Tulemused

01juuni21

Tallinna 9. Teisipäevak

M12

1
00:15:22
2
Oskar MALV
2011
01:02:59 +47:37

M14

1
Karl Hendrik KÕIVA
2007 Kose OK
Kose OK
01:11:44

M16

1
01:18:45

M18RO

1
00:54:45

M21A

1
Lauri LAHTMÄE
1968 Kape
Kape
01:05:25
2
Olle Ilmar JAAMA
2004 Peko
Peko
01:06:24 +00:59
3
Enn JAAMA
1969 Peko
Peko
01:06:51 +01:26
4
Anti ANTON
1970
01:18:46 +13:21
5
01:20:25 +15:00
6
01:20:44 +15:19
7
01:31:35 +26:10
8
Marko P
1983
01:31:36 +26:11
9
Fred VIIDUL
1976 Microsoft
Microsoft
01:35:58 +30:33
10
Andrus RÄMMANN
1960 Koop
Koop
01:38:00 +32:35
11
01:58:19 +52:54

M21B

1
00:54:35
2
Kalev KÜLAASE
1981 Võru
Võru
01:05:29 +10:54
3
Valdo HÄLVIN
1988 Milrem Robotics
Milrem Robotics
01:05:52 +11:17
4
Ivo MÜÜRSEPP
1980 TTÜ
TTÜ
01:09:18 +14:43
5
01:12:58 +18:23
6
01:13:05 +18:30
7
Davor TAMM
1997 Nutiklaas OÜ
Nutiklaas OÜ
01:23:24 +28:49
8
01:38:09 +43:34
9
Toomas TELGMA
1965 Voller
Voller
01:50:56 +56:21

M21BRO

1
Toomas RANDOJA
1983 XDream
XDream
00:45:29
2
00:49:54 +04:25

M21C

1
Aleksei SPIRIDONOV
1972 Gaasiekspert
Gaasiekspert
00:44:23
2
00:47:05 +02:42
3
Mait BRATKA
1989
00:49:09 +04:46
4
Mart SOOBERG
1978 TON
TON
00:55:11 +10:48
5
01:07:02 +22:39
6
Arvi TÜVI
1964
01:12:13 +27:50
7
Runnel FRIEDRICH FELIX
x156
x156
01:25:48 +41:25
8
Ragnar RÄMSON
-0001 x154
x154
01:25:50 +41:27

M21RO

1
Lauri MALSROOS
1986 Tammed
Tammed
00:46:40
2
00:56:57 +10:17
3
Viljar GRAUEN
1979 Metsapeatus
Metsapeatus
01:01:48 +15:08
4
Tomas ZDANAVICIUS
1982 OK DAINAVA Lithuania
OK DAINAVA Lithuania
01:42:25 +55:45
5
Avo KUSLAP
1977
02:32:19 +45:39

M40

1
Tõnu KITS
1973
01:06:31
2
Erki KRIKS
1976 LSF PT
LSF PT
01:08:04 +01:33
3
Lauri BEILMANN
1976 Tammed
Tammed
01:12:51 +06:20
4
Pearu KUUSK
1974 Tartu
Tartu
01:17:11 +10:40
5
01:17:55 +11:24
6
01:18:03 +11:32
7
Viljar VAINOLA
1975 Mercury
Mercury
01:18:56 +12:25
8
Madis KIPPER
1975 LOOTUUR matkad
LOOTUUR matkad
01:25:31 +19:00
9
01:25:33 +19:02
10
01:25:56 +19:25
11
01:26:57 +20:26
12
01:31:20 +24:49
13
01:31:42 +25:11
14
Aleksei ROOMET
1985 34874
34874
01:31:55 +25:24
15
Rünno SULG
1973 LSF PT
LSF PT
01:32:41 +26:10
16
Allan EDBERG
1972 OK Nõmme
OK Nõmme
01:34:00 +27:29
17
01:36:44 +30:13
18
01:42:00 +35:29
19
Marko VALTER
1977 Õhuvägi
Õhuvägi
01:43:16 +36:45
20
Aivo TRAKS
1972 Orvand
Orvand
01:46:59 +40:28

M40RO

1
Vermo SIIM
1970 Nõmme
Nõmme
01:11:12
2
Erkki LUUK
1970
01:15:28 +04:16
3
Veiko PAK
1965 Rae
Rae
01:18:30 +07:18
4
Indrek KOORT
1970 Veepisar
Veepisar
01:23:14 +12:02
5
Margus VENELAINE
1970 LSF PT
LSF PT
01:31:36 +20:24
6
Andres KÄVER
1974 SK100
SK100
01:31:48 +20:36
7
Olavi LOO
1971 West
West
01:39:19 +28:07

M50

1
Martin AUNIN
1971 TON
TON
00:56:31
2
Vello SOLNA
1970 Peko
Peko
01:03:13 +06:42
3
01:06:54 +10:23
4
Rain VELLERIND
1965 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:08:26 +11:55
5
Mati PREITOF
1960 Harju OK
Harju OK
01:10:00 +13:29
6
Andres VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:11:13 +14:42
7
Marti RANNE
1969 G4S Spordiklubi
G4S Spordiklubi
01:17:29 +20:58
8
Eerik LOSSMANN
1964 TTÜ SK
TTÜ SK
01:21:27 +24:56
9
Tarmo GEDE
-0001
01:25:51 +29:20

M50RO

1
Jüri MÄRTMAA
1959 Tammed
Tammed
00:43:19

M60

1
Mihkel NAHKUR
1959 Jõhvikas
Jõhvikas
00:54:24
2
Urmas LIPS
1960
00:58:17 +03:53
3
Ülo TIMUSKA
1961 Rae
Rae
01:03:36 +09:12
4
Endel KARP
1960 Norma
Norma
01:21:00 +26:36
5
Jüri MELLIK
1953 AnalDesigni AS
AnalDesigni AS
01:22:24 +28:00
6
Kalev KUKK
1951 TAOK
TAOK
01:26:48 +32:24
7
Toivo LEISNER
-0001 Elioni SK
Elioni SK
01:26:55 +32:31
8
Kalev KÕIVA
1958 Kose
Kose
01:30:32 +36:08
9
02:01:55 +07:31
10
Tiit OLJU
1954 Orvand
Orvand
02:12:34 +18:10
11
Peeter KAIN
-0001
02:21:14 +26:50

M60RO

1
Kalle NELK
1950 Tammed
Tammed
00:56:39

M70

1
Peep KOPPEL
1946 Koop
Koop
00:49:39
2
Tõnu RAID
1939 Tammed
Tammed
00:58:10 +08:31
3
01:04:30 +14:51
4
Juhan TAMM
1948 Eesti Keskkonnauuringute
Eesti Keskkonnauuringute
01:09:06 +19:27
5
Ilmar MÕISTLIK
1944 Orion
Orion
01:16:23 +26:44
6
Jüri PÜSSIM
1942 Tammed
Tammed
01:21:07 +31:28
7
01:21:21 +31:42
8
01:52:04 +02:25
9
Jüri TÄHEMAA
1944 TON
TON
01:57:15 +07:36

M80

1
Juho HEINRAND
1940 Norma
Norma
00:34:48
2
Rein KÜTTIM
1939 Orion
Orion
00:35:47 +00:59

N12

1
Katariina KÄVER
2016 SK100
SK100
00:37:38
2
00:39:13 +01:35
3
00:44:59 +07:21
4
Mia MALV
2014
00:47:51 +10:13
5
00:48:29 +10:51

N21A

1
Kadri KADAKAS
1988 Mercury
Mercury
01:15:38

N21B

1
00:46:27
2
Imbi HOOP
1988
01:04:34 +18:07
3
01:11:08 +24:41
4
01:11:47 +25:20
5
Ene TÜVI
1965
01:12:03 +25:36
6
Raili KALA
1985
01:17:10 +30:43
7
Kristi VIIL-SILD
1976 Saku Õlletehase SK
Saku Õlletehase SK
01:25:54 +39:27
8
Epp SULG
1944
02:51:28 +05:01
DQ
Merle LICHTFELDT
1974 ACE
ACE
 

N40

1
Anneli RÄMMANN
1967 Koop
Koop
01:09:25
2
Anu KÄVER
1980 SK100
SK100
01:12:16 +02:51
3
Maret VIIRA
1967 Põrgupõhj
Põrgupõhj
01:14:49 +05:24
4
Monica JAAGO
-0001
01:20:28 +11:03
5
Inga LIPS
1974
01:59:37 +50:12
6
01:59:43 +50:18
7
Heli KAIN
-0001
02:21:02 +11:37

N50

1
Ave LIIVAND
1965 Koop
Koop
00:46:42
2
00:59:13 +12:31
3
Kaja LIGI
1963 Peko
Peko
01:02:07 +15:25
4
01:05:18 +18:36

N60

1
Mare NIITSOO
1954 TON
TON
00:51:02
2
Viktoria TRASANOV
-0001 JOKA
JOKA
01:05:58 +14:56

N70

1
Maire RAID
1938 Tammed
Tammed
00:41:30
2
Ülle MÕISTLIK
1938 Orion
Orion
00:55:59 +14:29
3
Rutt KUKK
1945 Orion
Orion
01:00:55 +19:25

RADA6

1
Mati POOM
1944 TON
TON
00:40:14
2
01:04:33 +24:19
3
Deniss KAZAKOV
1986 x55
x55
01:52:32 +12:18

TILLU

2
00:01:36
3
00:01:41 +00:05
5
00:01:49 +00:13
6
x14
00:01:52 +00:16
8
00:02:12 +00:36
9
00:02:38 +01:02
10
00:04:21 +02:45
11
x11
00:07:21 +05:45

VALIK

1
Olga ANDREJEVA
1985 Nõmme
Nõmme
00:01:19
2
Taavi TAMBUR
1983 Nõmme
Nõmme
00:29:05 +27:46
3
Lisette KUUSMAA
2008 SK100
SK100
00:37:37 +36:18
4
Heldur VÄLJAMÄE
1948 Orvand
Orvand
00:51:20 +50:01
5
00:56:55 +55:36
6
Tammed
01:03:04 +01:45
7
Kai TREIER
1969
01:05:03 +03:44
8
01:05:32 +04:13
9
Alvar SUISALU
1977 CC Rota Mobilis
CC Rota Mobilis
01:05:34 +04:15
10
Sven RINGVEE
1979 VaP
VaP
01:12:11 +10:52
11
01:14:13 +12:54
12
Agu KOPPA
1947 Jõhvikas
Jõhvikas
01:23:26 +22:07
13
Joosep PAATS
-0001
01:23:54 +22:35
14
Ott SARRI
2011
01:26:47 +25:28
15
Grete USIN
1981 Elioni SK
Elioni SK
01:26:51 +25:32
16
01:30:01 +28:42
17
01:40:16 +38:57
18
Mark KIPPER
x41
x41
01:40:21 +39:02
19
01:46:05 +44:46
20
01:48:04 +46:45
21
Andres SEPPEL
1984 Scoutspataljon
Scoutspataljon
01:58:16 +56:57
22
02:06:48 +05:29
23
Tõnu KOPPEL
1969 Esvika
Esvika
02:16:57 +15:38

Päevak

Korraldaja: Nõmme

Rajameister:

Rõõsa

167 osalejat