Tulemused

13dets.20

Põlva 7.Pühapäevak

R1

1
Marten VUNUKAINEN
1991 Kobras
Kobras
00:20:20
2
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:23:32 +03:12
3
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:23:49 +03:29
4
Priit ROODEN
1975 Alpiklubi Firn
Alpiklubi Firn
00:23:58 +03:38
5
Erko JAKOBSON
1979 Kobras
Kobras
00:23:59 +03:39
6
Indrek KAROLIN
1973 Kiidjärve
Kiidjärve
00:24:02 +03:42
7
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:24:11 +03:51
8
Fred NEEDO
1983 Võru
Võru
00:25:11 +04:51
9
Tõnis PIIRISILD
1973 Kobras
Kobras
00:25:18 +04:58
10
Kristjan LEIGER
1970 Kape
Kape
00:26:01 +05:41
11
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:26:05 +05:45
12
Aleksander KEPLER
2001 Kobras
Kobras
00:26:19 +05:59
13
Kevin JAASKA
1999 Kobras
Kobras
00:26:21 +06:01
15
Vallo MÄNNISTE
1987 Kobras
Kobras
00:26:35 +06:15
16
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
00:27:28 +07:08
17
Airi ALNEK
1963 Võru
Võru
00:28:35 +08:15
18
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
00:28:42 +08:22
19
Antti ROOSE
1964 Kobras
Kobras
00:28:50 +08:30
20
Sixten SILD
1964 Võru
Võru
00:29:17 +08:57
21
Anita LAANEJÕE
2002 Võru
Võru
00:29:21 +09:01
22
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:29:23 +09:03
25
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:30:22 +10:02
26
Olev PIIRISILD
2004 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:30:34 +10:14
27
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:31:18 +10:58
28
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:31:26 +11:06
29
Rivo KENK
1977 Kobras
Kobras
00:31:30 +11:10
30
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:31:35 +11:15
31
Mikk ROODEN
2003 MHG
MHG
00:31:38 +11:18
32
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:31:52 +11:32
33
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:32:52 +12:32
34
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:33:02 +12:42
35
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:33:10 +12:50
36
Madis HAUG
1965 Võru
Võru
00:33:28 +13:08
37
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
00:34:04 +13:44
38
00:35:00 +14:40
39
Eveli MISNIK
1980 Võru
Võru
00:35:22 +15:02
40
Heli HAUG
1975 Võru
Võru
00:35:41 +15:21
41
00:35:52 +15:32
42
Lembit NÖPS
1951 Ilves
Ilves
00:36:32 +16:12
43
Luisa NÕMMIK
2009 Kobras
Kobras
00:37:04 +16:44
44
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:37:22 +17:02
45
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:39:44 +19:24
46
Riina LAANJÕE
1980 Kobras
Kobras
00:40:29 +20:09
47
Aili LAANJÕE
1954 Kobras
Kobras
00:40:51 +20:31
48
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:41:03 +20:43
49
Johanna MELTS
2000 Võru
Võru
00:41:09 +20:49
50
Kati VÕRK
1974
00:41:19 +20:59
51
Lauri LEPPIK
1964 TAOK
TAOK
00:41:47 +21:27
52
Lea LEPPIK
1965 TAOK
TAOK
00:41:53 +21:33
53
Monika SULBI
1972 Swedbank
Swedbank
00:44:40 +24:20
54
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
00:44:59 +24:39
55
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:45:22 +25:02
56
Tiia URM
1967 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:46:17 +25:57
57
Ülar KÕRGE
1962 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:46:24 +26:04
58
Tiiu KAASIK
1949 Ilves
Ilves
00:46:53 +26:33
59
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:48:12 +27:52
60
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:48:13 +27:53
61
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:48:14 +27:54
62
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:48:28 +28:08
63
Martin TÕRRA
1941 Kobras
Kobras
00:49:10 +28:50
64
Ülle PÕLDOJA
1958 Ilves
Ilves
00:51:00 +30:40
65
Leili PRANS
1951 Ilves
Ilves
00:51:19 +30:59
66
Valdur ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:51:44 +31:24
67
Epp KROON
1952 Ilves
Ilves
00:52:18 +31:58
68
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
00:53:00 +32:40
69
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:53:30 +33:10
70
Urmas VAHI
1961
00:53:36 +33:16
71
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:53:40 +33:20
72
Indrek KARJA
2007 Katoliku
Katoliku
00:53:44 +33:24
73
Riina LAKS
1979 Otepää
Otepää
00:53:52 +33:32
74
Tiia ROOTSMA
1969 Engeros Otepää
Engeros Otepää
00:53:59 +33:39
75
Terje LIHTSA
1968 Kanepi Vallavalitsus
Kanepi Vallavalitsus
00:55:25 +35:05
76
Joosep LOOST
1983
00:56:52 +36:32
77
Matis MÄNDMETS
2010 Otepää
Otepää
00:57:24 +37:04
78
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:57:28 +37:08
79
Uve NUMMERT
1961 Kape
Kape
00:57:39 +37:19
80
Heli VIKS
1958 Võru
Võru
00:58:15 +37:55
81
Arvo KIVIKAS
1950 Ilves
Ilves
01:00:00 +39:40
82
Kaie KIVILA
1947 Ilves
Ilves
01:08:12 +47:52
83
Kobras
01:12:03 +51:43
84
Toomas ORASON
1983 Rotalia
Rotalia
01:16:39 +56:19
85
Lennart LOODE
Otepää
Otepää
01:16:50 +56:30
86
Robert ORASON
2014 Otepää
Otepää
01:16:55 +56:35
87
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
01:18:46 +58:26
88
Maie ABRAM
1939 Ilves
Ilves
01:20:52 +00:32

R2

1
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:17:29
2
Helina KOLSAR
1979 Kobras
Kobras
00:17:30 +00:01
3
Eva PIIRISILD
2008 Võru Suusaklubi
Võru Suusaklubi
00:23:15 +05:46
4
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:24:06 +06:37
5
00:27:59 +10:30
6
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
00:28:45 +11:16
7
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
00:28:46 +11:17
8
Janika MATTO
1974 Viluste
Viluste
00:29:23 +11:54
9
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:31:12 +13:43
10
Klarika KOPÕTIN
1986 Põlva
Põlva
00:31:34 +14:05
11
00:34:03 +16:34
12
Kaisa KARJA
2010 Mart Reiniku Kool
Mart Reiniku Kool
00:35:09 +17:40
13
Ebe HALLIK
2008 JOKA
JOKA
00:37:38 +20:09
14
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:38:02 +20:33
15
Robi SERMAND
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:43:09 +25:40
16
Triin SASI
1983 Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:45:11 +27:42
17
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:45:12 +27:43
18
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
00:46:43 +29:14
19
Kaur LUMISTE
1985 AKMK
AKMK
00:49:41 +32:12
20
Erich Alvar RAMCKE
2009 Kohtla-Järve
Kohtla-Järve
00:50:50 +33:21
21
Merilin LAANJÕE
2009 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:54:48 +37:19
22
Egert LAANJÕE
2015 Põlva linn
Põlva linn
00:54:51 +37:22
23
00:58:27 +40:58
DQ
Lisell VÄRTON
Canterville
Canterville
 

VALIK

1
Maarja PUNAK
1984 Kobras
Kobras
00:24:41
2
Merle ROSMAN
Tartu
Tartu
00:29:02 +04:21
3
Timo REBENITS
2010 Kape
Kape
00:29:09 +04:28
4
Urmo VIDDER
Vastse-Kuuste
Vastse-Kuuste
00:30:38 +05:57
5
Oliver VIDDER
2016 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:31:16 +06:35
6
Albert VIDDER
2014 Vastse-Kuuste LA
Vastse-Kuuste LA
00:31:24 +06:43
7
Silver REBENITS
1978 Kape
Kape
00:31:40 +06:59
8
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:34:08 +09:27
9
Tarmo PÄRNAKU
1988 VPG
VPG
00:37:15 +12:34
10
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:39:57 +15:16
11
00:51:07 +26:26
12
Sarmite SILD
1962 Võru
Võru
00:51:54 +27:13
13
Kim DUONG
1991 Tartu Ülikool/Tartu Obse
Tartu Ülikool/Tartu Obse
01:00:01 +35:20
14
Ilmar ANSKO
1973 Tartu Observatoorium
Tartu Observatoorium
01:00:01 +35:20
15
Olivia KREUTZWALD
2011 Raatuse kool
Raatuse kool
01:04:29 +39:48
16
Piret KREUTZWALD
1971 Tartu
Tartu
01:04:39 +39:58
17
Karoliine KREUTZWALD
2010 Raatuse kool
Raatuse kool
01:04:46 +40:05
18
Maris VESKI
1969 Põlva
Põlva
01:18:43 +54:02
19
Rihard RAMMUL
2009 Krootuse Põhikool
Krootuse Põhikool
01:19:40 +54:59
20
Piret RAMMUL
1976 Kanepi vald
Kanepi vald
01:19:42 +55:01
21
Harald RAMMUL
2015 Krootuse LA
Krootuse LA
01:20:01 +55:20
22
Ilona VANAVESKI
1942 Ilves
Ilves
01:20:42 +56:01

Päevak

Korraldaja: Kobras

Rajameister: Kalle Ojasoo

Cantervilla mõis

134 osalejat