:23:44 +04:55
26
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:23:49 +05:00
27
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:23:57 +05:08
28
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:24:02 +05:13
29
Janek JÕGIS
1971 Põlva linn
Põlva linn
00:24:05 +05:16
30
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:24:21 +05:32
31
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:24:33 +05:44
32
Pille VINNE
1980 Kobras
Kobras
00:24:35 +05:46
33
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:25:07 +06:18
34
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
00:25:26 +06:37
35
Villu SERV
1999 Kobras
Kobras
00:25:28 +06:39
36
Märt KIVILA
1982 Ilves
Ilves
00:25:32 +06:43
37
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:25:35 +06:46
38
Kaspar MILL
2004 Võru
Võru
00:25:44 +06:55
39
Tarmo PÄRNAKU
1988 VPG
VPG
00:26:04 +07:15
40
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:26:13 +07:24
41
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:26:33 +07:44
42
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
00:26:37 +07:48
43
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:26:56 +08:07
44
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:26:58 +08:09
45
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:27:08 +08:19
46
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:27:24 +08:35
47
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:27:45 +08:56
48
Valdur ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:27:50 +09:01
49
Ando VIISPERT
1976 Ants Piibu Bridziklubi
Ants Piibu Bridziklubi
00:27:51 +09:02
50
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:27:57 +09:08
51
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:28:39 +09:50
52
Kuldar LEIS
1968 Põlva
Põlva
00:28:50 +10:01
53
Kristiina MARK
1987
00:29:02 +10:13
55
Pear POST
1966 Kobras
Kobras
00:29:10 +10:21
56
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:29:12 +10:23
58
Jaan AINELO
1958 Ilves
Ilves
00:29:13 +10:24
59
Mikk ROODEN
2003 MHG
MHG
00:29:17 +10:28
60
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:29:29 +10:40
61
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:30:12 +11:23
62
Tõnu LOOG
1960 Kobras
Kobras
00:30:14 +11:25
63
Kati VÕRK
1974
00:30:24 +11:35
64
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:30:27 +11:38
65
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:30:44 +11:55
66
Saima VÄRTON
1958 Kobras
Kobras
00:30:56 +12:07
67
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
00:31:15 +12:26
68
Virve EINPAUL
1961 Ilves
Ilves
00:31:51 +13:02
69
Heini TAMMIK
1953 Kape
Kape
00:31:53 +13:04
70
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:31:58 +13:09
71
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:32:03 +13:14
72
Kaisa KARJA
2010 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:32:22 +13:33
73
Johanna MELTS
2000 Võru
Võru
00:32:30 +13:41
74
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:32:53 +14:04
75
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:33:01 +14:12
76
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:33:05 +14:16
77
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:33:16 +14:27
78
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:33:32 +14:43
79
00:33:43 +14:54
80
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:34:07 +15:18
81
Tiiu SERV
1970 Põlva
Põlva
00:34:17 +15:28
83
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:34:23 +15:34
84
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:34:25 +15:36
85
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:34:27 +15:38
86
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:35:05 +16:16
87
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:35:30 +16:41
88
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:35:35 +16:46
89
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:35:42 +16:53
90
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:35:50 +17:01
91
Ülle KADAK
1956 Lehola
Lehola
00:35:59 +17:10
92
Juta AINELO
1962 Ilves
Ilves
00:36:17 +17:28
93
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:36:59 +18:10
94
Sebastian ANI
2010 Valgjärve
Valgjärve
00:37:09 +18:20
95
Jakob ANI
2012 Krüüdneri
Krüüdneri
00:37:12 +18:23
96
Marko ANI
1982 EMÜ
EMÜ
00:37:15 +18:26
97
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:37:16 +18:27
98
Tarmo TASUJA
1973 Tartu
Tartu
00:38:40 +19:51
99
Urmas VAHI
1961
00:38:56 +20:07
100
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:39:07 +20:18
101
Mare LEIS
1951 Ilves
Ilves
00:39:12 +20:23
102
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:39:43 +20:54
103
Uku VIISPERT
2004 Ants Piibu Brid?iklubi
Ants Piibu Brid?iklubi
00:42:09 +23:20
104
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:43:19 +24:30
105
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:43:39 +24:50
106
Tiia ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:43:49 +25:00
107
Joosep LOOST
1983
00:43:51 +25:02
109
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:45:51 +27:02
110
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
00:46:20 +27:31
111
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
00:46:28 +27:39
112
Kersti KÕRGE
1966 Põlva
Põlva
00:46:54 +28:05
113
Evi VAINO
1950 Ilves
Ilves
00:48:01 +29:12
114
Karoliine KREUTZWALD
2010 Raatuse kool
Raatuse kool
00:50:00 +31:11
115
Olivia KREUTZWALD
2011 Raatuse kool
Raatuse kool
00:50:01 +31:12
116
Raivo KREUTZWALD
1966 Tartu
Tartu
00:50:03 +31:14
117
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
00:50:14 +31:25
118
Karoliina LIHTSA
2007 Vastse-Kuuste kool
Vastse-Kuuste kool
00:51:10 +32:21
119
Terje LIHTSA
1968 Kanepi vald
Kanepi vald
00:51:17 +32:28
120
Kobras
00:55:31 +36:42
121
Kape
01:00:18 +41:29
122
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
01:07:08 +48:19
123
Robert ORASON
2014 Otepää
Otepää
01:13:55 +55:06
124
Toomas ORASON
1983 Rotalia
Rotalia
01:14:50 +56:01

R2

1
00:12:18
2
Reet JOHANSON
1959 Kobras
Kobras
00:15:04 +02:46
3
Epp METSALUIK
1969 Kobras
Kobras
00:15:32 +03:14
4
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:15:35 +03:17
5
Kristi JOHANSON
1978 Põlva
Põlva
00:15:58 +03:40
6
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:16:42 +04:24
7
Saskia LÄTT
2011 Kobras
Kobras
00:21:05 +08:47
8
Karen SAADIK
1972 Kobras
Kobras
00:21:24 +09:06
9
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:21:25 +09:07
10
Enriko LUTSAR
2009 Põlva Kool
Põlva Kool
00:21:30 +09:12
11
Sigrid LUTSAR
1989 Põlva
Põlva
00:21:38 +09:20
12
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:22:51 +10:33
13
Helle LEIS
1999 Kobras
Kobras
00:23:38 +11:20
14
Sigrid REINSALU
Tartu
Tartu
00:24:05 +11:47
15
Eva LEIS
1972 Põlva
Põlva
00:24:12 +11:54
16
Sebastian VEESAAR
2011 Võru
Võru
00:24:20 +12:02
17
Hillar NIKKARI
1963 SK RT
SK RT
00:24:21 +12:03
18
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:26:00 +13:42
19
Märt VÄLI
2012 Rosma Joh. Kool
Rosma Joh. Kool
00:26:19 +14:01
20
00:27:53 +15:35
21
Kaspar KIVILA
2012 Descartes kool
Descartes kool
00:28:13 +15:55
22
Hertha Marta Pauliine JALAST
2012 Maarjamõisa lasteaed
Maarjamõisa lasteaed
00:28:16 +15:58
23
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:28:49 +16:31
25
Nikolai KUHA
1941 Kape
Kape
00:30:01 +17:43
26
00:31:27 +19:09
27
Anni ANDRESON
Prangli
Prangli
00:31:53 +19:35
28
Võru
00:33:13 +20:55
29
Karoliine OJA
2012 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:37:09 +24:51
30
Nikolai JÄRVEOJA
1950 Kobras
Kobras
00:37:42 +25:24
31
Rasmus LUUKAS
2012 Võru
Võru
00:37:56 +25:38
32
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:38:16 +25:58
33
00:44:46 +32:28
34
00:46:24 +34:06
35
00:47:15 +34:57
36
00:47:55 +35:37

VALIK

1
Merle ROSMAN
Tartu
Tartu
00:13:44 +13:44
2
Timo REBENITS
2010 Kape
Kape
00:13:46 +13:46
3
Silvia SAARNIIT
1955 Põlva linn
Põlva linn
00:17:09 +17:09
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:18:35 +18:35
5
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
00:24:28 +24:28
6
00:24:30 +24:30
7
Simmo Hendrik SISASK
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:25:19 +25:19
8
Gregor Daniel KIUDORV
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:25:19 +25:19
9
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:25:46 +25:46
10
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:26:52 +26:52
11
00:27:27 +27:27
12
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:27:40 +27:40
13
Mihkel REISBERG
2017 Tartu
Tartu
00:32:43 +32:43
14
Mari VÄLI
00:32:48 +32:48
15
Mirjam AASARU
2009 Tartu
Tartu
00:33:05 +33:05
16
Grete Marie TÜRK
00:33:10 +33:10
17
Maarja TÜRK
00:33:13 +33:13
18
Leeni SEPPEL
1979 Krootuse
Krootuse
00:34:58 +34:58
19
Melani KAHAR
Saverna PK
Saverna PK
00:35:19 +35:19
20
Marta KONT
2009 Saverna PK
Saverna PK
00:35:20 +35:20
21
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:39:13 +39:13
22
Sirje VILBASTE
1951 Ilves
Ilves
00:40:12 +40:12
23
Ingrid AASARU
2014 Tartu
Tartu
00:40:54 +40:54
24
00:40:54 +40:54
25
Kim DUONG
1991 Tartu Ülikool/Tartu Obse
Tartu Ülikool/Tartu Obse
00:40:54 +40:54
26
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:43:19 +43:19
27
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
00:44:13 +44:13
28
00:44:57 +44:57
29
Meribel MIIL
Tilsi PK
Tilsi PK
00:45:58 +45:58
30
Triinu LAAN
1975 SK Aigu Om
SK Aigu Om
00:46:00 +46:00
31
Enelin MIIL
2010 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
00:47:15 +47:15
32
Toomas VIIRSALU
1973 Kape
Kape
01:01:23 +01:23
33
Piret RAMMUL
1976 Kanepi vald
Kanepi vald
01:03:19 +03:19
34
Rihard RAMMUL
2009 Krootuse Põhikool
Krootuse Põhikool
01:03:24 +03:24
35
Harald RAMMUL
2015 Krootuse LA
Krootuse LA
01:03:28 +03:28
36
Emma MERI
Võru
Võru
01:25:40 +25:40
37
Ilo LAAN
2012 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
01:27:30 +27:30
38
Ilo LAAN
2012 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
01:30:31 +30:31
39
Anni LAAN
2014 Tilsi Põhikool
Tilsi Põhikool
01:30:52 +30:52
40
Mari KONT

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Tõnu Nurm

Valgjärve alevik

200 osalejat