Tulemused

17juuni21

Pärnumaa neljapäevak

1 25 KP 5,20km

1
00:41:39
2
Raio PIIROJA
1979 West
West
00:44:19 +02:40
3
Mariann SULG
1987 West
West
00:45:31 +03:52
4
Kevin POLJANS
2002 Pärnu Aerutamisklubi
Pärnu Aerutamisklubi
00:45:45 +04:06
5
Veiko LILLE
1983 West
West
00:47:50 +06:11
6
Juss LEINER
2006 West
West
00:50:39 +09:00
7
Romet SUTT
1995
00:50:51 +09:12
8
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:51:08 +09:29
9
Terje VILBERG
1975 West
West
00:52:37 +10:58
10
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:52:52 +11:13
11
Mihkel KALMARU
1970 West
West
00:53:19 +11:40
12
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:53:47 +12:08
13
00:55:12 +13:33
14
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
00:56:44 +15:05
15
Janek PINTA
1972 PV SKK
PV SKK
00:58:39 +17:00
16
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:59:28 +17:49
17
Sander BLEHNER
1972 West
West
01:00:19 +18:40
18
01:03:04 +21:25
19
Raivo ARU
1976 West
West
01:06:42 +25:03
20
Helga KIVILA
1963 West
West
01:12:07 +30:28
21
01:15:07 +33:28
22
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:23:34 +41:55
23
Lisette BAUM
2004 Tootsi LAPK
Tootsi LAPK
01:24:47 +43:08
24
Kalev HUNT
1951 West
West
01:33:23 +51:44
25
Aire ARGE
1977
02:25:52 +44:13
26
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
02:26:08 +44:29
27
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
02:26:09 +44:30

2 21 KP 4,50km

1
00:55:45
2
Mati PILT
1951 West
West
00:55:59 +00:14
3
01:02:57 +07:12
4
Peeter KANGUR
1962 West
West
01:03:19 +07:34
5
01:04:07 +08:22
6
Kaie KODASMA
1970 West
West
01:09:23 +13:38
7
Imbi KUKK
1970 West
West
01:09:54 +14:09
8
01:09:59 +14:14
9
01:12:47 +17:02
10
01:12:52 +17:07
11
Kaspar KOPPEL
1985 Trimtex
Trimtex
01:18:56 +23:11
12
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
01:22:46 +27:01
13
01:27:55 +32:10
14
01:28:04 +32:19

3 15 KP 3,50km

1
Merje HANSEN
1973 West
West
00:39:54
2
Kristin VIIKMAA
1998 West
West
00:45:05 +05:11
3
Paula TAMMI
2008 Pärnu Kuninga tn pk
Pärnu Kuninga tn pk
00:45:31 +05:37
4
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
00:48:47 +08:53
5
Melora MIKKO
2006 West
West
00:54:01 +14:07
6
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:54:54 +15:00
7
Heino PEETERSON
1937 West
West
01:10:53 +30:59
8
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:10:55 +31:01
9
Marje ORAV
1964 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:13:34 +33:40
10
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
01:17:42 +37:48
12
Urve KIBUR
1960
01:18:14 +38:20
13
Roland KIVVIT
2011 Audru kool
Audru kool
01:18:27 +38:33
14
Olivia VINTER
2009 West
West
01:20:26 +40:32
15
Saima RAND
1954 West
West
01:27:18 +47:24
16
Maarja PALU-TEEARU
1983 West
West
01:31:08 +51:14
17
Lili KILUMETS
2010 Jänesselja la
Jänesselja la
01:40:32 +00:38
18
Valli TALU
1942
01:50:09 +10:15

4 6 KP 1,30km

1
Kaja LEPP
1974 West
West
00:12:50
2
00:17:37 +04:47
3
Marie KIVVIT
2014 Mai LA
Mai LA
00:21:10 +08:20
4
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:22:40 +09:50
5
Pääsu LILLE
2012 Pärnu Waldorf kool
Pärnu Waldorf kool
00:25:03 +12:13
6
Lisandra KARU
2012 Pärnu Rääma pk
Pärnu Rääma pk
00:30:27 +17:37
7
Rianna Marii TEEARU
2017 Pärnu Kastani LA
Pärnu Kastani LA
00:30:31 +17:41
8
Laura-Kristiin MEOS
2012 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:30:35 +17:45
9
Ilme PALU
1944 West
West
00:30:57 +18:07

5

1
Priit TALU
1972 West
West
00:43:54
2
Marika PILT
1952 West
West
00:46:00 +02:06
3
00:55:42 +11:48
4
Eerika SARAPUU
2006 Jõõpre Kool
Jõõpre Kool
01:04:51 +20:57
5
Karl-Eerik SARAPUU
2008 Jõõpre
Jõõpre
01:05:04 +21:10
6
01:18:14 +34:20
7
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:20:28 +36:34
8
Krista TÕLDMAKER
1969 Vana-Vigala pk
Vana-Vigala pk
01:27:01 +43:07
9
Anu KURM
1965 Jõõpre kool
Jõõpre kool
01:27:24 +43:30
10
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:30:15 +46:21
11
01:57:42 +13:48

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Edmond Penu

Audru

79 osalejat