Tulemused

01juuli21

Pärnumaa neljapäevak

1 27 KP 5,30km

1
Marek NÕMM
1979 Tammed
Tammed
00:33:45
2
00:38:04 +04:19
3
Mariann SULG
1987 West
West
00:39:19 +05:34
4
Priit TALU
1972 West
West
00:39:59 +06:14
5
Urmo KESKÜLA
1977 Schoberg OU
Schoberg OU
00:41:19 +07:34
6
00:41:43 +07:58
7
Merike HAUGAS
1979 West
West
00:43:38 +09:53
8
Dag KIVILA
1964 A2K SK
A2K SK
00:43:56 +10:11
9
Risto KALJUND
1989 Tallinna SS Kalev
Tallinna SS Kalev
00:45:22 +11:37
10
Terje VILBERG
1975 West
West
00:48:30 +14:45
11
Romet SUTT
1995
00:48:53 +15:08
12
00:49:48 +16:03
13
Veiko LILLE
1983 West
West
00:51:21 +17:36
14
00:51:27 +17:42
15
Margit BLEHNER
1972 West
West
00:53:04 +19:19
16
West
00:53:06 +19:21
17
Marek LEINER
1973 LKRK
LKRK
00:53:30 +19:45
18
Jaak KANNISTE
1960 West
West
00:54:47 +21:02
19
00:55:05 +21:20
20
00:55:25 +21:40
21
Sander BLEHNER
1972 West
West
00:55:31 +21:46
22
Indrek VIIKMAA
1971 West
West
00:56:01 +22:16
23
Jaanus AUS
1974 A2K sport
A2K sport
00:57:02 +23:17
24
Raivo ARU
1976 West
West
01:00:56 +27:11
25
01:03:07 +29:22
26
Anne-Ly VIIKMAA
1971 West
West
01:03:13 +29:28
27
01:03:43 +29:58
28
Kaja LEPP
1974 West
West
01:05:46 +32:01
29
Helga KIVILA
1963 West
West
01:07:25 +33:40
30
West
01:07:50 +34:05
31
Jüri KADAJA
1953 Saku OK
Saku OK
01:10:23 +36:38
32
Mihkel KALMARU
1970 West
West
01:11:47 +38:02
33
01:11:58 +38:13
34
Merje HANSEN
1973 West
West
01:14:27 +40:42
35
Kalev HUNT
1951 West
West
01:16:27 +42:42
36
Ivo ENN
1968 Henkel Makroflex
Henkel Makroflex
01:17:00 +43:15
37
Indra JOHANSON
2008 West
West
01:19:23 +45:38
38
Mario MADDISON
1979 West
West
01:19:41 +45:56
39
Peep ELMESTE
1970 West
West
01:24:25 +50:40
40
Madis SAMMELSELG
2005 Pärnu-Jaagupi põhikool
Pärnu-Jaagupi põhikool
01:30:49 +57:04
41
01:32:14 +58:29
42
Ilmi NAEL
1942 West
West
01:39:54 +06:09
43
Diana VATSFELDT
1970 Virtsu kool
Virtsu kool
01:55:41 +21:56
44
Tiina MARKUS
1960 Virtsu kool
Virtsu kool
01:55:44 +21:59
45
Aire ARGE
1977
01:55:45 +22:00

2 25 KP 4,60km

1
Juss LEINER
2006 West
West
00:41:51
2
Mait MÄNDMETS
1974 Rae
Rae
00:43:01 +01:10
3
Edmond PENU
1968 West
West
00:47:20 +05:29
4
00:53:05 +11:14
5
Toomas TEEKEL
1964 West
West
00:53:32 +11:41
6
Ester MARJAPUU
1965 JOKA
JOKA
00:56:43 +14:52
7
Rafael GORDON
1946 Võru
Võru
00:57:08 +15:17
8
Ilme ROOSI
1958 Orvand
Orvand
00:58:26 +16:35
9
Paula TAMMI
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:58:27 +16:36
10
Mati PILT
1951 West
West
01:01:36 +19:45
11
Katrin VIRKUS SULE
1963 West
West
01:03:28 +21:37
12
01:04:02 +22:11
13
Sulev TUUDE
1955 West
West
01:04:20 +22:29
14
01:07:56 +26:05
15
01:09:57 +28:06
16
Andreas AUS
2009 West
West
01:10:10 +28:19
17
Saima RAND
1954 West
West
01:19:15 +37:24
18
Riin LEAS
1990 Audru kool
Audru kool
01:32:56 +51:05
20
Urve KIBUR
1960
01:46:00 +04:09

3 16 KP 2,60km

1
Viive SISASK
1948 West
West
00:52:21
2
Märt KÜNNAPAS
1942 West
West
00:52:31 +00:10
3
Marika PILT
1952 West
West
00:54:00 +01:39
4
Heino PEETERSON
1937 West
West
00:54:21 +02:00
5
Uku NÕMM
2009 Pärnu Vanalinna Põhikoo
Pärnu Vanalinna Põhikoo
00:56:45 +04:24
6
Henriko HALLISTE
2013 Rääma kool
Rääma kool
01:03:51 +11:30
7
Mirell VÕSANURM
2010 Pärnu Tammsaare kool
Pärnu Tammsaare kool
01:09:33 +17:12
8
Valli TALU
1942
01:25:21 +33:00

4 6 KP 1,10km

1
Matis MÄNDMETS
2010 Otepää
Otepää
00:10:28
2
Tessa Lota VILBERG
2011 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:14:10 +03:42
3
00:15:06 +04:38

5

1
Ranet RÄNDLA
2008 Pärnu Spordikool
Pärnu Spordikool
00:54:43
2
Ülle TEEKEL
1968 West
West
01:01:22 +06:39
3
01:07:51 +13:08

Päevak

Korraldaja: West

Rajameister: Joe Lepp

Valgerand

81 osalejat