Tulemused

08sept.21

Viljandimaa orienteerumispäevakud

Päevak

Korraldaja: Lehola

Rajameister:

Holstre-Pollis

60 osalejat

ALGAJAD 7 KP 1,78km

1
Karmen ROHT
2013 Viljandi
Viljandi
00:43:46 +26:18
1
Kaarel ROHT
2015 Viljandi
Viljandi
00:43:43 +26:15
1
Janete PÄHN
2004 Viljandi vald
Viljandi vald
00:35:18 +17:50
1
Christofer VALANG
2012 JOKA
JOKA
00:31:08 +13:40
1
Henri TILGA
2010 Viljandi
Viljandi
00:24:59 +07:31
1
Karl Märten AREN
2013 JOKA
JOKA
00:17:28

MI 16 KP 6,14km

1
Tarvo HENDRIKSON
1966 Viljandi
Viljandi
02:26:51 +33:57
1
Lembit MÄNNASOO
1967 Viljandi
Viljandi
02:26:52 +33:58
1
Kalle DANIEL
1985 34667
34667
01:55:58 +03:04
1
Silver TILGA
1982 AS Vare
AS Vare
02:05:26 +12:32
1
Peet PAAL
1953 Holstre
Holstre
01:45:10 +52:16
1
Madis TIIK
1967 SOK
SOK
01:52:28 +59:34
1
Kaimo MAISTE
1980 Viljandi
Viljandi
01:30:25 +37:31
1
Romet Gregory SUBI
2003 Joka
Joka
01:31:21 +38:27
1
Tõnis TOOM
1998 JOKA
JOKA
01:24:32 +31:38
1
Janar MEES
1974 Viiratsi
Viiratsi
01:28:27 +35:33
1
Martin TAMPUU
1999 JOKA
JOKA
01:24:16 +31:22
1
Raido AREN
1983 JOKA
JOKA
01:21:23 +28:29
1
Artur SOO
2003 JOKA
JOKA
00:58:04 +05:10
1
Joosep TAMMEMÄE
1990 Seiklushunt
Seiklushunt
00:56:19 +03:25
1
Kristo HEINMANN
1989 Peko
Peko
00:52:54

MII 13 KP 4,12km

1
Enn KAUBER
-0001 Viljandi
Viljandi
02:09:19 +21:42
1
Janar PÄHN
1976 VAK Staier
VAK Staier
01:30:49 +43:12
1
Elmo PÄRNA
1944 Lehola
Lehola
01:41:01 +53:24
1
Kalmer KEEVEND
1957 JOKA
JOKA
01:15:35 +27:58
1
Andre BELJAEV
2000 JOKA
JOKA
01:25:24 +37:47
1
Ülo VAINURA
1946 Tammed
Tammed
01:08:06 +20:29
1
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
01:14:14 +26:37
1
Enn AEDNA
1944 West
West
01:07:30 +19:53
1
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
01:00:59 +13:22
1
Jüri MERIRAND
1955 Otepää
Otepää
00:59:00 +11:23
1
Maarius KOTSULIM
2005 JOKA
JOKA
00:56:06 +08:29
1
Henri PERILLUS
2005 JOKA
JOKA
00:47:37

MIII 10 KP 2,40km

1
Oliver VIITMAA
2009 OK Lehola
OK Lehola
00:49:48 +05:37
1
Mart ROHT
1987 Viljandi
Viljandi
00:55:59 +11:48
1
Marcus VINNAL
2005 Paalalinna kool
Paalalinna kool
00:44:11

NI 16 KP 6,14km

2
Kaja TIIT
1970 Viljandi
Viljandi
02:36:36 +04:28
2
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:59:22 +27:14
2
Pille SALU
1969 Viljandi
Viljandi
02:36:33 +04:25
2
Airika LAINOJA
1985 Karksi-Nuia
Karksi-Nuia
01:32:08

NII 13 KP 4,12km

2
Aili PIIRAK
1983 Viljandi
Viljandi
01:44:51 +31:53
2
Piret PALLASE
1978 Viljandi vald
Viljandi vald
01:32:42 +19:44
2
Ester MARJAPUU
1965 JOKA
JOKA
01:14:08 +01:10
2
Siiri POOPUU
1957 JOKA
JOKA
01:21:35 +08:37
2
Mariliis AREN
1984 JOKA
JOKA
01:12:58

NIII 10 KP 2,40km

2
Laura TILGA
2007 Viljandi
Viljandi
00:49:58 +22:49
2
Riina TAMBRE
1961 Lehola
Lehola
00:49:38 +22:29
2
Pille ILLAK
1962 Otepää
Otepää
00:43:10 +16:01
2
Berit PÄHN
1982 ViLe koerteklubi
ViLe koerteklubi
00:33:51 +06:42
2
Kaisa KALLAS
2009 JOKA
JOKA
00:30:06 +02:57
2
Annaliisa AREN
2011 JOKA
JOKA
00:27:09

VALIK

1
Riin LAENESTE
1974 Abja-Paluoja
Abja-Paluoja
01:53:21 +19:23
1
Tiina RILLO
1959 Otepää
Otepää
02:17:59 +44:01
1
Raul TAMBRE
2000 Viljandi Gümnaasium
Viljandi Gümnaasium
01:29:54 +55:56
1
Anne SANKOVSKI
1965 Viljandi
Viljandi
01:52:29 +18:31
1
Allan ANNISTE
1964 JOKA
JOKA
01:26:25 +52:27
1
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:52:38 +18:40
1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:48:25 +14:27
1
Heily WAGNER
2009 JOKA
JOKA
00:34:38 +00:40
1
Oliver POOPUU
2013 JOKA
JOKA
00:33:58