Tulemused

05aug.21

Tartu neljapäevak

RADA1M 20 KP 7,30km

1
Siim KLAIS
1986 Võru
Võru
00:49:21
2
Alar KUME
1990 Võru
Võru
00:51:14 +01:53
3
Jürgen JOONAS
2003 Võru
Võru
00:51:21 +02:00
4
Märt ROOSAARE
1987 Ilves
Ilves
00:51:55 +02:34
5
Rasmus KRUUSA
2000 Kobras
Kobras
00:52:25 +03:04
6
Sander MIRME
1981 Võru
Võru
00:54:58 +05:37
7
Kaido HALLIK
1973 Ilves
Ilves
00:55:37 +06:16
8
Tartu
00:57:56 +08:35
9
Bert Joosep PANKER
2006 Ilves
Ilves
00:59:08 +09:47
10
Tiit PEKK
1970 Alutaguse maraton
Alutaguse maraton
00:59:12 +09:51
11
Heno IVANOV
1976 Tartu
Tartu
01:00:00 +10:39
12
Raul KANGUR
1970 Peko
Peko
01:02:43 +13:22
13
Allar PADARI
1968 HOK
HOK
01:05:41 +16:20
14
Kirill KLENSKI
1978 CoxArt
CoxArt
01:08:12 +18:51
15
Meelis MARK
1983 Tartu
Tartu
01:10:53 +21:32
16
Stanislav TOLMACHEV
1986 Jõhvikas
Jõhvikas
01:11:07 +21:46
17
Rein ODER
1972 21CC Triatloniklubi
21CC Triatloniklubi
01:18:13 +28:52
18
Tõnu ARRAK
1990 Velo
Velo
01:20:16 +30:55
19
Mikk PUUSTUSMAA
1989
01:20:57 +31:36
20
Priit TRUUSALU
1963 Kape
Kape
01:28:29 +39:08
21
Andi LINN
1970 Viljandi Staier
Viljandi Staier
01:56:42 +07:21

RADA1N 20 KP 7,30km

1
Eleri HIRV
1988 Võru
Võru
00:59:24
2
Helve SUIK
1962 Linna Tantsustuudio
Linna Tantsustuudio
01:56:30 +57:06

RADA2M 15 KP 6,00km

1
Raiko MARRANDI
2001 JOKA
JOKA
00:37:01
2
Aares FJODOROV
1979 Otepää
Otepää
00:42:45 +05:44
3
Chris Marcus KRAHV
2005 Katoliku
Katoliku
00:42:58 +05:57
4
Jaanus ROOS
1983 Tartu Malev
Tartu Malev
00:45:10 +08:09
5
Villem PIIRIMÄE
2008 Kobras
Kobras
00:47:40 +10:39
6
Ken RAAV
1982 Võru
Võru
00:50:02 +13:01
7
Aleksandr SHVED
1992 SRD
SRD
00:50:20 +13:19
8
Tarmo LAHT
1965 Kape
Kape
00:51:26 +14:25
9
Oliver OJASOO
1981 Kobras
Kobras
00:51:59 +14:58
10
Markus JUHKAM
2007 Kobras
Kobras
00:52:16 +15:15
11
Urmas KÄPA
-0001
00:54:03 +17:02
12
Denis UKSOV
1984 Kape
Kape
00:54:52 +17:51
13
Kristjan ROOS
1989 Tartu malev
Tartu malev
00:54:58 +17:57
14
Lauri ESKOR
1980 Mobi Solutions OÜ
Mobi Solutions OÜ
00:57:08 +20:07
15
Janek RIIVES
1977
00:58:26 +21:25
16
Tarmo RAIDMA
1969 Tartu
Tartu
00:58:42 +21:41
17
Heiko SÕRO
1975 Randvere
Randvere
00:59:22 +22:21
18
01:02:52 +25:51
19
Renee PRAKS
1973 Valgamaa
Valgamaa
01:03:05 +26:04
20
Peep NURM
1977 TKoG
TKoG
01:03:10 +26:09
21
Ülar LEHISTE
1970 Valgamaa
Valgamaa
01:03:11 +26:10
22
Taavi PAE
1976 Tartu
Tartu
01:04:36 +27:35
23
Alar VIRUMÄE
1973 Tartu
Tartu
01:05:12 +28:11
24
Rauno KENK
1979 Tartu
Tartu
01:07:00 +29:59

RADA2N 15 KP 6,00km

1
Helle HALLIK
1982 JOKA
JOKA
00:47:58
2
Heleri KIVIL
1977 LSF PT
LSF PT
00:52:29 +04:31
3
Silja OLESK
1994 Kobras
Kobras
00:56:46 +08:48
4
Brigitte PANKER
2004 Ilves
Ilves
00:59:24 +11:26
5
Triin JAANISTE
1970 Ilves
Ilves
00:59:30 +11:32
6
Made VARES
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:11:50 +23:52

RADA3M 14 KP 5,80km

1
Arno RUUSALEPP
1973 Ilves
Ilves
00:40:22
2
Jaanus-Margus PÄKK
1976 Ülenurme
Ülenurme
00:42:00 +01:38
3
Otto Toomas KIBENA
2005 Võru
Võru
00:54:06 +13:44
4
Tauno KURE
1957 Kape
Kape
00:54:51 +14:29
5
Neeme NURM
1980
01:04:02 +23:40
6
Leho LEHES
1979
01:04:13 +23:51
7
Anti PARIK
1953 Otepää
Otepää
01:10:21 +29:59
8
01:14:21 +33:59
9
Sander KOLLOM
1970 Suusahullud
Suusahullud
01:49:16 +08:54

RADA4M 13 KP 4,90km

1
Ilves
00:32:04
2
Samuel KOLSAR
2003 Kobras
Kobras
00:39:07 +07:03
3
Enn JÕESAAR
1968 Tartu
Tartu
00:40:07 +08:03
4
Karel JUNG
2007 Kobras
Kobras
00:45:39 +13:35
5
Indrek MAHLA
1976 Peko
Peko
00:45:47 +13:43
6
Kurmet KUTTI
2005 Harju OK
Harju OK
00:46:06 +14:02
7
Maido MÄOMA
1984 Kape
Kape
00:49:31 +17:27
8
Margus RAUD
1969 Suusahullud
Suusahullud
00:53:30 +21:26
9
Enn POKK
1965 Tartumaa
Tartumaa
00:54:28 +22:24
10
Aimar JAAKSON
1978 Ilves
Ilves
00:55:32 +23:28
11
Tõnu SIKKAL
1955 Kobras
Kobras
00:55:37 +23:33
12
Paul PIIRIMÄE
2006 Kobras
Kobras
00:57:24 +25:20
13
Üllas JAASKA
1954 SK Serviti
SK Serviti
01:01:50 +29:46
14
Erik PETERSEN
2006 Katoliku
Katoliku
01:07:16 +35:12
15
Romas VALS
1969 RTG Spordiklubi
RTG Spordiklubi
01:17:17 +45:13
16
Riho KLEMENT
1989 Kape
Kape
01:33:58 +01:54

RADA4N 13 KP 4,90km

1
Lorely KÕRVEL
2001 Kobras
Kobras
00:37:13
2
Johanna LAANOJA
2002 Kobras
Kobras
00:41:32 +04:19
3
Anete SAAR
2002 Kobras
Kobras
00:43:23 +06:10
4
Külli LEIGER
1979 Kape
Kape
00:44:28 +07:15
5
Karin PAI
1983 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
00:48:34 +11:21
6
Katrin LEMSALU
1978 Katoliku
Katoliku
00:49:33 +12:20
7
Emma JOONAS
2003 Võru
Võru
00:50:33 +13:20
8
Anu IHER
1977 Tartu
Tartu
00:52:45 +15:32
9
Kati IHER
1999 Võru
Võru
01:01:45 +24:32
10
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
01:04:01 +26:48
11
Rutti RÄBOVOITRA
1966 Mercury
Mercury
01:04:27 +27:14
12
Esta TAMM
1964 Tartu
Tartu
01:05:29 +28:16
13
01:08:51 +31:38
14
Helve KANSI
1965 HOK
HOK
01:10:47 +33:34
15
Maria TAMM
1982
01:27:55 +50:42
16
01:34:03 +56:50

RADA5M 11 KP 3,90km

1
Erik Marten ZERNANT
2009 Ilves
Ilves
00:29:32
2
Meelis ZIMMERMANN
1968 Kape
Kape
00:33:33 +04:01
3
Mattias MAIDLA
2003 Kobras
Kobras
00:34:57 +05:25
4
Sven REA
1969 TON
TON
00:38:05 +08:33
5
Paul Aares FJODOROV
2007 Otepää
Otepää
00:39:08 +09:36
6
Kaspar KAROLIN
2005 Kobras
Kobras
00:39:16 +09:44
7
Uku JOONAS
2008 Võru
Võru
00:39:43 +10:11
8
Rasmus SAARE
2005 Kobras
Kobras
00:39:52 +10:20
9
Tauri VIJAR
2004 Kobras
Kobras
00:40:50 +11:18
10
Kaur KENK
2006 Kobras
Kobras
00:41:45 +12:13
11
Karl-Markus JANNO
2007 Võru
Võru
00:43:44 +14:12
12
Karel KETS
2009 Kobras
Kobras
00:45:23 +15:51
13
Jakob KOPPEL
2006 Katoliku
Katoliku
00:45:48 +16:16
14
Madis ORAS
1950 Ilves
Ilves
00:45:49 +16:17
15
Andres KEERNIK
2009 Katoliku
Katoliku
00:47:59 +18:27
16
Ürjo RAITAR
1969 Tartu
Tartu
00:48:18 +18:46
17
Karl-Mattias JUHKAM
2009 Kobras
Kobras
00:48:39 +19:07
18
Hendrik BLEIVE
2005 Kobras
Kobras
00:50:17 +20:45
19
Udo LÜÜS
1955 Ilves
Ilves
00:50:35 +21:03
20
Laur-Rogert SULG
2006 Otepää
Otepää
00:52:54 +23:22
21
00:53:26 +23:54
22
Mihhail TAIVERE
1940 Kape
Kape
00:58:52 +29:20
23
Avo VEERMÄE
1950 Ilves
Ilves
01:00:42 +31:10
24
01:06:02 +36:30
25
Urmo BRAUN
1967 Cyber
Cyber
01:06:34 +37:02
26
Endel REMMET
1937 Kape
Kape
01:10:16 +40:44
27
Anti TOHVA
2008 Kobras
Kobras
01:13:35 +44:03

RADA5N 11 KP 3,90km

1
Mariann ZERNANT
2007 Ilves
Ilves
00:37:26
2
Laura-Liis KALJUR
2007 Harju OK
Harju OK
00:37:43 +00:17
3
Marta JOONAS
2006 Võru
Võru
00:39:19 +01:53
4
Karoliina KETS
2005 Kobras
Kobras
00:40:49 +03:23
5
Sigrit MAHLA
1976 Peko
Peko
00:43:30 +06:04
6
Vaike TOMANN
1954 Ilves
Ilves
00:45:12 +07:46
7
Mari Ann MAHLA
2005 Tartu
Tartu
00:45:27 +08:01
8
Triin NEENO
2008 Kobras
Kobras
00:45:35 +08:09
10
Age-Anett LAANEJÕE
2006 Võru
Võru
00:51:06 +13:40
11
00:57:14 +19:48
12
Kersti PÕLDSALU
2004 Käbi
Käbi
00:58:03 +20:37
13
Tiina KARTAU
1967 Suusahullud
Suusahullud
00:59:20 +21:54
14
Riina KIVIKAS
1952 Ilves
Ilves
01:04:49 +27:23
15
Maire KURE
1959 Kape
Kape
01:07:42 +30:16
16
01:16:54 +39:28

RADA6M 8 KP 3,00km

1
Koit PAASMA
1950 Lehola
Lehola
00:26:23
2
00:28:06 +01:43
3
Jaak JÕGI
1959
00:34:44 +08:21
4
Meelis JÕESAAR
2005 Ilves
Ilves
00:35:00 +08:37
5
Ott Oskar LEHES
2010 Lasteaed Tähtvere
Lasteaed Tähtvere
00:36:19 +09:56
6
Erkki LIBA
1975
00:40:42 +14:19
7
Roland JOHANSON
2007 Kobras
Kobras
00:44:39 +18:16
8
Tanel LAANEVÄLI
2008 Põlva Spordikool
Põlva Spordikool
00:44:40 +18:17
9
Reno Robin REHEMETS
2008 Kobras
Kobras
00:44:49 +18:26
10
Romet PAATSI
2008 Kobras
Kobras
00:45:33 +19:10
11
Simmo Hendrik SISASK
2008 Kobras
Kobras
00:45:52 +19:29
12
00:48:12 +21:49
13
Stephan William PETERSEN
2012 Tartu Katoliku Hariduskes
Tartu Katoliku Hariduskes
00:55:50 +29:27
14
00:57:00 +30:37
15
Hillar PETERSEN
1982 Katoliku
Katoliku
00:57:36 +31:13
16
00:59:15 +32:52
17
00:59:17 +32:54
18
01:21:00 +54:37

RADA6N 8 KP 3,00km

1
Sille ROOS
1985 Tartu
Tartu
00:32:54
3
Lagle LEHES
1978 SA TÜK
SA TÜK
00:34:12 +01:18
4
Olga SHVED
1995 SRD
SRD
00:38:36 +05:42
5
Kerttu HALLIST
2008 Võru
Võru
00:39:52 +06:58
6
Liivi PARIK
1951 Otepää
Otepää
00:40:13 +07:19
7
00:41:07 +08:13
8
Ene LAHT
1967 Tartu
Tartu
00:41:42 +08:48
9
Piia KUSLAP
1977 Tartu
Tartu
00:43:48 +10:54
10
Mari IHER
2009 Tartu
Tartu
00:50:45 +17:51
11
Liis-Marie KALJUR
2009 Harju OK
Harju OK
00:50:54 +18:00
12
Helena HAKK
2009 Kobras
Kobras
00:51:11 +18:17
13
00:51:56 +19:02
14
Merilin LAANJÕE
2009 Kobras
Kobras
00:52:02 +19:08
15
Jette-Ly ASSOR
2009 Kobras
Kobras
00:52:13 +19:19
16
Aino KOLLO
1945
01:21:11 +48:17

RADA7M 7 KP 1,80km

1
Kristof KIVIL
2017 LSF PT
LSF PT
00:34:38
2
Jakob VESKI
2009 Kobras
Kobras
00:39:51 +05:13
3
Kerret MATTO
2011 Kobras
Kobras
00:39:58 +05:20
4
00:58:07 +23:29
5
01:19:36 +44:58
6
Sergei VLASSOV
1980
01:24:23 +49:45

RADA7N 7 KP 1,80km

1
00:31:07
2
Miina-Liisa JUHKAM
2012 Kobras
Kobras
00:31:59 +00:52
3
Matilda PIIRIMÄE
2012 Kobras
Kobras
00:32:07 +01:00
4
Susanna ORAS
2011 Kobras
Kobras
00:42:28 +11:21
6
Maria OMELKOVA
2012 Lasteaed Annike
Lasteaed Annike
01:09:04 +37:57
7
01:24:00 +52:53

RADA8M 5 KP 0,90km

1
00:13:48
2
Paul Olle OJASOO
2014 Luunja
Luunja
00:15:05 +01:17
3
Hendrik AVASTE
2012 Tammed
Tammed
00:16:22 +02:34
4
Otto ROOS
2019 Tartu
Tartu
00:18:14 +04:26
5
Matvei SHVED
2015 SRD
SRD
00:18:16 +04:28
6
00:36:39 +22:51

RADA8N 5 KP 0,90km

1
Karoliine OJA
2012 Kobras
Kobras
00:12:18
2
Sädeli ROOS
2013 Tartu
Tartu
00:16:36 +04:18

VALIK

1
Aksel AVASTE
2010 Tammed
Tammed
00:08:45
2
Ralf KIVIL
2005 LSF PT
LSF PT
00:32:35 +23:50
3
Aare AAN
1983 Ilves
Ilves
00:43:07 +34:22
4
Maarja ORAS
2008 Kobras
Kobras
00:45:46 +37:01
5
Märt VIIDU
2007 Võru
Võru
00:47:51 +39:06
6
Kaljo JULGE
1957 Kape
Kape
00:53:53 +45:08
7
Raul OLESK
1960 Kobras
Kobras
00:57:52 +49:07
8
Oleg KOSHIK
1985 SRD
SRD
01:00:06 +51:21
9
Ingrid RANNA
1963 Ilves
Ilves
01:03:01 +54:16
10
Kalev ÕUNSAAR
1949 Otepää
Otepää
01:14:19 +05:34
11
August JAKOBSON
2006 Kobras
Kobras
01:15:01 +06:16
12
Julia POLIKARPUS
1981 Tartu Ülikool
Tartu Ülikool
01:19:04 +10:19
13
Jüri ÜMARIK
1938 Tartu
Tartu
01:19:29 +10:44
14
01:26:09 +17:24
15
Kersti VAHI
1962 NKK
NKK
01:38:05 +29:20
16
TAOK
01:44:30 +35:45
17
Kristi KIRJANEN
1972 Tartu
Tartu
01:46:54 +38:09
18
Marje ZERNANT
1974 Ilves
Ilves
01:53:59 +45:14
19
Tarmo ZERNANT
1971 Ilves
Ilves
01:54:13 +45:28
20
Jüri LUHA
1949 Lennuakadeemia
Lennuakadeemia
01:55:26 +46:41
21
Enn LÕHMUS
1945 Tartu
Tartu
02:14:24 +05:39

Päevak

Korraldaja: Ilves

Rajameister:

Illipalu + Vitipalu

213 osalejat